• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Janula, možná že si to ted odsopluje. prý některé děti bývají často nemocné když jdou do školky a pak už bude mít silnější imunitu.
Mon, gratuluju k dalšímu miminku. to budou skoro jak dvojčátka, vyhrajou si spolu, ušetříš na oblečení :slight_smile: a za pár let budeš mít dvě pěkné odrostlejší děti a relax pro sebe :wink:
Reni, pouštím ji minimax, miluje vláčka tomáška, noddyho a malou princeznu. jetix máme taky, ale zvykla jsem si na minimax. nejdřív jsem si stěžovala že telku moc nechce, ale ted když potřebuju něco narychlo udělat, tka ji telku zapnu a těší se z toho.
Deina, já mám naopak novou myšku a nemužu si zvyknout, byla jsem zvyknutá obsluhovat notebook bez myšky, jen kurzorem. :slight_smile:
29. aug 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Serafi, proč si musíš dávat pozor dva roky??
29. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za gratulacie... :grinning:
29. aug 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. vidíš moni, má to aj výhody :wink: sa mi budeš smiať ked je budem mať o 5 rokov mimino.. vlastne nie, budeš mi pomáhať :grinning: dnes sme sa s chlapom stavili, že on tvrdí, že to bude dievča a ja, že chlapec a podla toho kto nemá pravdu, ten platí dovolenku v ten rok :grinning:
Reni dnes som stretla Tvojho manžela, tak sa už aj zoznámil s mojim :wink: sme práve šli do Lc..
a teraz píšem od mami.. závislosť :grinning:
29. aug 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a ty nemáš dnes manžela doma? :confused:

charli asi kvoli cisárskemu, nie?

no ja si nhemusím dávať pozor, ale radšej si veru dám :sweat_smile:
som povedala, že až ked sa 2 roky vyspím, bez jediného zobudenia v noci, až vtedy može byť reč o druhom, takže ak bude Riško po ockovi a ešte 4 ročný bude v noci jesť, tak bude mať súrodenca až 6-7 ročný, všetko je to na ňom :grinning:
29. aug 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ho doma :grinning:
29. aug 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati viem, Riki mi hovoril, že vás stretol. S takým úsmevom prišiel domov, že vieš koho som stretol, keď som tankoval? No hneď som vedela, že len vy ste to museli byť :grinning: A aj to viem, že si mala na rukách Pusinku :slight_smile:

kati, tvoj chlap ešte papal ako 4 ročný v noci? Nevyzerá na to. Tak ten môj papal ešte v 10tich :sweat_smile:

charli, hej ten pozor je kvôli cisárskemu. Minimálne dva roky by sa malo počkať s druhým mimčom. Už v prepúšťacej správe z nemocnice to mám napísané s výkričníkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

katika no laura je chora , teda vsetci traja su chori. teraz neviem ci z tej skolky ci z coho :fearful: ani ju tam nedam, som si to rozmyslela. nejako to vydrzime a do skolky pojde v novembri, ked bude mat tri roky :slight_smile:

ja v noci jedavam este doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: co mam robit, ked som hladna? :pensive:
29. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, ale tak ako deti, že ideš spať, v noci sa zobudíš a ješ? Lebo my zvykneme byť hore aj do jednej druhej v noci a vtedy jem, ale predtým som nespala, tak preto som hladná :sweat_smile: Potom tak aj vyzerám :pensive: :rolling_eyes:
29. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja teda vyzeram, ze jem v noci. presne tak je to ako sihovorila. zobudim sa, ze som hladna a vstanem, najem sa a zalahnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte!
Reni ha-ha, to si chcela akože naznačiť, že si tlstá??? :sweat_smile:

janula ako ste so súdom s Kristiankom? Už je konečne Tvoj?

charli: beriem Ťa za slovo, urobíme renike prepadovku :grinning:
29. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci. veru nie. este nebol sud.ale prisiel mi list zo sudu, len je na poste. som taka zvedava, co tam je. musim vydrzat do utorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vy sa ako mate? :slight_smile:
29. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v noci vstanem len k Maxovi, hlad by ma z postele nedostal. Napijem sa vody, ktorú mám pri posteli a to musí stačiť

čo dávaš deťom na nádchu? Teraz máš len Lauru, Kristiho a jedno bábo?
29. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam troch, tych mojich stalych. to su len? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nasivin im davam a vysavacom vysavam sople :slight_smile:
29. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Jani, ja som momentálne sama doma. Naši išli na 3 dni do Nízkych Tatier na turistiku, Miloško príde za pol hoďku, tak sa teším, že som na niekoho na MK narazila
29. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Reni mne malý začal prespávať celú noc od 10 mes a je to tak doteraz :wink:
29. aug 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ano mala som Pusinku :grinning: vraj ju mám priniesť aj na grilovačku, urobila dojem :grinning: reni to nemzslíš vážne, že do 10tich :astonished:
moj ked sa bude ešte v dvoch budiť nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby sme nedopadli fakt tak, že do 18tky :pensive: potom bude súrodenec, ked bude mať 20 :grinning:
že nevyzerá? vyzerá veru :grinning:
janula, Riško je dosť odolný, nikdy som ho nehýčkala, tak snaď niečo vydrží..
teraz sme u mami a sú tu setrine deti a najstaršia celý den zvracala, tak čakám kedy to aj nás chytí..
a hrali tu futbal dnes maminy známy a kopli do brány a od nej sa lopta odrazila Riškovi do hlavičky :pensive: :pensive: chudatko, taká šupa! ale len zaplakal a zahovorila som to,. tak na to zabudol, ale má tam modrinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janula, to vydržíš? Ja by som preň hneď bežala s mojou zvedavosťou :zipper_mouth:

charli, lucik vie kde bývame, tak jej s tou prepadovkou verím :grinning:
mne chalani uz spia, iba laura tu sklada vedla mna lebo caka nasich. oni su na dome este :unamused: chce spat u nasich s bratom, tak chuderka caka. a poti sa ako mys, co ma teplotu. a nie a nie zalahnut :pensive:

ako pokracujete s domom?
29. aug 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Reni tak to je dobre, lebo ja si to už poriadne nepamätám. K svokre chodíme inakade.
29. aug 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani Vasi makajú tak dlho? Veď im to aj pekne rastie.....
my máme domček zastrešený, so škridlou a čakáme na okná....
29. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, áno prineste ju :slight_smile: Má kde behať :wink:

to som žartovala, že do 10tich, som to myslela tak, že vyzerá ako keby papal v noci do 10tich :sweat_smile:

chudáčik Riško, nech príde ku nám, pofúkam mu hlavičku :pensive: Ale to je taký typ ako Maxim, tiež hneď neplače pre všetko. Koľko rokov majú sestrine deti?
29. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ved dnes je sviatok, potom vikend a nemam inu moznost len cakat doutorka :slight_smile:

katika laura nebola ani raz chora do roka a pol kym som nezacala nosit deti. a to sme chodili aj do materskeho centra a tam boolo kopec deti. a v zime sa narodila a to sme 5h denne boli vonku od narodenia. to teraz sa jej ta imunita nejako kazi :frowning2:
29. aug 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja ani neviem co robia. strecha je uz davno. uz aj schody vnutri su ..tam je viac roboty ako u vas na dome. o 7h rano vyrazaju a robia do tmy. teraz ma mama dovolenku, tak nema deti, chodi tam aj ona pomahat. tam bolo tolko bordelu ze az :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, no tak si potom s orientačným zmyslom na tom tak ako ja. Môžem ísť aj 10x na jedno miesto, aj tak by som netrafila sama :rolling_eyes: Proste to centrum v mozgu, kde je orientačný zmysel ja nemám a takto sa k tomu verejne priznávam :pensive: Ale môj muž má dve také centrá, tak sa dostaneme všade a neblúdime nikdy :sunglasses:
29. aug 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to poznáme jani, u nás keď je choré krstňa, do 2 dní je aj druhé. Kde je viac detí, tam je to riziko prenášania vírusov väčšie. Akurát Ťa ľutujem, lebo potom si v stálom kolotoči.

a dúfam, že Ti Kristiánka konečne dajú
29. aug 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, to budú mať veľký dom, keď aj schody ... :confused: Kedy sa narodila Laura, keď píšeš, že v zime?
29. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my by sme už tiež prespávali, ale to by vstával už o 6.30 a takto spí občas aj do 9tej, takže radšej mu ešte dám :sweat_smile:
29. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika máme vašu fľašku z DM. Ale mali už len červenú.. Maxim z nej vie piť, tak sa teším. Normálne mu to ide, čudovala som sa.
29. aug 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď preto som rada, že staviame nový. So starým barákom je viac roboty....ale aspoň budú mať svoje! a ako ja hovorím, dom je dom.

reni to ja som tu už spomínala, že som technický antitalent, a s tou cestou na tom budeme nejako rovnako
29. aug 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok