Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

charlinka
29. aug 2008

Janula, možná že si to ted odsopluje. prý některé děti bývají často nemocné když jdou do školky a pak už bude mít silnější imunitu.
Mon, gratuluju k dalšímu miminku. to budou skoro jak dvojčátka, vyhrajou si spolu, ušetříš na oblečení 🙂 a za pár let budeš mít dvě pěkné odrostlejší děti a relax pro sebe 😉
Reni, pouštím ji minimax, miluje vláčka tomáška, noddyho a malou princeznu. jetix máme taky, ale zvykla jsem si na minimax. nejdřív jsem si stěžovala že telku moc nechce, ale ted když potřebuju něco narychlo udělat, tka ji telku zapnu a těší se z toho.
Deina, já mám naopak novou myšku a nemužu si zvyknout, byla jsem zvyknutá obsluhovat notebook bez myšky, jen kurzorem. 🙂

charlinka
29. aug 2008

Serafi, proč si musíš dávat pozor dva roky??

monica25
29. aug 2008

dakujeme za gratulacie... 😀

katika1
29. aug 2008

ahojte.. vidíš moni, má to aj výhody 😉 sa mi budeš smiať ked je budem mať o 5 rokov mimino.. vlastne nie, budeš mi pomáhať 😀 dnes sme sa s chlapom stavili, že on tvrdí, že to bude dievča a ja, že chlapec a podla toho kto nemá pravdu, ten platí dovolenku v ten rok 😀
Reni dnes som stretla Tvojho manžela, tak sa už aj zoznámil s mojim 😉 sme práve šli do Lc..
a teraz píšem od mami.. závislosť 😀

katika1
29. aug 2008

moni a ty nemáš dnes manžela doma? 😕

charli asi kvoli cisárskemu, nie?

no ja si nhemusím dávať pozor, ale radšej si veru dám 😅
som povedala, že až ked sa 2 roky vyspím, bez jediného zobudenia v noci, až vtedy može byť reč o druhom, takže ak bude Riško po ockovi a ešte 4 ročný bude v noci jesť, tak bude mať súrodenca až 6-7 ročný, všetko je to na ňom 😀

monica25
29. aug 2008

mam ho doma 😀

renika
29. aug 2008

kati viem, Riki mi hovoril, že vás stretol. S takým úsmevom prišiel domov, že vieš koho som stretol, keď som tankoval? No hneď som vedela, že len vy ste to museli byť 😀 A aj to viem, že si mala na rukách Pusinku 🙂

kati, tvoj chlap ešte papal ako 4 ročný v noci? Nevyzerá na to. Tak ten môj papal ešte v 10tich 😅

charli, hej ten pozor je kvôli cisárskemu. Minimálne dva roky by sa malo počkať s druhým mimčom. Už v prepúšťacej správe z nemocnice to mám napísané s výkričníkom 😝

janula_nz
29. aug 2008

ahojte

katika no laura je chora , teda vsetci traja su chori. teraz neviem ci z tej skolky ci z coho 😨 ani ju tam nedam, som si to rozmyslela. nejako to vydrzime a do skolky pojde v novembri, ked bude mat tri roky 🙂

ja v noci jedavam este doteraz 😝 co mam robit, ked som hladna? 😔

renika
29. aug 2008

janula, ale tak ako deti, že ideš spať, v noci sa zobudíš a ješ? Lebo my zvykneme byť hore aj do jednej druhej v noci a vtedy jem, ale predtým som nespala, tak preto som hladná 😅 Potom tak aj vyzerám 😔 🙄

janula_nz
29. aug 2008

no ja teda vyzeram, ze jem v noci. presne tak je to ako sihovorila. zobudim sa, ze som hladna a vstanem, najem sa a zalahnem 😝

lucik77
autor
29. aug 2008

ahojte!
Reni ha-ha, to si chcela akože naznačiť, že si tlstá??? 😅

janula ako ste so súdom s Kristiankom? Už je konečne Tvoj?

charli: beriem Ťa za slovo, urobíme renike prepadovku 😀

janula_nz
29. aug 2008

ahoj luci. veru nie. este nebol sud.ale prisiel mi list zo sudu, len je na poste. som taka zvedava, co tam je. musim vydrzat do utorka 😝

a vy sa ako mate? 🙂

renika
29. aug 2008

ja v noci vstanem len k Maxovi, hlad by ma z postele nedostal. Napijem sa vody, ktorú mám pri posteli a to musí stačiť

čo dávaš deťom na nádchu? Teraz máš len Lauru, Kristiho a jedno bábo?

janula_nz
29. aug 2008

mam troch, tych mojich stalych. to su len? 😅 😅 😅

nasivin im davam a vysavacom vysavam sople 🙂

lucik77
autor
29. aug 2008

ahoj Jani, ja som momentálne sama doma. Naši išli na 3 dni do Nízkych Tatier na turistiku, Miloško príde za pol hoďku, tak sa teším, že som na niekoho na MK narazila

lucik77
autor
29. aug 2008

Reni mne malý začal prespávať celú noc od 10 mes a je to tak doteraz 😉

katika1
29. aug 2008

reni ano mala som Pusinku 😀 vraj ju mám priniesť aj na grilovačku, urobila dojem 😀 reni to nemzslíš vážne, že do 10tich 😲
moj ked sa bude ešte v dvoch budiť nedostane 😝 aby sme nedopadli fakt tak, že do 18tky 😔 potom bude súrodenec, ked bude mať 20 😀
že nevyzerá? vyzerá veru 😀
janula, Riško je dosť odolný, nikdy som ho nehýčkala, tak snaď niečo vydrží..
teraz sme u mami a sú tu setrine deti a najstaršia celý den zvracala, tak čakám kedy to aj nás chytí..
a hrali tu futbal dnes maminy známy a kopli do brány a od nej sa lopta odrazila Riškovi do hlavičky 😔 😔 chudatko, taká šupa! ale len zaplakal a zahovorila som to,. tak na to zabudol, ale má tam modrinu 😝

renika
29. aug 2008

janula, to vydržíš? Ja by som preň hneď bežala s mojou zvedavosťou 🤐

charli, lucik vie kde bývame, tak jej s tou prepadovkou verím 😀

janula_nz
29. aug 2008

mne chalani uz spia, iba laura tu sklada vedla mna lebo caka nasich. oni su na dome este 😒 chce spat u nasich s bratom, tak chuderka caka. a poti sa ako mys, co ma teplotu. a nie a nie zalahnut 😔

ako pokracujete s domom?

lucik77
autor
29. aug 2008

Reni tak to je dobre, lebo ja si to už poriadne nepamätám. K svokre chodíme inakade.

lucik77
autor
29. aug 2008

Jani Vasi makajú tak dlho? Veď im to aj pekne rastie.....
my máme domček zastrešený, so škridlou a čakáme na okná....

renika
29. aug 2008

kati, áno prineste ju 🙂 Má kde behať 😉

to som žartovala, že do 10tich, som to myslela tak, že vyzerá ako keby papal v noci do 10tich 😅

chudáčik Riško, nech príde ku nám, pofúkam mu hlavičku 😔 Ale to je taký typ ako Maxim, tiež hneď neplače pre všetko. Koľko rokov majú sestrine deti?

janula_nz
29. aug 2008

reni ved dnes je sviatok, potom vikend a nemam inu moznost len cakat doutorka 🙂

katika laura nebola ani raz chora do roka a pol kym som nezacala nosit deti. a to sme chodili aj do materskeho centra a tam boolo kopec deti. a v zime sa narodila a to sme 5h denne boli vonku od narodenia. to teraz sa jej ta imunita nejako kazi ☹

janula_nz
29. aug 2008

luci ja ani neviem co robia. strecha je uz davno. uz aj schody vnutri su ..tam je viac roboty ako u vas na dome. o 7h rano vyrazaju a robia do tmy. teraz ma mama dovolenku, tak nema deti, chodi tam aj ona pomahat. tam bolo tolko bordelu ze az 😝

renika
29. aug 2008

luci, no tak si potom s orientačným zmyslom na tom tak ako ja. Môžem ísť aj 10x na jedno miesto, aj tak by som netrafila sama 🙄 Proste to centrum v mozgu, kde je orientačný zmysel ja nemám a takto sa k tomu verejne priznávam 😔 Ale môj muž má dve také centrá, tak sa dostaneme všade a neblúdime nikdy 😎

lucik77
autor
29. aug 2008

to poznáme jani, u nás keď je choré krstňa, do 2 dní je aj druhé. Kde je viac detí, tam je to riziko prenášania vírusov väčšie. Akurát Ťa ľutujem, lebo potom si v stálom kolotoči.

a dúfam, že Ti Kristiánka konečne dajú

renika
29. aug 2008

janula, to budú mať veľký dom, keď aj schody ... 😕 Kedy sa narodila Laura, keď píšeš, že v zime?

katika1
29. aug 2008

no my by sme už tiež prespávali, ale to by vstával už o 6.30 a takto spí občas aj do 9tej, takže radšej mu ešte dám 😅

renika
29. aug 2008

katika máme vašu fľašku z DM. Ale mali už len červenú.. Maxim z nej vie piť, tak sa teším. Normálne mu to ide, čudovala som sa.

lucik77
autor
29. aug 2008

Veď preto som rada, že staviame nový. So starým barákom je viac roboty....ale aspoň budú mať svoje! a ako ja hovorím, dom je dom.

reni to ja som tu už spomínala, že som technický antitalent, a s tou cestou na tom budeme nejako rovnako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre