• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
reni ja tiež nemám v moygu ani štipku miesta na orientačný zmysel :sweat_smile: a ešte na matiku :sweat_smile: :sunglasses:
majú 2, 3 a 4 roky.. pomaly 3,4 a 5 :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ó môj Bože! je piatok večer, k tomu sviatok a nič normálne v tej TV nedávajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni super, ja som tiež neverila, že bude vedieť a išlo mu to na prvý šup :astonished:
29. aug 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mončika kde sa flákaš? :confused:
29. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj a neviem kto sa to tu raz pýtal, či Havlas prenesie celú ambulanciu do Šurian....tak nakoniec nie, iba stavia barák a ostáva v NZ. Veď tam sa mu ryžuje lepšie ako tu :wink:
tak s takými deťmi sa už Riško vie zahrať. Viem si ho predstaviť. S Maxom ešte nie :unamused:

lucik, ja som si už zvykla, že v telke nikdy nič nie je :rolling_eyes:
a čo ste nakupovali v akvárku dnes? :sunglasses: :grinning:
29. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni 21.11.je laura a od decembra sme uz brazdili mestom. ona strrasne plakavala, aj doma aj vonku ale vonku onieco menej, tak som kolko krat o 6h vecer s nou vystartovala von. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moje decka uz polrocne vsetky celu noc prespali. teraz si chalani rano o 6 h vypytaju mlieko, dam im ho do postele, vypiju a spia dalej. aj do 8h alebo do 9h ako kedy :slight_smile:
autor
o akej flaške rozprávate? Nejaká špeciálna? alebo so slamkou?
ja nechodím k Havlasovi, tak sa ma to netýka. Len raz som bola na 4D

kati, ty kam chodíš ku gyn?
29. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vie.. skáču po nom a robia si z neho bábku a on len pozerá a usmieva sa :grinning: dnes spia v stane.. vymysleli im taký program :grinning: :grinning: tak sú natešení!
29. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani aj môj malý vstáva tak medzi 6,00 a 6,30 ale on už je tak prebratý, že kebyže mu dám fľašku a dám ho spať, tak si myslím, že by spustil riadne árie :wink:
29. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ako vieš, že sme boli v akvárku? :astonished:
29. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula tak potom aj Riško prespáva.. ale ja to beriem tak že neprespáva kým do tej 9tej nepotiahne bez jedla :sweat_smile:
reni k Juhászovi :slight_smile:
lucik so slamkou
29. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj, malý dáva do pusy všetko asi ako všetky deti, len ma štve, že ten môj má stále kútik. Čo s tým?
29. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni :grinning: :grinning: :grinning: som veštica :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci presne aj Maxim je na tom rovnako. Vstane o 7mej a môže vypiť aj liter, naspäť nezaspí.

a to sú baby alebo chalani? Vieš prečo sa pýtam - keď s Riškom v stane, tak asi baby, keďže k nim má oveľa pozitívnejší vzťah :slight_smile:
29. aug 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika a čo Vám chýba do domčeka? Nejaké zariadenie, alebo už len dolaďujete detaily?
29. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a ešte musím povedať spätne, že renika má skvelú postavu a to len trepe.. a aj pekné kozy :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoviem, čo sme kupovali, kým nepovieš odkiaľ vieš, kde sa pohybujeme :angry: S tebou je nebezpečné sa kamarátiť :angry:
29. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
reni bacha na katiku. Už druhý krát hovorí, že sa jej páčia baby. Ty, monica, serafinka....no ja neviem, neviem. A aj kozy.....
29. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riško nespí v stane.. :slight_smile: kto by k nemu vstal :stuck_out_tongue_closed_eyes: sú to dve baby a jeden chalan :sunglasses:
lucik, stolár ešte musí dorobiť zariadenie a lampy musia dojsť a vypínače, namontovať umyvadlá a záchody nám poslali zlé - mz sme chceli závesné, tak na ne čakáme.. a thatś it! :grinning:
a potom ešte namalovať zvonku a spraviť plot a tak.. a na jar trávnik- koberec :slight_smile:
29. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som...
29. aug 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úprimne hovorím, že moja postava stojí za h...o a v koziach je ešte mlieko, tak sa zdajú byť ako tak k svetu. Keď už mlieko nebude, tak potom sa môžeme stretnúť veštica. Ty v nich už nemáš mlieko a tak viem objektívnejšie posúdiť, či sú pekné alebo nie. A sú!!!!
autor
akej farby chceš fasádu?
tvoj muž mi hovoril :grinning:
lucik ja viem oceniť aj ženskú krásu a z reniky som bola unesená už ked som ju 1krát videla.. a to nie v inom zmysle.. ale proste aj peknú ženu si pozriem, ale len ako človeka, nie sexuálny objekt :wink:
renika potom sa stretneme na klinike plastickej chirurgie :grinning:
29. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, Katika chce určite krikľavú oranžovú v kombinácii so zelenou, modrou, žltou. Uhádla som? Som nasratá, lebo nepovieš, odkiaľ vieš, že kde sme boli :angry:
autor
Ozaj raz ste tu spomínali veštice. Ja som bola u Csabaiovej, takej najznámejšej Zámskej veštkyni a hovorila dosť pravdu, akurát my vyveštila 2 deti, tak to jej nevyšlo dévačke
autor
aj ja poviem o babe, keď je pekná, že je pekná.....ale kozy!?! :grinning: :grinning: :grinning: to len keď sú také pekné 3ky, štvorky čo sa nedajú prehliadnuť. :grinning:
29. aug 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja sa pridavam na tu plastiku...no po kojeni ziadna slava...
ale teraz sa zas posledny tyz.citim ako novodoba pamela.a.uz sa mi pomaly nalievaju tvrdnu... :grinning: zasa bude co do vystrihu :grinning:
29. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok