Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

nutka
12. jún 2008

Catrin,boli ste na den deti v BA???
a jako bolo???...maly tomu rozumel,alebo si si len ty spravila radost???...a uz je fešo veliky na fotkach!!!!

catrin23
12. jún 2008

ahoj nutka, a samko ma len horucky? kamoska dnes prisla s malym z nemocnice, boli tam 3dni, mal len horucky, a vsetky testy mal ok. zevraj deti iba horuckuju, to je nejaka viroza 😕 😲

nie, to sme boli na strande. maly sa hral v trave, saso mu dal balon, vydrzal asi 10min, a potom ho brian praskol 😀 tak som mu kupila druhy a ten nam dodnes vysi na stene 😅

deina
12. jún 2008

Vdaka, Catrin. 🙂 Kedysi som tiez chodila na Gugsku, ale to je uz daaaaavno.

Chuda Samko. Byva dost casto chory, ze? ☹

deina
12. jún 2008

Tak toto je vypasenejsie babetko ako nas maco! 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tinusi
12. jún 2008

Catrin, taku vracavu virozu sme mali raz aj my... ja, dvaja bratia a mama - cely den sme sa striedali pri toalete... no a potom ako prislo tak i odislo...

janula_nz
12. jún 2008

ahojte

dnes som ja ubolena lebo mi trhali zub a straaaaasne to bolelo ☹ tinusi ja chodim k slezakovej, tiez je velmi dobra a s habarovou su hned vedla sseba 😉

tinusi
12. jún 2008

A coze Janus, nedala ti injekciu? ☹

janula_nz
12. jún 2008

ale ano dala. ale ta stolicka sa mi total rozlamala, taka bola nanic. a ten korenisko ked som videla, nebolo mi vsetko jedno ☹ to bol prvy zub, co mi zubarka vytrhla 😝

lucik77
autor
12. jún 2008

ahojte!

deina: super foto v pase. Hodím aj tú moju s novým účesom, ale ešte si to dám asi skrátiť. A Mišulovi všetko naj k 5 mesiačikom

nutka: Samkovi skoré uzdravenie!

janula: a čo detičky? malý ako v nemocnici? Už ste doma?

lucik77
autor
12. jún 2008

jarka: drž sa!!! Mne tento týždeň rodili 2 kamošky, obidve majú dievčatká, tak sa vytešujem s nimi.A minule som v A-čku videla jednu tehuľku, ona pozerala na mňa, ja na ňu...ale bola primladá, inak by som ju asi oslovila, či si to náhodou neni ty.

Teším sa na tento víkend, lebo v sobotu má švagriná 30 a v nedeľu idem do NR na stretávku zdravého jadra kolektívu báv z VŠ. Som niektoré nevidela 6 rokov....bude sranda ako sme sa za tie roky zmenili. Dúfam, že nebude pršať.

lucik77
autor
12. jún 2008

halóóó je tu niekto? Akosi tu vediem monológ! 😀

janula_nz
12. jún 2008

ja somtuu 🙂

janula_nz
12. jún 2008

uz sme doma z nemocnice ale nezda sa mi ten maly. zajtra s nim idem k doktorke,nech sa na neho pozrie.

deina
13. jún 2008

Vdaka, Luci. 🙂

Jaj, trhanie zuba, to je neprijemne. 😖

sksko
13. jún 2008

Ahojte babenky...
Lucik 77, tak to si potom asi v takom veku ako ja 🙂 v tom najlepsom 🙂
Dufam ze stratavka vam vyjde.

OZAJ ked hovorime o tom kto kedy rodi a kto koho pozna kedy rodi.. neviete o niekom kto by sa ku mne v Januari 2008 pridal??🙂

ewinah111
13. jún 2008

ahoj sksko 🙂 .no ten porod v januari 2008 uz akosi nestihame niie????? 😀 😀

ewinah111
13. jún 2008

Jakubko je chutny 🙂 vyzera byt riadny huncut ,že? 😉 .uz vie ,ze bude mat surodenca?

janula_nz
13. jún 2008

ahojte. aka stretavka? 😨 nejako nie som v obraze... 😅

janula_nz
13. jún 2008

aha, uz som si precitala 😅 som trosku mimo dnes, malo som spala v noci 😝

ewinah111
13. jún 2008

janula to lucik ma stretavku zo školy 🙂 chapando? 😎

janula_nz
13. jún 2008

uz ano. necitala som vyssie 😝 ty sem nechodis casto, preco? myslim na konika. malo ta tu vidno

ewinah111
13. jún 2008

no jo malo,ale uz sa to zlepsuje ,ja som predtym chodievala na lady 😉 .prave pozeram,ze mame rovnako stare deticky myslim malu Lauriku 🙂 .ona je decembrova alebo januarova?

janula_nz
13. jún 2008

koniec novemra je 🙂 neviem ci sa dobre pamatam, mas dve deti? ci len jedno? daj si ich do pasu lebo neviem 😵

ewinah111
13. jún 2008

mam dve baby 🙂

janula_nz
13. jún 2008

si taka tajomna, nechces nic na seba prezradit v pase 😅 uz si spominam a ta druha je 7mes ci tak nejako?

ewinah111
13. jún 2008

že tajomna 😀 😀 😀 xixi.vies co aj by som prijala este take male 7 mesacne babo 😀 ta druha ma 9 ale nie mesiacov 😉 😉 .

ewinah111
13. jún 2008

ozaj a maly je uz v poriadku?si pisala,ze sa ti nejak nepozdava odkedy je doma z nemocky?no neviem ale sarapati tu akosi hnusna viroza aj kamoskina dcera ma uz stvrty den riadne teploty
😒 .

janula_nz
13. jún 2008

jaj. trosku som sa sekla 😅 take male deti su podarene, to je sice pravda ale ako rastu, zacinaju aj vymyslat a hnevat. v kazdom pripade je to zazrak mat zdrave dietatko. si priamo z nz?

ewinah111
13. jún 2008

priamo priamo 🙂 .ano male deti su strasne podarene 🙂 .ja deti strasne zboznujem su pre mna vsetkooo.

janula_nz
13. jún 2008

ked bude zase stretko,mohla by si prist aj ty aby sme ta spoznali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre