Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
29. aug 2008

ja chcem byt zase o 10kg chudsia. uz sa natom aj pracuje po veceroch 😅

lucik77
autor
29. aug 2008

kati, veď ty si aj o 10 rokov mladšia, tak toho na tvár veľa nepotrebuješ 🙂

janula_nz
29. aug 2008

piling je dobra vec, zostane tvar uplne hladucka ako detsky zadok 😀 a masku si dam potom .inak to by sa malo davat pravidelne a nie obcas ako to robim ja 😔

lucik77
autor
29. aug 2008

jani Ti šiši? Ty máš zadok menší ako ja...a čo by som ja dala za Tvoje prsia! 😉

charlinka
29. aug 2008

Katika a kdo by vás do rost do těch trojek? Mě by na plastice museli dát ty největší implantáty co mají 😀

janula_nz
29. aug 2008

chlapovi sa to paci ale toto nie som ja. moja vaha je o 10kg menej. prsia mi zostanu velke aj tak 🙂 rozdelim sa stebou , chceees? 😉

katika1
29. aug 2008

lucik to bude tým, že som krásna od prírody 😀 😀
ja chcem byť chudšia o 3kg.. a pracujem na tom, tak že po večeroch žeriem ako prasa 😔 😔
a chcem mať svoje prsia.. aké boli pred tehotenstvom 😔 😔
janula ano 🙂 prečo?

monica25
29. aug 2008

uz budu nejake kila navyse..uz to citim...no v polovicke tehu to bolo 54kg.tk teraz som zvedava na bud.tyz.ale uz vidim aj citim ze som pribrala na brusku-samo,troska zadok a stehna...
a ja by som xcela mat dlhe nohy ako katika ma a dlhe kucerave vlasy....
ale kozy si dam spravit,ked prestanem druhe babo kojit....dufam,ze zase budem mat veeeeeeeeelaaaaaaaaa mlieka 😀

charlinka
29. aug 2008

Lucik, jsou to malé tabletky, dáš je rozpustit.

renika
29. aug 2008

bola som pri malom, zase plač obrovský ☹

katika, ďakujem, že ma takto opisuješ, že výstrih až po zem 😠 Ja neznášam tričká s výstrihom, ale odkedy kojím, tak je to veľmi praktické vybrať cicku. Keď nemám výstrih, tak zospodu zdvíhať tričko je oničom. Ale môžeš si byť istá, že keď prídete, tak budem v roláku 😠

katika1
29. aug 2008

charli, ja chcem len spevniť, nie zväčšiť 😎
moni dlhé nohy? 😲 super 😀

lucik77
autor
29. aug 2008

no jasnaačka že chcem(kilo do pravého, kilo do ľavého!) to ten môj bol z Teba unesený! 😀

janula_nz
29. aug 2008

katika len sa tak pytam. viem, ze ste byvali v 1i ako ja. 🙂

katika1
29. aug 2008

reni to dúfam, nerada by som bola aby moj chlap nechal oči v Tvojom výstrihu 🙄 😀
ale nie, neurazila si sa hádam? 😲

renika
29. aug 2008

bože, vy ste tuším všetky také vychrtliny 😲 Že v polovici tehu 54kg 😲

ja tiež pracujem na tom, aby som vážila menej. Podobne ako Katika 🤐

charlinka
29. aug 2008

Vím že chcete zpevnovat. 🙂 jen mě by tam museli dát implantáty aby měli co zpevnovat 😀 Po porodu jsem se na seba nemohla vynadívat, o dvě čísla větší prsa a ted je to zase jak o tři čísla menší 😉 takže AAA.

lucik77
autor
29. aug 2008

že cicku...to bolo zlaté 😀
charli, aha už viem, čo myslíš, to sú tie maličké hnedé tabletky, ale môže to tak malé bábo, ako je to moje?

janula_nz
29. aug 2008

ja som s priami problem nikdy nemala 😀 vzdy boli, su aj budu velke 😅

katika1
29. aug 2008

reni chceš vedieť moju porodnú váhu? 83kg 😀 😀 😀 😀 😀
monicu si nevšímaj, to je vychrtlina 😀

charlinka
29. aug 2008

Lucík, já jsem to malé dávala. doktorka mi řekla, že to muže a že kutik je dost nebezpečný kdyby se nezahojil. ale tak čtvrt tabletky jednou denně na pár dní. Malá měla koutiky a tohle jí pomohlo.

renika
29. aug 2008

katika, no nemám slov. Si pripadám ako nejaká zvodkyňa alebo čo. Som nasratá až to špiku kosti 😠 😠 😠 😀

rolák budem mať hore a dole bombarďáky, vyhovuje?

katika1
29. aug 2008

janula ale už hádam len tri týždne 😎

charlinka
29. aug 2008

Já měla 75, o 23kg víc než před těhu.

janula_nz
29. aug 2008

sa vam to krati, tesite sa na stahovacku? 🙂

renika
29. aug 2008

moja pôrodná 68kg 😝 A tom myslela, že nosím slona na sebe. Ale ty si vysoká, tak preto viacej. A ešte Riško bol raz taký ako náš mini Max 🙂

monica25
29. aug 2008

nie som...to po porode som tak schudla s malym som pribrala 10kg ,mala som 67 ked som sla rodit a z porodnice som prisla s5 este chudsia ako predtym ako som otehotnela... 😅

katika1
29. aug 2008

vyhovuje 😎
však aj chlapovi som povedala, že taká kočka to je, že odpadneš 😀
ja som zas vždy mala, mám aj budem mať prsia, tak akurát, ale teraz s tou výnimkou, že sú tak akurát po kolená 😀 😀

lucik77
autor
29. aug 2008

no to si ma dosť vystrašila charli, lebo jemu keď sa jeden zahojí, tak o chvíľku má ďalší. A prečo je nebezpečný? Hovorila niečo konkrétne?
ja som mávala zimnice, kútiky málokedy, ale už dobrých pár rokov som OK

lucik77
autor
29. aug 2008

aj ja som pribrala 10 kg...pôrodná váha 65kg a teraz sa fakt cítim ako taká vychrtlina...ledva 52kg! tfuj!

monica25
29. aug 2008

presne tak katika,len ich podoba sa zmenila...ale moje su teraz zasa celkom fajn...
a moj mali mal 3700g 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre