• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ja chcem byt zase o 10kg chudsia. uz sa natom aj pracuje po veceroch :sweat_smile:
29. aug 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, veď ty si aj o 10 rokov mladšia, tak toho na tvár veľa nepotrebuješ :slight_smile:
29. aug 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piling je dobra vec, zostane tvar uplne hladucka ako detsky zadok :grinning: a masku si dam potom .inak to by sa malo davat pravidelne a nie obcas ako to robim ja :pensive:
29. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani Ti šiši? Ty máš zadok menší ako ja...a čo by som ja dala za Tvoje prsia! :wink:
29. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika a kdo by vás do rost do těch trojek? Mě by na plastice museli dát ty největší implantáty co mají :grinning:
29. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapovi sa to paci ale toto nie som ja. moja vaha je o 10kg menej. prsia mi zostanu velke aj tak :slight_smile: rozdelim sa stebou , chceees? :wink:
29. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik to bude tým, že som krásna od prírody :grinning: :grinning:
ja chcem byť chudšia o 3kg.. a pracujem na tom, tak že po večeroch žeriem ako prasa :pensive: :pensive:
a chcem mať svoje prsia.. aké boli pred tehotenstvom :pensive: :pensive:
janula ano :slight_smile: prečo?
29. aug 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz budu nejake kila navyse..uz to citim...no v polovicke tehu to bolo 54kg.tk teraz som zvedava na bud.tyz.ale uz vidim aj citim ze som pribrala na brusku-samo,troska zadok a stehna...
a ja by som xcela mat dlhe nohy ako katika ma a dlhe kucerave vlasy....
ale kozy si dam spravit,ked prestanem druhe babo kojit....dufam,ze zase budem mat veeeeeeeeelaaaaaaaaa mlieka :grinning:
Lucik, jsou to malé tabletky, dáš je rozpustit.
bola som pri malom, zase plač obrovský :frowning2:

katika, ďakujem, že ma takto opisuješ, že výstrih až po zem :angry: Ja neznášam tričká s výstrihom, ale odkedy kojím, tak je to veľmi praktické vybrať cicku. Keď nemám výstrih, tak zospodu zdvíhať tričko je oničom. Ale môžeš si byť istá, že keď prídete, tak budem v roláku :angry:
charli, ja chcem len spevniť, nie zväčšiť :sunglasses:
moni dlhé nohy? :astonished: super :grinning:
29. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasnaačka že chcem(kilo do pravého, kilo do ľavého!) to ten môj bol z Teba unesený! :grinning:
29. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika len sa tak pytam. viem, ze ste byvali v 1i ako ja. :slight_smile:
reni to dúfam, nerada by som bola aby moj chlap nechal oči v Tvojom výstrihu :rolling_eyes: :grinning:
ale nie, neurazila si sa hádam? :astonished:
bože, vy ste tuším všetky také vychrtliny :astonished: Že v polovici tehu 54kg :astonished:

ja tiež pracujem na tom, aby som vážila menej. Podobne ako Katika :zipper_mouth:
Vím že chcete zpevnovat. :slight_smile: jen mě by tam museli dát implantáty aby měli co zpevnovat :grinning: Po porodu jsem se na seba nemohla vynadívat, o dvě čísla větší prsa a ted je to zase jak o tři čísla menší :wink: takže AAA.
29. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že cicku...to bolo zlaté :grinning:
charli, aha už viem, čo myslíš, to sú tie maličké hnedé tabletky, ale môže to tak malé bábo, ako je to moje?
29. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s priami problem nikdy nemala :grinning: vzdy boli, su aj budu velke :sweat_smile:
29. aug 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni chceš vedieť moju porodnú váhu? 83kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
monicu si nevšímaj, to je vychrtlina :grinning:
29. aug 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucík, já jsem to malé dávala. doktorka mi řekla, že to muže a že kutik je dost nebezpečný kdyby se nezahojil. ale tak čtvrt tabletky jednou denně na pár dní. Malá měla koutiky a tohle jí pomohlo.
29. aug 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, no nemám slov. Si pripadám ako nejaká zvodkyňa alebo čo. Som nasratá až to špiku kosti :angry: :angry: :angry: :grinning:

rolák budem mať hore a dole bombarďáky, vyhovuje?
janula ale už hádam len tri týždne :sunglasses:
Já měla 75, o 23kg víc než před těhu.
29. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vam to krati, tesite sa na stahovacku? :slight_smile:
29. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja pôrodná 68kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tom myslela, že nosím slona na sebe. Ale ty si vysoká, tak preto viacej. A ešte Riško bol raz taký ako náš mini Max :slight_smile:
29. aug 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som...to po porode som tak schudla s malym som pribrala 10kg ,mala som 67 ked som sla rodit a z porodnice som prisla s5 este chudsia ako predtym ako som otehotnela... :sweat_smile:
vyhovuje :sunglasses:
však aj chlapovi som povedala, že taká kočka to je, že odpadneš :grinning:
ja som zas vždy mala, mám aj budem mať prsia, tak akurát, ale teraz s tou výnimkou, že sú tak akurát po kolená :grinning: :grinning:
autor
no to si ma dosť vystrašila charli, lebo jemu keď sa jeden zahojí, tak o chvíľku má ďalší. A prečo je nebezpečný? Hovorila niečo konkrétne?
ja som mávala zimnice, kútiky málokedy, ale už dobrých pár rokov som OK
autor
aj ja som pribrala 10 kg...pôrodná váha 65kg a teraz sa fakt cítim ako taká vychrtlina...ledva 52kg! tfuj!
29. aug 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak katika,len ich podoba sa zmenila...ale moje su teraz zasa celkom fajn...
a moj mali mal 3700g :grinning:
29. aug 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok