• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
janula strašne :dizzy_face: neznášam 1izbáky :grinning: ale nie, nám dvom stačil, ale pre troch je to malé :pensive: malý je furt nervný z toho mini priestoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Protože se ti muže zanítit a muže to být horší. aspon takto mi to vysvětlila doki. ten vitamin mu určitě neublíží, jen mu chybí. Já mám taky občas koutek a stačí mi vzít dvakrát denně béčko a do dvou dnu je fuč.
29. aug 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, len bombarďáky mi musíš požiačať tvoje :grinning:

to si nemala povedať! Bude čakať neviem akú super ženu a zbadá mňa :confounded: :rolling_eyes: :pensive:
29. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa robia kutiky ale neviem preco. a nezabera mi ani Bcko...vraj to je oslabena imunita :fearful: ja si len balzam na peri davam a to mi vzdy zaberie. ale v zime ani to nezabera :unamused:
29. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi páčila tvoja poynámka, ked ti muž povedal, že aká si krásna a ty že ako riť naopak :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula a riboflavín?? to jsou vítamíný s béčkem a ještě je tam něco navíc. mě to ted naposled pomohlo.
29. aug 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oslabená imunita, ale z čoho? Mäsko jedáva, zeleninu tiež a ovocie šrotuje jedno za druhým! Tak neviem :frowning2:
29. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika to mu vždy hovorím :grinning: A on si aj tak melie svoje :grinning:
29. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kútik nemala ani nepamätám, chvalabohu :pensive: a mne na to pomáhalo ocmúlať si svoje vlasy :sweat_smile:
reni ja žiadne nemám :sunglasses:
29. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidím, že tu preberáte fajn témy. K tej plastike - tak ja som už jednu podstúpila a bola to brutálna bolesť. Výsledok síce vôbec nestojí zato, pretože sa operácia nepodarila. Po operácii som si povedala, že už nikdy viac, no časom bolesť prešla a uvažujem, že pôjdem zase na opravu.
29. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a boli sme vo Fann pre riasenku, v Reserved som si kúpila sako, muž tričká, neobišli sme lekáreň a boli sme v DM, kde sme kúpili všetko, čo sme videli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaj a ešte na poschodí sme kúpili posteľné :slight_smile:
29. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika ty si iná šarlatánka :grinning: na jačmeň pľuvanec do oka, na kútik cmúľanie vlasov.....no v Tvojej opatere by som byť nechcela :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ja fakt neviem z coho. ja tiez jem vsetko a nikdy ani ćhora nebyvam ani nic podobne a kuty mam v zime stale :frowning2:
29. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucík a nemá ostré hračky? tam stačí trošku něco ostřejšího a hned ta slabá kuže praskne a pak když si tam stále šahá a je to suché tak se to zhorší. Moje malá měla první koutek poté, co cmulala kousátko od Chicco, takový kruh naplněný vodou a zjistila jsem že to má tvrdší hrany.
seraf, ty máš plastiku?? :astonished: Čoho? Kde ti je robili? Prečo sa nepodarila?
seraf a čoho? aj ja som jednu podstúpila :sunglasses:
lucik to je od mojej mami a všetko zaberá :sunglasses:
29. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Serafi jsem zvědavá, co jsi si nechala napravit?? :slight_smile:
29. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám plastiku uší, robili mi to v Čechách a nepodarila sa, lebo odstávajú naďalej. :angry:
29. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf ma neštvi, vobec ti neodstávajú :confused:
29. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika a Ty máš akú plastiku?
29. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemávame hnačky :frowning2:
katika, ale on si vlasy cmúľať nemôže, lebo ich má ledva centimetrové, tak sa maminky opýtaj, čo pre bábo :grinning: :grinning:
katika a čoho? Dúfam, že sme sa ešte vtedy nepoznali! Lebo ak áno, tak si na nahnevala. Sme sa dohodli, že na plastiky spolu!!!!!
seraf ip :sunglasses:
29. aug 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my chcem vedieť katika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika, videla si ma vždy s vlasmi na voľno, málokedy nosím vypnuté vonku, iba keď je príšené teplo. A je pravda, že už to nie je až také hrozné, ale čerstvo po operácii vyzerali lepšie, no časom sa to povolilo.
reni poznali :pensive: teraz v máji.. ale ty túto nepotrebuješ :wink:
seraf, až tak to bolelo? Ja to chcem dať Maxovi :zipper_mouth:
29. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoho??????????????????????
29. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ked chcete :sunglasses: ja sa za to vonkoncom nehanbím.. som si dala spraviť nos.. :sunglasses: bol to moj sen a vám poviem že iba jeden človek si to všimol a to bola Tinusi :sweat_smile:
29. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni maxovi?????? však má krásne ušká!
29. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok