Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
29. sep 2008

to som este neskusala....
kamoska mi minule hovorila, ze toma, lucka, mattoni a este neviem ake min. su najhorsie. testovali to raz v kaviarni, kde som volakedy robila s nejakymi papierikmi.... skoro som odpadla.... tak co mame pit????? a hlavne tie deti? vsak lucka je hlavne pre deti.... 😲 ja kupujem teraz tu novu tomu jasmin-broskyna alebo grep. a mattoni mojito 🙂))

renika
29. sep 2008

toma je najlepšia podľa testu, ktorý chodí na STV! Aj keď si pozrieš celkovú mineralizáciu je najlepšia a tiež je pre deti, na obale je Vhodná na prípravu detských pokrmov alebo také niečo. My ju máme veľmi radi a ten test ma len utvrdil, že kupovať. Mattoni mojito mi nechutí. Nevedela som dopiť ani jednu fľašu. Toma Jasmin je fajn. My máme doma nejaký filter na vodu, že je potom nezávadná či čo. Chodia ten filter meniť raz do roka. Ale ja tomu veľmi neverím. Hoci to bolo veľmi drahé

monica25
29. sep 2008

ja pijem rajec....zlata studna..........al.co akurat kupim....maly lucku zvykaval,ale teraz vetsinou drobcek al.aquababy 🙂

catrin23
29. sep 2008

ten filter je dobry, ale kamoskynym hovorila jedna dr. ze aby z toho nedavala malemu casto vodu, lebo je az tak cista, ze by potom nemal ziadnu imunitu....

renika
29. sep 2008

K najlepšie hodnoteným vodám, ktoré spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a sú tak pre dojčatá veľmi vhodné, patrí už dlhodobo Toma Natura. Táto pramenitá voda pochádza z vrtu „Natura“ v prírodnej chránenej oblasti Adršpašsko-Teplických skál. Odborníci sa zhodujú v tom, že oblasť Adršpašsko-Teplických skál patrí k oblastiam s najkvalitnejšími vodnými zdrojmi v Českej republike. Táto lokalita bola v centre pozornosti už v roku 1986, keď ju Ministerstvo zdravotníctva vybralo ako najvhodnejší zdroj pre prípravu dojčenskej vody. Voda s nízkym obsahom minerálov, ktorá sa čerpá z priezračného jazera ukrytého pod pieskovcovými útvarmi Adršpašsko-Teplických skál, sa dostáva na stôl ľuďom nielen v Čechách, ale aj po celej Slovenskej republike vďaka značke Toma Natura.

renika
29. sep 2008

tak tu je to, Toma je Naj 🙂

catrin, to fakt je tá voda taká čistá? Ja som neverila, že ten filter tam niečo robí 😅

monica25
29. sep 2008

tomu som este neskusala ani ja..............je to dobre aj pre babatka od nar.?

renika
29. sep 2008

moni, určite. Keď je vhodná Lucka, tak Toma určite. Ale Max napríklad prvých 6m nepil nič len mlieko. Keď budeš kojiť, tak nedávaj vodu, je to zbytočné.

renika
29. sep 2008

ešte toto som našla, tak je určite vhodná aj pre deti od narodenia:

Kde teda nájsť tú najvhodnejšiu dojčenskú vodu?
Odborníci sa zhodujú v tom, že prírodná rezervácia Adršpašsko-Teplických skál patrí k oblastiam s najkvalitnejšími vodnými zdrojmi v Českej republike. K jednoznačne najlepšie hodnoteným vodám, ktoré spĺňajú prísne požiadavky a sú tak pre dojčatá veľmi vhodné, patrí už dlhodobo Toma Natura vyvierajúca práve z prameňa v oblasti Adršpašsko-Teplických skál. Obsah jej minerálnych látok je plne vyvážený. Navyše je pravidelne meraný a kontrolovaný a je preto bezpečne odporúčaný aj dojčatám. Aj vďaka tomu získala voda Toma Natura certifikát vody vhodnej pre dojčenskú stravu. Preto si mamičky môžu byť isté, že použitím značky Toma Natura dodajú svojmu dieťaťu len tie najlepšie tekutiny.

monica25
29. sep 2008

ja som rolimu nic nedavala...,az ked bol chory a boli sme v nemocke pred vianocami tak tam ho naucili na caj.....
predtym som mutiez nic ineho nedavala............

dufam,ze budem moct aj teraz kojit...........,ze budem mat dost mlieka.

catrin23
29. sep 2008

fiha, tak asi zacnem kupovat tomu...

reni ano, je, vsak skus napustit vodu z vodovodu a z toho filtra...

moni urcite je, ked je pre babatka tak musi byt aj od narodenia

renika
29. sep 2008

moni, myslím, že áno, keď si aj Roliho tak dlho kojila. Inak u nás v novembrovkách sú dve tehulky - jedna rodí v decembri a jedna v júni 09, teraz sa dozvedela, že je tehu.

monica25
29. sep 2008

tak tej co bude mat v dec.nezavidim...13 mesiacov rozdiel.....sice aj medzi rolim a asi danielom bude 15m.tiez to neni bohvie co..........

monica25
29. sep 2008

katika kde si?????

dnes som ti zabudla vlasy pochvalit...mas ich pekne.... 😀

monica25
29. sep 2008

od zajtra k nam bude chodit 1 baba na doucovanie ang.nejaka 20 rocna,manzel ju bude doucovat...zajtra pride 1x na skusku....na 16.30....

catrin23
29. sep 2008

no pekne...a to dovolis?????

catrin23
29. sep 2008

😀

monica25
29. sep 2008

no pozreme zajtra co to je zac...aky typ....ci je pekna.....nebudem doma,ak bude pekne,ale pridm predtym ako bude odchadzat zevraj pride len na hodku.....

catrin23
29. sep 2008

to ste ju ako zohnali???

catrin23
29. sep 2008

no ano, to treba skontrolovat 😀
uz si viem predstavit rolanda.... ale moniky, fuj, ved je otrasna .... detto ako denis 😀 😀

monica25
29. sep 2008

rolandova 1 znama nam dohodila kolegynu.........

renika
29. sep 2008

moni vav, ty máš muža takéhoto angličana? 😎

ani ja tej babe nezávidím. Prvý je chlapček a druhý bude tiež chlapček. V novembri bude mať malý rok a v decembri rodí 🙂

catrin23
29. sep 2008

inak volal mi denis. spominal aj rolanda asi mu chyba 😅 vsak potom pokecame... uz spekuluje nad vsetkym...

renika
29. sep 2008

katika má pekné vlasy a nie je tu? To čo je 😀 No čo, študentka, asi už zarezáva 😀

serafinka1
29. sep 2008

Ahojte
Catrin v hypernove majú tú neperlivú Lucku ak ešte chceš. ja kupujem väčšinou Drobčeka.

renika
29. sep 2008

ozaj baby, sledujete Júlovky? Mali stretko cez víkend v jednom penzióne a dnes sú už tri bábätká v nemocnici na infúziách a všetky vracajú a hnačkujú. Už to dostali aj dvaja dospelí. Si myslia, že je to z jedla alebo vody, ktorú im tam dali. Zajtra volajú inšpekciu Regionálny úrad verejného zdravotníctva na ten hotel 😖

catrin23
29. sep 2008

dik serafi.... ozaj uz chodite plavat????

no ja sa lucim, idem si pomaly lahnut....

moni, ozvem sa niektory den, dosla by som s malym bud doobeda alebo poobede

renika
29. sep 2008

serafi ako je to s Darinkou a papaním? Už lepšie? A čo kašičky, papá?

renika
29. sep 2008

catrin, dobrúúú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre