Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

devita
9. sep 2009

a nestveral sa ti malinky po schodoch a siel po nich ale z druhej strany taky vacsi? a potom sa objavil taky hnedasty kocik?

devita
9. sep 2009

a dve zeny?teda jedna maloleta,xixi len vyzera ako zena

deina
9. sep 2009

Aha, to sme uz isli domov. 🙂 Stveral sa tam. Kde si tam bola? 😅

Ema, v 35tt uz nemusela byt malinka v inkubatore, ze? Ako dlho ste boli v nemocnici?

devita
9. sep 2009

no ja som tlacila ten kocik..a ten velky chlapcek bol moj syn,my sa uz musime zoznamit,stale sa len stretame...moj syn je velmi nezbedny,a teraz este nechodi do skolky,lebo mal v auguste alergicku reakciu na antibiotika a ma este flaky po tele..tak az ked sa to zhoji a dovtedy sa doma nudi a robi vsetko inak ako ho prosim..a vtedy som sa bala,ze nechtiac ublizil tomu drobcekovi co sa stveral po schodikoch,aj ked male deti lubi,lebo okolo Kiarky stale pomaha.

deina
9. sep 2009

No veru a ja nikdy neviem, ze si to ty. 😅 Ze drobcek, uz davno ho tak nikto nenazval... 😅

devita
9. sep 2009

no ved snad sa stretneme..ale pozerala som, ze ti ani nie je velmi vidno brusko..pre mna bolo velmi zvlastne ked som po tyzdni a jednom dni prisla domov z porodnice,z mojho syna toho malinkeho sa mihnutim par dni vytiahol taky chlapcisko a Kiarinka je pri nom drobcek a pre mna su vsetky deticky mensie ako Petko drobcekovia...inak aj my byvame v tom okoli,hned pri Nabreznej skole

catrin23
9. sep 2009

wow ema ta ciapka je kraasna.. 🙂 a mala ema je uz velka kocka...chodite do mesta?som ta sto rokov nevidela

deina
9. sep 2009

Mne sa zda, ze mam obrovske brucho... 😖 Ale maly je malinky, ma len 1400g, tak je asi mensie ako pri Miskovi (ten mal 1800g v tomto case).

devita
9. sep 2009

neboj aj mne vyskocilo brucho az v deviatom mesiaci..Misko ti asi dava zabrat... 🙂

monica25
9. sep 2009

cavte

deinus aj ja som mala brusko vetsie pri rolandovi pri danielikovi mensie omnoho a predsa mal 4200 g ked sa narodil 🙂 a to mi vsetci hovorili,ze urcite budem mat drobatko 😀 len na poslednum ultrazvuku ked ma prijali do nemocky po termine mi povedali ze maly vazi 3700g 🙂 + - 500g...a bolo to tych +500 😀
velkost bruska nezavisi od velkosti babetka.... 😉

deina
9. sep 2009

Ved ja aj viem, len som sa cudovala, ze podla Devity nemam velke brucho, lebo mne sa zda obrovske a vacsina ludi, ktorych stretnem, si mysli, ze to mam uz zachvilku. 😅 Ale mozno len skoro vyskocilo a teraz uz tak velmi nerastie. Inak je ulozeny tak vpredu, ze vpredsie sa uz neda, to by vyliezol cez pupok.

Inac Misko zatial okay, potrebuje sa vela vybehat, ale ked sme len na ihrisku, da sa, to je fajn... len takto po meste ho nahanat, to je uz namahavejsie. 🙂

ema.nz
9. sep 2009

ahojte a dakujeme za pochvalu 😵

catrin:v meste som skoro kazdy den a fakt by sme sa uz mohli stretnut 😉

dnes sme boli v NR otvarali Mlyny ale otras kopu ludi a aj tak som malej nic nekupila 😝 😠

je ked sa bavite o brusku xixi,ja som mala brucho jak slon a to som porodila v 35tt a mala bola malinka 2750g a 46cm 😖 tu je mja fotka presne tyzden pred porodom akurat som nastupila na MD https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

deina:mala nebola v inkubatore,bola na pozorovani 24h a vyhrievali ju a boli sme o 1den dlhsie ako je vo zvyku kvoli zlatacke 😒 pustili nas na stedry den rano 🙂

deina
10. sep 2009

Jeej, no paradne brusko, Ema, naozaj bolo riadne. 😅 A co ten Mlyn, ako to tam vyzera? Aj sa chystame ist kuknut, ale az neskor, snad tam o taky tyzden, dva uz nebude tolko ludi.

catrin23
10. sep 2009

ema my nechodime az tak casto do mesta, radsej dam maleho spat doma vtedy hned zaspi, vonku nechce poslednu dobu spat...

ake obchody su v mlyne???ja sa chystsam v sobotu..su tam aspon hm alebo ca? ak nie, tak to ma sklamali velmi :(

nevidimtu foto ema, zmazala si ju?

ja som rodila 38tt a brian mal 2750g a 47cm 🙂P)))

ema.nz
10. sep 2009

catrin nie ja som ju premiestila https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

no a k Mlynu tolko,ze ja tam uz tak rychlo nepojdem je to tam same handry pre pupertiakov 😝 😠 😠 a HM je uplne o nicom co sa tyka babatiek 😠 😠 ja som tam isla kvoli tomu a nekupila som vobec nic 😖 predajne Predeti je super velka,kopu kocikov...no ale to som si ja bola uz len oci popast 😉 ...a este neboli pootvarane vsetky obchody 😠

tu je link na Mlyny http://www.mlyny-nitra.sk/actuality/all

ema.nz
10. sep 2009

baby rozmyslam,ze kupim toto http://www.bambini.sk/sk/product/1203/lodger-fu...

nemate niektora???oplati sa to???len najblizsie to maju len v TT,chcem ich vidiet nazivo,neviem si vybrat ci fialovy alebo ruzovy 😀 😀

catrin23
10. sep 2009

wow ema, to si mala riadne brucho, a ze 35tt, ja som ani polku nemala hadam z tvojho 🙂

no a ja som sa tesila na hm :( nevadi, vsak sobotu kuknem, ak sa tam ovsem dostanem 🙂

catrin23
10. sep 2009

no kukla som tie mlyny, akurat ma tak potesilo to mango, hm, a mcdonald 😖 s tych "STO" obchodov

ema.nz
10. sep 2009

catrin:mango este nebolo otvorene 😝

tinusi
10. sep 2009

Deina, ako vnima Misko brusko? 🙂 🙂 🙂

monica25
12. sep 2009

tinusi -gratulujeme k tehu 😵 😵 😵
ako sa citis??? 🙂

ema.nz
12. sep 2009

ahojte aj ja sa pripajam 😉 to je nadherne dalsia tehulka 😵 😵 😵 ak to takto pojde dalej,tak ma casom "nakazite" 😅 😀 😀 a to som sa zaprisahavala,ze dalsie dieta uz nikdy ale teraz uz vaham 😝 😀 😀

ema.nz
12. sep 2009

myslela som,ze sa pripajam ku gratulacii 😉 napisala som to ako tatar 😅

tinusi
12. sep 2009

Baby dik, ste vsimave 😉 ...
No, citim sa divne, je mi zle a zaroven som velmi hladna - najma doobeda. Ale snad to nejak prezijeme. Zatial mam doobedia uplne zabite, nie som schopna takmer nic urobit... potom si lahnem s Matkom a ked sa zobudime, uz je dobre 🙂

tinusi
12. sep 2009

Ozaj holky, co ste v tehu odstavovali deticky... lekarka mi povedala, ze nie je treba maleho nejak drasticky rychlo odstavit, ze ona ma take skusenosti, ze ono sa to v tehotenstve nejak samo spravi... Co si o tom myslite?

monica25
12. sep 2009

tinusi...-neviem ja som ho odstavovala pomaly......ale podari sa na kazde dieta palti nieco ine.... 😉
nexcem strasit ale som niekde citala ze kojenie moze vyvolat potrat...neviem co je na tom pravdy..skus sa poinf.

serafinka1
13. sep 2009

Tinusi gratulujem a vítám Ta v klube. Je to milé, ze sa takto mnozime. Nebola si zaskocena, ci planovali ste to?
Co sa tyka odstavovania, mne dr.tiez povedal, ze nemusim, ze mozem kojit pocas celeho tehu, ale nakoniec sme to museli ukoncit, lebo Dadka brala vela zivin nielen mne, ale aj malemu Daliborkovi, tak preto sme sa rozhodli, ze to ukoncime. Kojila som ju rok a pol, no myslim si, ze aj stacilo. A teraz tak zistujem, ze uz jej moje mlieko ani nestacilo, lebo ako som prestala kojit, po case sa mi rozpapala a konecne zacala aj priberat na vahe, lebo nam skoro pol roka vaha vobec nestupala, ale ani neklesala.

tinusi
13. sep 2009

Serafi, ja tiez planujem kojit do roka a pol. Bude to boj, ale bude to nutne. Matko uz zacina byt velky spekulant a kedze denne vypije vela riadneho mlieka ani to uz nepotrebuje.
No a babatko sme planovali, takze zaskoceni sme neboli, skor poteseni, ze to vyslo presne na dvojrocny rozdiel ako sme chceli... 🙂

catrin23
13. sep 2009

tinusi, gratulujeme 🙂)))
seraf, tka ste sa rozhodli na daliborka? sa to hodi k darinke 🙂
deina vy uz viete meno?

catrin23
13. sep 2009

my sme dnes boli v nr v tych mlynoch, celkom sa mi tma lubilo... som kupila malemu tricka a kabat na zimu a som doma zistila ze vnutro co je flisove sa da vypnut a moze to nosit ako mikinu...🙂 celkom dobre veci mali, az som bola milo prekvapena 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre