Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
19. okt 2010

Nebola som este. Ono to byvalo normalne centrum, co ja viem, len mali miestnost prenajatu od nejakych krestanov. Vsak kebyze len slovickom zacnu o niecom takomto, tak padam a hotovo. Chcela som tam zbehnut, ked teraz uz bude vselijake pocasie...

pass
20. okt 2010

@renika ďakujem za mailovú adresu 😉 Konečne je niečo blízko, ale len oči otváram nad tými cenami a podmienkami 😕

valigurka
21. okt 2010

@pass - ja som tiez kukala a neviem si predstavit ako vyzera kurz ak sa prihlasi 1 mamicka...skor by mali mat doreisene presne terminy zacatia a ja by som na ten termin chodila...

dida81
21. okt 2010

..mne sa zdaju podmienky v pohode...Alebo som niečo prehliadla?

A ceny? No tak su "pekne" ... ale my sme chodili na masaž babatiek, to bolo 40eur,, potom na plávanie-vyse 100 eur....Takže najlepsie sa zarába na detoch.. kto by nedoprial vlastným detom , ak na to ma? 😅
No na druhej strane som kuk MC v NR a tam su tieto iste kurzy podstratne lacnejsie! 😕 Napr. tu mladi hudobnici - 40 e. (tam inak chceme chodit aj my) a v NR 12e. To je už "trochu" rozdiel....
Len mne sa paci, že konecne mame takéto niečo aj tu v NZ, ved aj na plávanie musime cestovat ....

ema.nz
21. okt 2010

@dida81 uz nie je plavanie v Huberte??ci tam je to o nicom?

dida81
21. okt 2010

@ema.nz tam to už nebýva,,, ved vraj to tam bolo o nicom,,,, my sme tam ani nezacali, my do NR 😉 sme chodili..

Ozaj, nebola si kuk tie čižmy?

deina
21. okt 2010

Ako niektore tie podmienky, to je ako pre blbych... 😀 Teraz som to tam nenasla, bud to zmenili, alebo som to len nenasla, ale bol tam nejaky prikaz, medzera a tri vykricniky za nou. 😝 Ved ktovie, kolko mamin sa im prihlasi, ked maju take ceny a v Nitre je vsetko lacnejsie...

dida81
21. okt 2010

no tie výkričniky som si vsimla 😝 , ked som to min.týžden pozerala... to uznávam ...

deina
21. okt 2010

Ale teraz ich uz neviem najst, mozno to opravili. 😀

ema.nz
21. okt 2010

@dida81 tam este nie ale uz som nasla jedny 😉

deina
21. okt 2010

A nie, je to tam. "Milí rodičia, prosíme Vás aby ste si tieto riadky dokladne prečítali a riadili sa podľa nich !!!" Este aj ciarka im chyba (Mili rodicia, prosime Vas, (ciarka tu ma byt) aby ste si...)

dida81
21. okt 2010

@deina 😀
mas pravdu 😀

deina
21. okt 2010

Profesionalna deformacia, ze?

deina
21. okt 2010

A toto je dobre. "Deti,ktoré budú ničiť hračky a narúšať kľud a pokoj v baby clube a obťažovať svojim sprrávaním iné deti, budú musieť baby club opustiť" 😀 😀 A teraz von, ty batola jedno neposlusne! 😅 (a plus preklep k tomu - to si po sebe necitali? - a po ciarke ide medzera)

dida81
21. okt 2010

@deina trošku 😉
..ono to možno v podstate ani nie je zle myslene... ale to podanie. .. 😅

deina
21. okt 2010

Hej, par veci tam dost divne napisali a mohli si teda ustrazit kadejake preklepy a chyby, velmi vela ich tam maju. Neposobi to bohvieako doveryhodne (aspon na mna nie).

Lodger dovaza iba na SR iba Mama Mia?

dida81
21. okt 2010

@deina -neviem...

ema.nz
21. okt 2010

@deina Lodger-urcite nie...preco si myslis?

deina
21. okt 2010

No ona tam ma napisane, ze je vyhradny dovozca na SVK.

ema.nz
22. okt 2010

@deina no ale to by mohla mat aj ine ceny 😅 ved u nej stoji tolko ako vsade

deina
22. okt 2010

No to ano, co sa da robit. Asi ho ozaj kupim, ved potom ho predam, zda sa, ze sa rychlo predavaju.

zebrasoma
22. okt 2010

Ahojte. je tu niekto kto bude okolo 2.novembra v Novozámockej pôrodnici?
Ďakujeem

ema.nz
22. okt 2010

@deina skus si vypytat zlavu 😎 prip jej povedz,ze nepotrebujes blok....v niektorych obchodoch ti daju zlavu uplne v pohode 😉 ja som minule kupovala cez net malej 2xobliecky+paplonik+vankus uz na postel a len tak medzi recou som sa opytala na zlavu a v pohode 2€ dolu a este posta zadara 😎 😀 😀 takze som usetrila cca6€ 😎

ema.nz
22. okt 2010

@deina tento ma prave vo vyklade je super taky chlapcensky 😎 😵 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9514529&tab=2

deina
22. okt 2010

Mne sa paci ten sivy, rytiersky. 🙂

devita
22. okt 2010

caute mamulky...a buduce mamulky..len pre info pani doktorka Bezakova robila primarku na gynekologicko porodnickom oddeleni v zrusenej Zeliezovskej nemocnici.

dida81
22. okt 2010

@devita vieme 😀 ..tam bola tiež uznávana MUDr.
A s dobrým menom už sem prisla 🙂

perla200
22. okt 2010

baby a to bambiniclub - tam písu že tí malí muzikanti sú v pondelok a potom písu že 2x do týzdna to ako?

dida81
22. okt 2010

@perla200 -ja som pochopila , že v pond. a v stredu 😉

perla200
23. okt 2010

no už aj ja dida🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre