Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
21. nov 2008

lebo mám doma malé dieťa a neviem sa uvoľniť nikde, odriagovať. Stále myslím na to, čo robí...V sobotu keď som v škole je to pre mňa utrpenie, vkuse esemeskujem cez prednášku...A aj keď si niekde pôjdem sadnúť, tak myslou budem inde 😔

katika1
21. nov 2008

reni ip 😉

klaudi68
21. nov 2008

Monica, ja som mala ten istý problém ako ty a tiež som robila tie cviky. A ešte som si pri tom hladkala bruško jedným smerom zhora dole, lebo niekde som čítala, že bábo cíti ruku a točí sa za ňou. Ja som síce nepocítila, že kedy sa malá otočila, ale na kontrolnom UZV už bola otočená. Držím ti palce 😉

Renika a Katika,
už tu tolko nevypisujte, že druhé bábo nebude, nebojte sa, o pár rokov vás to určite prejde, veď ste ešte mladučké 🙂
Aj mne keď sa Zolko narodil, tak som mužovi vyhlásila, že nech o ďalšom ani nesníva, no a vidíte, na staré kolená aj tretie prišlo 😅 Takže NIKDY NEHOVOR NIKDY 😉

katika1
21. nov 2008

klaudi však ja som za.. len nie teraz 😉 o páááár rokov 😉

klaudi68
21. nov 2008

no dobre, už sa na to teším a potom prehovoríš aj Reniku 😉 😀

katika1
21. nov 2008

moni... dnes mi poslali z quelle tú súpravu 😀

monica25
21. nov 2008

kati,nam este nie 😠 aj ja uz xcem.....
a je mu dobra???kolkatku ste to objednavali????
dnes spal roli hod.a pol.a 3x zaplakal...,a to inokedy spi dobre dve hod.,ale ma plny nostek sa mu neda dobre dychat...mu aj odsavam sopliky aj libenar,ale chvilu to potrva urcie kymto ustupi 😔

catrin23
21. nov 2008

ahojte...no to ste toho popisali za tie 2 dni co som tu nebola 🙂

baby, ja vas obdivujem ze stihate aj tu skolu...

moni, dufam ze sa babatko otoci cim skor a roli sa uzdravi 😉 😉 😉 a nabuduce ked ides k dr, tak ho urcite dones!!!! 😉 ja ho postrazim aby si nemusela s nim 😵

catrin23
21. nov 2008

kati dojdeme buduci tyzden a prinesiem aj moni ked pojde 😉

aj my sme mali predvcerom zlu noc, maly tak plakal, potom stal v postielke az kym som ho nezobrala k sebe ale aj pri mne plakal... 😒

catrin23
21. nov 2008

kto nam posle hlas???? 😅 😕 🙂 😉
http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf1

monica25
21. nov 2008

cavte...
malemu nam v lekarni odporucili na kasel hedelix...,este sme to nemali,zatial ked mal kasel bral stoptussin....

cat.-priniesla by som ho mozno toho 4-ho...,ale len ked ma poslu aj do nemocky...na ultrazvuk.on nie je zly u dr.len mu je dlho,aj ked sme odchadzali teraz naposledy uz bol taky smutnucky chudacik moj maly 😔
ak bude roli zdravy pojdeme ku kati a aj k tebe catrin.....

neviem co mam kupit rolandovi malemu ,velkemu na vianoce......
cat.-zareg.si a posleme ti brianko je krasny 🙂

monica25
21. nov 2008

cat-mas nas hlas 😀

catrin23
21. nov 2008

ok,moni kludne ho dones, vsak sa dohodneme ked pridete 🙂
a dakujeme za hlas...

ja som malemu kupila fusak, rifle a este mu s denisom nejaku hracku kupime, vsetko ma tak nechcem vela kupovat a este aj dostane... a denisovi netusim ze co...aj on ma vsetko, tak asi pojdeme spolu nakupovat a co sa mu bude pacit to kupim 😅

monica25
21. nov 2008

aj ja som rozmyslala nad hrackou....oblecenie ma a rolandovy neviem....nepodarilo sa ti zistit kolko by vysiel ten gucci........v pesti.............tu si ho momentalne z mojej materskej nemozem dovolit 😔

catrin23
21. nov 2008

nosi to moj byvali kolega tak ti to hned zistim, ci vlastne ide a za kolko... ktory to je?

monica25
21. nov 2008

cat-ani jedna... ☹ ja uz neviem kt.mysli
je to taka nizsia flaska.....

catrin23
21. nov 2008

no tak to neviem, skus sa ho nenapadne opytat, a ja poviem aj beinym ak by isli... alebo skus potom pozret cenu vo fann a podla toho

catrin23
21. nov 2008

http://www.najlacnejsieparfumy.sk/sk/index.php?...

moni, tu je hneda kocka, ale to je medzi damskymi

monica25
21. nov 2008

cat-ta posledna 🙂

monica25
21. nov 2008

a nie je to damska 🤐

catrin23
22. nov 2008

moni, tu poslednu na stranke myslis?to je cervena a je damska, ale inak je super 😉

monica25
22. nov 2008

cat-nie poslednu v prvom rade 😉

monica25
22. nov 2008

dnes sme robili uz nase prve vianocne nakupy...uz mame pre svokrovcov...este pre mojich rodicov,krstnych synov a babky 2 a malemu a jeden druhemu....este je toho dost,ale aspon sme stym uz zacali.... 🙂

a rolimu som kupila cizmicky dnes a su dobre,teplucke...sice nemali farbu kt.sme xceli,ale neva...a ani ich neskusal az doma....,svokor ho strazil,este ma sopliky,aj kasel....kym sme prisli bol pokakani az po usi..a smykol sa rozhrizol si hornu peru a ma ju napuchnutu troska ☹ ale inac sme v poho.... 🙂

renika
22. nov 2008

ahojte
ja som dnes bola v škole na letných pneu a ledva som prišla domov 😝 Chcela som zostať do konca prednášky a potom som celú cestu išla na trojke, cesta ako na šmykľavke, no otras. Ale prišla som v pohode a aj auto je celé 😎 🙂

po mojej škole sme plánovali ísť do Nitry na prvé vianočné nákupy, Maximko mal ísť k našim. Ale aj Riki má zatiaľ letné, prezúvať mu majú v pondelok, tak sme sa nakoniec neodhodlali. Ale zajtra ideme do Maďarska, tak uvidíme, že čo nakúpime, dúfam, že čo najviac a všetko pre všetkých 🙂 Inak, mali sme si kúpiť knižku na audit a kto ju nemal, tak cez prestávku išiel do Aquaria, že rýchlo jú kúpi a nevedeli tam zaparkovať, tesco parkovisko plné aj Aquario! To keď som počula 🙄 Zase sme to tento rok nestihli, nakúpiť, kým obchody nie sú precpané 😒

moni, chudáčik Roli ☹ Rozhryzená pera je ešte z tých lepších úrazov a rýchlo sa zahojí, neboj. Roli sa nejako rozbehol 😎 😉
kde ste kúpili čižmičky?

jaja4
23. nov 2008

Ahojte!
Kati, ved ja som za! Môžme ísť niekam, len musím ešte vyzdravieť ☹ ved som ti to písala v sms, tak to sem nebudem znova. Orsi by sme mohli zavolať, aby sa dotrieskala do NZ. Ja som jej zabudla tento rok zablahoželať k narodkám a ona si na mna spomenula 😢
Reni, Orsi je naša dalšia spolužiačka bývalá. Super baba! Ty čo sa k nám raz nepridáš? Ja viem, že máš doma synčeka, ale môžeš byť stále na telefone, aj Katika furt sms-kuje a tlf-onuje s Rišom, že Kati? 😀
A tie letné gumy treba vymeniiiiiiiť, prebocha...ja som bola včera v NR no už na zimných a pohodka.

monica25
23. nov 2008

cavte 🙂

reni-v deichmanne...u batu sme nic nenasli...bud nemali c.al.sa mi zdali malo teple....uz nech nam pride termobunda+nohavice 🙂 a sme vybaveni na zimu..., 🙂
no ano reni roli uz beha ako divy 😀 je zlaty,ale este tu rovnovahu obcas neudrzi.... 😅
a vcera vecer zaspal,spal pol hodku a potom si sadol a velky usmev nahodil,pretrel si ocka a bol hore az do 23.00...
a zajtra ideme k dr.na preventivne vys.,a musim ho beztak uz zajtra zobrat k dr.este stale je chorucky ☹ soplikuje a kasle....

monica25
23. nov 2008

baby kt.ste rodili v zime co ste si brali do nemocky,ake oblecenie pre babo????mohli ste mat cez den pyzamo al.ste museli mat nocnu k.?????

tinusi
23. nov 2008

Ja som sice rodila v aprili, ale normalne tam fugovali baby vo svojich pyzamach... aj cez den aj v noci.

katika1
23. nov 2008

čaute 😎
no my sme boli v lc a malý je úplne namakko zo sestriných detí 😵 jemu by ale fakt bodol súrodenec 😲 celý víkend som nevedela, že nejaké dieťa mam, lebo sa hral s nimi.. a v noci sa nezobudil ani raz.. ani na jedenie.. spal až do 8.00 bez muknutia 😨 ale túto noc to nebolo až také dokonalé 😒
moni ešte neviem aké mu to je.. len to vtedy poslali- mala som mail.. ale poviem ti ked pre to pojdem 😉
a

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre