Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
2. sep 2008

katika dolu klobúk pred Riškom ale aj pred Tebou, že ste to obaja takto pekne zvládli. 😉

katika1
2. sep 2008

charli to nezávidím 😅 on je taký že ide hocikedy aj k cudzím ludom, preto nemal problém..
serafinka dík 🙂 no vravím ja som sa skoro rozplakala 😅

serafinka1
2. sep 2008

ja by som sa určite rozplakala a pritom aj Darinka je taká, že cudzích sa nebojí, ide komukoľvek.

katika1
2. sep 2008

vieš čo asi preto som si to tak nebrala, že som vedela, že to je len na 2-3hodiny.. ked púojde na celý den, bude mi viac lúto 😔 a hlavne ked tam bude spať- v tom čase, lebo s bojím ako sa mu tam bude spinkať 😅

serafinka1
2. sep 2008

no buď zaspí bez problémov, alebo budeš utekať. A kedy to má byť na celý deň?

charlinka
2. sep 2008

Kati, to bude tím že jste stále spolu. Až budeš mít školu a jiné aktivity, tak ti ten den uteče a malý si určitě zvykne tam spinkat. A hlavně si myslím, že se tam dost naučí, od učitelek a ostatních děti.

catrin23
2. sep 2008

ahojte....
tak aj mi sme po hroznej noci, brian sa celu noc prehadzoval, potom si sadol, ukazoval na dvere ze chce ist von, a asi 2x papal mliecko v noci az potom pekne zaspal... rano o 7.00 bol hore a o 8.00este zaspal na hodinu. ja som bola jak zbity pes rano. 🙄

catrin23
2. sep 2008

a obedovat ani za svet, ale rano vypil mlieko, potom zjedol stvrt chleba s maslom, salamou a syr 2hryzy, a za tym aktiviu. ale obed!ani za svet, radsej obhryzoval jablko

charlinka
2. sep 2008

Catrin a jste byli u doktorky? už nemáte horečky?? 😒

serafinka1
2. sep 2008

Ja odchádzam baby, idem von s Darinkou. Dostala som chuť na palacinky, tak idem do palacinkárne. Ahojte. 🙂

deina
2. sep 2008

Maly prespal cele doobedie a teraz zase spi. Asi dohana vcerajsok, ked pre zmenu nespal takmer vobec. 😕

Risko je chlapik, ze takto pekne zvladol prvy den v jasliach. 🙂

catrin23
2. sep 2008

charli dnes uz chvalabohu nema, takze sme uz boli aj vonku
serafi, teraz si ma navnadila na tie palacinky, tusim sa tam aj ja zastavim

monica25
2. sep 2008

charli-ja xcem zacat chodit s malym do toho materskeho centra,ale este sme tam zatial neboli... 🙂

charlinka
2. sep 2008

Já poznám to centrum. ale taky jsem tam ještě nebyla. chci aby si malá zvykla na děti a na ostatní lidi. tam se dá i malou nechat a odejít? nebo tam s ní musí člověk být, nevíš?

janula_nz
2. sep 2008

ja poznam tiez to centro, aj som tam rok chodila s laurikou. akkurat teraz, odkedy mam tolko deti som tam nebolo. ale tiez zacnem chodit kvoli laure, budem ju tam nechavat samu, nech si zvyka na skolku 🙂 a je to tam super, velke priestory, kopec hraciek, domcek, smykalka, atd...

katika1
2. sep 2008

jupíííííí ordinácia 😀 😀 😀

monica25
2. sep 2008

katika jupppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

serafinka1
2. sep 2008

Ahojte, tak mňa dneska Darinka maximálne prekvapila. Nechala som ju úplne vyhladovieť, na večeru pred kúpaním 😝 dostala kašu, a potom po kúpaní som ju nakojila, nepapala už ale veľa, a zaspala ako dudok a bez toho aby bola prisatá na prsníku. Otočila sa mi zadkom a bola tvrdá. 😉 Táááááááák ľúúúúúbim toto moje krásne dieťa.

catrin23
2. sep 2008

serafinka no superrrr, tak nech vaaaam to vydrzi... 🙂 🙂 🙂

katika1
2. sep 2008

čaute 😎 pridala som fotky z oslavy 😎

catrin23
2. sep 2008

akurat som ich kukala su supeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr

serafinka1
2. sep 2008

Katika kráááááááásne fotky, ste všetci nádherní na fotkách a tam v pozadí to je Váš nový domček?

katika1
2. sep 2008

nie seraf to je jeden penzion, domček ešte nie je dostavaný.. chceš foto aj jeho?
catrin 😉

deina
2. sep 2008

Super fotky. 🙂

Mne sa maly dnes totalne vyhadzal. ☹ 😕

catrin23
2. sep 2008

serafi, bola si v palacinkarni? ja som nakoniec isla na taliansky rohlik k deakovi, tam na devinsku do bageterie 😅

monica25
2. sep 2008

super fotky katika 😀 😀 😀

skoncila ruzova a ako pekne sa tu schadzame 😉

serafinka1
2. sep 2008

Katika:ano chcem.

Catrin: Nie nešla som, bola som na točenej zmrzke a potom som šla k mame do Tvrd.

Kedy dáme zraz v palacinkárni?

deina
2. sep 2008

Co bolo v Ordinacii? Ja som kukala Panelak...

catrin23
2. sep 2008

hocikedy 🙂)

catrin23
2. sep 2008

ja som dnes mala super den 😅 stretla som svojho ex, moni ty asi vies o koho ide 😀 a ukazal mi obrucku 😲 no skoro som sa rozplakala pred nim... take mi to prislo zvlastne ze sa ozenil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre