Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
23. jún 2009

seraf 😵 😵 😵
keď sa pozrieš na svoje deti ako sa ľúbia, ako sa spolu budú hrať a ako si budú pomáhať, tak to môže byť jedine krásne 😵
veď aj moni čo zvykla napísať, že si dajú chalani pusku alebo Roli podá cumlík, ale Daniel neplakal, to je nádherné

serafinka1
23. jún 2009

to ano teším sa na to. Vidím čo robí Darinka s bábikami ako sa o ne stará, tak viem, že sa bude starať aj o sestričku či bračeka. 😉

deina
24. jún 2009

Seraf, donesiem ti teda z toho nutrilonu? Tento novy je dost riedky, vodovy, tak mozno by jej chutil - len neviem, kolko ti mam priniest, kolko odmeriek asi?

katika1
24. jún 2009

Serafinka, bude to krásne, uvidíš, ako sa budú spolu hrať 😵 😵 😵 jeeej na to sa aj ja teším 😵

deina
24. jún 2009

Vraj to je vyhoda maleho vekove rozdielu - prvy rok je mozno narocny, ale potom o nich ani nevies, pekne sa spolu zahraju. 😉

Kto a kedy bude zajtra v MC?

catrin23
24. jún 2009

seraf my pouzivame nestle bifidus od 1-3roky...predtym sme mali iba bebu HA, a nejaky cas nutrilon bezlaktozove a potom uz len nestle bifidus. jaj a este sme mali tusim hami, ale to nechcel pit vobec...

catrin23
24. jún 2009

ema my tiez pouzivame tie megafyt caje, sackove. a z granulovanych skoro vsetky od hipp, zvyknem to striedat... a slivkovu stavu mame stale doma tu hipp, dostat ju vsade, aj v dmku, tescu v kazdom obchode...

my by sme tiez sli do mc, ak pojdete... tak o 16tej ako inokedy??

ema.nz
24. jún 2009

catrin:dnes som ju kupila tak uvidime 😅

monica25
24. jún 2009

cavte 🙂
ja hlasim z noveho smokovca 🙂 je tu suuuuuuuuuupperrrrrrrr 😵
dnes sme boli na strbskom plese a poobede tatranska lomnica 🙂 sa nam tu velmiiiii paci maly roli je tu velmi spokojni 🙂 boli sme v aquacity maleho roliho som nevedela vytianut z vody 😀 ked prideme domov hodim fotky 🙂

seraf ja som davala hami a francuzke mlieko-je ho dostat iba v lekrni no a ked mal rok sme presli na kravske a roli ho miluje 🙂

tinusi
24. jún 2009

Ema, my sme mali taky isty problem s Matkom, on mi kakaval tak tazko, ze pri tom strasne plakal a ja som mala na male tiez. Nam sa to potom upravilo, ked som mu zacala davat na veceru slivkovu kasu. Este zabera kompotova stava, alebo pretlak - lepsie nejaky domaci bez konzervantov. Alebo aj stava z jablcka trochu pomohla.

ema.nz
25. jún 2009

tinusi:dakujem...ja dufam,ze sa to casom zlepsi 😔

serafinka1
25. jún 2009

Ahojte baby, my dnes do centra asi nepôjdeme, dnes som musela ísť k lekárovi, objavil sa mi nejaký hnedý výtok, tak musím odpočívať. Beriem aj lieky na podporu tak dúfam, že všetko dobre dopadne. ☹

catrin23
25. jún 2009

juj seraf, tak dufam, ze to nie je nic vazne... ani my nejdeme lebo nejak horuckujeme, boli sme aj v meste lebo som s nim uz musela po 5tich dnoch von, a uz bol trosku teply, ale aj v noci mal horucky, na rano nic a teraz zas :(

deina
25. jún 2009

Seraf, dufam, ze to nic nebude, len pekne oddychuj. 😒 😉

Dnes som bola na ultrazvuku u Stanka a vyzera to tak, ze Misko bude mat braceka. 😵

ema.nz
25. jún 2009

serafinka:pekne oddychuj a neboj bude to vsetko ok!!!

deina:takze chlapcek 😵 aspon nemusis robit celu novu vybavu 😉 a misko bude mat kamosa 😀

catrin:tvoj maly je zlatucky 😵 😵 a hlavne nech sa ti rychlo uzdravi!!! a este mam otazku:zmesti sa ti este maly do S6,ked ho das lezat???mna vsetci plasia,ze sa mi tam mala nevojde 😲 i ked o tom dost pochybujem ma vyse 6mesiacov a v pohode sa este zmesti do vanicky aj do primy 🙂 a dnes som vytiahla primu kvoli tomu,ze ked nespi tak vo vanicke hrozne cirkusuje a dnes bol klud 😕

ema.nz
25. jún 2009

a konecne mame normalne pocasie a mozme chodit v pohode s drobcami von 😵 😵 a nie len striehnut kedy zase zacne prsat 🙄

catrin23
25. jún 2009

deina gratulujeme k chlapcekovi...

no ema ani velmi sa nemesti, teda zmesti, len mu trcia nohy von, ked spi. ale inak v pohode. a v zime sa nam nanoznik uz nedal poriadne zapnut, to som vtedy nervacila kazdy den :( ale zvladli sme to. teda iba vtedy sa nedal zapnut ked sedel, co bolo dost casto, ked spal tak v pohode, len vtedy mu zas dole pri nohach bol kratky :( vy mate aj fusak ku kociku? my sme mali ale nie casual,co doteraz lutujem, lebo som kupila iny, a stale sa maly smykal dole, tak som ho aj predala, a potom sme mali iba deku a nanoznik...

malemu uz je lepsie, pobehuje si tu s kocikom, ma tam macka.. 🙂)

deina
25. jún 2009

Dakujem. 🙂 Konecne dnes bolo fajn pocasie, aj ked oblecenim som nestihla zaregistrovat zmenu a potila som sa v rifliach.

Neviete nahodou, ci je nizko polozena placenta problem? Ja som dnes toho Stanka takmer vobec nepocula... 😕 Ale ked to nie je ta "placenta praevia", tak snad to nie je velky problem, nekazal mi nejaky setriaci rezim ani nic ine, len magnezium, ked mi tvrdne brucho a poriadne ma poprezeral.

deina
25. jún 2009

Chuda Brianko, je prechladnuty alebo su to zubky? ☹

catrin23
25. jún 2009

neviem deina z coho to ma...nic mu nie je len ma horucky...

neviem co znamena ta placenta...ale ja som bola min.tyzden unho a poprezeral ma tiez riadne 😀 skoro som sa zblaznila 😲

deina
25. jún 2009

Nuz, mohol by byt aj jemnejsi... 😝 a este by nebolo zle, keby pridal na zvuku, straaasne je tichy a keby trochu lepsie dodrzoval to objednavanie... ale inak fajn. 🙂

Mne Misulo uz treti den hnackuje, uz mi to zacina byt podozrive - dopujem ho bananmi, mrkvou, ryzou a nic, nepomaha, ale aj strasne slini, tak dufam, ze len zubky.

ema.nz
25. jún 2009

catrin:hej mam original fusak ten novy ovalny,vraj lepsie "pauje" ako ten starsi model

deina:ked som bola ja v 20tt na ultazvuku v nemocnici tak jednej babe povedali,ze ma nizko placentu a ona sa pytala ci je to problem a doki jej povedal,ze teraz nie 😕tak neviem ci neskor to vadi alebo pri porode....

monica25
25. jún 2009

ahojte 🙂
deina-gratulujeme 😵 😵 😵
seraf-setri sa 🙂 drzim palce aby vsetko bolo ok 🙂

a chorym detickam skore uzdravenie

deina
25. jún 2009

Vdaka, Monika. 🙂

Ema, nevravel nic, zeby to bol problem, tak hadam ma pravdu - podla mna, kym to nie je ta praevia, ci ako sa to vola, tak by sa este mohla vytiahnut.

ema.nz
25. jún 2009

a ja idem k zenskej budui tyzden uz dopredu mam bobky...neznasam take vysetrenia a od porodu duplom 😖 eviem i ma velmi zasili ci co 😕 ale velmi mi je to vyserenie neprijemne 😝

ema.nz
25. jún 2009

deina tak to fakt netusim...ale neboj vsetko je v poriadku 😉

katika1
25. jún 2009

ahojte.. deinuš gratulujem k chlapčekovi 😵 to je krááásne 😵
aaa ja som mala tiež nízko placentu a jediný problém ako mi bolo vysvetlené by bol keby sa odtrhla predčasne a zablokovala by východ malému von.. to by robili cisarák ale o inom probléme neviem

deina
25. jún 2009

Aha a preco by sa mala trhat? To sa moze hocikde, nie? 😕

Dakujem. 🙂

Davate niektora nutrilon? Tak sa mi zda, ze ho opat zmenili - a len nedavno ho menili, no divne...

katika1
25. jún 2009

deinuš ja neviem. . tak mi to vysvetlil doki 🙂 ale ty si mala aj vtedy cisársky, či nie?

deina
25. jún 2009

Mala, vraj aj teraz bude. Ale vsak keby to bol problem, bol by povedal, nie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre