Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
4. nov 2008

maly roli uz spi 😀 ...som zvedava kedy bude prvy budicek 😝

monica25
4. nov 2008

mala som byvaleho v telke...v sportovych novinach 😝

catrin23
4. nov 2008

moni, a roland to videl 😀

catrin23
4. nov 2008

moni o kolkej ides vo stvrtok?

catrin23
4. nov 2008

ved ranajky mu dam aj ja 😉

monica25
4. nov 2008

cat-okolo 7.30..........................videl..... 😉

catrin23
4. nov 2008

moni, zajtra sa spytam mami,ze kedy ide rano k dr. a ked este bude dom, tak mozem prenho skocit, ved viem ze je to namahave pre teba a aj maly bude urcite nervozny, ja ho rada zoberiem 😉 pozdrav roliho st. nech si to uzije v angl 😀 🙂 a nech poslucha 😀

renika
4. nov 2008

moni ja 74/80 a myslela som, že to bude väčšie, ale je to malé ☹

catrin, dobre, keby boli tie čiapky malé v tej veľkosti, tak samozrejme kúp väčšie. Next aj keď píše, že na tri roky, to je jedno, len nech je to dobré. Podľa Brianka budeš vidieť 😉
díky za info okolo fotenia 🙂

catrin23
4. nov 2008

brianka neberiem, ale kupila som mu v hm aj v ca ciapky, ze 1-3 roky a 86-92 a male to je..
vsak skusim nejakemu babatku tam 😀

renika
4. nov 2008

jaj, Brianko nejde? Tak dobre, nejakého drobca tam odchyť 😀 Spoliehame sa na teba 🙂

kto kúpi termobundu a nohavice 74/80? Haloooo 😀

tinusi
4. nov 2008

Ahoj Catrin, ano pouzivame tie Babylove zelene... uz som skusila aj zlte, ale tie su mu este volne a nabera sa mu do nich voda...

tinusi
4. nov 2008

Babulky, zasa tu nie ste, ked som tu ja... my sme mali perny vikend, Matko bol zasa zapeceny, tak sme sa leeedva vykakali - po tyzdni!!! Ale uz je dobre, uz do neho lejem ovocne stavy - vraj sa to velmi nema, ale to kakanie s brutalnym placom uz nechcem zazit... tri krat - a fakt stacilo. Neviete, existuju nejake caje, ktore posobia proti zapekaniu... nemozem ho napchavat len "sladkostami" : ovocne vyzivy, stavy z ovocia... 😖

deina
4. nov 2008

Ja som tu, len kecam v marcovkach. 😉

Tinusi, skus odvar z ovsenych vlociek, to pomaha - aj ked lepok si este asi nedavala, ze? Ale citala som, ze ovsene vlocky obsahuju nieco ine ako lepok, nieco podobne, ale lepok to nie je.

deina
4. nov 2008

A vraj surova mrkva ma opacny ucinok ako varena, tak mozno by pomohla, ak nechces davat stavy.

tinusi
4. nov 2008

Lepok este nie, to az od ukonceneho siedmeho... no ale mame teraz 6,5m.... tak pri najhorsom to vyskusam...

Zajtra nejdeme plavat, lebo mame pokazene auto, v pondelok dojazdilo - boli sme s malym v Patinciach. Zaparkovala som a reku, este to trochu posuniem a uz ani nenastartovalo... ake stastie, ze nas nenechalo niekde v keli...

deina
4. nov 2008

No super, mohli ste zostat aj niekde na ceste. 😖 Mne sa dnes maly takmer zadusil, to pre zmenu, doteraz furt len padal, tak dnes nepadal.

tinusi
4. nov 2008

Nieco musim vyspekulovat, ale mozno je chyba aj to, ze on nechce pit... len moje prsia, velmi malo vypije napr. vody. Aj stavu len trochu - a ta je pritom sladka a chuti mu. Asi mu vyrobim nejaku brutalnu dieru do cumla... lebo ma taky, ze je tam vyrezany krizik... 😒

tinusi
4. nov 2008

A co sa stalo? Cim??? 😲

tinusi
4. nov 2008

Matkovi zvykne v poslednom case zabehnut mlieko - hlta ako divy a pritom zaspi, potom sa mu to nakopi v pusinke...

deina
4. nov 2008

Mozno, ale ked pije od teba, nemali by mu chybat tekutiny, urcite si vytiahne dost.

Pojdem si lahnut. Prisla som k pocitacu, ze sa pripravim na zajtra (doucujem) a nic, zakecala som sa, nic som nespravila, zajtra mi pride ziacka, no snad to dobre dopadne... 😀 Dobru noc.

tinusi
4. nov 2008

Dobru noc deina... myslis, ze ked pije mliecko a je uz prikrmovany, tak sa to rata??? Mohlo by sa... papa 😕

deina
4. nov 2008

Vraj to nejakeho desiateho mesiaca prikrmovanym, dojcenym detom staci materske mlieko na smad. Som ja ale mudra, ledva som kojila 3 tyzdne... Ale pisali o tom baby v marcovkach, vedia to od lekaroch, tak by to mala byt pravda. 😉

ericica
4. nov 2008

ahojte baby ....ja som tiez z okolia nz a byvam v dedine kde aj klaudi 68....v starom fore som zvykala pisat.....odkaz 🙂 pre tinusi::::aj moja mala sa zapekala ja som jej dala kvapky hylak....a probiotika infants dophilus tie nam zabrali a davam jej to dodnes.....tak vyskusaj a ozvi sa ako to dopadla
🙂

renika
4. nov 2008

tinusi, tak odvar z ovsených vločiek, ktorý ti poradila aj Deina, určite pomôže. Pomohol už viacerým bábätkám v novembrovkách, ktoré mali veeeeľký problém s kakaním. Dokonca jedna mamička išla s dcérou aj na chirurgiu kvôli tomu a tam žiadny problém nezistili, len jej odporučili dávať odvar z vločiek. A odvtedy kaká dobre 🙂

renika
4. nov 2008

deina, máš pravdu, aj ja som to čítala, že do konca deviateho mesiaca nemusia piť kojené deti nič okrem mm 🙂 A u nás to tak aj bolo, Maxim nechcel nič piť, ani sladké, ani čaj, ani vodu, nič. Potom sa nejako zázračne naučil na vodu a teraz pije len to

serafinka1
4. nov 2008

ahojte ericica aj ja pochádzam z Tvrd.

deina
5. nov 2008

Tinusi, takym kuskom lepiacej pasky. ☹ Nevedel sa nadychnut, tak som ho prehla cez koleno a pobuchala po chrbte - pomohlo to. Potom este dost kaslal, ale uz tam nic nemal, len bol asi podrazdeny.

Dnes bude asi zase krasne. 🙂 Skusim este raz pofotit maleho (fotila som ho minule v parku v listi).

simona55
5. nov 2008

ahojte ja pochadzam z okr. kn achcela by som sa spitat od reniki ako to mysli stimi vlockami vivarit ich vo vode lebo aj moj mali kaka raz za tyzden 😢 🙂

simona55
5. nov 2008

viemi niekto poradit co moze byt ze mi mali nechce sat len lavi prsnik a pravi ma uz boli lebo je plni 😒 😖 ?

monica25
5. nov 2008

cavte-tak od dnes si "kralujeme"s malym sami az do ned.v pia.mi ale pride mamina a ostane do sob.takze pohoda a v sob mozno aj sestra dobehne s detmi 🙂

reni-ked max vyzera v tom ako spekacka,tak rolimu to tiez bude male a bude vyzerat ako dvojity cheeseburger..... 😝

kati-kde si???? 🙂 ako a ma risiak???
deina-bola si to vcera ty v meste??? 🙂 nebola som si ista......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre