Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
9. okt 2009

........................a stále len sama.....................

janadureckova
9. okt 2009

Mirip nie si sama a nikdy už ani nebudeš, maličkú máš v brušku 🙂 😉 a potom bude stále pri tebe, no kým si nenájdu tie naše fešandy frajerov 🙂
mne išla neter trošku malú povoziť, konečne prestalo pršať, a dnes vonku ešte nebola, tak aspoň na chvíľku.
A táák myslím na Evku,tak ona to bude mať zachvíľku za sebou 🙂 jaj až mi zimomriavky chodia po tele 🙂 je to také krásne 🙂 Tak nás potom Mirip informuj ak ti dá vedieť a ty neboj, uži si ešte 2v1. Aj keby si do utorka neporodila, bude to pohoda, Braun sa o teba postará 🙂

mirip
9. okt 2009

Ja viem ale ked si predstavím že ešte 4 také hnusné noci ako sú tieto posledné no super 🙄

ejusaaa
9. okt 2009

Heeeeeeeeeej tak Evka uz ma klistyr super 🙂 Mirip nie si samaaaaaaa 🙂

mirip
9. okt 2009

ale hej ako tehula hej, si dáva načas malé že asi sme 4 roky čakali a je to málo tak nech si ešte počkáme 😅

bzucinka2
9. okt 2009

tak eviiik, drzime palceky, nech je vsetko v poriadku, cakame na spravicky 🙂
lucka, neprehliadla si nic, ja som rovno nahodila tt 😅

bzucinka2
9. okt 2009

dnes som nic nerobila, len behala po nakupoch s maminou a citim sa unavena akoby som okopala celu vinicu 😝 asi idem k telke a spat 😉

mirip
9. okt 2009

konečne tu niekto je nie len ja ahoj bzuči

bzucinka2
9. okt 2009

cau mirus, tak sprcha za mnou uz si lezim v posteli a boli ma gebula 😒

mirip
9. okt 2009

no ja ešte len pojdem do sprchy ale nič sa mi nechce a spať vobec nie 😖

aadula
9. okt 2009

ahojte, držím evke palčeky 😵 , dúfam, že to bude rýchle a v pohode 🙂

bzučinka..to toto počasie robí svoje 😒

bzucinka2
9. okt 2009

adul asi hej akurat ze v noci strasne zle spavam a cez den zrazu neviem zaspat, tak uvidim ako to dopadne tento vecer, coi zalomim pi telke ci nie 🙂

mirka1986
9. okt 2009

tiez drzim evke palce, nech to uz ma za sebou 🙂

aadula
9. okt 2009

bzučinka, ja som túto noc tiež nevedela spať...som každú chvíľku na hodinky pozerala 😝

luckai
9. okt 2009

Ahojte kočky,
tak nejaké nové správy o Evke???už sa teší Lucka na Lucku!!! 😉

Bzuči, nuž tak unavená - tak to už nebude len tými nákupmi, ale aj tehotenstvom! 😀
Dnes malá zalomila, u o 19:30 som ju dala, inokedy o 20 chodieva, ale už len hlávku kládla, aj cez deň dobre pospinkala, ale asi je to tým počasím...
Brú nôcku!

mirip
10. okt 2009

Ahojte, tak sms od Evky.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Zdraví Vás naša Lucka, ktorá prišla na svet 9.10. o 22,33 s mierami modelky 3350g a 49 cm.
Mamička Evka a ocino Mirko. Sme velmi šťastní.ň
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

P-S. Ejus tak v porodnici sa s Evkou nestretneme, u nás to vypadá na utorok, už som sa s tým zmierila že to bude z vyvolávačkou a malá k nám sama od seba nechce prísť

janadureckova
10. okt 2009

SUPEEEEEEEEER 🙂 🙂 🙂
Gratulujem mamine, a ocinkovi a želám ich nech sú šťastní spolu s ich slniečkom 😉 a mamičke veľa mliečka 🙂
som hneď ráno utekala sem kuknúť 🙂
Miri a neboj keď porodíš cez týždeň aspoň budeš mať foto v novinách 🙂 🙂 🙂 drž sa 🙂

mirip
10. okt 2009

Dakujem pekne, jani, 😀 😀 😀 😀 ale ja sa fotiť určite nebudem, ono len mi to tak prišlo lúto, že aj oktobrovky čo majú taký termín ako ja už rodia ostošesť prdox je že najskor sme čakali kým sa mu zachce dnu tri roky potom potratili potom zase čakali a teraz ked je to už vyše štyroch rokov sa mu nechce von 😀 😀
a tiež je zvláštne že ma Dr, nechá až do dátumu kedy to je už tzv. prenášanie lebo to už budem v utorok 40+2 aj ked zo zvýšeným cukrom sa prenášať nezvykne nechávať 🤐

mirip
10. okt 2009

myslela som paradox nie prdox 🤐

bzucinka2
10. okt 2009

ahojte, tak evka este raz vam gratulujeme a prajeme nech ste obe co najskor fit, nech sa tesite zo spolocnyh chvil, nech vas choroby obidu a radost najde 🙂 cmuk
mirip este nesmut, ved 2 dni prenasania este nie je az tak vela, neboj bianca si na seba dala pockat, ale asi to tak ma byt a pride na svet vysmiata a stastna s vami, ved uz len par dni a je tu medzi vami 😉
lucka, ano bude to tehulkovstvom,len ma hneva, ze napriek unave neviem zaspat ☹
krasny den vsetkym 🙂

ejusaaa
10. okt 2009

Gratulujémeeeeeeeeeee k Luckeeeeeeeee,a prajeme vela vela zdravia 😀 ,potom povies aky bol porod a tak 🙂 nevadi Mirip stretnes sa tam s dakym inym,aj Tobi siel na vyvolavacku dva dni po termine 🙂 dnes je uprsane a na spanie 🙂

luckai
10. okt 2009

Ahojte,
takže gratulujeme k Lucke!!! Tešíme sa a vítame aj novú maminu medzi nami "starými" maminami! A obom kočkám prajeme veľa zdravia a krásne spoločné chvíle celej rodinke! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mirip, neboj, veď aspoň vieš čo ťa čaká a možno to do vtedy príde samo...ja som to prežívala podobne ako ty, ale veď termín je len orientačný, takže to "po termíne" ešte vôbec nemusí byť po termíne! 😀

janadureckova
10. okt 2009

Miri aj ja som 4 dni prenášala, neboj 🙂 bude to pohoda, a možno táto zmena počasia ju aj skôr von popoženie 🙂

ejusaaa
10. okt 2009

Jani Kristinka je v tych ruzovych satockach uzasna 😉

ejusaaa
10. okt 2009

Mirip preco sa nedas fottttttit?Co si,to je pamiatka daj saaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

mirip
10. okt 2009

lucka ja viem že termín je len orientačný ale 12ho mám podla posledného MS a inak podla ultrazvuku sme o dva dni dopredu takže termín 10ho teda dnes, ejuš dám baby ale seba určite nie, lebo takto nafigu som ešte nevypadala nikdy, ako puberták, ozaj asi dievky uberajú z maminej krásy a tá naša ešte aj trucuje a nechce von 😅

ejusaaa
10. okt 2009

Mirip aj ja som vyzerala na tej foto strasne ale co uz,no prave sme sa vratili z prechadzky,zmoknuti do nitky,my s muzom,maly bal prsiplast,dufam ze sme neprechladli..

mirip
10. okt 2009

ja som akurát vybrala pračku a idem pozametať plávačky a umyť ich, iné sa robiť dnes nedá a piecť by aj niečo bodlo sladké ale sa mi vonkoncom nechce tak kašlem na to 🙄

ejusaaa
10. okt 2009

Mirip,ze Ty uz neoddychujes,fajn pocasie na spanie na Tvojom mieste by som si lahlaaaaaaaaa a spalaaaaaaa a cakalaaaaaaaa 😀

mirip
10. okt 2009

a načo mám čakať? na spasenie? no podlahy za mna nikto neumyje, matka nevie behať s mopom po plávačke ona len klasika metla a handra a mne sa to nepáči ked sa vlastne prach porozťahuje a popretiera po dlážke a muž nie je doma, šiel do roboty lebo je zavalený papierovačkami a ked chce potom dovolenku musí to porobiť teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre