Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
18. júl 2009

desszi, mne niekto vravel, ze posledny mesiac sa uz moze chudnut, tak si z toho velku hlavu nerob, ak by mu nieco chybalo urcite si vypyta, hlavne vela pi a jedz len to na co mas chut a ak ti chuti, nasilu asi nie, to by ti len zle bolo podla mna, ved asi v tomto teple kazdemu menej chuti 😝

desszi
18. júl 2009

jaj bzuci to si ma ukludnila, ja aj tak nie som nejaka tazka vaha a vies snazila som sa ked mi doktorka povedala ze drobino je troska mensi, ale jednoducho to nejde, potom mi je zase spatne, mam kyselinu a tak a potom zas preto nejem. ale naposledy ked sme boli v poradni, tak pekne narastol, takze mu asi staci to co dostava, koniec koncov zoberie si odo mna keby daco 🙂 uvidime ako dopadneme s rozmermy v stredu na kontrole

bzucinka2
18. júl 2009

neboj sa urcite dobre, neboj sa, on urcite nehladuje 🙂

desszi
18. júl 2009

riadne sa nam rozprsalo....

mojsejovka
18. júl 2009

jeeeeeeeej, ako prší vonku, parádička.. 😵 ja som poobede zaspala s malou a prebrala som sa na to, že fučí vietor, tak som išla prádlo dať dole z balkóna.. 😅

akurát ma štve, že asi von sa dneska nedostaneme.. 😝

desszi.. juuuuuj, veru ty sa nám o chvíľku rozpadneš.. 🙂

mojsejovka
18. júl 2009

fíííííííííííííííha, tak tu to teda žije.. 😝

desszi
19. júl 2009

dobre rano,
konecne sa lepsie spalo, ale aj tak som akasi otapena, vcera sme mali oslavu, tak dnes bude oddychovy den.
Mojsi uz to mam len za par 🙂
Chcela by som dnes vycistit flak z gauca. Kupila som taky cistic na flaky (kobex sa tusim vola) nemate s tym skusenosti? Tak ci tak to musim urobit, ale ked ste to uz niektora skusali, mozno viete nejake finty, na ktore treba dat pozor.

bzucinka2
19. júl 2009

ahojte 🙂
tak sme chceli trosku ochladenie, ale nemyslela som ze az taketo 🙂 ani sa mii von vyliezt z postele nechce, ale tak navarene mam od vcera, tak nemusim nic extra varit len zemiaciky k masku urobim 🙂

jeeej ahoj tinkaaa, som rada ze si sa nam ukazala 🙂 ako sa mate a co saska 🙂 cmuk

desszi
19. júl 2009

Bzuci aj ja som si musela o deviatej znovu lahnut, bolo mi nejak vselijak, ale pol hodinka pomohla.
Uz varim kukuruuuuzu, Dado sa v bruchu na nu vytesuje 😀 a my sme dnes vegatariani, mame tekvicovy privarok.
Tinka dakujem za link. Velmi uzitocne rady.

aadula
19. júl 2009

ahojte,

tak ja som rada, že sa schladilo, ma to trošku prebralo 😝 Samino riadi zas v kuchyni 😀 podarený je...skladá od najmenšej misky po najväčšiu 😀 detailista.. on si aj magnetky skladá úúplne presne vedľa seba...celý tato 😅

tinka jeeej to je link jednej decembrovky 🙂

bzucinka2
19. júl 2009

desszi my sme ho mali vcera a kukuruuuzu si aj ja uvarim v utorok 🙂 a dadkovi chutilo? 🙂

a my sme dnes uz konecne jedli, malemu v tomto teple vobec nechutlo zvacsa len pil a jedol minimum, ale dnes to teda dohnal 🙂

adulka, no co , chce to mat vsetko perfektne 😀

desszi
19. júl 2009

Dadko sa naladoval 😀 bzuci zajtra by sme mohli dat to stretko, po angline sa ti ozvem, ci mate cas alebo nie, hm?

mojsejovka
19. júl 2009

baby, malá mi konečne zaspala, ja že nechám ju hore - podvečer zvykla ešte na pol hodku zalomiť - tak som ju udržiavala hore, aby skorej potom večer zaspala a prd.. od trištvrte na päť bola doteraz hore, nepomohlo to.. 😀

aadula
19. júl 2009

mojsti ahoj, mne malý tiež teraz tak neskoro zaspáva a to v zime zaspával medzi siedmov a pol ôsmov večer, myslím, že deti mýli aj to, že je dlho svetlo, lebo keď sa začne stmievať, tak malý sa začne ukladať...ako sliepočka 😀

mojsejovka
19. júl 2009

adulka.. aj mňa to napadlo, že je to asi tým.. ale aká mi bola zlatá, očká držala len silou vôle, ale bola dobručká, pekne sme sa spolu hrajkali v posteli.. a keď už chce hajkať, tak sa už ku mne natáča a hľadá didku a normálne sa netrafila a začala mi kožu cucať, ešte teraz ma to bolí s akou silou začala ťahať, normálne mám cucflek.. 😀

aadula
19. júl 2009

musela byť chutnučká 😀 tiež keď si na chvíľky kojenia spomenie bolo to hrozne milé..pri Paťke som nemala mlieko, tak som si to teraz pri malom užila...

luckai
19. júl 2009

Ahojte kočky,
no ja sa tiež teším schladenie. ZAJTRA Má BYť PRíJEMNýCH 26 A SLABý VIETOR - SUPER!
Mojsi, aj my kadečé skúšame a aj tak len po 21:00 zalamuje Romanka 😒 No ale lepšie ako pri kolikácj len o pol noci...No, ja som tak Romaku raz nechal na mojom pleci pricucnutú (ona sa mi to tak hocikedy a hocikam, a za pár sekúnd som tam mala cucflek 😝 - všimla som si to až na 2. deň)
Dnes sme aj napriek vetru vyrazili na Kozmálovskú priehradu sa poprechádzať, malá si super pospala, my sme boli vyfučaní, ale už nám to niekedy doma lezie na nervy a nejlepšie sa porozprávame pri takejto príležitosti. tak sme aj prebrali toooľko vecí ako dávno nie 😀
Začala som nakupovať cez ebay, tak som žhavá, idem popreberať skrine koľko čoho mám pre Romanku a známi mi tam idú autom na dovolenku, tak mi to donesú a ušetrím aj na poštovnom. Ak to všetko výde. Lákajú ma aj audioknihy s anglickými rozprávkami aby sa Romanka učila od malička a nebrala to ako cudziu reč ale ako prirodzenú vec. Aj my na ňu rozprávame po anglicky - niekedy, nech aspoň niečo pochytí.
Ok, na dnes to zabalím, majte sa krásne a dobrú nôcku!

desszi
20. júl 2009

Ahoj Lucka,
aj ja planujem ucit drobca od mala anglicky, nejake tie knihy uz aj mam, ale my zaciname najprv s madarcinou, uz to je podelene - Peto bude hovorit s drobcom po slovensky a ja po madarsky a potom neskor, pridame anglinu. Len neviem kedy neskor? Teraz ked chodim na anglinu tak cele doobeda sa v brusku vrti, tak neviem ci sa mu to paci alebo nie? 🙂

bzucinka2
20. júl 2009

ahojte, tak mi mame rannu prechadzku za sebou, maly presiel na tych drobnych nozickach celu cestu a to sme chodili hodinu, teraz som ho ulozila spinkat a potom zbehnem do mesta na nakup 🙂

my chodime stale vecer spat o 19,00 a aj ked nezaspinka hned, chvilku si tam rozprava, niekedy aj hodinu, ale lezka a potom zaspinka 🙂

desszi, jasne, budeme cakat kym sa ozves a uz sa tesime 🙂 a ty nevies spavat, ci uz trenujes vstavanie, ked bude dadko na svete, ze pises este pred 6,00 😀 😀 😀

eviiik
20. júl 2009

dobre ranko 🙂
Desszi Ty trpis asi nespovastou, uz sa Ti asi neda spinkat, som zvedava ako to bude u mna.
Vy ste teda cez vikend nezahalali, a my sme spat z vyletu, vsade dobre, ale doma fakt najlepsie. Ale som rada, ze som videla kocik nazivo a teraz ho mozem s kludnym svedomim objednat.
Baby Vy budete mat ale mudre deticky, tolko jazykov ich ucit, my mozeme na malu hovorit len po slovensky a po madarsky, v angline nie sme dobry, ale snad to vynahradi svagrina.
Mojsi Tamarka je teda riadna sikulka 🙂 , vcera ako sme sa vracali domov som na Teba myslela, ked sme sli cez Kalnu, ze uz sa Vam aj svadba blizi 🙂
Bzuci a ake nove cesto si robila na marhulove gule, tvarohove?
Pekny den 🙂 Ak sa bude dat tak sem este nakuknem

eviiik
20. júl 2009

predchadzajuci prispevok som mala napisany o osmej, len nesiel net, tak preto to dobre rano, inak uz asi ani jedna rano nema 😀

luckai
20. júl 2009

Bré ránko,
Desszi, no niekde som čítala ako je to s viacerými jazykmi, ale to bolo už dávno. Ak je to v nejakej Mama a ja, tak ti to pozriem a ak by som to našla, oscanujem a pošlem. Ak nie, tak smola...
Juj, Desszi a Eviik, už sa Vám to blíži! Budú ďalšie detičky a mamičky medzi nami!

eviiik
20. júl 2009

Lucka ani nevrav, strasne rychlo to uteka, vzdy si hovorim, ze mam este cas, ale uz veru ani nie, musim si pekne postupne vsetko zhanat, aby som toho nemala nakoniec vela.
Desszi sa ani nenazda a ma tu Davidka 😵

bzucinka2
20. júl 2009

evik, nie tvarohove, ale vraj sa vola odpalovane, ale je super lahucke 🙂
ja mam kamosku, co na dieta hovorili 3 jazykmi a do 3 rokov nepovedal ani slovo, uz sa bali co je s nim a potom zacal hovorit vsetkymi troma plynule ako vie 3 rocne dieta 🙂

desszi
20. júl 2009

Ahojte,
vybehla som len na chvilku vas kuk, co nove.
Bzuci ja som vseobecne taky ranostaj, hoci teraz by som si aj pospala, ale Peto odchadza o siestej z domu a viete ako to je s vacsinou chlapov, draha nevies nahodou kde mam hento alebo toto..... 🙂 ale ja by som sa zobudila aj tak.
Evik, Lucka ani mi nehovorte!!!!!! O chvilu budeme traja, jaj, jaj, jaj.... 😕 😅 🙂
S tymi jazykmi je to tak, ze tu madarcinu urcite chcem a anglina ked bude tak bude, ked nie, neskor sa ju asi aj tak bude ucit, ja zas nechcem prehanat aby som nedopadla tak ze mu "ani vlastna mater nerozumie" 😀

desszi
20. júl 2009

......a za obet padla posledna varena kukurica............ 😀 idem cosi porobit, pa.

eviiik
20. júl 2009

bzuci potom hod recept na to cesto, mozes aj do IP, vyskusam aj ja
desszi mas pravdu, zato to netreba s jazykmi prehanat, oni sa postupne naucia, ja som sa madarcinu naucila, popri hre s detmi na sidlisku, nasi ma ju neucili, silene, len som sa chodila pytat ako sa povie to, a hen to, a slo to, ale to preto ze som vyrastala v zmiesanom prostredi 🙂
mna zacina hrozne boliet chrbat ☹

luckai
20. júl 2009

Je to možné? Moje dieťa spí od 10:30, s jednou papou prestávkou ktorá začala veľkým plačom, ale oči za celý čas ani neotvorila a spí ďalej! Dnes asi padne rekord - chodím ju pozerať či dýcha 😅

mirinka23
20. júl 2009

ahojte tak som tu dávno nebola a aké veci sa tu udiali, ale čo už.ak vám to nevadí tak sa k vám pridám.
luci ty malú Romanku stále len kojíš?Ako to robíš, že máš toľko mliečka?
Evik a Desszi ani sa nenazdáte a budete aj vy maminkami už sa určite tešíte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre