Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
14. sep 2009

bzuci to mas pravdu, vecer je to stale horsie, ale vydrzime 😉 veru o soplikovom obdobi by som vedela hovorit, mam ho skoro cely zivot, a pocas tehotenstva som nemohla jest tabletky na alergiu tak to bolo blbe, ale jesen a zima, su pre mna dobre rocne obdobia.
Som zvedava, co bude z nasej Lucky, ked sme obaja alergici

bzucinka2
14. sep 2009

evik mozno sa prekvapis a lucka bude odolna na alergeny, prajem jej to teda z celeho srdiecka 😉

mirip
14. sep 2009

kukuk ahojte, tak ja som pridala aktuálne brucho alebo lepšie povedané brušisko a vidieť tam aj jazvu po laparke ale nevadí a aj dnešný nákup tričká z dlhým rukávom ktoré sa budú dať nosť aj ked brucho už nebude je to taký strih a elastické takže vždy po opratí sa scvrkne na povodnú velkosť 😀

bzucinka2
14. sep 2009

mirip krasne tricka a este krajsie brusenko, pockaj onedlho ti bude aj chybat 😉

eviiik
15. sep 2009

ahojte
mirip veru mas pekne bruska, ja uz teraz viem, ze mi bude chybat, tak som si nan zvykla 🙂 veru aj ja by som si mala nejake to tricko s dlhym rukavom kupit, lebo nic take volne nemam, aj ked si hovorim, ze uz dobacujem s tym co mam.
bzuci to by som si velmi priala aj ja aby Lucka nebola alergik 🙂
zahlasovala som, co planujete dnes robit, ked mate doma aj svoje polovicky?
Ja som vecer prezila dobre, tochu som zehlila, potom zbehla ku svokrovcom, a dnes sa chystam varit a pomaly odpratat letne slapky, musim sa niecim zaujat, a vecer uz bude doma drahy 😵

bzucinka2
15. sep 2009

dobre ranko, my sme uz absolvovali navstevu tesca a trosku hrania vonku, teraz spinkame a potom neviem, muzik ide prec a my netusim, mozno aj ja zacnem robit poriadok so slapkami, ale este je asi skoro, tak neviem, ked maly vstane urcite hodim do pracky, uz sa to tam zase nakoilo, tak treba poprat a nieco uvarit 😉 co budete mat dnes dobre na obed?

segricka
15. sep 2009

ahoj maminy. potrebujem prestahovat klavir. neviete mi poradit niekoho v okoli, kto sa tomu venuje? bola by som velmi nerada, keby sa pri stahovano poskodil ☹

desszi
15. sep 2009

no bzuci vy ste sikovni 🙂 obed sme uz mali - zemiakovy privarok a este tam mame nejake masko z peceneho prasiatka 🙂 ja ti s obedom teraz moc neporadim, moj jedalny listok je akosi obmedzeny hlavne na zemiakove veci 😝 (uz som z nich prezrata - granadir, gulasova polievka, zemiakovy privarok, pecene zemiaky - pozor medzitym bolo aj rizoto a tvarohove rezance - oooo kolka zmena 😉....ale mozno si vyberies 🙂
mirip joj ake brusinko!!! 🙂 to mas super tie tricka
evik dnes vecer uz budete s muzikom spolu 🙂

mirip
15. sep 2009

ahojte eviik to som si hovorila aj ja že nejako vydržím aj ja s tým čo mám ale všetko čo mám krátkym rukávom tak pod to sa nedá dať tielko lebo bud ho vidieť vo výstrihu alebo ako je strihnuté pod prsiami spod krajky čo je tam našitá tak som šla kúpiť jedno a matka mi kúpila ešte dve, vraj aj ntak budem mať narodky a ono ked sa to operie tak elastické sa stiahne tak super, inak som si už všimla že čínania možu ísť do prdele s tým čo predávajú, lebo všetko púšťa tak ako mne jedno červené popúšťalo do novej bielej podprdy a v originál tehotenskom obchde je všetko síce kvalitné ale drahé a tak som sa len tak prechádzala po trhu a som šla na ovocie ktoré už samozrejme doma v záhrade nemáme a tam som nadabila na pár pekných vecí vrátane tých tičiek čo mám v albume aj to prátke mám odtial, sú kvalitné, nepúšťajú a ani moc drahé nie sú ved 11-12 euro terqaz za tričko nie je vela........

eviiik
15. sep 2009

ja som este obed nemala, ale pojdem dole ku svokrovcom, budeme mat tekvicovy privarok, ja ho milujem, ale nevarim ho lebo moj mazel ho neda ani do ust, a varila som kuriatko na smotane, aby mal co vecerat ked pride domov, a vyvarim ktomu cestovinky, a zajtra budem varit kapustovu polievku, masko do nej som si uz uvarila teraz, cize zajtra uz len kapusticku, priadam masko a klobasku a mame na dva-tri dni polievku.
Denka aj ja lubim zemiakove veci, a granadir mnam, ale zase moj drahy nemusi, ale ked spravim tak zje. Ale takou harulou by som nepohrdla.
Mirip mas pravdu, vyuzijes to aj po, a este ste spojili prijemne s uzitocnym, ked mas aj narodky, alebo budes mat.
kolko podprd na kojenie mas? ja mam zatial len jednu, neviem ci mam este jednu kupit.
Denka a ako sa ma Dadko?
Bzuci clovek si doma stale najde nejaku robotu, ci chce, alebo nie.

mirip
15. sep 2009

Eviik mám dve, ale vieš aké som ich kúpila v megamarkete, stáli len cca 3eurá jedna, pre mna to stačí pre baby kúpim radšej všetko kvalitné 😵

desszi
15. sep 2009

Evik, ja praveze zemiaky moc nemusim, skor som na ryzu, lenze zemiaky su asi vyzivnejsie a teraz ich jem hlavne kvoli dadkovi, davam viac pozor, aby som nejedla nejake jedla ktore nafukuju. Tekvicovy aj ja velmi milujem,mali sme ho minuly tyzden, mnamky.
Dadko nam prave spinka, uz asi druhu hodinku taha, samozrejme obsadil gauc pred telkou, lebo v postielke v spalni cez den nechce velmi spat, tak sme sa s nim vymenili a my s Petom sme sli oddychovat do spalne. No super siestu sme mali. Peto este stale spi. S tym Daduskovym jedenim sa to, zda sa, zlepsuje, dufajme, ze to aj tak ostane.

bzucinka2
15. sep 2009

evik tak nakoniec som dnes urobila len zemiakovu kasu, lebo som nasla, ze muzik nezjedol vcera vsetko co nam svokrovci nabalili a nie je zly napad urobim najblizsie kapustovu polievku a co mi ostane kapusta tak potom kapustove placky, mnam 🙂
ja som mala jednu kojacu podprdu, ale najviac som vyuzila obycajne balvnene podprdy z tesca, tie mi boli prijemnejsie, 😉
aj nas maly spinka a potom sa budeme do vecera hrajkat 🙂
nejak ma prepada hlad asi idemvecerat 😀

desszi
16. sep 2009

evik ja mam tiez dve kojacie podprsenky, mne sa to osvedcilo, hlavne aj z toho dovodu, ze ich viem aj cez den rychlo vystriedat, lebo ked sa mi premoci tamponik do podprdy, tak ma to potom chladi, tak si ju len vymenim a tu vlhku podprdu vyvesim uschnut.

eviiik
16. sep 2009

ahojte,
tak uz nie som sama drahy prisiel domov skoro o desiatej ale hlavne, ze je domka,hned som spala kludnejsie, aj ked celu noc som rodila (v snoch) a strasne ma palila zaha, ale ta pali este aj teraz, uz sa mi vari kapusticka, doprala mi druha pracka, poobede mam tehu cvicenie, cize o program mam postarane 🙂
tak asi si aj ja este jednu podprdu kupim, pre istotu. Denka Ty si ich kde kupovala, ci v NZ?
Akoze sa nam este byuci neukazala?
A dnes myslim na Adulku, prvy den v praci, po materskej, to musia byt zmiesane pocity
utekam vyvesat pradlo

bzucinka2
16. sep 2009

eviiik uz som tu, boli sme plavat, ja som si podprdu kupovala v tom detskom obchode oproti byvalemu eduschu 😉 a celkom fajn cena tam bola 😉
sdulka nam veru uz zarezava 😉
mne maly spinka a asi idem aj ja , nejaka som utahana 😝

desszi
16. sep 2009

ozaj adulik bola dnes pracovat!!!! ab z nej mohla byt bojovnicka proti krize 😀
evik kupovala som v zamkoch, v obchode so spodnym pradlom. evik, tusim si dnes vo faze nadbytocnej energie 😉
my sme dnes boli na sono klbov, vysledky v norme, ale balime nasiroko (ja by som balila tak ci tak), kontrola na konci 3.mesiaca, no podla mna uplne zbytocne vysetrenie, pretoze keby kazda maminka tie prve tri mesiace balila a potom sli na kontrolu, tak usetrime jednu cestu a naklady pre poistovne. neviem, je to len moj nazor.

bzucinka2
16. sep 2009

tak maly spinka a ja som si konecne sadla, poobede prisla kamoska a zobrala mi ho von, ja som si v klude zbehla konecne do mesta, lebo s malym sa vela pozerat neda 😀 pokupila som mu nejake vecicky, v dm-ke kozmetiku a plienky pre drobca, upratala som si spajzu, upiekla pizzu, osprchovala sa, v pohode najedla a potom prisli domov, tak sa osprsil,najedol, potulkal a isiel spinkat 🙂 a pekny dnik za nami..
desszi super, ze je to ok, ale oni to asi robia aby co najskor nasli asi nejake chyby 😉

aadula
16. sep 2009

ahojte, veru dnes prvý deň v práci...zvláštne byť zas späť 😝 ..ale chce to asi len zvyk..., Samko je doma s ockom, ostal nám hrozne zahlienený, tak boli u dr. a dostal atb. ..teploty nemá, ale tie hlieniky nechceli odísť a len sa zbierali a zbierali... Takže chlapi teraz doma spolu bačujú 🙂 a maminka je pri Samkovi myšlienkami 😵

ja som mala len tie tielkové podprsenky na kojenie ..aj to bolo celkom dobré 🙂 som si na trhu nejaké kúpila a aj hore v ditúrii čo tam spodné prádlo majú 😉

desszi
16. sep 2009

bzuci asi mas pravdu, zase radsej vediet skor ako neskor 🙂 ale ty si toho dnes postihala, sikula 🙂
idem kuk housa, daduso najedeny (zial teraz nutrilon), maminka odsala do zasoby to malo co mala, tak snad v noci sa toho nazbiera viac 😅

bzucinka2
16. sep 2009

adul tak super, ze bolo celkom fajna samino nech sa co najskor vylieci, posielam cmuk 🙂

desszi neboj, papkacikovi sa v noci nazbiera aj maminkine mliecka a dakujem za pochvalu, ono ked maly nie je doma, ide robota rychlejsie 🙂

dobru nocku idem este cvicit trosku 🙂

eviiik
17. sep 2009

dobre ranko dievcata 🙂
dnes nieje velmi pekny den, ale mne sa super spalo 🙂
Denka dufam, ze mliecko na noc nabehlo, a nutrac budete potrebovat iba v nevyhnutnych pripadadoch.
Bzucka Ty si toho naozaj vcera postihala, neurekom 😉
Adulka to Ti verim, ze je to zvlastny pocit vracat sa do prace, nech sa chlapom dari gazdovat a nech je Samko co najskor fit.

luckai
17. sep 2009

ahojte kočky!
My práve zasávme v postieľke - no uvidíme, bolo ticho, už je plač...idem kuknúť čo sa tam deje. Už mi odmontovala mantinely 😅
Adul, tak želáme rýchle zabehnutie aj tebe aj Samkovi a skoré uzdravenie!
Desszi, nevzdávaj to, mliečka bude, oddychuješ aspoň raz aj cez deň keď malý spinká aby bolo toho mliečka aj cez deň?

luckai
17. sep 2009

Eviiik, aj my sme dnes v noi dobre spali, aj Romanka len 2x papala!

desszi
17. sep 2009

na vecer bol nutrilon v noci uz mliecko ale od rana od siestej sa zase trapime - prikladam ho, ale stale mu je malo, chvilu je ticho a potom spusti narek.
lucka zial sa mi nedari ani na chvilu si zdriemnut, maly je vacsinou hore, doobeda zdriemol len na dvadsat minut a to som sa akurat stihla umyt, ocesat,nech nejako vyzeram 😀

bzucinka2
17. sep 2009

desszi a myslis, ze mu je malo, ked vypije umele, tak neplace a zaspinka? 😉 snad sa spinkanie aj u vas upravi a budes mat cas aj na oddych 😉
luckai, tak super zacinate spinkat, len nech to vydrzi a noc prespinka 😉 zeby bola z romanky nejaka monterka instalaterka??? 😀

desszi
17. sep 2009

bzuci asi ano - vcera vecer stiahol 140 ml nutrilonu a zaspal (sice az po chvilke trapenia s bruskom), ja som si medzitym odsala, len ubohych 70 ml ☹ (ale aspon mam v zasobe na dokrmenie) - ked su lepsie dni odsajem aj 120 ml, ale vcera to bolo biedne.

bzucinka2
17. sep 2009

desszi ale zase ber to tak, ze odsajes vzdy menej ako by vypil dadko, aspon mne tak vraveli 😉 ale ved to nic, hlavne ze spapka aj umele, lepsie ako by mal plackat od hladu 🙂

dnes tu boli 2 kamosky s rovnako starymi detmi, jednemu nechcel vratit tenisky, plakal ako by ho z koze drali, ked som mu ich vyzuvala, dalsi nechcel ist domov, mamina ho musela nahanat, jaaaaj podareni boli a mm vravi, no vyzeralo to ut ako v skolke 🙂 ale hlavne ze sa prehrali a vecer som ho ani poriadne prezliect nestihla a zaspal mi v spalni, tak som ho musela prenasat 🙂 nehovoriac o tom, ze mi vyliezol z postielky tak, ze sa prevrhol cez obraj a strmhlav dole padol na velku postel, skoro som z infarktovala, ked sa dorutil ku mne miesto spania poobede a potom ke d mi ukazoval ako to vie, tak mm hned znizil jeho matrac na poslednu priecku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre