• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
fíbí tebe vždy odpustím :wink: a nemáš sa za čo sopravedlnovať :slight_smile:
15. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik a nemas foto???
inak ja som teraz dala malu na vahu a ze 8kg :confused: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: somzvedava kolko to bude naozaj na buduci tyzden na poradni :wink:
15. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto nejake mam, ale neviem stiahnut, lebo nie som doma...ked dojdeme domov, tak urcite pridam a mozno baby pridaju tiez :wink:
15. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a dokedy ste v ke ?
15. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pridam foto vecer :grinning: :grinning: myslim zo stretka KE
15. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andre pozerala si tie linky?
15. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe... aj my poprosime... vlozis nam fotocku

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2643446&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

miery nemame, poradna bude az 17. maja a vahu doma nemame... ale sme dlhy ako dva tyzdne pred vyplatou a tazky ako klatik :grinning:
15. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co sa tyka cestovania autom..tak to sa timimu odmalicka nepacilo,ale len preto,ze je v autosedacke priputany..aj ked sa to ciastocne zlepsilo,ale nie je to este ono,takze uplne chapem mamky,co im deticky v aute prevrestia celu cestu..u nas to tak hrozne bolo len par-krat,ale stale s nim musim sediat vzadu a sama s nim nemozem ist autom nikam..stale ho musim niecim zabavat..ale uz bolo aj tak,ze vrestal celu cestu a nezaberalo nic,ani cumel,ani tlieskanie,spievanie..az som ho vzala na ruky,ale uz nezabralo ani to a bolo jedno,ci je v autosedacke alebo na rukach :pensive: ..bolo to hrozne :rolling_eyes: a v aute spat nechce vobec..spal asi len 3x..timi proste nema rad,ked je priputany..ani lehatko,ani jedacia stolicka a bala som sa sportiaku,ale zvlada ho fajn..ale ked je uz dlho tam a je vyspaty,tak chce mat aktivny pohyb a nebavi ho to v kociku
15. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihus... zabudla som... ty si lepis na stenu kvietocky a simonka sa chcela pripojit... a tak robila to najlepsie co vedela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pekna foto zo stretka... kocice z kosic
15. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist krmit, ale jednu vec musim napisat - fotecky zo stretka kraaasne, zavidim vam ... a hlboka a este hlbsia poklona pred lubkou, ktora ma v kociku filipka aj miska, mas moju uctu, dve male deti naraz zabavit a este ked si predstavim kocik, tak musim fakt kapitulovat :wink: je super, ze su v kociku spokojni ... a uz fakt idem krmit, nech zase nie je moc rusno u nas :grinning:
15. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotecku pre henri :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2644343&vReferer=

konecne sa mi podarilo odfotit zubky,aj ked ich ma uz vyse mesiaca :grinning:
15. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre..v KE sme do soboty..sice este nevieme ci presne v KE alebo v okoli
sim...dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ked mal Filip asi 1,5roka, tak sme ho mali problem udrzat v kociku...a teraz pomaly bez kocika ani nemozme nikam ist :wink:
lubik....super fotka sa ti podarila :wink: ...krasne zubadielko

ked ste tu tak rozoberali autosedacku...Misko ma tiez problem vydrzat v autosedacke, hlavne ked je vyspaty...aj cesta do KE bola trochu horsia, niekolkokrat sme kvoli nemu stali...a ked raz spusti svoj rev...tak koniec :frowning2:
15. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam za sebou dalsie posedenie u zubara :stuck_out_tongue_closed_eyes: esteze mi tam dnes pustal Beatles :sunglasses: malu zatial varovala kolegyna, ktora ma 2 synov a vraj dostali s muzom velku chut mat este dcerku a jej muz ze vraj - opytaj sa jej, ako sa to robi :grinning: no, kebych ja vedela :sweat_smile:
15. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na chvilu von, kym je dobre pocasie....zatial pa :wink:
horal...tak to by ste mohli aj nam poradit ako sa to robi :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, no, ako by som ti to... kvietocek sa nahne ku kvietocku....v podstate celkom ako sa robia chlapci... skratka a dobre... a na konci toho snazenia je na prekvapenie vsetkych dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babofka, dobre som a nasmiala na trpezlivom pradle :wink: to nase by si s nim rozumelo :grinning:
15. apr 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, kukla som vase nove fotky (Gretka, Alex, stretko....) paraaaaada :dizzy_face:
15. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...cim by som to tu este vytapetovala... :sweat_smile:
15. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky,tak jsem doma z posilovny a paráda,krááásně jsem se vybila,vyplavila ze sebe vztek,i když ten ze mne asi opadne až večerrrr

luci tady něco pro tebe http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=332577
15. apr 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe... si zlaticko... pusinka na licko :grinning: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla, bola som dnes v meste a nahodou som stretla mimusik a mihanku a ake kocky a tie ich simonky... nadherne a ako krasne spinkali a to nase kukadlo ani macik, aj ked bola straaaaaaaasne unavena, ale spat nie a nie. zaspala mi az okolo pol piatej a spala 25 min., ale ked neprsi aspon kvapka :grinning: :grinning: :grinning:.
15. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucíííí :dizzy_face:
15. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jsem přidala jednu,musela jsem je trošku smrsknout do jedné,protože kapacita alb je poněkud nízkáááááá :sweat_smile:
15. apr 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak kde jste kdo???já jdu za chvililiiiin kukoupat a tu nikdoooo :pensive:
15. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj karol, ja som tu :slight_smile: prečo si musela vycvičiť zlosť????? veď dúfam že u nás na sr ti bolo fajn :wink: inak fotky Yasminky a Adámka sú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora právě že naslovensku bylo PERFEKTNĚ spousta zábavy,prostě SUPERRRRRRRRR ale doma jsou zase ty samé problémy,vždyt víš,psala jsem ti předtím IP... :pensive:
15. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a děkujeme za pochvalu fotekkkk,za všechnomůžou aktéři,čili Adámeka Yaseminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok