• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
a ano rozvaria sa :grinning:
fibi choooood :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ja som vegetarianka a mliecne vyrobky nepapam , beriem probiokvapky gaia pre dospelych, maly dostava tie pre deti ...vanilkove sojove mlieko si zamilujes :grinning: take obyc bez prichute pouzivam iba ak nieco varim , to nepijem :grinning:
15. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky pojdte tam některá taky,je to československá stár..dáme si tam oktobrové stretko :grinning:
15. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ja skore ranajky -okolo 5, 6 ked sa budi kojim, aby sme potom este spinkali , potom okolo 8 rano kasa , ked spapka malo, mliecko ...desiata jablcko (alebo nieco z ovocia) a mliecko...obed zelenina a mliecko ..olovrant, bananik, alebo avokado ,alebo zbytok rannej kase a mliecko , vecer len mliecko :slight_smile:
15. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri..ake je to mliecko,normalka ako klasicke v skatuli 1liter? kde ho dostat? u nas v potravinach mali sojove mlieko a ja som si kupovala cokoladove..mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: mali tusim aj vanilkove..klasika 1liter..take daco?
15. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mozem ist ? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi presne :wink: v krabici normal ako mlieko to vyzera ...
15. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme... varime, tesiiime... :dizzy_face:
15. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri..este otazocka..avokado moze? ako ho davas? varis,ci co s nim?
15. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri..este jedna otazocka..malemu to mozem aj s vodou urobit,ked som zatial neskusila sojove mliecko alebo keby mu nesadlo?
15. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi s vodou mu to nebude chutit podla mna , tak skus s tvojim mliekom, alebo pokracovacim neakym , alebo kup ten mliecny cukor ak sa da kupit a dochut mu to alebo urob ako evitka ze dala bananik a ten sa rozveri a ochuti to, to je asi najlahsie ...
avokado len pomackam - musi byt makke ked ho kupujes, ak nie je daj ho do papieroveho sacku a za 2 dni dojde - to ma konzistenciu ako banan , ked pomackas
pre seba si do avokada nakrajaj jarnu cibulku na jemno, supni jednu dve chery paradajky na jemno, sol, korenie a mnaaaam :slight_smile:
15. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik, dobre otazky davas... :slight_smile:

dakujeme henri, si zlaticko...

inak my papame podobne ako henri, rano skoro mliecko, ranajky zatial mliecko, ale presne toto chcem vyskusat.. nie chlebik ako davaju a pisu ale ovsene vlocky, alebo kasicky... desiata mame mliecko, obed zeleninka masko mliecko, olovrant ovocie, vecera mliecko... :slight_smile:
15. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ake fajne recepty, ja by som nevedela co s avokadom.. ale toto znie dobre... :dizzy_face:
15. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vy tu probíráte takové chutovky pro mimi to si taky musím zkusit
15. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranajky je čo? baby
15. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my zatial papame furt len mliecko a obedik mame..asi mu pridam zatial len desiatu abo olovrant a potom az skusim ranajky
henri..ja viem,ze uz chcem vediet asi vela..ale kolko ti herni spapa na kazde jedenie,ked stale doco papa a nie uz len mliecko? timi na obed spapa teda dost,ale ked by papal aj desiatu,aj ranajky aj olovrant,tak asi by tolko nespapal na kazde jedenie..
15. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snidane bejby :grinning:
15. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri už sem se tak ák dovtípila

ale díkes

tvůj recept taky vyzkouším
15. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo já sem ted taky začla měsíc s jídlem postupně ale zdá se mě jak jí cpu kaší a pak mrkví a přesnídávkama a td. a mlíčkem samo tak že je více haldová přes noc jak ste na tom vy?
15. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik, my sme papali najskor ovocie na desiatu, ale zmenila som to na olovrant ked vstane... :wink:

ideme pozerat prison... dobru...

este raz dakujeme :dizzy_face:
15. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi , ja mu robim malicko, iba kolko chce , nic mu nasilu nedavam, ale ponuknem stale , niekedy zje vsetko , hlavne na obed , inokedy rano kasu nechce, iba 2-3- lyzicky a dopapa to na desiatu a tak, takze toho nie je vela, len sa ho snazim naucit ze bude papkat 5 krat denne
15. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri..aj ja DAKUJEM :dizzy_face:
idem si asi lahnut..prajem mamkam aj detickam dobru noc :wink:
15. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gev my v noci papkame :grinning: alebo cuckame :grinning: aaale cooo , sak je to moj maznacik :dizzy_face: :dizzy_face:
MIHI :dizzy_face: tesim a dufam ze to skusite ..pa Lubik :wink:
15. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a este ak mozem..ake mas casy toho jedenia? stale rovnako?
15. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

henri vdaka
15. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henry mě to taky neva rádase pošmuchlím ale že si myslím že má větsší hladík ted se mě budí 2 za noc někdy i 3x nevím zda je to tím že nemá pokaždé mléčko

ted semvyzkoušela tu rýžovou kaši a to je divný hnus ale malé to chutná to nemá vůbec žádnou chutku zatím zkouším jen bez příchutě někdy jí tam do toho dám lžičky přesnídávky
casy nemam stale rovnake, podla spikania posuvam ale kasa je okolo 8 a desiata okolo 11 , obed mi vuchadza okolo 13 a olovrant ked sa zobudi z poobedn spanku , alebo okolo 16 ked nespinka ...cecok kedy sce :grinning: :grinning: :grinning:
dobru nocku maminky :dizzy_face:
15. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já dávám na noc jen mléko po koupání ale předtm kašička a pak pribináček nebo přesnídávku z jablíčka či hrušky a do toho lžičku neb dvě bílého jogurtu to sem dostalajakoradu a malé to moc chutnááááááááá
15. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou všem du taky se zavrtošit
15. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok