Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
15. máj 2009

a ano rozvaria sa 😀
fibi choooood 😀 😀

henri001
15. máj 2009

lubi ja som vegetarianka a mliecne vyrobky nepapam , beriem probiokvapky gaia pre dospelych, maly dostava tie pre deti ...vanilkove sojove mlieko si zamilujes 😀 take obyc bez prichute pouzivam iba ak nieco varim , to nepijem 😀

phoebe003
15. máj 2009

holky pojdte tam některá taky,je to československá stár..dáme si tam oktobrové stretko 😀

henri001
15. máj 2009

lubi ja skore ranajky -okolo 5, 6 ked sa budi kojim, aby sme potom este spinkali , potom okolo 8 rano kasa , ked spapka malo, mliecko ...desiata jablcko (alebo nieco z ovocia) a mliecko...obed zelenina a mliecko ..olovrant, bananik, alebo avokado ,alebo zbytok rannej kase a mliecko , vecer len mliecko 🙂

lubik9
15. máj 2009

henri..ake je to mliecko,normalka ako klasicke v skatuli 1liter? kde ho dostat? u nas v potravinach mali sojove mlieko a ja som si kupovala cokoladove..mnaaam 😝 mali tusim aj vanilkove..klasika 1liter..take daco?

henri001
15. máj 2009

uz mozem ist ? 😕 😀 😀 😀

henri001
15. máj 2009

lubi presne 😉 v krabici normal ako mlieko to vyzera ...

mihanka
15. máj 2009

dakujeme... varime, tesiiime... 😵

lubik9
15. máj 2009

henri..este otazocka..avokado moze? ako ho davas? varis,ci co s nim?

lubik9
15. máj 2009

henri..este jedna otazocka..malemu to mozem aj s vodou urobit,ked som zatial neskusila sojove mliecko alebo keby mu nesadlo?

henri001
15. máj 2009

lubi s vodou mu to nebude chutit podla mna , tak skus s tvojim mliekom, alebo pokracovacim neakym , alebo kup ten mliecny cukor ak sa da kupit a dochut mu to alebo urob ako evitka ze dala bananik a ten sa rozveri a ochuti to, to je asi najlahsie ...
avokado len pomackam - musi byt makke ked ho kupujes, ak nie je daj ho do papieroveho sacku a za 2 dni dojde - to ma konzistenciu ako banan , ked pomackas
pre seba si do avokada nakrajaj jarnu cibulku na jemno, supni jednu dve chery paradajky na jemno, sol, korenie a mnaaaam 🙂

mihanka
15. máj 2009

lubik, dobre otazky davas... 🙂

dakujeme henri, si zlaticko...

inak my papame podobne ako henri, rano skoro mliecko, ranajky zatial mliecko, ale presne toto chcem vyskusat.. nie chlebik ako davaju a pisu ale ovsene vlocky, alebo kasicky... desiata mame mliecko, obed zeleninka masko mliecko, olovrant ovocie, vecera mliecko... 🙂

mihanka
15. máj 2009

ze ake fajne recepty, ja by som nevedela co s avokadom.. ale toto znie dobre... 😵

geveva
15. máj 2009

ahojte tak vy tu probíráte takové chutovky pro mimi to si taky musím zkusit

geveva
15. máj 2009

ranajky je čo? baby

lubik9
15. máj 2009

no my zatial papame furt len mliecko a obedik mame..asi mu pridam zatial len desiatu abo olovrant a potom az skusim ranajky
henri..ja viem,ze uz chcem vediet asi vela..ale kolko ti herni spapa na kazde jedenie,ked stale doco papa a nie uz len mliecko? timi na obed spapa teda dost,ale ked by papal aj desiatu,aj ranajky aj olovrant,tak asi by tolko nespapal na kazde jedenie..

henri001
15. máj 2009

snidane bejby 😀

geveva
15. máj 2009

henri už sem se tak ák dovtípila

ale díkes

tvůj recept taky vyzkouším

geveva
15. máj 2009

jo já sem ted taky začla měsíc s jídlem postupně ale zdá se mě jak jí cpu kaší a pak mrkví a přesnídávkama a td. a mlíčkem samo tak že je více haldová přes noc jak ste na tom vy?

mihanka
15. máj 2009

lubik, my sme papali najskor ovocie na desiatu, ale zmenila som to na olovrant ked vstane... 😉

ideme pozerat prison... dobru...

este raz dakujeme 😵

henri001
15. máj 2009

lubi , ja mu robim malicko, iba kolko chce , nic mu nasilu nedavam, ale ponuknem stale , niekedy zje vsetko , hlavne na obed , inokedy rano kasu nechce, iba 2-3- lyzicky a dopapa to na desiatu a tak, takze toho nie je vela, len sa ho snazim naucit ze bude papkat 5 krat denne

lubik9
15. máj 2009

henri..aj ja DAKUJEM 😵
idem si asi lahnut..prajem mamkam aj detickam dobru noc 😉

henri001
15. máj 2009

gev my v noci papkame 😀 alebo cuckame 😀 aaale cooo , sak je to moj maznacik 😵 😵
MIHI 😵 tesim a dufam ze to skusite ..pa Lubik 😉

lubik9
15. máj 2009

..a este ak mozem..ake mas casy toho jedenia? stale rovnako?

selina.liana
15. máj 2009

ahojte

henri vdaka

geveva
15. máj 2009

henry mě to taky neva rádase pošmuchlím ale že si myslím že má větsší hladík ted se mě budí 2 za noc někdy i 3x nevím zda je to tím že nemá pokaždé mléčko

ted semvyzkoušela tu rýžovou kaši a to je divný hnus ale malé to chutná to nemá vůbec žádnou chutku zatím zkouším jen bez příchutě někdy jí tam do toho dám lžičky přesnídávky

henri001
15. máj 2009

casy nemam stale rovnake, podla spikania posuvam ale kasa je okolo 8 a desiata okolo 11 , obed mi vuchadza okolo 13 a olovrant ked sa zobudi z poobedn spanku , alebo okolo 16 ked nespinka ...cecok kedy sce 😀 😀 😀

henri001
15. máj 2009

dobru nocku maminky 😵

geveva
15. máj 2009

no já dávám na noc jen mléko po koupání ale předtm kašička a pak pribináček nebo přesnídávku z jablíčka či hrušky a do toho lžičku neb dvě bílého jogurtu to sem dostalajakoradu a malé to moc chutnááááááááá

geveva
15. máj 2009

dobrou všem du taky se zavrtošit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre