• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ahoj mamky...aj u vas je take hnusne pocasie? zima, zamracene, sem tam prsi no hruza
31. máj 2009 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna sprava, prihlasili sme sa s drahym na vodicak bo nasi idu kupit nove auto a to stare nam chcu dat, tak zaciname v juli, skoda ze to nevyslo skor, lebo inac by sme na stretko mohli prist, ale tak uz budeme aspon mobilní a mozme potom hocikedy
31. máj 2009 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jupiiii evi ... gratulujeme k afticku :wink:
31. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri dakovala...sa tesim, ze uz budem moct hocikedy odtial vypadnut a hocikam :grinning:
31. máj 2009 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dufam, ze ten vodicak zvladneme :sweat_smile:
31. máj 2009 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

henri no jsem šikovná, loni se svatba přesouvala kvůli těhu a letos se stejně těhotná vdávat budu ale co je to začátek a týden před svatbou už ji přesouvat nebudu
31. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smardi nikdy nehovor nikdy
ja som ju presunula kôli pôrodu mala byť 12.7. ale :sweat_smile: 13.7. sme rodili tak sme si dali druhý pokus 16.8. :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak som zabudla Smardi všetko len najlepšie a vykročenie aj správnou nohou aj so správnym chlapom hlavne
31. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiky 6.6 je druhý pokus tak už by mohl vyjít :slight_smile:
31. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom zaujímavi dátum :slight_smile:
31. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to první co přicházelo v úvahu, my chtěla svatbu venku a v dubnu jsme měli strach z počasí, v květnu nechtěl skoro manže a 6.6. je první sobota co přichází v úvahu :slight_smile:
31. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamky,nějak to dneska vůůůbec nestíhám,začínám připravovat co do itálie a co nechat doma,pořádně uklidit i když to vůůůbec nemá smysl,protože eliška je torpédo na čtvrtounic holky,jdu pokračovat,dočíst vás asi už nemám šanci,ani kdybych chtěla,protože dřív jak v 1 ráno,se na pc nepodívám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:pac a pusu, jestli někdo oslavuje,tak gratuluju.páápápá...už tu nejsem :grinning:

jinak i jááá se vdávala 6.6,akorád loni :grinning:
31. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto mpotrebujem radu ohladom van.
inak dnes sme sice s revom sedeli na serbliku
31. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glad ahoj já tu jsem
31. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj smar ako sa dari mi dost na figu
31. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glad ahoj, dneska to stojí za houby, mám blbou náladu ale jinak se to dá :slight_smile: za chvíli svatba, mimi v bříšku :slight_smile:
31. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tehotna
31. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo máš nového ty gladriel?
dávno som ťa tu nevidela
31. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no roboty ako na kostole a este k tomu ma malinka po celej tvari flaky aj preto som sem zavitala
31. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glad malého zas trápí opruzeniny a nemůžem se jich zbavit, vidím to zítra na dr. :frowning2: myju jen vodou, nepoužívám ubrousky, mažu, přebaluju co hodinu - přes noc ale jen 1x, nechci ho budit, tak 3x denně je tak 30 minut bez plen a větrá ale prostě se toho zbavit nemůžem, už jsme zkoušeli i nové plínky,je to lepší ale úplně ne
31. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no my sme mali zly den mala spala do obeda len 45 mim a po obede30 min a to som si myslela ze bude spat 2 hodiny lebo bola unavena a zaspavala po sediačky. :unamused:
Smardik mate vyhadzanu prdelku skus mastičku pityol ak u vas dostat je fakt super
Evitka gratulujem k autičku ja mam vodičak od minuleho roka ale nemame auto pokazilo ale mali sme ho 16 rokou poslužilo a na nove nie su finance :frowning2: a vodičak zvladneš neni to az take tažke :slight_smile:
Tilky tebe chvalim fotočky su super :slight_smile: aj so Simonkou a lienkou :slight_smile:
Henri tešim sa že prinčiatko nema spoliky :slight_smile: super
31. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
henri..sa tesime, ze vysavac odlozeny :slight_smile:
no, neviem, ci my nebudeme musiet vytiahnut....poobede sme prisli domov a Misko sa mi zdal nejaky teply, zmeriam teplotu a mal 37,9st. a citim, ze aj nejake sopliky tam su.....zuby su na obzore, tak to bude asi tym, som zvedava :unamused: .....no momentalne tu lieta po celej obyvacke, ako keby ani teplotu nemal :sweat_smile:
Evit..supeeeeeer, tesime sa s tebou :slight_smile: a vodicak urcite zvladnes v pohode :wink:
31. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme mali super, nadherny den....boli sme v BA aj sme sa boli fotit u Silvinky......no jednoducho parada....skoda, ze nas nebolo viac :wink: hadam to nabuduce vyjde :wink:
31. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Evit parada aj ja drzim palce, byt nezavysla,kedy chces, ako chces, kam chces..je supeeeeeer :wink:
31. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka pityol tu je ale už by to byla 5mast, navíc každý říká něco jiné a věčně to měnit nemůžu, to taky moc nepomáhá. uvidím ráno ale vidím to na dr.
31. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smardik mala Eliska mala problem s prdelkou asi 3 mesiace a dr mi poradila pityol mali sme asi zo 3 mastičky nam to pomohlo drzkam palce nech to mate čim skor za sebou pa
Horalka ty si uz mala byt v nemocke a dufam ze budes ok pomodlim sa za teba pa
31. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,tak já mám tééééměř všechno hotovo,udělala jsem kvéče 2x pizzu a jsem nacpaná k prasknutí...

evitka řidičák zvláááádněš a k autíčku gratuluju,já si jedu pro nové fáááro zííítra :dizzy_face: i když se starým se budu jen těžko loučittttt :cry:

henri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lubka snad budete ok,třeba to do rána odezní a nebude po teplotě ani vidu,ani slechu

tilky,kráásné fotečky,z kubíčka už je teda chlapákkkk :wink:
31. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm vřele doporučuju NIVEA SOS baby je fakt na všechno a zabírá okamžitě teda do pár hodn,alespoň u nás zabrala vždycky do rána bylo po pupínkách,ať to bylo bůhvíjak moc vyházené,vždycky zmzelonejdéle do druhého dne
31. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem, ste zlate
31. máj 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
smardi, nam pomohol SUDOCREME (a pocula som, ze na ritku nerobi dobre, ked sa menia plienky-kazde maju v sebe inu chemiu-alebo sa to spominalo tu ? :sweat_smile: )
horal, drzim palce, nech telo nestrajkuje
my zatial stale lezime, plazenie v nedohladne :cry:
31. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok