• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ahojte..:dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2649646&vReferer=
stretko sa zatial nerusi :grinning: , aj ked neviem ci mi stihnete poposielat zalohy... :wink: este aspon raz tolko bab... ved ak sa niekomu nepodari prist, tak sa peniazky vratia... :wink:

bianca teda dufam, ze pride coskoro, diky phoebs... :wink:
16. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stiham... :dizzy_face:

vseeeeeeetko naj naj Simonke od mimusika a Vanesske od glad k 7 mesiacikom... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mihan uz ti nabehli peniazky???

MAMKY posielajte peniazky....POSIELAME, POSIELAME, POSIELAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!haloooooooooooooooooooo zaaaaaaaaalohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lááásy moje,já můžu poslat zílohu nejdříve za 14 dní,až mi přijde první váááplata.jinak tonevidímmmm.z mateřskýto fakt nedámmmmmmm :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
16. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spachtosi :grinning: ja poslem peniazky zajtra ... len este furt neviem, kde budeme spat :wink:
16. apr 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim asik někde v hotelu co myslíš??? :grinning: neboj,do sklepa,ani na půdu tě nestrčíme a jestlimají ten protiatomovej kryt,to nevím,ale spíš bych se přikláněla,že asi nemajííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nějak bylo,nějak bude :grinning:
16. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božeeeeeeeeeeeeee já bych zabíjelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
16. apr 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

hele holky,kde je vlastně henri??? :unamused:
16. apr 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic,tak jsem tu samaaaaa,jdu si raději napustit vanu,bo si musím oholit nohy,jsem jak medvěd lední přímo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: chjo,už aby bylo zííítra večerrrrr,se taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc těšímmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fibi...henri mala dnes tutumutu den, vlastne uz vcera, ked pozeram na hodinky....no ja som sa tiez poludstovala...zajtra velke fotenie, new obciansky a pas :grinning: ne tak sa tesim...som zistila, ze mam odrastene vlasy 5cm a dlhu ofinu, a ktorou nic neviem spravit...tak to zas budu nadherne fotocky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...dobru nocku vsetkym, bo musim vstavat skor nez zalahnem...papa a POSIELAJTE ZALOHY :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow,tak to jo. tutumutututututututu :grinning: to je krááásnýýý,se mi toděěěsně líbí :dizzy_face: jinak já jsem právě vylezla z van plné pěny a pěkně horké,ještě ted jde ze mne pááára :grinning: zase po dlooouhédobě jsem si potykala s holícím strojkem a cítím se trošku jako ženská,jen ty nehty....eeeeeeeeeea se mi nechce je doplnovatttttt :pensive: asi půljdu zase po nějaké době nechat se rozmazlit a zajdu ke kosmetičce,na manikůru a pedikůůůůůru :grinning:
17. apr 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak koukám jsem tu sama,tak abych šla pomalu dopostele,připravím adámkovi papu na ráááno a pujdu asi dopostele,teda ale se mi absolutně nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda ani jsem si nevšimla i my gratulujeme včerejším a samosebou i dnešním oslavencůmmmm :dizzy_face:
17. apr 2009 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky :dizzy_face: , tak naša slečna včera perlila, jesť nechcela od tretej hodiny poobede a ani spať.... tak som ju o siedmej okúpala že jej dám kašu - vypila 30mml a zalomila a vydržala až do piatej rána - snažila som sa ju zobudiť ešte večer že ju nakrmim ale nešlo to...... ale ráno ten rev..... asi si konečne uvedomila že je hladná......
17. apr 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
flow dakujeme za kampan... :grinning:

simon, zalohu posli, neboj Alex bude v horach spat ako dudok... :grinning:

bora, nevyjde jej zubok? :confused: :confused:

my noc ok, rano mala simon po dlhej dobe riedku kaku...
17. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan ten zúbok jej ide už týždeň, ale asi to už bude, lebo kaká 3x denne
17. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pekny den mamky....doma som z policie...to bude foto, nic, ze upravte sa, sadla som, cvak...no som zvedava....este aj rovnaka foto bude na pase aj OP, tak chcem vidiet ten des :unamused: :unamused: :unamused:

inak mamky stalo sa vam, ze vam zacal pipat monitor bez priciny? teraz rano ako som bola na policii, manzel sa varil kavu a monitor zacal pipat, sa vydesil, vletel do izby a mala vysmiata...nechapem...
17. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
flow nam viac krat, ja mam ale na to blbu reakciu, ze to hned vypnem, zapnem a az potom pozriem ci je moje dite v poriadku :rolling_eyes: ,aspon ze ani raz to nebolo opodstatnene, najprv som si myslela ze baterky ale spravilo to uz viackrat tak neviem :confused:
17. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam aspon o 1 stres menej, nemam monitor..

u mna je teraz velke balenie, idem na opustak k mame na rodnu hrudu. Aj sa tesim, aj mi bude smutno, mm pride za nami az o tyzden :unamused:
17. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze ok, som rada, ze nie som sama...stalo sa nam to 1x...tiez manzel myslel ze baterky...no neviem
17. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
flow, moze to byt aj slabou baterkou
17. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horal, sa mas, tam bude relax, ze?
17. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
horalka ani ja som nechcela, ze naco...ale v porodnici ma vystresovali, ked malu ulozili a im presedla, dodnes nikto nevie ze z coho....100x jej este v porodnici robili vsetky mozne aj nemozne vysatrenia a nic....takze nevieme tak som povedala, ze domov bez monitoru nepojdem....tak sme ho kupili...stale rozmyslam, cim to mohlo byt a jedine co ma napade je, ze ju dali lahnut neodgrgnutu :frowning2:
17. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, neboj, ja vam budem v tom protiatomovom kryte asistovat, vymienat ostatnym stuple do usi, odrazat slovne utoky ostatnych hosti a budem sa tesit, ze nielen ja nemam dieta podla knizky :sunglasses:
17. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, presedla = zosinela?

babof - no to uviime, tatino doma s malou dost pomaha, hlavne vecer a mama je uz starsia, uz velmi nevladze.. Ale jasne ze sa tesim na trochu zmeny a na kamosky a na zahradu...
17. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
horal, co ja viem tak mi vtedy povedali, ze presedla
17. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to 'presedla' som ani ja nerozumela. este ze horalka preklada :sweat_smile:
my mame tiez monitor, je to pre mna taky pocit istoty, ale aj ked je dlhsie klud v izbe, idem sa radsej kuknut, ci dycha :slight_smile:
17. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja otravujem rodicov kazdy tyzden, ale su od nas 10 min cesty autom. horal, ty si odkial?
17. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Banovce n.B. :slight_smile: vlastne je to aj Blankine rodisko.
17. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze 150 km.
17. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok