Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
16. apr 2009

ahojte..😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
stretko sa zatial nerusi 😀 , aj ked neviem ci mi stihnete poposielat zalohy... 😉 este aspon raz tolko bab... ved ak sa niekomu nepodari prist, tak sa peniazky vratia... 😉

bianca teda dufam, ze pride coskoro, diky phoebs... 😉

mihanka
16. apr 2009

este stiham... 😵

vseeeeeeetko naj naj Simonke od mimusika a Vanesske od glad k 7 mesiacikom... 😵 😵

flow333
autor
16. apr 2009

mihan uz ti nabehli peniazky???

MAMKY posielajte peniazky....POSIELAME, POSIELAME, POSIELAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!haloooooooooooooooooooo zaaaaaaaaalohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
16. apr 2009

lááásy moje,já můžu poslat zílohu nejdříve za 14 dní,až mi přijde první váááplata.jinak tonevidímmmm.z mateřskýto fakt nedámmmmmmm 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

simona161
16. apr 2009

ahojte spachtosi 😀 ja poslem peniazky zajtra ... len este furt neviem, kde budeme spat 😉

phoebe003
16. apr 2009

sim asik někde v hotelu co myslíš??? 😀 neboj,do sklepa,ani na půdu tě nestrčíme a jestlimají ten protiatomovej kryt,to nevím,ale spíš bych se přikláněla,že asi nemajííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 to nějak bylo,nějak bude 😀

phoebe003
16. apr 2009

božeeeeeeeeeeeeee já bych zabíjelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

phoebe003
16. apr 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hele holky,kde je vlastně henri??? 😒

phoebe003
16. apr 2009

no nic,tak jsem tu samaaaaa,jdu si raději napustit vanu,bo si musím oholit nohy,jsem jak medvěd lední přímo 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 chjo,už aby bylo zííítra večerrrrr,se taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc těšímmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

flow333
autor
16. apr 2009

fibi...henri mala dnes tutumutu den, vlastne uz vcera, ked pozeram na hodinky....no ja som sa tiez poludstovala...zajtra velke fotenie, new obciansky a pas 😀 ne tak sa tesim...som zistila, ze mam odrastene vlasy 5cm a dlhu ofinu, a ktorou nic neviem spravit...tak to zas budu nadherne fotocky 😎 😎 😎 ...dobru nocku vsetkym, bo musim vstavat skor nez zalahnem...papa a POSIELAJTE ZALOHY 😀 😀 😀

phoebe003
16. apr 2009

flow,tak to jo. tutumutututututututu 😀 to je krááásnýýý,se mi toděěěsně líbí 😵 jinak já jsem právě vylezla z van plné pěny a pěkně horké,ještě ted jde ze mne pááára 😀 zase po dlooouhédobě jsem si potykala s holícím strojkem a cítím se trošku jako ženská,jen ty nehty....eeeeeeeeeea se mi nechce je doplnovatttttt 😔 asi půljdu zase po nějaké době nechat se rozmazlit a zajdu ke kosmetičce,na manikůru a pedikůůůůůru 😀

phoebe003
16. apr 2009

tak koukám jsem tu sama,tak abych šla pomalu dopostele,připravím adámkovi papu na ráááno a pujdu asi dopostele,teda ale se mi absolutně nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝

phoebe003
16. apr 2009

jejda ani jsem si nevšimla i my gratulujeme včerejším a samosebou i dnešním oslavencůmmmm 😵

bora8
17. apr 2009

dobré ránko kočky 😵 , tak naša slečna včera perlila, jesť nechcela od tretej hodiny poobede a ani spať.... tak som ju o siedmej okúpala že jej dám kašu - vypila 30mml a zalomila a vydržala až do piatej rána - snažila som sa ju zobudiť ešte večer že ju nakrmim ale nešlo to...... ale ráno ten rev..... asi si konečne uvedomila že je hladná......

mihanka
17. apr 2009

dobre ranko...
flow dakujeme za kampan... 😀

simon, zalohu posli, neboj Alex bude v horach spat ako dudok... 😀

bora, nevyjde jej zubok? 😕 😕

my noc ok, rano mala simon po dlhej dobe riedku kaku...

bora8
17. apr 2009

mihan ten zúbok jej ide už týždeň, ale asi to už bude, lebo kaká 3x denne

flow333
autor
17. apr 2009

tak pekny den mamky....doma som z policie...to bude foto, nic, ze upravte sa, sadla som, cvak...no som zvedava....este aj rovnaka foto bude na pase aj OP, tak chcem vidiet ten des 😒 😒 😒

inak mamky stalo sa vam, ze vam zacal pipat monitor bez priciny? teraz rano ako som bola na policii, manzel sa varil kavu a monitor zacal pipat, sa vydesil, vletel do izby a mala vysmiata...nechapem...

lilyk
17. apr 2009

ahojte,
flow nam viac krat, ja mam ale na to blbu reakciu, ze to hned vypnem, zapnem a az potom pozriem ci je moje dite v poriadku 🙄 ,aspon ze ani raz to nebolo opodstatnene, najprv som si myslela ze baterky ale spravilo to uz viackrat tak neviem 😕

horalka777
17. apr 2009

ahojte, ja mam aspon o 1 stres menej, nemam monitor..

u mna je teraz velke balenie, idem na opustak k mame na rodnu hrudu. Aj sa tesim, aj mi bude smutno, mm pride za nami az o tyzden 😒

flow333
autor
17. apr 2009

takze ok, som rada, ze nie som sama...stalo sa nam to 1x...tiez manzel myslel ze baterky...no neviem

babofka
17. apr 2009

ahojte
flow, moze to byt aj slabou baterkou

babofka
17. apr 2009

horal, sa mas, tam bude relax, ze?

flow333
autor
17. apr 2009

horalka ani ja som nechcela, ze naco...ale v porodnici ma vystresovali, ked malu ulozili a im presedla, dodnes nikto nevie ze z coho....100x jej este v porodnici robili vsetky mozne aj nemozne vysatrenia a nic....takze nevieme tak som povedala, ze domov bez monitoru nepojdem....tak sme ho kupili...stale rozmyslam, cim to mohlo byt a jedine co ma napade je, ze ju dali lahnut neodgrgnutu ☹

horalka777
17. apr 2009

simi, neboj, ja vam budem v tom protiatomovom kryte asistovat, vymienat ostatnym stuple do usi, odrazat slovne utoky ostatnych hosti a budem sa tesit, ze nielen ja nemam dieta podla knizky 😎

horalka777
17. apr 2009

flow, presedla = zosinela?

babof - no to uviime, tatino doma s malou dost pomaha, hlavne vecer a mama je uz starsia, uz velmi nevladze.. Ale jasne ze sa tesim na trochu zmeny a na kamosky a na zahradu...

flow333
autor
17. apr 2009

horal, co ja viem tak mi vtedy povedali, ze presedla

babofka
17. apr 2009

to 'presedla' som ani ja nerozumela. este ze horalka preklada 😅
my mame tiez monitor, je to pre mna taky pocit istoty, ale aj ked je dlhsie klud v izbe, idem sa radsej kuknut, ci dycha 🙂

babofka
17. apr 2009

ja otravujem rodicov kazdy tyzden, ale su od nas 10 min cesty autom. horal, ty si odkial?

horalka777
17. apr 2009

Banovce n.B. 🙂 vlastne je to aj Blankine rodisko.

horalka777
17. apr 2009

Takze 150 km.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre