• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
mimusik, co sa stalo?
bibka, my byvame na poli, kde sa vacsina domov este len stavia, takze u nas je toto na dennom poriadku. ale jeho aj tak zobudi hlavne dedinsky rozhlas. vtedy vrazdiiiiim.
1. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof toto je kludna uilca ja mam strach o malu aby sa nezobudila s plačom ja vydržim :wink:
1. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludna ulica, no to zavidim. u nas je navyse prach, spina, okna su spinave za tyzden a o suseni pradla vonku sa mi moze len snivat.
1. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky pozrite co som objednala na cesty :sweat_smile: http://www.autoseating.cz/index.php?sekce=3
1. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babofka musiš vydrzkat aj to bude mala sa my zobudila dala som cicik a hajka idem si aj ja kusok poleškat pa
1. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri je to super paci sa my to :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, prekladaj. na co sa to pouziva. :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof, na tej stranke je zalozka: jak to funguje ...
http://www.autoseating.cz/index.php?id=1008&lang=CZ&sekce=3
a ako sa ma Oli? kiahne uz su prec?
1. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj diki, uz som asi dlho na materskej :slight_smile:
este ma dobky, ale na vacsine uz chrasticky
a vy ako? alex dava stale zabrat? :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, babofka, nepytaj sa ani ... ja som uz niekedy fakt zrela na prasky - spanok furt nula bodov cez den, obcas si hodi nejaku 20 minutovku, niekedy nic ... lezie vsade, stavia sa na nohy vsade, dokonca aj v polospanku ... vcera som ho uspavala vecer od 21.14 a zaspal 22.39 ... v absolutnej tme v izbe sa vedla mna posadil, preliezol na celo postele, tam sa chytil a drobcil okolo ... ja som ho zlozila, on sa zase posadil a takto asi 100x :frowning2: ked ho dam do jeho postielke je to este horsie, lebo sa prechadza do okola do omrzenia, obcas spadne, sadne si a zase vylezie ... tak som lezala s nim vo velkej posteli, drzala som ho nasilu v leziacej polohe, aby sa nepohol ... po 10 minutach co bolo ticho, myslela som, ze spi, tak som ho pustila, on sa posadil a zacal robit tap-tap-tapusky ... to sme ho naucili v sobotu a odvtedy to robi furt ...
1. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, tu u nas na ulici zurili kiahne par mesiacov dozadu a veru vo velkom, asi 20 deti ich malo, nosili si zo skolky, tak som sa bala, ale nastastie sme ich nechytili ...
ako to Oli znasal?
1. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
a on sa vystvera s postielky aj ked je v spacaku? a postielka je v tej najnizsej polohe? :confused: to je aky gymnasta. waw. nekrmis ho ty nejakymi povzbudzovakmi? :grinning: nechapem odkial berie tolko energie, ked cez den skoro vobec nespi :confused: a on je mrzuty , ked je nevyspaty alebo, ked si riesi svoje veci a nechas ho, tak ej spokojny?
1. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli v pohode, nastastie nemal ani teplotu. tusim ho to ani nesvrbi (davame fenistil kvapky). snad to uz dotiahneme do uspesneho konca a dufam, ze bude imunny. lebo ma strasie, ze pokial maju kiahne lahky priebeh, mozu sa vratit. :unamused:
1. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...strasia...
1. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v spacom vaku sa iba posadi, nevystvera, teda dufam, zatial to neurobil, ale ja ho do neho davam, az ked uz fakt spi ... postielku mame v najnizsej polohe, ale tam je postavenie jednoduche, lebo sa chyti tych tyciek ... lenze on sa postavi aj v cestovnej, kde sa nema coho chytit ...
a kde berie energiu je tajomstvom aj pre mna ... mrzuty byva vtedy, ked zaspi, spi chvilku a zobudi sa s placom a niekedy vecer, ked fakt vobec nespal .... ale vacsinou funguje uplne normalne, furt skace, vrti sa, lezie a unava nic :frowning2:
1. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof, nestras, hadam ste si to tymto odbili navzdy ... a ako si zistila, ze su to kiahne?
1. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prosim vas co si myslite o sedacke s isofixom ...pozeram rommerky, no ale tie ceny ma zabijaju :fearful: s isofixim niekedy aj plus 3 tisic :confused:
1. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sory ze vam vbehavam s odveci temickou...ale uz fakt musim nieco poriesit :sweat_smile: cmuk simi, cmuk babof
1. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, isofix je dobra vec ... ja by som brala, ale v starom aute sme mali a v novom nemame, takze neprichadza do uvahy, ale osobne si myslim, ze je to dobra vec ...
a nevadi, ze odbiehas od temy - skus poradit, ako uspat dieta, ktore este aj v spanku musi sediet, liezt, stat a podobne ...
1. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. henri ten vak na stolicku vyzera zaujimavo.... inek henri prestal soplikovat a my sme zacali no hroooza... poradte nejake dobre kvapky do nosteka...
henri..ja chcem isofix..ak to ma afticko,tak nie je co riesit,nemusis stale obmotavat pasmi....
1. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, my mame aj vajko na isofix, ja by som chcela asi tiez romerku s isofixom, je to zevraj najbezpecnejsie
ques, my pouzivame Physiomer baby-je to len cisto morska sol (sprej) ja mu to striekam skoro kazdy den aj ako prevenciu
1. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, len pri pomyslení na včerajšok mi je strašne zle, ale napíšem vám, čo sa stalo...
Simi sme uložili o 20 tak ako vždy, ja som si robila ešte nejaké domáce práce a tak ako vždy, keď spinkáa som hore, chodila som ju pravidelne kontrolovať. O 22 sa nám po 1x odkedy máme monitor pustil alarm, naraz sme s mm vleteli do spálne... Siimonka mala deku na hlavičke a nedýchala :cry: :cry: Zatriasla som ňou... nič, zhrabla som ju na ruky... nič, tak som ju silnejšie buchla dlaňou po hrudníku... až potom sa začala mrviť a javiť, že je už pri sebe. Potom začala plakať, no po kojení cca o 22,40 min. opať zaspinkala. Takto som ju mala v náručí ešte veeeľmi dlho a sledovala som prípadné zástavy v dýchaní, no ona pokojne dýchala a odfukovala. Neviem, či po tomto zážitku ešte dokážem pokojne spávať, trasiem sa a plačem stále, lebo keď si pomyslím, že... :pensive: My ju tak strašne moc ľúbime, dievčatko naše najmilšie.
1. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusik :frowning2: uz bude dobre
myslis, ze to bolo kvoli tej deke? neskusis radsej spacak? a nic okrem toho v postielke?
1. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof physiomer mam aj ja ale myslim,ze na sopliky uz nestaci....
jeeje mimus neblazi..ja nanny nemam.... :fearful: som nechcela robit poplacy..ale neviem,co by som spravila..radsej nemysliet.. ale hlavne ze je dobre..ale asi budes dost nekludna..neboj bude dobre
1. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusik, urcite uz bude vsetko ok ... ale ja tiez nepouzivam deku ani vankus, vlastne Alex nema v postielke vobec nic, spi v spacaku a plachtu ma vzdy taku tu s gumou, co sa navlieka na matrac ... v postielke absolutne nic ...
1. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, mimus, ale musel to byt sok, strach pomysliet ...
1. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusik no viem ako sa cítiš, neboj už je dobre, tiež si myslím že to bola tá deka. simuška je ok a to je hlavné.
1. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimusik anjelik nad vami lietal vcera a zachranil vas :pensive: :pensive: :pensive: je to strach aj mysliet na to...je mi to velmi velmi luto, a zaroven som stastna ze to takto skoncilo :fearful: :fearful: :fearful:

takze isofix :confused: ked je na zozname nase auto tak asi v pohode ze :confused:
simi , no ja to riesim takto : manzelska postel, prso do pusinky, nozicky medzi moje stehna, drzim rucicku jednou rukou aby s nou nehybal a druhou hladkam po hlavicke a licku, ked nepomaha tak rytmicky rukou bucham po ritke :grinning: :grinning: :grinning: do 5 minut spinka :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky

smardik..gratulujem k babatku v brusku..nech pekne rastiete a ste zdravucky :wink:

mimusik..nebij,uz to bude dobre..podla mna to tiez bolo kvoli tej deke..skus spacacik

sim..s tym spanim ta uplne chapem..timi spi v spacaku,nic ine v postielke nema a vie sa postavit aj v spacaku,aj sadnut si aj stvornozkovat v spacaku a ked ho zlozim do postielky,tak sa hned posadi,postavi,lozi..no proste spat ani nahodou aj ked je unaveny,ze to s nim az mava na vsetky strany :angry: uz som z toho hotova..chodim tam alebo som tam vkuse a davam ho do vodorvnej polohy on sa zas stavia a toto aj 100x dookola a nic :confounded: ..a v sobotu mi nespal od rana od 6tej do vecera do 8mej vobec a to bol aj po plavani zniceny a aj tak nespal..ale neplakal a bol vysmiaty..ja nechapem odkial ma tolko energie :confused: ..poradte ako ho uspavat

a gratulujem vsetky babatkam (aj tym v brusku) k ich MDD :dizzy_face:
1. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, manzelska postel - moze byt, ale to prso do pusinky by asi nepochopil :grinning: no nic, musim daco vymysliet ... a pevne drzat ... a teraz idem varit, zatial paaaa
1. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok