• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
mihan ako spala malá po kaši???? mihan čé dávaš na ranajky desiatu obed olovrant večeru???
3. jún 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ahoj no idem sa učiť pa
3. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
evit, co sa oplati v madarsku pls nakupit?? mm je tam prave teraz, a ma cas, ide do tesca, a on nevie samoska co sa oplati, tak mu musim napisat... :slight_smile:

selinka, ziadna velka zmena, do 2 v noci mam pocit ze bola hore kazdu chvilku, sa jej tazsie buvkalo, potom bola hore uz len o 4 tusim a o pol 7... takze asi ked tak na to pozeram, tak je to este horsie... :sweat_smile:
ale pockam tyzden, uvidim co to urobi...

selinka mliecko este v posteli, dnes mala naposledy tusim o pol 7, o pol 8 vlocky, desiatu ma mliecko, lebo to zaspava na prsniku, obed okolo pol 1 + mliecko, olovrant ked vstane, po hodine zhruba mliecko, a o 7 mliecko... :wink:
3. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan pampersky ak pouzivas
3. jún 2009 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nic ine?? :slight_smile: dakujem...

a pekny dnik vam zelam, frcim ku nasim... :wink:
3. jún 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan my sme kupovali len pampersky a nutrilon, ale vy UM nepapate...ale urcite aj nejake kasicky sa oplatia, ale to tiez neviem ci papate
3. jún 2009 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v Madarsku sme neboli, ale mne minuly tyzden v Polsku nasi nakupili Pampersky 4 (7-18 kg), jedna plienka vysla 4,14 Sk/ks, teraz v Bille stali 9,18 Sk/ks, kupili mi hypoalergenne mliecko, ktore pouzivame, tu stoji 11,75 EUR/plechovka, tam necelych 6,-EUR/plechovka a nakupili mi kase, ktore zatial nenapame, ale budeme, tu stoja 3,91 EUR/1 ks, tam 1,87 EUR/1 ks ... takze neskutocne rozdiely a kupili aj malemu hracky a blbosti ... fakt vela mi pomohli ... ale to len pre inspiraciu, Vy mate blizsie do Madarska ... a idem upratovat, dnes najde dojde navsteva
3. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"najde dojde" ... dobre ... uz ani pisat neviem, radsej idem
3. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raaanko raaanecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fceeera nam uuuplne umrel internet, ale uz som tu :grinning: :grinning: :grinning: a aj nove videjko mojho malinkeho velkeko milovaneho mojkacika princatka Henryho dneska cerstvo osemmesacneho http://www.youtube.com/watch?v=Qj-WXLtYqg8
dnes ideme na kontrolu k dr, tak uvidime co a ako :wink:
3. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
princatku gratulujeme k 8 mesiacikom :dizzy_face:
3. jún 2009 o 08:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme ... este raz :slight_smile: a videjko je uzaaaasne :slight_smile:
3. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme dnes 8 mesičikovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
3. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malému henrymu všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
3. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme aj malej kraske Yasemin, vsetko najlepsie :slight_smile:
3. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon vdakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
3. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Yasemin gratulacia :dizzy_face:
3. jún 2009 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri no malý je geniálny

evit dikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
3. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj my gratulujeme všetkým princom a princeznám k ich dnešnému sviatku :dizzy_face:

my cšera na očkovaní dostali sme iba prevemar lebo hexa ževraj neni rozvezená po Slovensku takže o týždeň repete :frowning2:
3. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Henrymu a Yaseminke prajeme vsetko naj k 8 mesiacikom :slight_smile: a video je naaaadherne :dizzy_face:
3. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, princaaaaaaaaatko Henry nase, vsetko naj naj k 8mesiacikom a aj krasavicke Yasmiiiiiinke samozrejme....
my dnes cakame kuriera, uz volal, ze dnes donesie nase Bugaboo Bee...takze sa tesime a je celkom pekne, takze bude aj test v terene.... :grinning:
3. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEME
3. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Henrymu a Yaseminke všetko najlepšie a posielame božtaky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Henri maly ma naozaj len 8 mesiacou ? :slight_smile: to video som pozrela 2 krat je šikulko :slight_smile:
baby dobre rano varim a mam už poriadene ideme plavat a poobede ma Jarka v ZUS koncert tak pojdeme pozriet chodi od druhej triedy na divadelny :slight_smile: mala Eliška je zlatičko spinkala do 7 30 h a v noci 2 krat hore na papu super len nech jej to vydrzi :slight_smile:
3. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daaaakofala :dizzy_face: a samozrejme gratulujeme Yasminke zlatunkej :dizzy_face: :dizzy_face:
flow super, prosim si fototototototo :grinning: :sunglasses: prosiiim ta nevies ake ma ponuky ta pani ruth? napisala moi ze si mam rozhodnut ake chcem..ale ponuka zaadnaaa :sweat_smile: :confused: :grinning:
3. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň maminy
gratulujeme dnes žúrujúcim detičkám :dizzy_face: :dizzy_face: , yaseminke božtek :wink: a henrymu trasieme ručičkou (from mathy :wink: )
vydejko nemá chybu henri :dizzy_face: junior je bohovskýýýý :grinning:
3. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
henri tak viem, ze ma BMW, to mame my...potom porsche, ferrari, formulu, motorky, hummer.napis jej, ze si nevidela auticka, ci ti nevie poslat z kazdeho foto, myslim, ze by to pre nu nemal byt problem..mne posielala... :grinning:
3. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
LINK pre HENRI!!!!
3. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bee je tu, ideme vybalovat!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow potom nafot :dizzy_face:
3. jún 2009 o 12:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nafotim poobede, juj je suprovy, fantasticky a uzasny.... :grinning: :grinning: