Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

...tak a je to...
selina.liana
3. jún 2009
mihan ako spala malá po kaši???? mihan čé dávaš na ranajky desiatu obed olovrant večeru???
selina.liana
3. jún 2009
evit ahoj no idem sa učiť pa
mihanka
3. jún 2009
ahojte... 🙂
evit, co sa oplati v madarsku pls nakupit?? mm je tam prave teraz, a ma cas, ide do tesca, a on nevie samoska co sa oplati, tak mu musim napisat... 🙂

selinka, ziadna velka zmena, do 2 v noci mam pocit ze bola hore kazdu chvilku, sa jej tazsie buvkalo, potom bola hore uz len o 4 tusim a o pol 7... takze asi ked tak na to pozeram, tak je to este horsie... :-N
ale pockam tyzden, uvidim co to urobi...

selinka mliecko este v posteli, dnes mala naposledy tusim o pol 7, o pol 8 vlocky, desiatu ma mliecko, lebo to zaspava na prsniku, obed okolo pol 1 + mliecko, olovrant ked vstane, po hodine zhruba mliecko, a o 7 mliecko... 😉
evitkamalicka
3. jún 2009
mihan pampersky ak pouzivas
mihanka
3. jún 2009
a nic ine?? 🙂 dakujem...

a pekny dnik vam zelam, frcim ku nasim... 😉
evitkamalicka
3. jún 2009
mihan my sme kupovali len pampersky a nutrilon, ale vy UM nepapate...ale urcite aj nejake kasicky sa oplatia, ale to tiez neviem ci papate
simona161
3. jún 2009
ahojte, v Madarsku sme neboli, ale mne minuly tyzden v Polsku nasi nakupili Pampersky 4 (7-18 kg), jedna plienka vysla 4,14 Sk/ks, teraz v Bille stali 9,18 Sk/ks, kupili mi hypoalergenne mliecko, ktore pouzivame, tu stoji 11,75 EUR/plechovka, tam necelych 6,-EUR/plechovka a nakupili mi kase, ktore zatial nenapame, ale budeme, tu stoja 3,91 EUR/1 ks, tam 1,87 EUR/1 ks ... takze neskutocne rozdiely a kupili aj malemu hracky a blbosti ... fakt vela mi pomohli ... ale to len pre inspiraciu, Vy mate blizsie do Madarska ... a idem upratovat, dnes najde dojde navsteva
simona161
3. jún 2009
"najde dojde" ... dobre ... uz ani pisat neviem, radsej idem
henri001
3. jún 2009
raaanko raaanecko x-) x-) x-) fceeera nam uuuplne umrel internet, ale uz som tu 😃 😃 😃 a aj nove videjko mojho malinkeho velkeko milovaneho mojkacika princatka Henryho dneska cerstvo osemmesacneho http://www.youtube.com/watch?v=Qj-WXLtYqg8
dnes ideme na kontrolu k dr, tak uvidime co a ako 😉
evitkamalicka
3. jún 2009
princatku gratulujeme k 8 mesiacikom x-)
simona161
3. jún 2009
aj my gratulujeme ... este raz 🙂 a videjko je uzaaaasne 🙂
selina.liana
3. jún 2009
aj my máme dnes 8 mesičikovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
selina.liana
3. jún 2009
malému henrymu všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
simona161
3. jún 2009
gratulujeme aj malej kraske Yasemin, vsetko najlepsie 🙂
selina.liana
3. jún 2009
simon vdakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
evitkamalicka
3. jún 2009
aj Yasemin gratulacia x-)
selina.liana
3. jún 2009
henri no malý je geniálny

evit dikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
tilky
3. jún 2009
ahojte

aj my gratulujeme všetkým princom a princeznám k ich dnešnému sviatku x-)

my cšera na očkovaní dostali sme iba prevemar lebo hexa ževraj neni rozvezená po Slovensku takže o týždeň repete 😞
lilyk
3. jún 2009
Ahojte 😉
Henrymu a Yaseminke prajeme vsetko naj k 8 mesiacikom 🙂 a video je naaaadherne x-)
flow333autor
3. jún 2009
ahojte, princaaaaaaaaatko Henry nase, vsetko naj naj k 8mesiacikom a aj krasavicke Yasmiiiiiinke samozrejme....
my dnes cakame kuriera, uz volal, ze dnes donesie nase Bugaboo Bee...takze sa tesime a je celkom pekne, takze bude aj test v terene.... 😃
selina.liana
3. jún 2009
DAKUJEME
bibka333
3. jún 2009
ahojte Henrymu a Yaseminke všetko najlepšie a posielame božtaky 🙂 🙂 🙂
Henri maly ma naozaj len 8 mesiacou ? 🙂 to video som pozrela 2 krat je šikulko 🙂
baby dobre rano varim a mam už poriadene ideme plavat a poobede ma Jarka v ZUS koncert tak pojdeme pozriet chodi od druhej triedy na divadelny 🙂 mala Eliška je zlatičko spinkala do 7 30 h a v noci 2 krat hore na papu super len nech jej to vydrzi 🙂
henri001
3. jún 2009
daaaakofala x-) a samozrejme gratulujeme Yasminke zlatunkej x-) x-)
flow super, prosim si fototototototo 😃 😎 prosiiim ta nevies ake ma ponuky ta pani ruth? napisala moi ze si mam rozhodnut ake chcem..ale ponuka zaadnaaa :-N =-) 😃
andre
3. jún 2009
dobrý deň maminy
gratulujeme dnes žúrujúcim detičkám x-) x-) , yaseminke božtek 😉 a henrymu trasieme ručičkou (from mathy 😉 )
vydejko nemá chybu henri x-) junior je bohovskýýýý 😃
flow333autor
3. jún 2009
henri tak viem, ze ma BMW, to mame my...potom porsche, ferrari, formulu, motorky, hummer.napis jej, ze si nevidela auticka, ci ti nevie poslat z kazdeho foto, myslim, ze by to pre nu nemal byt problem..mne posielala... 😃
flow333autor
3. jún 2009
flow333autor
3. jún 2009
LINK pre HENRI!!!!
flow333autor
3. jún 2009
Bee je tu, ideme vybalovat!!!!! 😃 😃 😃 😃
evitkamalicka
3. jún 2009
flow potom nafot x-)
flow333autor