Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
3. jún 2009

mihan ako spala malá po kaši???? mihan čé dávaš na ranajky desiatu obed olovrant večeru???

selina.liana
3. jún 2009

evit ahoj no idem sa učiť pa

mihanka
3. jún 2009

ahojte... 🙂
evit, co sa oplati v madarsku pls nakupit?? mm je tam prave teraz, a ma cas, ide do tesca, a on nevie samoska co sa oplati, tak mu musim napisat... 🙂

selinka, ziadna velka zmena, do 2 v noci mam pocit ze bola hore kazdu chvilku, sa jej tazsie buvkalo, potom bola hore uz len o 4 tusim a o pol 7... takze asi ked tak na to pozeram, tak je to este horsie... 😅
ale pockam tyzden, uvidim co to urobi...

selinka mliecko este v posteli, dnes mala naposledy tusim o pol 7, o pol 8 vlocky, desiatu ma mliecko, lebo to zaspava na prsniku, obed okolo pol 1 + mliecko, olovrant ked vstane, po hodine zhruba mliecko, a o 7 mliecko... 😉

evitkamalicka
3. jún 2009

mihan pampersky ak pouzivas

mihanka
3. jún 2009

a nic ine?? 🙂 dakujem...

a pekny dnik vam zelam, frcim ku nasim... 😉

evitkamalicka
3. jún 2009

mihan my sme kupovali len pampersky a nutrilon, ale vy UM nepapate...ale urcite aj nejake kasicky sa oplatia, ale to tiez neviem ci papate

simona161
3. jún 2009

ahojte, v Madarsku sme neboli, ale mne minuly tyzden v Polsku nasi nakupili Pampersky 4 (7-18 kg), jedna plienka vysla 4,14 Sk/ks, teraz v Bille stali 9,18 Sk/ks, kupili mi hypoalergenne mliecko, ktore pouzivame, tu stoji 11,75 EUR/plechovka, tam necelych 6,-EUR/plechovka a nakupili mi kase, ktore zatial nenapame, ale budeme, tu stoja 3,91 EUR/1 ks, tam 1,87 EUR/1 ks ... takze neskutocne rozdiely a kupili aj malemu hracky a blbosti ... fakt vela mi pomohli ... ale to len pre inspiraciu, Vy mate blizsie do Madarska ... a idem upratovat, dnes najde dojde navsteva

simona161
3. jún 2009

"najde dojde" ... dobre ... uz ani pisat neviem, radsej idem

henri001
3. jún 2009

raaanko raaanecko 😵 😵 😵 fceeera nam uuuplne umrel internet, ale uz som tu 😀 😀 😀 a aj nove videjko mojho malinkeho velkeko milovaneho mojkacika princatka Henryho dneska cerstvo osemmesacneho

https://www.youtube.com/watch?v=Qj-WXLtYqg8


dnes ideme na kontrolu k dr, tak uvidime co a ako 😉

evitkamalicka
3. jún 2009

princatku gratulujeme k 8 mesiacikom 😵

simona161
3. jún 2009

aj my gratulujeme ... este raz 🙂 a videjko je uzaaaasne 🙂

selina.liana
3. jún 2009

aj my máme dnes 8 mesičikovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

selina.liana
3. jún 2009

malému henrymu všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

simona161
3. jún 2009

gratulujeme aj malej kraske Yasemin, vsetko najlepsie 🙂

selina.liana
3. jún 2009

simon vdakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evitkamalicka
3. jún 2009

aj Yasemin gratulacia 😵

selina.liana
3. jún 2009

henri no malý je geniálny

evit dikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

tilky
3. jún 2009

ahojte

aj my gratulujeme všetkým princom a princeznám k ich dnešnému sviatku 😵

my cšera na očkovaní dostali sme iba prevemar lebo hexa ževraj neni rozvezená po Slovensku takže o týždeň repete ☹

lilyk
3. jún 2009

Ahojte 😉
Henrymu a Yaseminke prajeme vsetko naj k 8 mesiacikom 🙂 a video je naaaadherne 😵

flow333
autor
3. jún 2009

ahojte, princaaaaaaaaatko Henry nase, vsetko naj naj k 8mesiacikom a aj krasavicke Yasmiiiiiinke samozrejme....
my dnes cakame kuriera, uz volal, ze dnes donesie nase Bugaboo Bee...takze sa tesime a je celkom pekne, takze bude aj test v terene.... 😀

selina.liana
3. jún 2009

DAKUJEME

bibka333
3. jún 2009

ahojte Henrymu a Yaseminke všetko najlepšie a posielame božtaky 🙂 🙂 🙂
Henri maly ma naozaj len 8 mesiacou ? 🙂 to video som pozrela 2 krat je šikulko 🙂
baby dobre rano varim a mam už poriadene ideme plavat a poobede ma Jarka v ZUS koncert tak pojdeme pozriet chodi od druhej triedy na divadelny 🙂 mala Eliška je zlatičko spinkala do 7 30 h a v noci 2 krat hore na papu super len nech jej to vydrzi 🙂

henri001
3. jún 2009

daaaakofala 😵 a samozrejme gratulujeme Yasminke zlatunkej 😵 😵
flow super, prosim si fototototototo 😀 😎 prosiiim ta nevies ake ma ponuky ta pani ruth? napisala moi ze si mam rozhodnut ake chcem..ale ponuka zaadnaaa 😅 😕 😀

andre
3. jún 2009

dobrý deň maminy
gratulujeme dnes žúrujúcim detičkám 😵 😵 , yaseminke božtek 😉 a henrymu trasieme ručičkou (from mathy 😉 )
vydejko nemá chybu henri 😵 junior je bohovskýýýý 😀

flow333
autor
3. jún 2009

henri tak viem, ze ma BMW, to mame my...potom porsche, ferrari, formulu, motorky, hummer.napis jej, ze si nevidela auticka, ci ti nevie poslat z kazdeho foto, myslim, ze by to pre nu nemal byt problem..mne posielala... 😀

flow333
autor
3. jún 2009
flow333
autor
3. jún 2009

LINK pre HENRI!!!!

flow333
autor
3. jún 2009

Bee je tu, ideme vybalovat!!!!! 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
3. jún 2009

flow potom nafot 😵

flow333
autor
3. jún 2009

nafotim poobede, juj je suprovy, fantasticky a uzasny.... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre