Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
11. jún 2009

flow 😉 ktory mate cvik? ako lezi na boku alebo na chrbatiku?

simona161
11. jún 2009

ahojte, vsetkych zdravime ... dnes sa nam vratil tatino z Nemecka, tak si ho uzivame ... a zaroven drobcovi vyliezol piaty zub, tak snad bude zase chvilku od zubov pokoj 😉

simona161
11. jún 2009

gratulujeme kvietocku Margaretke i malej Eliske 🙂
flow, vidis, princezna je inteligent a vsetkym to raz poriadne natrie 😀
horalka, jak je, uz je lepsie?

luciabah
11. jún 2009

ahojte

dakujeme za blahozelania 😀 😀 😀
flow... super ako ste dopadli na rehabke 😀 😀 😀
simon... tak pekne sup sup s tatinkom travit krasny spolocny vecer
mihus... ako zajtra, je to stretko? napises mi prosim, dakujem

my sme boli pozriet tetu, vyzera celkom fajn, aj ked vidno, ze nie je vo svojej kozi a ma ranu na srdiecku,ze sme ju niekam dali. a ked sme odchadzali, tak som mala take vycitky, ze nie som schopna sa za tie dva tyzdne postarat onu, ale uz par krat sa stalo, ze som bola s nou a gretkou sama doma a bolo to o hubu... 😝 ale v tom hospici robia dve sestricky od nas, tak dohliadaju na nu.

a teraz sme spapkali veceru a ideme oddychovat.

flow333
autor
11. jún 2009

mihan na boku... jednou rukou drzim panvu a spodnu ruku a druhou vrchnu ruku a ona sa taha hore do strany...to ste aj vy cvicili???a neplakala, len uf uf, a vzdychala tak sme sa nasmiali 😀

flow333
autor
11. jún 2009

Henri sa neozvala? snad doleteli v poriadku....Henuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ozvi sa..... 😀 😀 😀

mihanka
11. jún 2009

simon, gratulujeme... 😉 mne to uz lezie na nervy, vsetkym lezu zubky a nam sa len smeju, ze kde ma simi zubky, akoby som ja za to mohla... ☹ 😒 😕

luci, neviem ci je stretko, kuk do bb, ale ja by som isla aj tak niekam do parku, lebo poobede chcem byt doma, nech spi simi doma... 😉

flow, ano ten je na spevnovanie sije... simi vela x pri tom hodila veget a nedvihala, nepomahalo niekedy ani terapeutkine speci tahy... 😅 Sophie musi byt zlataaa ako ufffkaa... 😀

dobruuu...

horalka777
12. jún 2009

simon, ja uz super, po dvoch mesiacoch vcera konecne uple bez vlozky, normalne nezvyk 😅

mihanka, prosim ta, kasli na to, zuby este vobec nemusia vyliezt! Mne osobne vraj vyliezli az okolo roka a tu som 😀

flow, no na tvoju vegetacku princeznu to musi byt zaberak, uf uf 😀

horalka777
12. jún 2009

luci nic si nevycitaj, nie vzdy sa to da zvladat s malym dietatom aj dalsim "dietatom" odkazanym na teba 😔 😉

luciabah
12. jún 2009

dobre ranko, my noc super, ja som zaspala pri tv, matko ma potom budil, aby som si isla lahnut do postele a malinku som o desiatej prebalila, spapala dva glgy mliecka a spala az do piatej bez zaplakania... teda asi, lebo ja som tiez strasne tvrdo spala. a potom spapala mliecko a hajali sme do pol siedmej... 😀 😀 😀 huraaaaaaaaaaaaaaa

horal, super ze sa polepsilo, velmi sa tesim s tebou

flow, ufkajuca princezna musi byt nadherna

mihus, ja idem do mesta okolo 10.tej , tak sa ozvem, poobede tiez spinkavame doma v postielke

selina.liana
12. jún 2009

ahojte trochu vás znedbávam ale len sa učím a učím . po 23 už bude čas.

bora lucke všetko nsj k 8 mesiacikom

henri hádam ste dobre doleteli a peknú dovolenku prajemeeeeeeeeeeeeeeeee

selina.liana
12. jún 2009

ozaj včera na plávaní nás fotili po vodou ta ked budu fotky ukážemmmmmmmmm 😀

mihanka
12. jún 2009

ahojte...
gratulujeme dnes Mathewovi aj Oliverovi k 8... 😵 😵

horalka, ved ja viem, ze tie zubky vyjdu... ja to tragicky neberiem, len mi lezu na nervy komentare a otazky okolia... 🙂 a gratulujem k bezvlozkovaniu... 😅 😀

luci, oki, tak sa ozvi, pojdeme do mesta aj my urcite... skoda ze sa ochladilo, ak nebude dobre vonku, tak pojdeme do centra, ked sa spiace deturence vyspinkaju...
pekne ste dnes buvali, my hore o 11, o 1 a potom az o pol 5 a buvala skoro do 7... 😵

selinka tesiiime na krasne fotos... 😵 😵

bibka333
12. jún 2009

dobre rano maminky Eliska vstala okolo 6 prisel mm z nocnej tak ju zobral a ja som sa vytrhla zo spanku o 7 50 h tak super
vcera sme boli na Breznanskom stretku bolo super 🙂
Mathewovi aj Oliverovi k 8 mesiacikom vsetko naj posielame pusinky
FLOw super že mala to dobre zvlada
Horalka sa tesim s tebou 🙂 supis
Luci niekedy sa to neda zvladnut aj ked by sa velmi chcelo ☹ onu je tam dobre postarane
Mihi a mne vadia ludia co sa starju o druhe veci mne vcera jedna pani povedala ci nemam uz pre malu mali kocik ja este nemam sortovu cast mala je v hlbokej musm konci mala place

mihanka
12. jún 2009

bibka, no to je na dlhe rozpravanie o "najmudrejsich"... kazda jedna z nas ma asi co k tomu povedat... 😀

bibka, mame take mini stretko v bb, neprides teraz, ci uz nestihas? 🙂

bibka333
12. jún 2009

no mozno nabuduce dne sa my neda 😉

bibka333
12. jún 2009

selinka ja sa tiez tesi na fotky 🙂 a kolky krat ste uz boli na plavarni ?dakujem

lilyk
12. jún 2009

ahojte 😉
baby pozerala som si vase fotecky a teda Mihi, Seli,Henri atd celaaaaa mama a na mna sa nepodoba ani jedno z mojich detiiiiiiiiii 😢 😢 😀 😀 ......
ideme o chvilku prvy krat plavat, dufam ze nam to vyjde a neprekricime celu plavaren 😅

flow333
autor
12. jún 2009

lilyk nic si z toho nerob ani moja mala sa na mna nepodoba... 😀 snad casom bude...

Chlapom vsetko naj naj k vymesaciu...Oliverkovi a speci nasmu zenichovy Matymu posielame pusinky, no viac Sophie ako ja svokra, kto by uz len chcel pusinky od svokry a este aj zenichovmu ockovi, cize Sophie svokrovi, mojmu svachovi vsetko naj naj k narodeninam...snad som to nepoplietla, R. snad je moj svach, ci svat ci co??? 😀 😀 😀 😀 😀

selina.liana
12. jún 2009

bib mi sme skončili tretí kurz začali sme 4 😉

baby idem sa učiť pa

bšetko naj oslávencommmmmmm

horalka777
12. jún 2009

fow citam tvoj posledny prispevok dokolecka, ale som z toho jelen: Kto komu vlastne posiela pusinky?? 😀

ad podobanie sa na mna - predvcerom mi povedal moj kolega, ze keby ma nevidel tehotnu, ani mi neuveri, ze je ta mala moja 😅

horalka777
12. jún 2009

jaaaaj ahaaa, to asi budu pusinky na urovni rodicov. No teeeda, cs csss 😀

flow333
autor
12. jún 2009

horalka nieeeeeeeeee, len deti si posielali pusinky, my rodicia neeeeeeeeeee 😀

horalka777
12. jún 2009

😀 😀 😀 aha, tam uz bola iba gratulacia bez pusinky 😀 😀 😀

andre
12. jún 2009

mathew ďakuje všetkým za gratulejšn 😵 ... a za božteky špeciálne 😝 😵
a rodič povoľuje pusinku aj dospelákovi, samozrejme s cenzúrou 😀

no a oliverkovi špeci gratulace 😉 spolubojovníkovi náááášemu 😵

horal, vitaj doma... troška pozde, ale aj tak vitaj 🙂 🙂... jo a berem ten spoločný podnik, mathy bude za špekulanta a blankyta za vyjednávača 😀

flow, tak supiš ste dopadli, to sa teším, že je taká šikula krasomila 🙂 ... a čo dneska ? skontrolovali vás či dobre ufffkáááte ? 😉

babofka
12. jún 2009

ahojte
dakujeme za gratulacie a Mattymu prajeme vsetko naj 😉 a oli odkazuje, ze pomaly sa dalej zajde 😀
inak, nechcete do tej firmy IT administratora? oli mi minule hodil pocitac do standby len za pomoci klavesnice a to ja ani zdaleka netusim ako sa to robi 😀 😀 😀

mihanka
12. jún 2009

ahojte...
dnes sme boli po dlhsej dobe s Gretulkou a maminkou Luciou a musim pochvalit kvietocek, ze ma naadherne modre oci, furt jej svietia huncutstvom, je zlata sikula mala... 😵 😵

lilyk, no u nas je to veruze otcova dcera... 😉

babofka, sikovny Olino... 😀 😀

my tu mame synovca, ide postrazit Simi a my ideme na oslavu narodenin... hadam nebude telefonat, ze domov domov, Simi reveeee... 😝
Simonke sme kupili dnes bazenik s gulickami... 😀 je ich tam dost, je medzi nimi zmetena a natahuje miesto gulieciek bazen... 😀

andre, tak teda aj my posielame mm virtualne pusinky... 😅 😀

selina.liana
12. jún 2009

mihan aj my sme bez zubov tiež nechápem

lilyk
12. jún 2009

Mihanka no neviem neviem 😀 ja to vidim na maminku ale dnes som indisponovana, chytila som nadchu,zatvara sa mi jedno oko tak mozno preto 😀
dnes sme boli plavat..juuuj 3 babatka plackaliiiiii a my sme statocne plaaavali 😵
ja uz nase zubajdy vidiiiim, sice este pod dasnom ale buduuu,kedy to ma netrapi 😉

horalka777
13. jún 2009

Prva 😎

Ta vsetky vonku, co? My sme prave dosli 🙂

Babof, dobry aITak sa vo firme vzdy zide, jasne ze berieme 😀 Este musime porozmyslat, aka to bude firma, zatial je jasne len to, ze uspesna 😎 Ked tak sledujem tu nasu ratolest, asi to bude mat cosi docinenia s adrenalinovymi sportami 😝 ...alebo spediterstvom? Prave sa mi tu posuva po izbe stolicka 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre