Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
17. apr 2009

tak ale teraz sa stalo nieco neuveritelne, polozila som malu na puzzle a ona zalomila 😨 To asi preto, ze mala podla povodneho planu spat az v aute 😠

mihanka
17. apr 2009

lilyk vseeeeeetko naj naj naj Tomaskovi k polrociku.. 😵 😵
flow, zase budes kocica ako vzdy 😉
tiez nemam monitor, hoci som to henri asi tak pred rokom slubila... 😅

horalka uzi si rodicov, ja tiez chodim casto k nasim, su 15km od bb, cisty vzduch, ale mamina mi tiez vela nepomoze, ale teraz sa ma celkom fajn, tak aj navari, tak casto idem nabalena odtial... ked bude chemo, tak bude varievat zase tatino a ja... 😔

bibka, mas narok chatovat 😀

aj my uz mame puzzle rozlozeny a dnes sa budeme prvy x kupat na nich vo velkej vani... uz sa sice vo velkej kupala, ale dnes ideme definitivne odlozit vanicku... 😵

phoebe003
17. apr 2009

horalka,sakra.mno holt si vždyckyvyberu nesprávnej čas... 😀

bibi IP

bibka333
17. apr 2009

Horalka to som si vycvičila 😀 😀 😀 ale neni všetko zlato co sa bližti 😉
baby a kde ste kupili puzzle a ja chcem kupit

viki08
17. apr 2009

ahojte , no obed sa vari , bude zapeceny granatir ci jak sa to vola 😀
ja som kupila puzzle na stranke www.peknehracky.sk a kupila som tie zvieratka , tie velke aj druhy diel k tomu , ale zislo by sa este raz tak velke 🙂

mihanka
17. apr 2009

bibka ja som kupovala tu... tie maxi
http://www.peknehracky.sk/produkty/penove-hrack...

viki08
17. apr 2009

ja mam tiez tie maxi , ale tie zvieracie 🙂

viki08
17. apr 2009

kde ste vsetky? co objednavate puzzle? 😉

martanko
17. apr 2009

ahojte mamky, ako ste si uzili sviatky? dufam, ze ste vsetky poriadne obliate a vysibane, aby ste boli zdrave 😉

my sme boli vyse tyzdna na Orave a teraz trosku marodujeme

vsetkym oslavencom dodatocne prajeme vsetko len to naj naj k polrocku

mihanka, maminke silno drzim palce, nech sa ma lepsie

horal, tesiiiiiiiiiiiiiiime, detuse skoro vyliecene, len nech mame buduci tyzden pekne pocasicko 😀 😉

bibka puzzle hocikde v hrackach

bibka333
17. apr 2009

baby dakujem. a mate to na dlazke či na koberci nebude im zimka na tom?

bora8
17. apr 2009

bibka na dlažke - ale radím objednávaj tie bez motívu, lebo budeš ako ja stále skladať dokopy - malá má novú zábavky rozoberá ich - ja ich mám ešte po jurkovi tak som nekupovala nové 😉
som sa objednala u kaderníčky na pondelok lebo mi začali tmavnúť korienky vlasov 😠 (tak až 2 cm) ja neviem čo nevymyslia nejakú farbu čo by poriadne držala 😠 bola v čistiarni pre kabáty a bundy a pre čimičky u obuvníka..... a musím žehliť 😠 tiež to prádlo tu na mna volá - sorry nie volá ale priam kričí

viki08
17. apr 2009

my to zatial mame v skrini, lebo to dostane k meninam a budeme to mat na plavacke a zima jej urcite nebude, lebo nasa neznasa teplo.. hovori sa , ze deticky by mali mat o jednu vrstvu viac ako dospelaci a my to robime naopak, lebo inak je nervozna a zla ako cert.. 😠 🙂

viki08
17. apr 2009

bora mohla si aj mna objednat 😉 uz mam vlasy vyrastene ako cigana ☹ 😖 🙂

flow333
autor
17. apr 2009

MAMKY INAK POSIELAJTE ZALOHY!!!!!CHCEME SA STRETNUT CI NIE....??? SAME SME SI ZVOLILI TERMIN, CHCELI SME TO, TAK TERAZ ZIADNE VYKRUCANIE!!! VED SA VAM PENIAZKY VRATIA KEBY NIECO 😎

martanko
17. apr 2009

baby sedia vam uz drobulkovia? nasa Andulka sediet ani zabozemoj, ale na nozky sa uz stavia a poskakuje ako zajo 🙄

viki08
17. apr 2009

nasa viki sedi , ked ju mam na kolenach ma pekny rovny chrbatik a opierat sa uz nechce , ale sama sa este neposadila..

bora8
17. apr 2009

martanko nesedíme - na mojich nohách áno ale inak sa šúcha dole.... v lehátku sa sem tam posadí sama ale hneď sa zošuchne - tak to nechávam na ňu

ps: pre flow - ja som už poslala 😉

phoebe003
17. apr 2009

flow já pošlu za 14 dní až dorazí výplata,leda by to někdo z vás chtěl zalatit za mne 😀 😀 😀 😀 😀

bibka333
17. apr 2009

ani nasa nesedi a este sa ani nepretočila s chrbatika na brusko ale uz sa nestresujem ma cr as 🙂 baby idem pa vecer musim ist nieco robit Bora asi tiež žehlit na mna to vrieska 😲

flow333
autor
17. apr 2009

tie co poslaliOK, len Slavka to musi poslat do larionu do konca aprila....takze aspon tie co mozte posielajte.... 😠

flow333
autor
17. apr 2009

my so sedenim ako viki...aj ked sama sa teha z lahu ako keby robila brusaky...ale uplne si este nesadla...ved to pride...ale ked ju posadim tak sa udrzi, ale to nerobim...necham, nech to spravi sama....

flow333
autor
17. apr 2009

pokracujem v pratani 😀

bibka333
17. apr 2009

flow kto moze tak určite pošle a sa na stretko tešim ale tieš sa my neda poslat teraz ale ako sa my bude dat ihned posielam tak pa

phoebe003
17. apr 2009

hele holky,podle horoskopu mám zítra svůuj nejštastnější den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mihanka
17. apr 2009

martanko dakujem, aj za maminu... 😉

flow... 😉 idem poslat aj ip potencialnym mamickam ucastnickam, co este nezaplatili... a aj mailik, ak budem mat...

bora8
17. apr 2009

tak končím žehlenie a začínam balenie - ideme sa s luckou kúpať 😵

lubik9
17. apr 2009

ahojte mamky 🙂
takze poporiadku:
dnesna noc celkom ok,ale asi od 3tej sa pretocil na brusko a spal tak,tak som sa bala,lebo tak nezvykne spinkat,ale potiahol az do pol 7,napapal sa a tahal dalej do 9tej,pohral sa v ohradke a zas spi 😵
ja som zas stihla navarit provizorny obed (to aby sa nepovedalo,ze som nic nevarila 😀 )..zemiacikovo-vajickova polievka a zemiakova kasa..ku kasi nemam co a ani sa mi nic nechce 😝 😀
pracka perie,pradlo zo vcera je uz poskladane z balkona a caka na zehlenie..
a zalohu..poslem cim skor,ale musim to prebrat s manzelom,ci ide so mnou aj s brunom alebo ma len odvezie a pojde s brunom na turu dakde..mihanka..inak si pisala,ze do larionu moze pes..aj velky ako nas? a kolko sa za neho plati?
..takze tolko 😀

phoebe003
17. apr 2009

lubik,nechceš přijít poupratovat a navarit i nám???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já jsem zatím stihla jen vyžhlit,ale tedakopu a ještě mi koooousek zbýváááá.už aby byl večerrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵 😵 😵

phoebe003
17. apr 2009

holky taky je u vás tak hnusně???u nás leje a je zima.pěknej rozdíl,od včerejšku... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

martanko
17. apr 2009

no teda, dnes je tusim celoslovensky zehliaci den 😀 ja som zehlila v noci do jednej, teraz ulozim deturence buvat a pokracujem v dalsej kope 😵
no a na obed sme mali zemlovku s broskynami a jahodami, horalka, ak si uz docestovala kludne dobehni, este ostalo pol misy 😀 😀 😀

fibi, aj u nas taky tak, ale celkom mi to vyhovuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre