Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
19. jún 2009

henri pekné fotečky suprové

mihanka
19. jún 2009

ahojte... 🙂
je to tam... 😀 spodna jednotka cinka... 😀

henri, mne je jasne ze maly ostatne znasal super, sak je nejake princatko... 🙂 mate krasny rozpravkovy zivot, drzim vam palce... 😵 😉

horalka, mas trapenie s tym... s kojenim sa netrap predsa... ved si kojila krasnych 8 mesiacov... 😉 ale chapem ta, aj mne by bolo velmi luto... 🙂 😔

phoebs, inak v bibione som bola, je to riadne rusne letovisko, more sa mi tam vobec nepaci, ale je to fajn cenovo pristupne... 😉

mihanka
19. jún 2009

my balime na dedinku...vraciame sa v nedelu...a prajem vam tiez krasny vikend... 😉

phoebe003
19. jún 2009

ahojky mamulenky

henri fotečky kráááásné moc ti to tam sluší,manžel je fešák a malej Henri no nemám slov,prostě malé princátko paráda,to muselo být super:o))) 😵 dort vypadal krásně a chutně

phoebe003
19. jún 2009

mihanka město bylo báječné,jak říkáš pěkně rušné,moře opravdu nebylo žádná sláva,ale bylo teplé a prostě moře,slané a mokré,moc jsem si to užila,příští rok bych ráda buď do Egypta,nebo do Řecka

katkaza
19. jún 2009

ahoj
flow aj ja si myslím,že to bude dievčatko...aj mi to všetci predpovedajú(asi súdia podľa môjho looku 🙂 ,lebo mne teda tehu moc na kráse nepridáva...skôr naopak)
phoebe krásne foto...malá eliška sa mi na teba neskutočne podobá...my sa chystáme budúci týždeň do Chorvátska,takže cestovná horúčka odštartovaná 🙂
henri nechcem opakovať,ale vyzeráte fakt náááádherne....taká krásna rodinka 🙂
mihanka gratulujeme k prvému zubadlu 😉
ideme variť...tak pekný deň všetkým 😉

flow333
autor
19. jún 2009

Ahoj maminky, no Henri, viem si predstavit seba, keby so mnou toto vyviedli na letisku.... 😠 😠 😠 myslim, ze by sa steny triasli ale zvladla si to supis pupis... 😀

katkaza-este chorvatsko? obdivujem ta.... 😀

vcera mala Sophie rande s Matym(andre) 😀 , sice vela nepokecali, ale ved musia si zvyknut....ale Maty jej pozical zabku, no tak si ju po sebe pekne oslintali... 😀 😀 😀

geveva
19. jún 2009

ahojte všem jak se máte dětičky rostou že?

no my máme už 2 zoubky a ted mě malá spinká na balkoně a je tu pěkně hnusné počasí

flow333
autor
19. jún 2009

joooooooooj tak som sa teraz vytocila na inej diskusii...napises nieco a hviezdy z BA....nase mamky su ine 😀 😀 😀 myslim, z BA....sa hned docloveka zacnu navazat ☹ ☹ ☹ a ponizovat....

flow333
autor
19. jún 2009

idem to rozdychat do kuchyne

phoebe003
19. jún 2009

ahojky holky,nevím co je zase s koněm,ale nejdou mi do alba vkládat fotky jsou zmenšené stejně jako vždycky,ale při nahrávání imi to vždycky vypadne,se z toho picnu

flow co ti tam udělaly? matky za BA? 😠

flow333
autor
19. jún 2009

ale nic, len sa povysuju a nikto nie je lepsi ako oni

phoebe003
19. jún 2009

tak když mi to nejde uložit na koně,tak vám házím odkaz na rajče http://phoebe003.rajce.idnes.cz/vytvory_gimp/ tak mne nezapomeňte hooooodně pochválit.jdu něco dělat papapa 😵

mám vás ráááááááááááááád 😉

phoebe003
19. jún 2009

nojo,někdo si holt myslí,že je víc,než ti ostatní,to chce bud pustit jedním uchem tam a druhým ven,nebo to nepouštět vůbec,nebo jim něco na to říct...což je asi můj případ.

flow333
autor
19. jún 2009

fibs chvaaaaaaaaaaaaalim, je to kraaaaaaaaaaaaaaasne, si proste sikulka....cmuk 😉 😉 😉 aj my teba

phoebe003
19. jún 2009

flow děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

phoebe003
19. jún 2009

kati chorvatsko je super,náádherné moře jezdila jsem tam před dětma kždý rok,to průzračné moříčko mi v Itálii vááážně chybělo ale tu cestovní horečku troooošilililinku závidím,já mám taď leda uklízecí horečku... 😔 😒 😀

henri001
19. jún 2009

dobre ranko 😀 😀
fibi 😵 😵 😵 foteckyyyy krasne

luciabah
19. jún 2009

ahojte

horal...drzim palceky, dufam ze hormony pomozu, a neplackaj, malu si krasne kojila pri vsetkych tych tazkostiach 8m a teraz ona potrebuje svoju maminku plnu sil a energie a preto radsej hormony 😉
mihus... blahozelam k zubku
phoebe... eliska je ako tvoja kopia
henri... vitaj doma, krasne foto (mas sympaticku maminku)
flow... kasli na to, ze niekto nieco napise 😉

no a my od noci teplotujeme. tlacia sa nam druhe zubky hore a ani nie sme placko / klop klop/ ale mame teplotu a boli nas to, takze dnesne plany ( pozriet tetu a ist potom na chatu zrusene ☹ ) ale hlavne nech jej to prejde a bude fajn
a mali nam prist domov aj nasi starki so sofinkou, ale meska lietadlo, a tak az zajtra ☹

luciabah
19. jún 2009

a katka... zabudla som... moja sestra cely cas citila, ze bude mat chlapceka, potom jej povedali, ze nie baba a nakoniec sa predsa len narodil jakub a gulky mal dost velke 😀 tak neviem ako ich mohli prehliadnut 😀 takze daj na svoj pocit, ale hlavne nech ste zdravi

phoebe003
19. jún 2009

ahojky holky,

luci to máš pravdu,kdybych ti vedle sebe dala mojí fotky ve 3 letech a Elišky současnout,tak nepochopíš... 😀 a přitom když se narodila,tak byla celý jirka 😀 😀 😀

všem děkuju za pochvalu fotek...jste zlatééééééé jo a já jsem před chvilkou přestavěla Elišky pokojíček a adámek má ode dneška sníženou postýlku,protože už si tahal k sobě nebesa,jsem měla strach,aby se mi na nich neoběsil,tak pro jistotu,ale bylo mi to líííííto snížená postýlka - už adámek není žááádné miminko

henri už jsi si odpočinula po cestě?

phoebe003
19. jún 2009

kde je kdo??? 😕

horalka777
19. jún 2009

ja tu... ale v podstate trochu mimo, volajako sa mi chce furt spat 😔

mimusik - ja som tiez pojedla dicynonuuuu 😒 a ascorutinu a injekcie ani neviem, ake vsetky na mne skusali.
Teraz beriem Norethisteron a Kanavit na zrazanlivost, kym krvacam mam este stale k tomu brat prve dva menovane, co mi ostali zasoby. No a uvidime... Ale aspon ze to uz tak necechti 😝 Mala sa tu na mna tak nechapavo pozera, ked trochu odsavam a splha mi po nohe a berie tu odsavacku a vravi nam nam, chuda moje. Este jej asi lezu aj dalsie zuby, tak je u nas veseloooo 🙄 Ale tatinko je skvely, pomaha, udrzuje naladu ...taaaaak ho lubim 😵

Henri a ostatne fejsbukacky, poslite mi cez ip, ako vas najdem, nech si vas pridam medzi kaaaamosky 😉 Lebo toto je o nervy otvarat kazdu fotku extra 😀 😝
Nakoniec ma zlomila znama, tak uz som tam teeeez 😎

mihan, no vidis, zub je tu 😵

flow, kere matky z BA ta vytocili? Povedz, nech si ich podam, ked uz som v tej Blaaaave 😀
Fiiiha, aka foto v pase 😕 😉

phoe, ked si pozriem fotky, potom pochvalim 😉

horalka777
19. jún 2009

luci diiik, drzim palce so zubkami, to sme uplne na jednej lodi, ani my cez vikend radsej nikam nejdeme.

henri001
19. jún 2009

veru flow o co islo ??? im napravime fasadu 😎 a povedz mi draha skade mas na beecko tu taku zabranu ??? hm ? a preco mas krasomilu tvariclou od seba ? sak do roku si pre nu najdooolezitejsia Ty 😉 😀 😀 😀
horalka draaaagaaam , ako ti mozem pomoct ? musis brat tie lieky ☹ mozno nieco alternativne by sme skusili 😅
fibi a si este opalenaaa ? 😎

phoebe003
19. jún 2009

ahojky lásenky moje,tak můj drahý synátor se mi vzbudil asi před 15ti minutama,takže počítám že ze span ve 20.00 nic nebude,no zkusím to a když spát nebude,tak se hopokusím unavit.

horalka 😵

henri jsem ještě jo a asi mi to chvilku zůstane,teda doufám, a když to začne blednout,tak zaskočím do solárka na udržení barvičkyschválně to zkusím vyfotit,je to docela pěknej odstín a co ty? povídej přeháněj jak bylo v NY city 😵

lubka78
19. jún 2009

ahojte 😉
henri..nadherne fotocky, v prvom momente mi to pripadalo ako svadba...take kocky ste tam vsetky 😉 a Henry taky krasny okalik 😵
mihan..gratulujeme k zubku 😵
luci, horal...my sme na tom podobne so zubkami, tlaci sa mu treti....jednotka hore a to mu len minuly tyzden vysli dolne dva....zo spanku place, umrncany je strasne ani nechce normalne jest 😒 dufam, ze mu rychlo vyjde a bude na chvilu pokoj 😅

henri001
19. jún 2009

fibs no oproti tej story kym som tam doletela tam bola nuda 😀 😀 😀 jedine ze by som vam ohovorila maminku Dylanka 😕 😅

luciabah
19. jún 2009

henri... tak ohovor... a inak vlastne maminka dylanka je vasho tatinka sestra ?
horal, lubka, mi sme pri prvych vobec teplotky nemali ale same soplose a teraz soplose len trosku ale trapia nas teploty, nevadi, prezijeme a hlavne nech su von, bude to nas maly upir, lebo ma strasne smiesne zubky 😀

luciabah
19. jún 2009

a este som zabudla, teraz je samozrejme, ze sme na noc dali panadol baby na teplotku, ale ked nam isli prve zubky a plackali sme zo spanku, davala som je za detsku lyzicku panadol baby, hoci teplotu nemala ale na bolest zaposobilo a malinka sa pekne vyspinkala. ale nemyslite si sme na tom frcali mesiac, nie, ked sme uz videli jasne zubok,tak vtedy... cca 3 dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre