Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
2. júl 2009

henri...kludne ti mozem popisat moje spravanie pri tom 😕 😒 😖 ☹ 😠 😢 😠 ☹ 😠 😔 😖 😒 😖 😒 😅 😉 🙂 😉 🙂 😵 😵 😵 😵

emaso
2. júl 2009

baby no presne tieto som myslela ale videla som taky lienkovy,musim mat 😀 ak nezozeniem postaci aj opicovy 🙂

idem dat kafe bo tlak mam asi 30/30 😝

lubka78
2. júl 2009

a mame aj zvlastne spravanie, lebo prave teraz zacal maamaamaamaaa, ale kedze to vasi uz ovladaju tak mozte cakat nejake ine napr.taaataaaaa 😅 😀 😀 😀
prave mi napadol jeden vtip na tuto temu
chvali sa kolega kolegovi pri pive
-moj syn uz ovlada prve styri slova
-???
-mama, tata, pivo, vino
😀 😀 😀 😀 😀

emaso
2. júl 2009

mnam kaficko,dnes mam k nemu aj kolacik,marhulkovo-tvarohovy s posypkou,ja som ho nepiekla takze je aj fajny 😀

sim sak napust Alexovi vanu alebo lavorik,ja som tak robila ked bol Samko maly 🙂 a inak my si teraz vzdy pred obednajsim spankom dame sprchu aby sa lepsie spinkalo a pomaha 😉 dnes som Ellu osprsila uz o 9-tej lebo zuzlala rohlik ked sme my ranajkovali-tak aby neslintala pri nas-a odrobiny mala az v plienke 😀 tak sme osprsili o pol 10-tej ulozili a este furt spi 🙂

emaso
2. júl 2009

a inak k tomu clanku o voditkach-neviem kolko deti uz vychovala dotycna,ale urcite nejde o macherstvo ci pohodlnost 😠 normalne ma to nasr..o,my napr.chodime na ihrisko cez dost frekventovanu oblast mesta a Jasminka teda nebude v kociku sediet celu cestu ani nahodou,chce bezkat co je aj logicke,tak si myslim ze ked bude mat ten rupsacik a trebars pri prechode cez cestu ju podrzim tak urcite z toho nebude mat dozivotnu traumu abo co 😔 no nezvyknem citat taketo "mudre"clanky -tykajuce sa cohokolvek ohladne deti-a vidim ze dobre robim,len sa nastvem 😝

phoebe003
2. júl 2009

ahojky holky,tyk tady je boooouřka a vypadává nám praud a mlátí to,že i já mám strach 😖 fuj,fuj,fujjsem chtěla žehlit,ale raději ne,bo mne ta žehlička zabije,,, 😀 jdu teda alespon zamést a vytřít.pac a pusu mamulky,jinak ty vodítka to je hukot,já jsem teda na Elišku žádné neměla a ani na adámka to nebudu pořizovat,ale můj bratranec to měl na malého a bbylo to hustý...on to měl jako pásek kolem pasu a malej to měl jako popruhy 😀

emaso
2. júl 2009

spali sme do 12.30 😕

phoeb to mas tak,kazdy pozna svoje babo najlepsie,mne Jasminka vonku ruku neda ani za svet,ona je typicka levica,tvrdohlava a uz teraz presvedcena ze vcetucko zvladne najlepsie sama 😀 na jednej strane je to fajn lebo je dost samostatna napr. co sa tyka obliekania,vyzliekania,papania,ja len snurujem snurky a zapinam gombiky,pripadne ked nieco ide tazsie tam alebo spat tak zuri a potom mi dovoli jej pomoct 🙂 na druhej strane ju zas vonku nahanam,aj cez cestu chce ist sama,sama lezie po schodoch,murikoch atd.az mam dakedy zimomriavky 😒 a vies ake su deti,su schopne zastavit len preto ze na ceste je chrobacik a treba ho okukat,co na tom ze sme uprostred premavky 😀 alebo sa zrazu rozbehne opacnym smerom ako my,lebo zbadala pekny kvietok ktory MUSIIIIII odtrhnut a tak...skratka som za voditko ruksacikove😀 😀 😀 ked nezozeniem tak si vyrobim 😅

simona161
2. júl 2009

taaak, voditka som kukla a idem do toho, ved je to pekne a ziadne hrozy, ako mam na Jessy (lenze Jessy ma asi 60 kg) ... celkom pekne, dik za tipy 😉
lubka, ulozila som si Miskove foto s kiahnami, nehnevas sa? ja som nieco take videla prvy krat a ked sa Alex nabuduce vyhadze, pobezim porovnavat ... A Filipkovi prajem, nech to ma rychlo a co najmierumilovnejsie za sebou ...
a dakujem za pochvaly, odkazem Alexovi, on je hrooozne rad, ked ho chvalia, uplne si to uziva 😀
a asi zase vypnem comp, zase to tu buraca a hrmluje a podobne a ja uz to nebudem riskovat, ze dopadnem ako pred tyzdnom ... asi sem budem chodit len doobeda a vecer, vtedy obvykle nie su burky ...

simona161
2. júl 2009

takze, kto najde link na medvedikove, opickove, lienkove, atd, skratka ruksacikove voditko, tak sem hodte, pls ...

lubka78
2. júl 2009

Sim..nehnevam sa 😉 rozmyslala som nad tymi vyrazkami minule, ako mal Alex tu alergicku reakciu a zistila som rozdiel, ze alergia prebehne rychlo, za niekolko hodin mas cele telo vysypane vyrazkami a kiahne idu postupne, vyrazky sa vyhadzuju niekolko dni..u nas to bolo konkretne asi 6dni, co mal stale a stale nove 😉
a nad voditkom zatial neuvazujem, ale tie opickove, medvedikove, atd su celkom pekne aj prakticke 😉

henri001
2. júl 2009

ja som nasla taketo , trosku obyc ale peknucke http://www.malli.cz/_486220tt-ksiry-vodici-medv...

simona161
2. júl 2009

lubka, alexovi sa to vyhodilo v priebehu par hodin, mal to este na druhy den a na treti to zmizlo uplne, bral iba fenistil a mala som aj puder, ak by si to skriabal, ale neskriabal ... a musim ist, dojdu svokrovci kuknut maleho ... mm je zase v Nemecku, az do 17.7. ☹ 😖 😢

natsa
2. júl 2009

ahojte.Môžem sa k vám pridať?

henri001
2. júl 2009

Ahoj Natsa 😉
lubi teda riadne to ma 😕 chudatko malicke, ako dlho to trva kym to zmizne ? 😨

phoebe003
2. júl 2009

ahojky mamuky, tak já jsem myslela, že dneska Elišce šoupnu ven bazének a ono prd, celý den bouřky, déšť,v jednom kuse bez proudu,do děs, ale aspoň není to příšerný dusno, jako včera...

Emaso: to máš pravdu, každá známe nejlépe to své dítko.. 😵 malá jasmínka se ti oblékne sama??? 😲 jak jsi jí to naučila? naše Eliška to umí, ale je líná a nechce se jí, vždyť je pohodlnější, když přijde maminka a navleče í všechno, tak jak se to sluší a patří...Už jsem zkoušela jí nechat, že by jí to třeba docvaklo, že jí bude v té noční košilce zima a ono prd, docílila jsem akorád toho, že chytla rýmu, krasomila naše inteligentní... 😝 poraď mi, jak jsi to udělala, protože ani do školky mi jí nebudou htít vzít, pokud se sama neobleče. Tak šup sem, tipy a triky... 😵

natsa vítej mezi námi 😀

henri ty se mi už tak nelíbí, jako ty plyšové 😉 tamty byli takové sladké 😵

natsa
2. júl 2009

Už dávate vaše ratolesti na nočník?aj som dnes po nom vobchde kukala ale sa mi to zdá byť skoro.Určite ešte nepochopí čo tam má spraviť.No dnes je totalne nepodarený. ☹ Stále mrnčí ,nechce sa hrať a nič ho nebavý.Asi to bude zúbkami idú mu 4 horné na raz,už neviem čo s ním.

phoebe003
2. júl 2009

natsa,já ještě nedávám,Elišku jsem začala posazovat na nočník někde na 10ti měsících,ale nechápala ,co se po ní chce,některé děti pochopí, Selinka už třeba dává malou na nočník a je to šikulka,umí... 😵

andre
2. júl 2009

ahoj mamky, potrebujem radu pls. ...
drobec má teplotu 38,9 tak dostal panadol asi pred hoďkou, nemusím robiť paniku všakže ?? náladu má v pohode aj sa smeje, nekýcha, nekašle, nesoplí
cez deň sa mi zdal mierne teplejší ale myslela som že to je z tepla, teraz podvečer začal plakať z ničoho nič, ale je pravda že skoro nič nespal cez deň, tak som ho vzala že ho skúsim ešte uspať trocha a zmerala som teplotu, mal 38,3 a po pol hoďke 38,9 ... ale dá sa zabaviť aj sa zasmeje, nie je nejaký "mimo"
😅

henri001
2. júl 2009

andy , zlatko, posli roberta este kupit ibalgin sirup, aby si mohla striedat...poradili mi baby a aj doktorka ...to najlepsie zabera a mozes dat hlavne skor ako za 6 hodin sirupcek 😉

andre
2. júl 2009

oki henuli, díky... máme doma paralen, brufen a panadol, ibalgin ešte nije ... zatiaľ má furt 38,3, ale rehoce sa celkom slušne 😅
mám jednu teplotovú linku, tam som sa dačo dočítala...

lilyk
2. júl 2009

tak my mame to obyc 😀 my sme po burke vybehli von, Majko neobisiel jednu mlaku,kazdu pokrstil a potom ako ceresnicka padol a celeeee gate spinaveeeeee 😝 ....no hlavne ze sa mu pacilo, Tomik to cele sledoval,dufam ze si to pamatat nebude 😀

andre
2. júl 2009

ak niekto bude potrebovať, ale dúfam, že nie 😅
http://www.provita.sk/mc-fever.htm

henri001
2. júl 2009

andy keby daco skypuj 😉

lilyk
2. júl 2009

Andre
Ľahká horúčka je od 38,0 do 39,5 ºC .....pri 39 ja umieram a to akoze mam lahku horucku 😕 😅 tak dik 😀

andre
2. júl 2009

no deti to asi znášajú lepšie, tie 39 😒 abo čo ? ale aspoň niečo tam je čo som nevedela... zatiaľ sme furt na 38,3... ale papať mu chutí že až, dnes vypil toho hodne, aj čaj aj vodu, a keď mu beriem fľašu tak ešte vrčí na mňa... myslím že takých 250 toho aj bolo

joj dúfam, že nebude treba ☹ ... ale ďakujem 🙂

natsa
2. júl 2009

Andre tak to je super že malý nieje zlý.Nebola si sním u doktorky? Aké má zaujímavé a pekné meno)kde si na to prišla?kedy má meniny?Detičky zvýšenú teplotu znášajú ovela lepšie ako dospelí:Náš malý mal asi pred mesiacom laryngitídu.Toto je moje prvé dieťa tak som sa prelakla.Boli sma sním o 2 vnoci na pohotovosti čo som ho nevedela utíšiť.plakal až bol brontový.teraz chvlabohu zaspal lebo bol už nepodarený.

lilyk
2. júl 2009

a nejde mu zubcek 😕 nam sa tlaci len druhy spodny a doma je to na nevydrzanie,akonahle vypadnem von len pozera kludne v kociku az som v soku.

andre
2. júl 2009

natsa, nováči ? tak vitaj 😉 nestíham dočítať...neboli sme u dr., teraz podvečer sme takto skončili, aj tak nerobila už... meno je manž. práca, tak si ho aj obhajuje pred každým kto sa čuduje 🙂 ... mathy je vysmiatym unavený ako pes z celého dňa ale rehoce sa 😅 uvidíme aká bude noc,

lily, nezdá sa mi že by dačo, nič tam neni vidieť, troška opuchuté ale čiaročka žiadna nikde

natsa
2. júl 2009

Andre tak TM je originálny 🙂 .Malý ešte nemá zúbky? MM sa lubilo Norbert a Robert.Tieto mená neznášam mám ich späté z ludmi ktorí tieto mená nosili.

flow333
autor
2. júl 2009

andre, ta co to citam, co sa stalo nasmu zenichovi???? 😒 snad nic vazne a bude raz dva fit... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre