Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
13. júl 2009

Kocky mozno ste to niektore este nevideli ....je to uzasne , miminka na korculiach , nadherna reklama na evian vodu 😀 😀 😀 nizsie na stranke pod clankom je videooooooo 😀 😀 😀
http://www.pluska.sk/aktuality/babatka-na-korcu...

lilyk
13. júl 2009

dobore ranko 🙂
u nas tepluuuucko 😉 a zacalo mi sledovacie obdobie, tak uz sa postavime vsade a o vsetko, no hruuuuuza 😀 okusujeme stol lebo viacej nedovidime 😅 no a najhorsie ked sa postavi nevie co dalej 😅

mimusik
13. júl 2009

Dobré ránko,
GRATULUJEME nášmu 1. októbrovčatku JAKUBKOVI k jeho 1. NARODENINKÁM 😵 🙂 😵 Najmä veľa zdravíčka mu prajeme 🙂 😉

henri001
13. júl 2009

tuto je to najlepsieeee , tam to hore je prestrihane 😉

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs
andre
13. júl 2009

jéé kubík má narodky 🙂 ... všetko najlepšie prajeme 😵 😵

lylik... závidím 😉 lebo neviem čo ma čaká 😀

henri vitaj domka, ako bolo ? 🙂 okrem toho že isto supišne

andre
13. júl 2009

tie decká sú bohovské 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
13. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tie ksichtiky 😀 😀 😀

andre
13. júl 2009

hej 😀 😀

mimusik
13. júl 2009

Henri, a ty si kde vlastne bola? Dáko som nepostrehla ... 😅
A tie detváky, no perfektné 😀

phoebe003
13. júl 2009

Dobré ránko kočky

Henri, jak bylo? 😵

holky kam mám jít, pokud chci podat trestní oznámení? na policii? nebo za právníkem? jsem nas...á jak nevím co. Jak jsem Vám psala že jsem obědnala a zaplatila tu autosedačku a oni mi ji neposlali,tak pak napsali,že není a že mi teda pošlou obratem peníze. no už se to táhne 3 týdny a oni ani nejsou schopni odepsat na email.A telefon mi neberou. Nemáte s tím někreá zkušenosti? On táta má svého právníka, ale ten je teď někde na dovolené, tak vůbec nevím.poraďte mi prosím...

lilyk
13. júl 2009

Andre uvidis neni co zavidiet 😀 omnoho menej casu mas co je aj tak zle povedane lebo ho asi ziaden nemas jedine ked sa spi a to ja si moc neoddychnem kedze u nas sa spi 30 minut 😅 a teraz sa este aj vrta na streche no choreeee 🤐
no a prave mi Tomik odisiel z izby,tak idem kuk kde sa zastavil 😀 aha no letim zase ten prah medzi obyvackou a chodbou vybera 😠 nechapem co na tom vidi 😝

flow333
autor
13. júl 2009

Kubikovi vsetko naj k vlikemu sviatku............................huraaaaaaaaaaaaaaa prva sviecka na torte...... 😀 😀 😀 😀

henri ty betarka, kde ste to boli? ani si nam nepovedala a zmizli ste do tropov....

inak mamky mam novinku...ta dr, co povedala, ze mame epilepsiu perlila u nasich znamych...povedala im, ze ich mala je mentalne retardovana, pretoze v roku a 2nesiacoch vie iba 15slov a ze to ukazal utz, to maju napisane v sparve a utz im vobec nerobila, tak co vy na to? ja hovorim, ze to je tak na sud... 😲 😲 😲

babofka
13. júl 2009

ahojte
vsetkym oslavencom vsetko naj a specialne k vcerajsiemu sviatku malemu Matymu, nech ho chorobky obchadzaju.
my sme boli cez vikend v Avene v lipt. jane. krasne pocko, cely den vonku. a k ubytku...je to skor pre deticky, ktore uz chodia, lebo aj ked tam maju vytahy, museli sme vzdy kocik par schodov preniest. a ked sme v izbe rozlozili postielku a zaparkovali kocik, ledva sa tam dalo pohnut. ale lokalita a okolie hotela super.
flow, ta doktorka, to uz by som mohla ordinovat aj ja. alebo rovno operovat.

lilyk
13. júl 2009

flow nemam slov 🙄 moj majulo ma 2 roky a 15 slov nevie 😕 taketo sa stalo tiez jednemu junovcatku,maly sa neplazil v 10 mesiacoch a napisala im do spravy ze je motoricky retardovany 🙄 a na druhy den sa plazil 😀

babofka
13. júl 2009

lilyk, moj synovec zacal rozpravat az ked mal 2 roky a par mesiacov.ale teraz mu to ide paradne 😉
no....cakam, ze oliver bude motoricky retardovany tiez 😀

lilyk
13. júl 2009

babofka 😀 niekore mudr mudre jak salamunova rit...sorry za vyraz 🤐 😀 😖

babofka
13. júl 2009

no nasa bola zatial v pohode.nestresovala. ale o tyzden mame poradnu a ja sa chystam na oliho zalovat 😝 , tak som zvedava, co mi povie

henri001
13. júl 2009

salamunova rit 😀 😀 😀 😀

andre
13. júl 2009

babof, nazdar 😉 ... stále rovnaká statická poloha ? 😀

jo a k dr. no tak hádam sa niekto nájde už, kto to popoženie inam 😉

babofka
13. júl 2009

andre a vy ako ? drzite partu ?

phoebe003
13. júl 2009

Ahojky a mne nikdo neporadí??? 😢

andre
13. júl 2009

my rovnako nebojaj, držíme, držíme ....a nikomu nedáme 😀 😀 ani krôčik dopredu 😀 ... teda začal točiť nazad z bruška na chrbátik a okolo seba, ale dopredu abo dozadu sa nedarí ani na 4 samoška 😝

phoebs, trestné sa podáva na polícii pokiaľ viem, skús našej boruške mejkpísovej napísať 😉 možno sa vyzná aj tam 🙂

andre
13. júl 2009

a nové fotočky máte 😵 , papulka zlatá je ten náš oli kámoško, zlatíčko malinké 😵 😵 ...

phoebe003
13. júl 2009

Andre děkuju, to je dobrý nápad, na SK to asi bude s TO stejný, jako v čr-ale to mne nenapadlo napsat Makepeaceové. Díky za tip 😵

bibka333
13. júl 2009

Jakubko pri tvojom krásnom malom výročí
slzy sa maminke už tisnú do očí,
srdce sa láskou rozbúši,
radosť jej stále vchádza do duší,
bozky sa snúbia s objatím
a pery šepcú s dojatím.
Veď každá chvíľka Vaša v jej náručí
na dlhý čas jej šťastie zaručí.
Oplať jej neskôr Jakubko , jej nehu
a ďakuj za jej lásku, Bohu.
Želáme Ti všetko naj naj naj, nech si zravy, mily,usmievavy

fibi ja ti neporadim trestne oznamenie som este nepodavala 😉
Flow moj Adrian nerozpraval ked mal dva roky a teraz rozprava až až 🙂

bibka333
13. júl 2009

Eliska dnes preliezla z kuchyne do chodby a hojdacka sa nam stala nebezpečna zvrtne sa za okamih a keby som na nu nedavala pozor tak uz je na zemi

luciabah
13. júl 2009

ahojte

Jakubko, vsetko naj naj najkrajsie k dnesnym narodeninam, vela vela zdravia a hlavne poslusnych rodicov 😀 😀 😀 a posielame aj boztek na nostek

my sme mali dnes fajn den, aj nam tatino prisiel skor z roboty, prisiel sa k nam napapat aj moj bratranec, potom sme sli s nim do mesta na kavicku a on nam zobral gretul, ze chodte do dm, nakupte, ja sa postaram,ale potom mu nebolo vsetko jedno, lebo mala mrnkala, no ale poklad to je ten nas misko.zajtra asi pride na obed, tak musim znovu nieco navarit, lebo inak my este zostalo pre mna, ale pre dvoch to je malo.

henri kde ste boli?

babof, andre, ani my ziadny pohyb, ale ja stale hovorim, ze mame cas, ved su este malicky, to len vacsina oktobrovych babetiek je motoricky popredu a nase su motoricky normalne 😀

a viete co mame najradsej... marhulkyyyyyy, mame cely strom a papame kazdy den .... a potom aj kakame 😀

babofka
13. júl 2009

lucka 😀 mas recht a ty to musis vediet, lebo ty si doktorka 😉 😀

babofka
13. júl 2009

andy, napodobne, a ked sa pomyli, tak po parketach sa trocha suchne aj dozadu. a teraz robi zlotu, uz pol hodinu nechce zaspat. to aby som si uvedomila, ze som nevdacnica a mam byt rada, ze (obcas) poslucha.

henri001
13. júl 2009

gratulujeme Jakubkovi 😵 boze ze rok 😅
my este stale ziadne mama ani nic podobne , iba bebejebebuu 😀 😀 😀
pardon ze som nenahlasila dovolenku, som zabudla ze tu cvikame karticky 😀 😀 😀 boli sme na lodke na Sardinii a som nechcela drazdit, ked tu bolo take pocko 😕 😅
a este raz reklamujem to video na korculiach s miminkami, to fakt musite vidiet 😀 ja si to pustim aj na dobru noc 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre