Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
18. apr 2009

mihanka suhlasim a pekne si to napisala 🙂

bibka333
18. apr 2009

brankovi všetko najlepšie k polroku 🙂

babofka
18. apr 2009

ahojte,
tak my sme vstavali 5:25 🙄 , oli ale uz dospal (2 hodky na terase) ale co ja ?!!!! 😀
a zvladla som aj dnesny obed. nebude chleba s maslom 😀
a povysavane tiez neni. no a co.a ked to spolubyvajucemu vadi, moze sa realizovat. 😎

emaso
18. apr 2009

ajoj,ja sice momentalne nemam prehlad kto a preco je urazeny,ak teda vobec je,ale za seba prehlasujem ze v mojom pripade neslo o ziadny truc ci teatralne vystupy,hoci to tak asi vyzeralo 😔 ,len som jednoducho nemala chut pisat a v postate ani nebolo o com,hoci netvrdim ze chvilu som nebola nas...a jak sysel,ale tym ktorym som to povazovala za potrebne som sa ospravedlnila ,takze uz si mienim davat pozor na to co napisem aby tu nedajboze niekto nekolaboval 😅

takze ked to tak zhrniem,ostalo mi pocasie-cizeeeeeee na vychodze pod mrakom,ale relativne teplo 😀

babofka
18. apr 2009

a vsetkyn detickam, ktore oslavuju alebo sa dopracovali k niecomu prvykrat gratulujeme. 🙂

babofka
18. apr 2009

ema, este update, co uz vsetko viete, robite,.....

babofka
18. apr 2009

to ne ja, ale oliver je zvedavy 😉

emaso
18. apr 2009

babofka no nic moc zatial 😒 zuby nincen,prevalujeme sa len nabok,labky nestrcime do pusy bo pupek zavadza,ale fajne skbeme vlasy,stipeme,skriabeme,vrieskame,blaboceme a este furt grcame ☹

emaso
18. apr 2009

co oli na to? 😅

babofka
18. apr 2009

oli dakuje za info, my sme na tom porobne, teda az na to, ze sa pretacame

emaso
18. apr 2009

idem terazky carovat,pokusim sa premenit bordelaren na apartman,papa

babofka
18. apr 2009

dohnal ma uz ku kadernicke, musim sa dat ostrihat, lebo skoncim bez vlasov

emaso
18. apr 2009

no babof,radsej chod,ja som sa pokusila ostrihat sama a uz tyzden nosim celenky 😅

ale uz tu niesom

mihanka
18. apr 2009

ema... 😉
ellinka ma cas, aj na zuby, aj na otacanie, ved ste tu skoro najmladsi... 😉

babof, ja mam aj povysavane, aj prezlecene pradlo, aj oprate 2 pracky, a varim prave obed... mame zelenovu polievku a rizoto... ale tak ja som znamy duracelko, a okrem toho mam muza doma, tak bol s malou... 🙂 a to v noci vstaval o pol 4 na hokej, rano o pol 7 zobral simonku, ja som spala do pol 8 a potom mi doniesli so simonkou ranajky do postele 😵 😵

mihanka
18. apr 2009

ema, ellinka trosku rozmrvila velkonocnu vyzdobu... 😀 a aka mala mafianka, riadny puco... to ma mrzi ze stale grcka...

flow333
autor
18. apr 2009

EMAAAAAAAAAAAAAAAaa ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andre
18. apr 2009

dobre ranko všetkým 🙂 ... aj neprítomným 😉
mihanka, napísala si to presne, aspoň mňa čo sa týka, ja s tým súhlasím... popravde som zvažovala či sem chodiť, v poslednom čase ma tu nič neťahalo, leda tak záujem o detičky a maminky, o novinky, lenže sa to začalo zvrtávať na nepríjemné "osobné" diskusie... ak niekto nechá doma dieťatko, kt. spí, ak dáva papať čo myslí, že je oki, ak nekojí lebo má dôvody a pod. záležitosti, a príde sem to povedať, tak si za tým hádam stojí, a ak dostane na to nejakú reakciu od maminy čo má iný názor, predsa nie je nutné sa uraziť alebo cítiť dotknuto, veď v konečnom dôsledku sú toto tu len rozhovory a či to urobí podľa seba alebo podľa iných to predsa nikto neovplyvní nejakými vyjadreniami... je iné baviť sa s niekým priamo alebo cez písmenká, tieto smajlíky sú len pomocné a zoči-voči veľa zaváži tón aj mimika, ale nemyslím že za "opozičným" vyjadrením treba hľadať nejaký útok alebo čosi... ak sa niekomu nepáči, že s mathym robím to alebo ono, tak max. si poviem aha ? to fakt ? možno sa zamyslím, ale poriešim to ja, podľa seba... teda netuším či je to jasné alebo len omáčka, ale snažila som sa vysvetliť, že sú to často kraviny čo sa "dotýkajú" a "sú schopné urážať" maminy... jednoducho bolo tu veselo a superne, kým sme boli tehu, takže šup s tým nazad, lebo dostanete príkaz vyrábať ďalšie tehu 😀
a bia, fakt sme ťa čakali 😒 , mohla si sa aspoň ozvať že nemôžeš 😔

no a teraz troška samochvály, dnes sme potiahli do 7... od pol 9 😵 😵 , síce ešte do 10 sme boli 2x podať dudlíka, a ráno sme nepamätali či sme v noci chodili alebo nechodili, ale keďže dudlík bol v rožku na mieste, tak sme nechodili... sa vytešujem 😵 😵 , konečne normál noc... možete nás pochváliť ? ďakujeme 😀

flow333
autor
18. apr 2009

Andre fantazia...chvalime zenicha 😀 😀 😀 😀

luciabah
18. apr 2009

caute zlaticka

no babulky, nepostrehla som, kto sa tu s kym naposledy hadal a kto nechodi a tak, to za matka nechodi som si vsimla a dufam, len ze je u rodicov v trencine a nema cas na internet. ale nehadajte sa, ja som sa teraz pohadala s mojou maminou a ta ked sa urazi, tak to je mesiac ticha domacnost a bude to riadna zabava, lebo moj ocino isiel lyzovat na tyzden do svajciarska a matko si zije vlastny svet, takze tu budeme same tyzden a predpokladam, ze si nepovieme ani slovo.no ale co uz.

a asi ste si pomysleli, ze ako sa mozem hadat s vlastnou maminou... no zivot ma rozne uskalia.

andre
18. apr 2009

ty to máš furt, ja chápem že to vieš oceniť 😀 😀

luciabah
18. apr 2009

andre... super noc, chvalime mathyho.

nasa gretulka vcera zaspala o osmej az stvrt na devat a rano o pol siestej oci otvorene a o siestej ma uz zacala skrabkat na nose a bolo po spanku. a idem dat prat a varit.

andre
18. apr 2009

lucka môžeš, aj u nás to občas ujde, síce je mama straší ročník už a nie je to také prekvapivé, ale ujde to aj u nás... a zasak to prejde 😉 , však len dve ste tam, to rozkecáte, neni iná možnosť 🙂 🙂

bora8
18. apr 2009

dobré ráno kočky 😀 už som spala skoro dve hodiny tak som happy - idem dať sprchu

andre - chválim vám noc, ja dnes netuším aká bola - lebo som nebola doma ale keď som prišla domov malá sa už na mna rehlila z postielky..... 😵
nie je hneď svet krajší ak sa človek vyspí?????? 😀 😀 😀

luci - dôverne poznám - tiež mám takú maminu - inak je zlatá a tá najlepšia na svete, ale raz za čas..... neboj my sa tu s tebou porozprávame 😉

flow333
autor
18. apr 2009

my sme boli teraz na pohotovosti s Huginkom-psikom...nechcel vyskakovat na gauc, tak nam povedali, ze si zrejme presilil svaly...chuda moje, dostal inekciu na tlmenie bolesti... 😒

luciabah
18. apr 2009

babulky ste zlate, nejak to predycham, aj ma to mrzi, ale co som jej povedala, ze tym si stojim a tak.
flow... tak vam na chvilku posleme nasho cezarka, on rad vyskakuje a najradsej naskakuje do auta 😀
pa, uz idem naozaj nieco varit, lebo umriem od hladu a gretulka tiez. papa

andre
18. apr 2009

baby ďakujeme, to nám stačí, máme do zásoby, keď sa minie, zasa si vyžiadame 😀

martanko
18. apr 2009

andre chvaaaalime chvaaalime, nase deti maju nejaku tajnu dohodu, ze ked idem spat v normalnom case - okolo 22:00, tak maju otrasnu noc, kazdu chvilu sa budia a beham od jedneho k druhemu, ale ked nemozem spat alebo zehlim do jednej v noci, tak spia ukazkovo 🙄 😀 😀 😀 potvorky krpate, vsak ja im to vratim, ked budu dospavat diskoteky 😉

mihanka, to akoze ranajky do postielky..., slepo a uprimne zaaaaaaaaaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉, nas chudak tatino odchadzal rano o stvrtej na sluzobku a vrati sa az v noci, ale pred spanim mu este napisem odkaz, co mi bude rano chutit 😀 😀 😀 😀 😀 😉

lucka sup sup uvarit maminke kavicku so slahackou 😉 ja sa s mojou hadat nemozem, uz nas skoro dvanast rokov strazi zhora a dala by som vsetko na svete za to, aby som si s nou mohla aspon na chvilku sadnut a tak babsky potrkotat 😉

mihanka
18. apr 2009

lucka, to ma mrzi s maminkou, to je tak ked byvate pod jednou strechou, tak sa stane.. snad to nebude trvat dlho... 😉

andre... pekne si ma doplnila a gratulujem ku kraaasnej noci... veru hned je svet krajsi, ked sa ti mimi vyspi a necha vyspat teba... 😉 luci nejako sa k tomu hadam aj vy dostanete a potom pochvalime aj teba s Gretulkou... 😉

martanko, to ma mrzi s tvojou maminkou... 😔

ideme zachvilku na futbal podporit tatina, tak cmuk a pekne popoludnie... 😉

martanko
18. apr 2009

mihanka aspon mame protekciu na najvyssich miestach 😉

andre
18. apr 2009

nazvem to skôr výnimočný stav al. mierová misia vo vojne, lebože inak teda bojujeme, my s ním, al. on s nami...a furt sme na remíze človeče 😀 😀

mihan, tak nech tato skóruje, nech sú baby pyšné na neho 😉 ... baby spolubývajúce samozrejme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre