• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Ahojky holky, tak mám hotovo, dnes jsem dělala dušené krůtí maso na cibulce a čerstvé zelenině s kmínem a k tomu rýži. Bylo to mňamkový.... A teď se jdu učit s malým Ondrou. Procvičovat psaní. Teda psát bude on, já budu dohlížet:D :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnesnym oslavencom vetko naj :grinning:
oli zuruje (dakujeme za gratulacie) pri vybalovani nakupu, tasky sustia, spagety a keksiky lietaju :slight_smile:
12. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule paralen a nurofen po akom case sa mozu striedat po 3hodinach????
12. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seli myslím, že po 3 hodinách je to ideální, já taky třídám po 3h když nezabere...

jinak oslavencům samozřejmě taky přejeme všechno nej. Velkým i malým... :dizzy_face:
12. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof, myslíme aj na oliho jasnačka :slight_smile: zrovna keď rozlievam ten šampus :grinning: ... :dizzy_face:
12. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre, ako sa ma nas spoluoslavenec? len ho neoblejte :wink:
12. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulienky..som tu po dllllhom case a vobec vas nestiham docitat,lebo mam obmedzeny cas na pc,kedze sa o chvilu priblizi manzel :grinning: :angry:
timi je velike akcne sidielko a nedovoli mi zapnut pc,az ked zaspi vecer a to tu chce ist aj manzel..ale tesim sa na vas do larionu,ze si tam pokecame

gratulujeme vsetkym dnesnym oslavencom :slight_smile:

pozdravujem vas vsetky a posnazim sa prist castejsie :wink:
12. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripájeme hlavne Oliverkovi a Matewovi :sweat_smile:
12. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence.rodila som 15.10.08 v BN nemocnici a ak si budeme na seba pamatat,rada by som vedela,ako sa mate a ako sa dari Vasim detickam,Kata
12. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky a kotatka :wink: dalsi krasny den za nami..tak sup do postele :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
larion sa blizi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cmuk cmuk vsetky oslavencom :wink:
12. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahjojky kočky tak já jsem přišla domů od pepsonky,jsem opitá jahodovým víme a jdu spát, ale nejdříve vám pro rozčilení dám link jak může být ženská dokonale sobecká. Týká se to kojení. Bože o bych dala za to, abych mohla ještě kojit. No mrkněte sami.. Nechce se jí kojit, http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=107824&vGroupOffset=0&=&vOffset=0#end
12. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marosko, taknějak si tě nepamatuju.... :sweat_smile: ale my se máme celkem fajn :grinning:
12. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A už tu nejsem. Dobrou noc mamky :pensive: :dizzy_face:
12. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe003 ahoj.ani si ma nemozes pamatat,lebo som rodila v Banovciach nad Bebravou,ale to neva,si zlata,ze si reagovala na moju temu.pokusam sa najst dievcence z Bn.byvam v inom meste,preto nemam vela sanci sa s nimi stretnut.papa
13. aug 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andre zltu strechu na beecko ze budu mat vo viedni.... :sunglasses:

jeeeeeeeeeeej dalsia kosicanka....alynka vitaj....posli mi do ip nejaky kontakt na seba, kedy sme sa chceli stretnut kosicanky....je nas tu, ked dobre ratam 6
13. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky, přeju krááásné ránko:o)

marosko Aha, já myslela jako že jsi už chodila na naší oktobrovou diskuzi. :grinning:
13. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..
vitaj morosko..nie som si ista ci t je niekto z BN..

flow a co ides nakupovat ???teda okrem novej strechy:slight_smile:
13. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
trošku nestíham,takže dodatočne gratulácia všetkým drobcom,ktorí oslávili alebo oslávia desať mesiacov :slight_smile:
my sme po poradni,vážime rovných 9 kíl,inak toto bola prvá poradňa od jej narodenia,ktorú celú preplakala...neviem prečo :unamused: pichali jej aj poslednú hexu a kázala nám,aby moc v ten deň nechodila,ale to bolo nesplniteľné,keďže ju vlastne nič iné nebaví a večer si už nožičku skoro ťahala za sebou :frowning2:
celý deň len beháme,pár krokov spraví sama...som total grogy :slight_smile:
keď ste tu riešili ten spánok,my večer zaspávame vo veľkej posteli...niekedy aj vyše hodiny,chvílu si pospí,postaví sa a postup sa opakuje...proste spí strašne...ale ja sa utešujem,že kým sa narodí druhé bábo sa to zmení...niekedy v noci vstávame aj 5-6 krát,ale takmer každé poobedie si spolu pospíme aj dve hodiny,takže sa dá :slight_smile:
13. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, ktore davate MASO, ze AKO CASTO, KOLKO a AKE ? :slight_smile: je sanca sa v normalnom obchode dostat k nejakemu inemu ako kuraciemu? dakujeeeeeem :wink:
13. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes ziadna party? nikto sa nenarodil 13-teho ?
13. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veduca zajazdu tu dnes nebola , takze neviiime :grinning: :grinning: :grinning:
babofka , my moc casto maso nedavame :grinning: :grinning: ale zato pretahujeme :grinning: :grinning: :grinning: a co v regaloch je tlacenica, ze sa dostanes len ku kuraciemu ? :grinning: :grinning: :grinning: som ftipna zas cooo, to viiis , kasa robi svoje :grinning: :grinning: cmuk
13. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretahujeme? kto ? kedy? koho? to u vas je riadna sodoma-gomora :grinning: :sunglasses: :grinning: (ja som ani kasu nemala :sweat_smile: )
no mne kazala doktorka, ze maso z mladat - jahnacie, kralicie,... tam teda nevidim :confused: ale kedze ma malo zeleza, asi by som mohla aj hovadzie a tak.
13. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co papa henry nutricne podobne ?
13. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no tu sa dlho naozaj nepratahovalo , tatus neni doma :grinning: :grinning: :grinning: brokolicu , zltko , cecok, sem tam ochuna zelezne zabradlie :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no do kelu, tak nech sa vam skoro vrati :slight_smile:
vy mate vela zubov, to je ina kava, oli si tymi dvoma spodnymi vela zo zeleznej tyce neodkusne :grinning:
13. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence.tesi ma,som Katarina.rada si pozriem Vase postrehy a ak budem potrebovat radu,popytam sa co a ako.pekny den
13. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pozeram,skutocne tuna asi niktora mamina z Bn nieje.ja som sa o Modrom konikovi dozvedela od kamaratky,co rodila mesiac po mne.mozno maminy nevedia,ze cosi takehoto existuje
13. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre katarinka , ale len na vlastne nebezpecie , lebo tu uz naozaj nikto nic negarantuje :grinning: :grinning: :grinning: a daj neaku foto, len nie maroska, lebo ti ju zmazu...predstavujem si ze mas cervene alebo rysave vlasky, lebo taka medzi nami este neni a zisla by sa :grinning: :grinning: :grinning:
babof , my hovorrrrrrr :grinning: som uplne nevy(rozpravana) :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati , no modreho kona by mala maminka navstivit hned ako si urobi test ze je tehu :grinning: :grinning: :grinning: poovinne :grinning: sak nalep v banocviach na zastavky ci v cakarni letaky :grinning:
13. aug 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa do treticeeee...skukla som foto, mas cerrrrneeee ako ja , ale nevadiiii, pekneee, kruuuteneeee , ani taku este nemame :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok