• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
autor
neni zac...teraz mi vy poradte aku farbu kociara
29. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa páči tá farba, ktorá je v odkaze.....
29. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema drzime :slight_smile: daj foto potommm, a nie si konzerva , si matka 3 dzeci a sprdunk mas v kozi uz :grinning:
flow ta naco kocik naco transport bag...bee som mala az do lietadla a tam som im ho zlozila a dali ho dole spolu s kufrikami managerov , hned ako vychadzas z lietadla bee uz caka :wink:
29. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow..to je pravda,ved ty mozes ist s kocikom az pri lietadlo,takze ti nepedluje kade tade s batozinou :wink:
prave sme buvali spolu skoro 3 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow j mam ten cierno zlaty stLe v Aute a je to superrrrr budes spokojna
29. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow Len sa opytaj ci je v cene uz aj madlo.mne sa velmi pacil biely no ale ten by bol atale spinavy ,mna vysies Marlon plastenkou 150 a doobjednala som si slnecnik
29. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fow mne sa pacil tento ale to by bol stale spinavy ,tak vyhral cierno zlaty a maximalna spokojnost http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=popup_image&pID=6680
29. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seli, tak ten by se líbil i mne teda ten bílej. Ten je fakt moc hezkej,,,
29. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ved neblaznite , fakt mam uz nalietane nieco s kocikom , CSA , Alitalia , Lot, Lufthansa...ziadny problem s bee az k lietadlu :sweat_smile:
29. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nebláznim :slight_smile: letieť sa tento rok nechystám, leda tak vrtulníkom a tam určite malú brať nebudem :grinning:
29. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ved vrtulnikom ani koc netreba....henuli ja viem, ze s kocom sa dostanes az k lietadlu, len par krat co som letela so znamou a malou stale jej nieco zaspinili abo ulomili...nechcem riskova pri mojom stasti :grinning: a tak by mi bolo beecka veeeeeeeeeeeelmi luto... :unamused:
inak ten biely je super, ale viem si predstavit ako by vyzeral....aj toho ruzoveho sa bojim....2 varianta je rubin a este aj citron je fesi
29. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow pisala som ti ip
29. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow tak ktory????
29. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow ale ty jsi to beečko v larionu s sebou neměla vid....ted si to tak vybavuju, jsem si ho chtěla omrknout...
29. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fibi, ne ne mala som jane...neviem si predstavit s nim chodzu po western city :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pročpk? vždyť je prý pohodlnej....
29. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on pohodlny je, ale po terene sa s nim zle jazdi,,,,male kolecka
29. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak tj.No my máme akorát ten bebe confort jak do města, tak i do terénu a další kupovat nebudu...je úžasnej, pohodlnej, skladnej, lehkej zajímavej. Vše v jednom:o)
29. aug 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je....bol to aj moj favorit este v tehu, ale potom akosi manzel presadil jane...
29. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kuk jak umíme tancovat... http://www.youtube.com/watch?v=BeeWps8dtJ8 a to jsme se dneska naučili ještě dávat pusu. to natočím příště :grinning:
29. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow tak oni jsou to oba super kočárky... :dizzy_face:
29. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fibi je carovny...myslim Adamka a maminka tancovala asi s nim, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teda Krasomila ti poviem uprimne, ze ty tak trosku vymyslas a proste chces novy kocar :grinning: :grinning: :grinning:
mne ani len papierik s menovkou nikde nezaspinili ...a bee som mala aj na horach v spindl/mlyne v snehu :wink: sak ale nepoviem nikomu a proste treba novy kocaaar ...a kup ruzovy :dizzy_face:
fibi no drobec je mileny straasne srtrasne zlatunky :dizzy_face:
29. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Henry sa nečuduj nabiješ ho energiou cez káble :sweat_smile: :sweat_smile: a potom aby spinkalo no to asi nie
náš je tvrdý niekedy už o osmej a vstáva presne o šiestej ale v noci jedno krmenie mliečkom musí byť :dizzy_face:
29. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky,ja len na skok,citim sa uz lepsie,ale radsej este nevysedavam za pc..dakujem,ze na mna myslite..rasto mi s timim velmi pomaha,tak si aspon oddychnem :dizzy_face:
pozdravujem vas aj deticky..cmuk
29. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow přesně tak, tancovala jsem s ním:o) :grinning: :grinning: :grinning: bych ho normálně umačkala a teď jak se naučila dávat pusinku, svojí ocintanou, tak bych ho rozzzzzzmačkala od láááásky

henri děkuju. Koukala jsem i na tvé videjko jak se malému včera nechtělo spinkat :pensive: ale jinak taky by jsi mu mohla dát někdy večeři, aby nemusel okusovat kabely od PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne, si dělám srandu. Byl zlatý s tím chodítkem... :dizzy_face:

tilky a ty malému dáváš UM, nebo stále odsáváš??? :confused:

Lubiku, ať jsi už fit, hezky se vylež a bude OK
29. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Phebs ako sme oslávili 13 mesiacov tak neodsávam dva razy za deň varíme UM už som nevládala
29. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Henri xixi si ma odhalila, ale ja som s beeckom spokojna nadmieru, je to srdcovka, to nic nenahradi....len keby si videla to western mesto....strkova zem, bee kolecka by boli zabotene :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilky, tak to jsi to ale vydržela pěěěěkně dlouho... to máš mojí poklonu...
29. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte flow si ty ale vymyšlaj :slight_smile:
Henri maly šikovny :slight_smile:
Tilky ty si tak dlho odsavala klobu dolu si velmi dobra maminka :slight_smile:
Lubka dufam ze si uz zdrava :wink:
Slavka sa zabava na svadbe a Simonka tam robila asi modnu prehlaidku :slight_smile:
priala som foto tak kuk
Fibi neprihlasišmaleho do letsdance :slight_smile:
29. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok