Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
14. okt 2009

lylik, tak nech ani priznaky nie su...

my fusak este nemame, mame len do vanicky, zatial budeme mat ten, simi nejako z kocika nevyskakuje, ale ak jej bude kratky, co do vianoc asi aj bude, tak kupime... 🙂
a bundicky a oteplovacky, zateplene nohavice, hrubocizne pancuchace, vsetko zimne uz mame, okrem topanok a overalu, overal sa mi paci aj v quelle, ale neviem netusim ci su dobre...

luciabah
14. okt 2009

lubik... aj nam sa ten paci ale plus vlozka z ovcej vlny, tu by som chcela vyuzit na jesen a jar na zateplenie golfaca.

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

ale plus sa mi paci aj tento:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

a este tento:

http://www.dita-angel.cz/site/katalog/novinky/F...

luciabah
14. okt 2009

a topanky hladame a hladame, dnes sme boli na donovaloch pozriet fajnucke teplucke, ale este popozeram aj v inych obchodoch. mam v tom taky chaos, ze ake

a dnes sa mi podarilo vyliat na pokrovec jogurt, kavu a potom skocit na dvore do najvacsieho psieho hovienka

selina.liana
14. okt 2009

Mihus ja uz prikrmujem UM mne uz na prsnuku plakala a ako vravis aj 6-7x hore pred spanim jej dam flasu a v noci cicik a je spokojna uz tak fungujeme asi 2 tyzdne

bibka333
14. okt 2009

kuknitehttp://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=104094

Eliska je ako maly duracelko 🙂 nespinka a beha po obyvačke a to spinkala do 16 30 h

bibka333
14. okt 2009

Borisko ma dnes meniny všetko najlepšie cmuk

matulik
14. okt 2009

...krasny vecer...ci vlastne,skoru dobru nocku.... 😵

vidim,ze vo velkom zateplujete deticky...aj my uz mame....uz len ten snezulik... 😀

mihan,tak nakoniec som s kozinami skoncila u doka,ma prezrel svojim rtg pohladom cez bundu a usudil,ze zapal tam neni....ech tie slovenske maniere.... 😖 ale paralen to isti,takze teplota uz neni,len to este boliiiii 😢 este raz vdaka za radu... 😵 😵

selinka...poznam tie nocne hladne place....sme tak vydrzali pol roka...v noci hore kazdu hodinu,niekedy aj castejsie (ked som menej jedla,pila?????) 😖 😖 😖 UM u nas nehrozilo,vyskusali sme vseeeeeeetko,tak frcime na kravickovom.... 😒 😒 😒 budi sa raz,max 2krat...offfsem,ked netrapia zubky 😢

Boriskovi,malickemu oslavencovi,este raz....vivat drobec....pocuvaj mamku a tatka..... 😉

mihanka
14. okt 2009

luci, ty budes mat stastieeeeeeee.... 😀

selinka, dnes som dala prvy x um ale uvarila som do toho aj trosku krupice... aaaaaale jej to chutilo... uvidime...

matulik, ak ta to este boli, tak skus studeny obklad - mne velmi dobre poradila vtedy henri do kapustneho listu som nacapkala tvaroh a chladila v chladnicke a menila aj kazdych 20 minut... a ked som mala upchaty mlieckovod, tak zase pomohol horuci obklad, v mikrovlnke som zohriala mokru vreckovku, dala do sacku a do podprdy a to vydrzalo teple dlhsie, do druheho dna preslo... 😉 hlavne ze uz nemas teplotu...

luciabah
14. okt 2009

mihus... tak ja si to stastie chcem vycerpat az zajtra, lebo ideme na kontrolu a konecne nech nam niekto aj nieco povie, nie len ze pokracujte v liecbe. a pokial sa nespytas, tak ani slovko. keby som sa ja takto spravala k pacientom, tak ma asi zaskrtia a ani by som nemohla. a uz mame obidve toho domasedenia plne zuby, chceme ist vooooooon, nam sniezik nevadi, aj teraz krasne snezi, ale proste chceme ist vooooooooooooooooooooon

posielam pusinky, dobru nocku, pekne snicky, boriskovi vsetucko naj k meninkam a idem zehlit
papa

mihanka
14. okt 2009

ja idem spaat, zehlila som doteraz...
luci, drzim vam palce, mne sa von nechce chodit, vsak fuka jak strhane, trosku sme boli, simi nevedela dychat...
dobruuu...

lubka78
15. okt 2009

ahojte 😉
Boriskovi prajeme dodatocne vsetko naj 😵
my sme kupili fusak v akcii
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
a zimný komplet Misko zdedil po Filipovi, tak nemusim riesit, ale pre Filipa musime nieco poriesit
inak sa nam deru spodne dvojky, tak sme dobre urevany, ale vydrzime, vydrzime 😉
a Filipa mame doma choreho so zapalenym hrdlom a hlasivkami...ale uz je mu lepsie, tak som rada, ze lieky zabrali 😉

lubka78
15. okt 2009

a aspon nam v takom pocasi nie je luto, ze nemozme ist von 😒 vcera som na chvilu vybehla do mesta, som myslela, ze ma odnesie a to pri mojej muso-slonej vahe, je co povedat 😅 😀 😀 😀

lubka78
15. okt 2009

luci..tak drzime palce na dnesnu kontrolu 😉

question
15. okt 2009

ahojte..dobr temu ste zacali ze oeplovacky... 😉
my mame ale tusim trosicku velike..musim vyskusat..a tiez m ame emitex fusak..vyuzila som ho minulu zimu a tuto opat vyuzijeme,kedze dam predlzovaciu cast 😉

bibka333
15. okt 2009

dobre rano maminky konečne som sa vyspala Eliška išla spat leno o21 20 ale spinkala do 6 hod dali sme mlieko a hajkala do 8 h 🙂
ale mame sopliky tal odasvame a odsavame 😉
Lucka držkam dnes palce na kontrole paidem varit kuracinu na smotane a kolienka 🙂

mihanka
15. okt 2009

bibka, tak supeeer, um zabera aj u vas...
chcela som sa spytat, ako davate to mliecko? vo flaske? a kolko davate? mne je to hlupe ju ucit teraz na flasku, ale z pohrika co ma na cajik je mi to smiesne davat...

quest, aj mne sa najviac paci emitex... 🙂

filipkovi co najskor nech sa vylieci... 🙂

bibka333
15. okt 2009

Slavka ja davam na noc 120ml a 5 odmeriek rano jej davam bud 120 alebo 90 ml a 4 odmerky pretym som jej davala 150 ml a to vždy zvyšila aj teraz sa stane sem tam 🙂 a davam um Hami

lubka78
15. okt 2009

mihan...kludne jej to daj z poharika, co pije caj 😉
inak Filip sa naucil pit z flase, ked mal 2 roky, aj mne sa to vtedy zdalo hlupe, ale potom som si zvykla 😉 a kamoskina mala pila mlieko zasadne z poharika so sosacikom 🙂

mihanka
15. okt 2009

lubka bibka dik... mam aj flasku so sosacikom, uvidim...

vcera mal Timi 1 rocik, tak mu zelame len to najlepsie, nech je zdravy a nech poriadne vytaha Bruna za usi... 😀

matulik
15. okt 2009

ahoojte 🙂
mihanka....dakujem za rady...myslim,ze sa to uz zlepsuje....
a tesim s tebou,ze Simke chuti UM.... 😝 ja som sa prisposobila Kubkovi...vyskusali sme pohariky,viacero flasiek a nakoniec potiahol mliecko z Mam flase...ale sme sa natrapili... 😖
lubka 😵 drzim prsty,ti davaju chlapci zabrat.... 😠 😠

...my sme mali strasidelnu noc,tak idem zamaskovat tu ciernavu pod ocami,nech som kocica.... 😎 😀
A dnes vyhlasujem strajk pocasiu !!!idem von,aj keby zaby padali..... 😠 😠 😠 😠

question
15. okt 2009

ja davam Bebu,Nutrilon nam nechutil a tiez sa mi nepaci,ze ju mam ucit na flasu,ale v noci by sa jej asi tazko pilo z pohara so sosakom.tak co narobim..bo ja jej dam aj v noci pit UM..a 1x cecok 😉
inak mne stiahne bez problemov 250 ml..cize 8 odmeriek a kusok 😉 a dost vie vypit aj v noci...

matulik
15. okt 2009

idem sa k vam pozalovat.....vlastne idem zalovat na seba 😠 som nasierkala jednu maminu.... 🙄
tak baby,pozor na mna,,,,sa mi asi dnes dari.. ☹

question
15. okt 2009

matulik a co si vyviedla???

matulik
15. okt 2009

ved to poznas question....cim lepsie to myslis...tym horsi vol z teba ostane....... 😠 ☹
...asi pre dnesok koncim...kym sa mi nepodari nastvat este niekoho.....

lilyk
15. okt 2009

matulik co si z toho robis 😀 to uz sa podarilo aj mne ked som bola s chalanmi na ihrisku, "dotycna" ma nezdravi 😀
a oficialne oznamujem chodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 😵
my asi prejdeme na Bifidus Junior od 1 roka 😉

bora8
15. okt 2009

ahojte kočky..... ako čítam, tak začínate prikrmovať UM, matulik to fakt kŕmiš malého obyčajným kravským mliekom???? nič v zlom, ale to sa odporúča najskôr až v druhom roku - najlepšie až od 3 roku.....
ja viem nemala by som to tu ani písať, lebo zasa rozprúdim debatu a k ničomu to nepovedie, ale ja som tento prípad, že vraj mi mama dávala takto mlieko a mám teraz na kravské mlieko alergiu a netrávim mliečne výrobky..... 😖 neviem či je toho príčina v tom že som ho pila ako také malé dieťa, ale môže to byť jedna z príčin.....

no ja taktiež riešim overal, lebo mám jeden ale je nám tak tak, tak budem musieť nejaký kúpiť, fusak mám zo starého kočíka a je veľmi veľký a teplučký tak s tým problém nie je.....

luciabah
15. okt 2009

ahojte

a teraz poradte, s matkom sme sa do nich zalubili:

http://www.scandinavian-baby.cz/cz-kategorie224...

inak dnes pri nas stalo velikanske stastie, najma pri nasom ocinkovi, lebo dnes mal obhajobu atestacnej prace a on o tom nevedel, proste nasmu ockovi treba vsetko polozit pred nos a rano o 9. mu volala spoluziacka z vysky,, ze kde je, potom volal skusajucemu, ze on tam... v trnave bude do 2 hod., ci ho pockaju ... a on ze nie... a ja ze sadaj do auta, tu mas oblek, pocitac, uc sa a sprav powerpoint a moj ocino odsoferuje... takze na dialnici 160 a stihol a obhajil a zostarla som o 10 rokov, boze on je trud, ale super ze to ma ale sam povedal ze to poj.....l.

a dakujem , ze ste nam drzali pace, zapal uska vpravo uz nie, vlavo este trochu, nos skoro cisty ale povlak na mandliach, ale to je to najmenej.

posielam vsetkym pusinky, zajtra praca a v sobotu oslava s celou rodinou, svokrovci naserinkali matka, takze strajkuje a mne je to uz jedno, dolezita je gretka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciabah
15. okt 2009

a davajte rady ake topanky... maminky ktore uz mate deticky, maminky ktore uz mate topanocky pre deticky, maminky, ktore este rozmyslate, nad cim rozmyslate

matulik
15. okt 2009

lilyk...blahozelam k malemu sikovniatku,ste to stihli este pred narodeninkami....tak,a mozes ho zacat chytat...rychlost chodze sa bude zvysovat.... 😀 to urcite poznas....

bora,ver,ze ani mne sa nepaci to kravske mlieko...vyskusali sme vsetky znacky,prichute,nocne aj denne...vsetke druhy flasiek-cumlov....kojila som uz len v noci,aj to sa budil kazdu hodinu,aj castejsie....tahal z prsnika,plakal,neslo mu asi dost....zacal ma hryzt,skoro odkusol bradavku,dva mesiace liecenia,zapal,bolest,potom to slo nanova....som rada,ze mam este bradavky.... 😖
a ked som sa mala rozhodnut medzi hladnym dietatom v noci---alebo obycaj mliekom..tak...neospravedlnujem sa....jednoducho moje dieta vie,co mu chuti 😝 ....umele nechcelo,hoci aj to obsahuje zlozku z kravskeho 😒

...kazda mame ineho prcka,jedno pekne spinka,ine pekne papa...ale vsetky chceme,aby boli zdrave.... 😵 😵

lucka...my mame cizmicky,maly ich uz zabehava...pekne mu klopkaju po podlahe tak sa prenaramne tesiiii 😀
uz cakame,ze sa Perinbabka ponamaha a vytrasie aj na nas vlocky...

fiiiha,ale som urobila paradnu tapetu... 😎

lilyk
16. okt 2009

dobre ranko 🙂
Matulik v podstate ani neviem co je to behat za dietatom, moj prvy je lenochod domaci 😀 slimak v pravom zmysle slova, ja na ulici len prizvukujem prosim ta svihni lebo sa nikam nedostaneme, on si vykracuje s rukami vo vacku ako pan kraaal, vsak on ma casuuuuuu 😀 no ale Tomik to je ine kafe, aspon tak vyzera, obavam sa ze nanho si kupim nejaky senzor, inak ho stratim 😝
a inak ma pobolievaju uzliny, asi mal fakt Tomino nieco v tom hrdle, ja si davam pozor tak asi som to chytila od neho aj ked on sa stale tvari fajne 😉
a teda toto pocko je dessssss 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre