• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Horal a kedy treba požiadať až v januári???
4. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak aj my sa pripájame Barči len to najlepšie najkrajšie a naj............

a Evitke zas úspešný koniec a držte sa obaja

a všetkým detičkám krásneho Mikuláša :dizzy_face:
4. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barborke vsetko naj aj na koni... :slight_smile:

selinka, od januara myslim ze az do juna... v januari tam bude asi chaos este... :wink:
4. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mihus dik

aj my prajeme barci vsetko naj naj

evit gratulujeme
4. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli pokial ja viem, tak az po prvom prvy sa da poziadat, aspon tak vraveli, ja som len citala ten link co sem hodila sim...

babof- kym mi doslo, ze kto je dracik... :confused: :sweat_smile: Ma krasnu derku Saru, narodila sa koncom aprila, uz som ju chvilku aj varovala, strasne je zlata :dizzy_face:
4. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj
V prvom rade gratulujem Evitke k tehu a držím palce,aby vám dobre dopadlo :wink:
Gratulujeme aj Barborke k meninám :slight_smile:
Ja mám stále totálne nestíhačky,malý sa mi zdá,že vôbec nespí a Karo,línka sa naučila liezť,tak celý den behám ako splašená :slight_smile: Už mesiac som nespala viac ako štyri hodiny,ale malí su božskí a nemenila by som.Minule večer som hovorila mm,že musíme mat este jedno minimálne :grinning: :grinning: Ale až za desat rokov

Inak pozdravujeme všetkých drobcov a posielame pusinky :slight_smile:
4. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme dnes boli v meste rosviecovali stromček a bol aj mikulaš :slight_smile: a zajtra ideme na mikulaša do sukromnych jasiel tak som zvedava ako Eliška bude reagovat potom pridam aj foto pa idem hajkata prajem vam dobru noc
4. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky mojej ivanke idu asi stoličky v noci sa budi a velmi plače zobudi sa aj 5 6 krat za noc.
cez den ma stale ruky v puse geli vôbec nezaberaju
5. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka, my sme niekedy dali malej polovičnú dávku Nurofenu. Ale to ked sme si boli na 100% istý ze su to zubky. Gretka sa lepsie vyspinkala a aj cez den bola oddychnutejsia.

A ako u nás? no ocinko nam isiel pit, takze sme doma same. ale uz sme si zvykli.
Vo štvrtok bola Margaretka s mojimi rodicmi na 2 hodinky a ked sme prisli domov, tak sme ich nasli v zachvate smiechu... pricina... gretka utierala baboke ritku a cikulku a potom sa rozhodla, za poutiera aj starkeho... a tak chytila nohu, prudko potiahla a zacala utierat starkemu gulky :grinning:

posielame pusinky.
5. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci sikovnica mala :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit... co sa za mladi naucis :wink:
5. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..no sikovna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umremmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky,
Barborke k včerajším meninám aj my prajeme vešetko najlepšie :slight_smile:, hlavne nech je zdravučká :wink:
Luci - no, čo to, ideš príspevkami konkurovať Horalke :sweat_smile: ? Dobrééééééé :grinning: :grinning: :grinning:

Vśetkým, no hlavne našim najmilším najzlatším detičkám prajem krásneho Mikuláša :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: , nech si v čižmičkách nájdu všakovaké mňamky a nech si užijú stretnutie s ním aj naživo :wink: Tentokrát to všetko budú už vnímať, tak budú mať zážitok :slight_smile:
My ideme zajtra na námestie, Kika vystupuje zo súboru, tak dúfam, že tiež stretneme jedného :wink:
6. dec 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky... Kdepak všechny jste??? Co vyvádíte?

no já jsem dnes napekla dva druhy lineckého a jednu část jsem poslepovala, tak mne bolí za krke, že umírám.

A náš Adámek má asi zánět spojivek. Má očička opuclá, zarudlá, teče mu z nich zeleno-žlutý sajrajt a vypadá jako kdyby byl stále ospinkanej. A přesto se usmívá na svět a dělá mi radost. Je mi ho tak strašně líto. Až se mi chtělo brečet, když jsem ho vytahovala ráno z postýlky. :pensive: :cry: zítra jdeme k paní dr, protože to vypadá, že Eliška má zánět močových cest... takže prostě předvánoční idilka... Jsem nadšená... Držte mi pěstičky kočky ať to zítra u dr dopadne co nejlépe.... Jdu ještě na chvilku na FB a pak chrupat. Brou noc :slight_smile:))
6. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci malá je šikulka, až jsem si málem ustříkla, když jsem to četla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
6. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe... zajtra drzim palce, nech dobre dopadnete

my mame doma tatinka, zavan alkoholu okolo neho :rolling_eyes:

a ja unavena ako dabel, pretoze ma v noci 4x gretulka zobudila, sadla si do mojej postele a ze... mama, toto, .....mama, havo.... mama, tam a potom mi ukazovala husenicku, co ma v posteli a nakoniec si lahla na moj vankus do mojej postele a ukazala, mama tam... teda do jej. to je strasne, este aj v noci ma buzeruje :grinning: a ja rano nevyspata a ona plna energie... a spanok cez den... niekedy malinko, ale dnes super 2 hodinky

papa a peknu nocku
6. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to zijeee :sweat_smile:

ako ste sa mali ostatni cez vikend? My sme boli pozriet moju rodnu hrudu (skoro som napisala hrodnu rudu) a postihali sme toho neurekom, mame zasobu jablk az do Vianoc, mama nam napiekla oblatky a ja som jej ozdobila medovniky, potom sme stihli este vselico ine, ale kto by to tuna chcel citat?

Luciiii, pekna storry :grinning: a kludne konkuruj, mne to nevaaaa :wink:

no, som dopisala, uz ma tu obaja terorizuju, jeden chce ist na PC a druha chce uz zasa ňam! No kedy si ma zena v domacnosti oddychnut???

tak papa zajtra...
7. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
aj ja som sa zasmiala luci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my mame tatina domaaaaaaa... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak preto tu nie je ani mihanka :slight_smile:
8. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka, bola som u nasich, vcera vecer prisiel domov, ale buduci tyzden ide zas, ale len na 5 dni...
8. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
horal, dik za info :wink: (som myslela, ze v umeleckych kruhoch) je tento nick znamy :slight_smile:
mne manzelove sluzobky az tak nevadili, pokial sme boli sami dvaja, ale s olim je to ine, kazdy clen rodiny sa zide :slight_smile: ale je potom super sledovat,ako sa tesi, ked ho vidi po dlhsom case :dizzy_face:
8. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
připojte prodím svůj podpis na petici proti masovému vybíjené psů v Jižní Korei http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
8. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Eliška je soplikavá v noci umrnkaná ,odsávame sa v kuse všetkym chorobkam prajeme skore uzdravenie
9. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky, teda tady to opravdu žije o 106 :slight_smile:)) :confounded:
9. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte milacikovia.... :dizzy_face: ake je tu tihhhhho :confused: asi toho mate dost.....

tak nech sa kolaciky vydaria,muzickovia viac pomahaju a deticky,tie len nech nechoruju..... :grinning:
**********a nech konecne nasneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: chceme biele Vianoce************
9. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak Eliskška ma už aj zvyšenu teplotu no som na s......a ako nik ešte ma aj ženska oklaqmala objednala som si u nej hami mliečka a ona ich už predala :angry: :angry: :angry: a to sme boli dohodnute este sme si aj volali
9. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky všetkým chorým detičkám prajem skoré uzdravenie mi sme na šťastie zdraví.
včera som konečne kúpila ivke čižmičky do teraz chodila len v takých oteplených botazkách.
keďže sa dnes aj riadne ochladilo tak jej už aj dnes aj čižmičky obujem ešte nám chýba sneh a bude to tu super.
10. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok