Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
4. dec 2009

Horal a kedy treba požiadať až v januári???

tilky
4. dec 2009

ahojte

tak aj my sa pripájame Barči len to najlepšie najkrajšie a naj............

a Evitke zas úspešný koniec a držte sa obaja

a všetkým detičkám krásneho Mikuláša 😵

mihanka
4. dec 2009

Barborke vsetko naj aj na koni... 🙂

selinka, od januara myslim ze az do juna... v januari tam bude asi chaos este... 😉

selina.liana
4. dec 2009

Mihus dik

aj my prajeme barci vsetko naj naj

evit gratulujeme

horalka777
4. dec 2009

seli pokial ja viem, tak az po prvom prvy sa da poziadat, aspon tak vraveli, ja som len citala ten link co sem hodila sim...

babof- kym mi doslo, ze kto je dracik... 😕 😅 Ma krasnu derku Saru, narodila sa koncom aprila, uz som ju chvilku aj varovala, strasne je zlata 😵

katkaza
4. dec 2009

Ahoj
V prvom rade gratulujem Evitke k tehu a držím palce,aby vám dobre dopadlo 😉
Gratulujeme aj Barborke k meninám 🙂
Ja mám stále totálne nestíhačky,malý sa mi zdá,že vôbec nespí a Karo,línka sa naučila liezť,tak celý den behám ako splašená 🙂 Už mesiac som nespala viac ako štyri hodiny,ale malí su božskí a nemenila by som.Minule večer som hovorila mm,že musíme mat este jedno minimálne 😀 😀 Ale až za desat rokov

Inak pozdravujeme všetkých drobcov a posielame pusinky 🙂

bibka333
4. dec 2009

ahojte tak my sme dnes boli v meste rosviecovali stromček a bol aj mikulaš 🙂 a zajtra ideme na mikulaša do sukromnych jasiel tak som zvedava ako Eliška bude reagovat potom pridam aj foto pa idem hajkata prajem vam dobru noc

margaretka08
5. dec 2009

ahojte mamičky mojej ivanke idu asi stoličky v noci sa budi a velmi plače zobudi sa aj 5 6 krat za noc.
cez den ma stale ruky v puse geli vôbec nezaberaju

luciabah
5. dec 2009

margaretka, my sme niekedy dali malej polovičnú dávku Nurofenu. Ale to ked sme si boli na 100% istý ze su to zubky. Gretka sa lepsie vyspinkala a aj cez den bola oddychnutejsia.

A ako u nás? no ocinko nam isiel pit, takze sme doma same. ale uz sme si zvykli.
Vo štvrtok bola Margaretka s mojimi rodicmi na 2 hodinky a ked sme prisli domov, tak sme ich nasli v zachvate smiechu... pricina... gretka utierala baboke ritku a cikulku a potom sa rozhodla, za poutiera aj starkeho... a tak chytila nohu, prudko potiahla a zacala utierat starkemu gulky 😀

posielame pusinky.

evitkamalicka
5. dec 2009

luci sikovnica mala 😀 😀 😀

luciabah
5. dec 2009

evit... co sa za mladi naucis 😉

lubik9
5. dec 2009

luci..no sikovna 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
5. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 umremmmmm 😀 😀 😀 😀

mimusik
5. dec 2009

AHojky,
Barborke k včerajším meninám aj my prajeme vešetko najlepšie 🙂, hlavne nech je zdravučká 😉
Luci - no, čo to, ideš príspevkami konkurovať Horalke 😅 ? Dobrééééééé 😀 😀 😀

Vśetkým, no hlavne našim najmilším najzlatším detičkám prajem krásneho Mikuláša 🙂 😵 🙂 , nech si v čižmičkách nájdu všakovaké mňamky a nech si užijú stretnutie s ním aj naživo 😉 Tentokrát to všetko budú už vnímať, tak budú mať zážitok 🙂
My ideme zajtra na námestie, Kika vystupuje zo súboru, tak dúfam, že tiež stretneme jedného 😉

bibka333
6. dec 2009

Lucka 😀 😀 😀 😀 😀
Veselého mikuláša
dnešna fotohttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

phoebe003
6. dec 2009

Ahojky kočky... Kdepak všechny jste??? Co vyvádíte?

no já jsem dnes napekla dva druhy lineckého a jednu část jsem poslepovala, tak mne bolí za krke, že umírám.

A náš Adámek má asi zánět spojivek. Má očička opuclá, zarudlá, teče mu z nich zeleno-žlutý sajrajt a vypadá jako kdyby byl stále ospinkanej. A přesto se usmívá na svět a dělá mi radost. Je mi ho tak strašně líto. Až se mi chtělo brečet, když jsem ho vytahovala ráno z postýlky. 😔 😢 zítra jdeme k paní dr, protože to vypadá, že Eliška má zánět močových cest... takže prostě předvánoční idilka... Jsem nadšená... Držte mi pěstičky kočky ať to zítra u dr dopadne co nejlépe.... Jdu ještě na chvilku na FB a pak chrupat. Brou noc 🙂))

phoebe003
6. dec 2009

Luci malá je šikulka, až jsem si málem ustříkla, když jsem to četla 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

luciabah
6. dec 2009

phoebe... zajtra drzim palce, nech dobre dopadnete

my mame doma tatinka, zavan alkoholu okolo neho 🙄

a ja unavena ako dabel, pretoze ma v noci 4x gretulka zobudila, sadla si do mojej postele a ze... mama, toto, .....mama, havo.... mama, tam a potom mi ukazovala husenicku, co ma v posteli a nakoniec si lahla na moj vankus do mojej postele a ukazala, mama tam... teda do jej. to je strasne, este aj v noci ma buzeruje 😀 a ja rano nevyspata a ona plna energie... a spanok cez den... niekedy malinko, ale dnes super 2 hodinky

papa a peknu nocku

horalka777
7. dec 2009

tu to zijeee 😅

ako ste sa mali ostatni cez vikend? My sme boli pozriet moju rodnu hrudu (skoro som napisala hrodnu rudu) a postihali sme toho neurekom, mame zasobu jablk az do Vianoc, mama nam napiekla oblatky a ja som jej ozdobila medovniky, potom sme stihli este vselico ine, ale kto by to tuna chcel citat?

Luciiii, pekna storry 😀 a kludne konkuruj, mne to nevaaaa 😉

no, som dopisala, uz ma tu obaja terorizuju, jeden chce ist na PC a druha chce uz zasa ňam! No kedy si ma zena v domacnosti oddychnut???

tak papa zajtra...

simona161
8. dec 2009
mihanka
8. dec 2009

ahojte...
aj ja som sa zasmiala luci... 😀 😀 😀 😀

my mame tatina domaaaaaaa... 😵 😵

horalka777
8. dec 2009

jaaaj tak preto tu nie je ani mihanka 🙂

mihanka
8. dec 2009

horalka, bola som u nasich, vcera vecer prisiel domov, ale buduci tyzden ide zas, ale len na 5 dni...

babofka
8. dec 2009

ahojte
horal, dik za info 😉 (som myslela, ze v umeleckych kruhoch) je tento nick znamy 🙂
mne manzelove sluzobky az tak nevadili, pokial sme boli sami dvaja, ale s olim je to ine, kazdy clen rodiny sa zide 🙂 ale je potom super sledovat,ako sa tesi, ked ho vidi po dlhsom case 😵

phoebe003
8. dec 2009

připojte prodím svůj podpis na petici proti masovému vybíjené psů v Jižní Korei http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

bibka333
9. dec 2009

ahojte Eliška je soplikavá v noci umrnkaná ,odsávame sa v kuse všetkym chorobkam prajeme skore uzdravenie

phoebe003
9. dec 2009

Ahojky kočky, teda tady to opravdu žije o 106 🙂)) 😖

matulik
9. dec 2009

ahojte milacikovia.... 😵 ake je tu tihhhhho 😕 asi toho mate dost.....

tak nech sa kolaciky vydaria,muzickovia viac pomahaju a deticky,tie len nech nechoruju..... 😀
**********a nech konecne nasneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 chceme biele Vianoce************

bibka333
9. dec 2009

ahojky tak Eliskška ma už aj zvyšenu teplotu no som na s......a ako nik ešte ma aj ženska oklaqmala objednala som si u nej hami mliečka a ona ich už predala 😠 😠 😠 a to sme boli dohodnute este sme si aj volali

margaretka08
10. dec 2009

ahojte mamičky všetkým chorým detičkám prajem skoré uzdravenie mi sme na šťastie zdraví.
včera som konečne kúpila ivke čižmičky do teraz chodila len v takých oteplených botazkách.
keďže sa dnes aj riadne ochladilo tak jej už aj dnes aj čižmičky obujem ešte nám chýba sneh a bude to tu super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre