• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
quest, syr tvrdy, alebo aj syrokrem... nejako casto nedavam, lebo moc nemusi, radsej ma redkovku... :grinning:
a mliecko um davam pred spanim, ale aj tak sme niekedy hore aj 3x... ale len cucne a spi...
16. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tvrdy syr davam uz asi mesiac, obcas. Makke syry nie, tm je podla mna viac vselijakych Eciek.. A zacali sme Lucinou na chlebiku :slight_smile: Cokoladu Blanka este neokusila, ani ziadneho brumika - ale zato okostovala vselijake domace kolace :wink: Ona papa celkom fajn, KYM jej nelezu zubale, to je potom iba mliecna dieta :sweat_smile: Teraz leti cinska kapusta, paprika a oplatky.
17. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
question prepač že som ti nepovadala nejake pozbudive slova :frowning2: ste to zvladli a už sa do nemocnice nikdy nevracajte to vam praje zo srdca :slight_smile:
syry papa sem tam tvrde a syrokrem na chlebik :slight_smile:
Fibi na nočniku ked rano vstane tak vždy niečo čitame a cez den len ked ide spinka to sa vačinou vycika :slight_smile:
Soplikoškom prajeme skore odsoplikovanie :wink:
Eliška včera zase večer grckala ale všetko ok asi jej dnes večer nedam kašu ani mliečko aby sa to zase nezopakovalo pa idem si tepovat koberce
17. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky..
bib dakujeme,ale uz je to za nami :wink: bibka vynechaj kasu a uvidis co to spravi,hm
kocky ale teraz ste ma poymylili s tymi syrmi..pisete ze tvrde a davate lucinu a syrokrem..tak som z toho jelen.. tvrde syry su tvrde syry a nie roztieratelne,ci ako? robim zo seba somara,co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ques, oli papa tvrde (eidam,gouda,..) , skusali sme aj lucinu, ale ta mu nechuti :confounded:
no a tavene (lunex, syrokrem,...) nie su vhodne, je tam strasne vela soli a tuku a vselijakych 'zdravych' veci :wink:
17. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof dakujeeeeeem :grinning:
17. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ques, Lucina je sice makka, ale je to asi najzdravsi syr :grinning: Makkymi som myslela tavene, vsetky v crievkach, trojuholnickove atd, presne ako pise babof :wink:
17. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vytepovane 3 domacnosti moja ,maminkina , svokrina naviac som sa nadrela im ja som si len gauča a 2 menšie koberce boli ma ruky pomoc mala bola cely den s ocinom boli aj vonku maly behala po sniežiku a radovala sa :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
17. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka, vyhravas titul "tepovacka roka". Cenu si musis prist prevziat osobne niekedy do redakcie TV Modry kooon :sweat_smile:
17. dec 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Horal dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka ja by to nerobila ani keby ma zato platili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka..prajeme ti vsetko najlepsie k dnesnym meninkam...timi posiela pusinku..cmuk :dizzy_face:
18. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, vsetko naj :dizzy_face:
18. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka .... pusinka na licko a vsetko naj naj naj :grinning: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj cely den myslim na jedinu Slavku co poznam....tak vseetko naj... :dizzy_face: mihankamaly :dizzy_face:
a maly darcek sme dostali aj my....piskali sme sa do nocnika....huraaaaa,hrdina moj maly :grinning:

(kakal sice do plienocky :angry: ,ale hned ako som ho prebalila,vzal tu naloz a pekne ju odniesol do kosa,saaam...)

tolko samochvaly :sweat_smile:

bibka,jej teba chcem mat za svokru,svatku,to je jedno,a prides tepovat aj k nam....?asi som koza,prepac,ale si neskutocna.... :wink: tolko energie a ochoty pri troch detoch.... :dizzy_face:
18. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavka,..vsetko naajjjjjj este stihame :wink:
18. dec 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeem, ste zlaticka... :dizzy_face: cmuk cmuk...
dneska sa nam vrati tatinooo, uz je na tomto kontinente aspon :grinning: ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bibka, waaaaaaaw... ja tepujem skoro kazdy mesiac nasu bielu sedacku... :sweat_smile: ale tri ani za nic...
matulik, gratulaacia k cikande.... :grinning:
19. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som stihla napiect medovniiicky... urobit vianocnu vyzdobu, boli sme sa prejst kupit pecivo a zamknut nausnicky... a cakame na tatinka.... simi buva... jak mi je fajne, citim vianoceeeeeeeeee.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja aj ja, prave sme sa vratili prechadzky v snehuuuu a BB konecne zaspala bez dudla, aspon cez den... :dizzy_face:

Vianoceeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ohryzene sviecky na adventnom venci...huraaaa Vianoceeeee****************
19. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavke

Nech ruže na ceste sypú sa,
nech každé tvoje želanie splní sa.
Všetko najlepšie.cmuk :slight_smile:

babenky moje Eliska v noci vystrajala plačkala vypinala sa no hroza taket to bolo asi po druhy krat od narodenia
cez den nevedela zaspinkat zase sa opakovalo čo v noci narukach som ju čičikala ,hladkala, hojdala a len plač a vypinanie :frowning2: :frowning2: :frowning2: ma este kusok sopliky dva dni už nebola ani von som sa bala a teraz som jeje tak nečakane chytila uško a plač strašni tak to je uško dala som jeje kvapky garosone a teraz tu beha spokojna tak dufam že noc bude ok

piekla som a ja linecke , kokosove ježe a idem ešte medovničky moje detičky mi dnes pomahali osto šest :slight_smile:
19. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliška teplotuje :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a chyby v predošlom si nevžimajte
19. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka daj Nurofen / alebo co mas proti teplote a bolesti...ja by som dala aj keby nemala nad 38 a ked do rana neustupi asi by som vybehla na pohotovost ...ak je to zapal stred.uska tak radsej necakat a drzim palce :cry: :wink:
19. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka...radsej chod k doku..pre istotu..aby ste boli co nasjkor zdravi..
Slavka dlho bol MM prec,co? co vlastne teraz robi,ked hned takto po svete beha? a aspon doniesol snad vela darcekov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulik... :grinning: u nas si simi okrem snehuliaka nevsimla absolutne nic... ani svetielka s cecinou, ani svietniky, ani veniec na stole... a upozornovat ju teda nebudem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bibka, dufam, ze to nebudete mat usko, ale len zo zubkov... :frowning2: drzkajte sa a napis hned, ako sa mate...

quest... tatino buduje -spravuje jeden polovnicky revir v JAR a doniesol toho kopec, najviac sa mi pacia saty pre simi s kabelkou... foto dam poobede... :dizzy_face: zacal len od decembra, bol prec najprv 10 dni, tyzden doma, a teraz bol len 5 dni a do 10.1. bude domaaaaaaaa... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliške som dala na noc štrafik do uška cez noc bola hore len raz a vstala o7 45 h rano ,po obede ked isla spinkat tak mala zvyšenu teplotu 37,6 dakujem vam kočky za rady ale dnes na pohotovost nejdem nema dobry dotor službu tak len zajtra k dokine
20. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vsetkych pozdravujeme, bibka, drzim palce, nech sa usko rychlo prelieci.

ja som bola teraz 3 dni v praci, mala ma v piatok ani nevidela :frowning2: :pensive: a vcera bola na mne ako kliest a zaspaval mi v lone. pokladik moj, ale teraz pojdem do prace az 28. takze mam cely tyzden volnoooooooo.

no a nalievaju sa nam posledne stolicky, placeme hocikedy, hocikde, pchame si prsteky do pusy, co sme si uz davno nie, mame vela vela slin a soplikov / ale tie my mame stale/.

posielam vsetkym pusinky, musim utekat.pa
20. dec 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky

Bibka u nás je teraz podobné, ale najhoršie to bolo začiatkom týždňa, budí sa okolo polnoci a len plač a plač. Ani papu ani didu ani na rúčky len sa vzpiera keď ju vezmem ( no sily má na rozdávanie ) no milule som sa ráno zobudila s takou svalovicou na rukách od držania a na nohách od skákania na fitlopte ( my stále takto zaspávame).

V pondelok sme boli hore od polnoci do piatej, to mala aj horúčku, potom zaspala na hodinu a koniec. Minule to boli už len 3 hodiny. Si myslím, že jej inú očné zúbky hore, cítim tam niečo, ale neviem isto lebo mi nedovolí to skontrolovať.

UM momentálne nepijeme, len to maminkine ale to pijeme asi 5 krát na deň a plus v noci. Ináč papkáme furt máličko.

Juuuj ale rozprávame veeeeeľa. najnovšie sme sa naučili ako sa volá tatino... Daňo, ale tak pekne to hovorí :grinning:,
a ona sa volá Hauo, mamina je Aaja, baba, dedo, ďoďo, hobo, krka- krstá, aaka-saška, teta...už pozná všetkých.

Nočník je u nás AA, a to požíva keď ide kakať alebo piškať. Alebo len tak, keď sa jej spýtam, že čo robila Kikinka, tak ona na to furt AA. A tento týždeň je najobľúbenejšie slovo NE, no na všetko. Keď ide reklama na Kofolu, tak od začiatku hovorí len NE, NE

Už radšej končím túto tapetu a prajem príjemný zvyšok nedele. :zipper_mouth:
20. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zla matka, :frowning2: :rolling_eyes: boze, ja som ale zla matka, zlostim sa na seba , jooooooooooooooooooj, kopnite ma niekto do za..u
20. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..co sa stalo? :confused: ..ale urcite nie si zla matka!
20. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok