Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

tilky
30. jan 2010

Ahojte tak konečne som sa tu zjavila

my po soplíkoch už v pohode sme to zvládli aj bez ATB
vidím že tu riešite vážnu tému nejdem sa zapájať zatiaľ u mňa je tento rok prvoradá Praha tam chcem ísť 😵
Slávka neviem to je zlé nemá kožné v Roosveltke pohotovosť na detskú by som nešla je som raz bola poradili mi aby som išla v pondelok k našej Dr.a vypýtali si 2 Eura a ten doktor čo tam bol no škoda rečí

tilky
30. jan 2010

inak všetkým chorôbkam prajeme skoré uzdravenie a nech sa im várusy a bacili vyhnú na sto honov

simona161
30. jan 2010

ahojte, mihan ... u nas bol priebeh po ockovani takyto - 10. den vecer zacali teploty, 11. den vecer sa pridal vysyp na tvaricke, hrudniku a chrbatiku, na 12. den opuchli aj uzliny za uskami ... a na 13., ci 14. den zmizlo vsetko a bolo to ok ... ja som na pohotovosti bola, tam zistili, ze dychanie ciste, hrdlo ciste, vsetko v pohode ... poradili iba davat vela tekutin a znizovat teplotu ... ja uz by som teraz nesla, lenze ja som vtedy o tych reakciach na ockovanie citala az po, takze som nevedela, co sa deje ...
drzim palce, nech to Simonke rychlo prejde ... 🙂

mihanka
31. jan 2010

ahojte...
dakujem simi, aj baby... uz to simonke ustupuje... trosku jej to zislo vecer aj na stehienka a krk, ale uz to nie je take strasne... 🙂

tilky no ved prave,tiez nemam dobre skusenosti s bb pohotovostou...

zofi, vitaaaaaaaaj... dufam, ze sa mate dobre... 😉 gratulujem k mimi v brusku... drzim palce... 😉

krasnu nedelu vsetkym... 😉

mihanka
31. jan 2010

a este sa vam idem trosku pochvalit...
simi od vcera rana necikala do plienky... 😵 urcite to nie je nafurt, ale ved aj tak je to strasne skoro... 🙂 😵

zofinecka
31. jan 2010

miham: no my se máme dobře. Eli je malé torpédo,ale je hodňoučká. Jinak mimi v bříšku roste a už se na něho moooooooooooooooooooooooooc těšíme. Eli bude mít brášku, tak jsem ráda, že se mi splnilo mé přání 😀

babofka
31. jan 2010

mihan, vy uz nacvicujete? my sa len chystame kupit nocnik. ale posledne dni nam vzdy oznami, ze 'kaka'. len skoda, ze po funuse 😀

mihanka
31. jan 2010

zofi, len nech ste zdravi... a ze budes mat parik je len krasny bonus... 😵 😵 😵

babof, kdeze, nenacvicujeme, ja som simi neplanovala posadit na nocnik skor ako v 18tich mesiacoch, len ma prehovorila kamaratka nech ju len skusim posadit na nocnik a ona sa od vtedy pytala "kaka", teraz sa sice nepyta, ale ja ju davam pravidelne cez den a ona vydrzi.. tak raz za tyzden sa aj vytoto do plienky, uz 3 tyzdne sice "nehoda" nebola... a toto ozaj nechapem, ze uz aj cika, vydrzi... aj po noci sucha plienka aj teraz vstala a plienka stale sucha... 😕 😵

je to ale skoro... vobec sa netreba nikam ponahlat, je to normalne, ze vam oznami po funuse, robia to skoro vsetky deticky... 🤐 🙂 ved este nemaju vyvinute zadrziavace... 😉

zofinecka
31. jan 2010

mihan: jo to teda je. Už se těším, ikdyž musím nakoupit věcičky na mimi 😀
Jinak my na nočník chodíme už pěkně dlouho a občas se nám povede i zavoalt že chce ee 😀 ,ale bez plíny ještě nejsme 😉

phoebe003
31. jan 2010

Ahojky maminky, jak se máte? Jdu na Vás zase na chvilku kouknout 🙂 Co je tu nového? já už jsem doma z lyží, byla to paráde, celý týden jsem jen lyžovala a odpočívala, no prostě super, zato doma na mne čekalo překvápko v podobě totálního nepořádku, se kterým definitivně vypořádala až dnes, prostě nechat domáácnost chapovi je děs.... Poraďte mi, jak mám dostat fleky od banánu z dětského povlečení, baldachýnu a mantinelu? Eliška hodila do postýlky Admovi banán a prostě to nejde vyprat, jsem nešťastná.... :(

andre
1. feb 2010

ahojky 😉
dneska ešte nikoho ?? tak lopatujete všetky sneh ? 🙂

phoebe003
1. feb 2010

Ahojky kočky

andre: Já sem nakukuju celý den a taky nikoho nevidímmmm

andre
1. feb 2010

jééé nazdar karol, asiže tu nikto neni 😝

phoebe003
1. feb 2010

Andre : Asi 😀 😀 😀 😀 všichni sáňkují a bruslí a užívají si sněhu 🙂

question
2. feb 2010

ahojte🙂

k stretku, hotel je super ale presne -je raz tak drahy ako maxim.. Zoo bude aj tak lepsie🙂

tak kocky dajte vediet ci Vam vyhovuje maxim..sup sup

mih... snad mala Simi len reakciu na ockovanie..my ideme este len dnes..

phoebe,super ze si sa krasne vylyzovala🙂

musim ist varit.. a hlasujte za ubytkooooooo

lubka78
2. feb 2010

ahojte 😉
mne sa ten Maxim celkom paci, som za 🙂
phoebe...super, ze lyzovacka dobre dopadla....aj ja by som sla hned 🙂
my pojdeme ale celkom inde 😉

lubik9
2. feb 2010

..ja som tiez za maxim 🙂

nas ockovanie este len caka.. 😖

a lyzovat by som sa hned sla..ale nejak nie je cas ☹ ..tak sa aspon s timim sankujeme

luciabah
2. feb 2010

ahojte. aj my s gretkou sme za maxim, datum sa dohodnime, navrhujem 3. vikend majovy... / len tak z brucha/
ockovanie mame za sebou , samozrejme mame teraz nadchu ako po kazdom ockovani a mierne zvysenu teplotu.
dnes sme ale boli kupit topanocky, lebo uz nam skoro trcal palcek a odniesla si ich z obchodu a od vtedy sme ich nemohli dat dolu
musim koncit, matko chce pocitac. papa

mihanka
2. feb 2010

ahojte..
ano bola to len reakcia na ockovanie zrejme... 😔 vam drzim palce, nech ste bez reakcie...
luci, super nove topanocky, my tiez budeme kupovat jarne zachvilku... papucky sme tiez kupovali...
mne sa paci maxim... boli tam viacere maminky z mk ako stretko a vsetci si to chvalia... 😉

luciabah
3. feb 2010

dobre ranko.

mihus... no vlastne su to papucky a cizmycky sme kupovali nove uz v decembri... neviem kto mi povedal, ze deti v zime nerastu... no neviem neviem, lebo za mesiac na narstla na vyske 1cm... teda mame 82 . a noha velka velka, ale nevadi, hlavne ze je zdrava.

babulky, dohodnime sa za to stretko pomalicky, aby sme to zaistili.

zofinecka
3. feb 2010

teda vy zase plánujete srazík? No to my zase nedorazíme ☹

question
3. feb 2010

ockovania za nami.. 😉 3 majovy vikend moooze byt teda--nniekto to tu tusim navrhol🙂

babulky ak mate nejake receptiky na natierky pre nase zlaticka tak mi niecio poslite hm🙂

lilyk
3. feb 2010

ahojte 😉
aj my sme sa vratili z ockovania, nakoniec som dala aj tie kiahne....druhu davku som sa rozhodla nedat, ak by sme to nahodou nechytili tak potom az v 11 roku zivota......ale uz teraz mam bobky na reakciu 😒
a mame 10,5 kila, vysku som nepocula, plac bol hlucnejsi 😝
ques tu su natierky:
http://www.alinka.sk/c/natierky-2-882.html

question
3. feb 2010

Lilyk, dakujeeeeeem..

no tak my sme tazsi🙂 mame 11 a 81 cm🙂

lubik9
4. feb 2010

..dnes tu nic nove? 😕

lubka78
4. feb 2010

ahojte 😉
no my mame predsa nieco nove..okrem toho, ze nam lezu vsetky styri stolicky naraz 😅 ...ako som sa tu tak sporadicky objavila, tak najblizsich 6 tyzdnov ma tu pravdepodobne neuvidite 😕
a co sa tyka stretka, my nemame nic na maj, tak by to mohol byt kludne aj ten 3.majovy vikend 🙂
lilyk...tak hadam sa nic neobjavi po tom ockovani 😉
luci..to som ani nepocula, zeby deti v zime nerastli 😕

zofinecka
5. feb 2010

nazdárek holky, no tak to my na květen toho máme více 😀 😀 😀

horalka777
5. feb 2010

zofinecka a co takto prist porodit na stretko? 😀 😀 😀

To koho napadlo, ze deti v zime nerast? Ja uz som postupne od novembra vyradila trojo topanociek 😉

My stale bez poradne a nezaockovani. Ked mala mat poradnu, bola chora a teraz zasa nie su vakciny, mam sa ozvat po polke februara... 😠 Takze ani netusim kolko meria a vazi. Ale vidi sa mi tak akurat (povedala mamina - amaterka) 🙂 Je akurat nadmerne brckava 😵

Ja tiez zatial treti majovy vikend nemam nic, keby ste vybrali nieco cenovo nenarocne, tak by som mozno dobehla len s malou, mm nebudem trapit 😎

luciabah
5. feb 2010

ahojte babulky

ved ja som sa tiez divila, ked mi to ta pani povedala... ze nerastu... haha...topanky a veci menime tak isto ako v lete, takze nemyslim ze nerastie... vlasten chvalabohu ze rastie a je zdrava 😉 😀

tak termin stretka moze byt ten 3. majovy vikend? a ktory penzion... alebo hotel?

my by sme asi tiez bez tatinka, este uvidime, ale asi skor bez ako s...

zofinecka
5. feb 2010

horal: no tak to asi nepůjde. Nejenom že mám v květnu rodit, ale ještě dělám státnice, tak toho mám až dost. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre