• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
no ideme prcka okupkat a ulozit, tak dobru noc vsetkym... :slight_smile:
20. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - dakujem neprosím - takých poznám - je ich strašne mooooc a majú častý výskyt :grinning:
20. apr 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia,já ti k tomu dárcovství taky přidám jednoho takového a zdarma i vyžehlené košile,ne jenom treýrky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja kupim od vas tie vyzehkene veci :grinning: :grinning: :grinning:
viki , krasne silna je Vikinka , urcite uz bude liezt , ak nie chodit :dizzy_face:
20. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka , mozno tvoj Matko proste ziarli na malu a vynucuje si viac pozornosti, vydrz zlatinko , to prejde a bude ti znova oporou :slight_smile:
20. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz len po porode podotkol: "a teraz som u teba na tretom mieste, najprv oli, potom ty a potom ja :grinning: "
20. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som s týmto problém nemala, mm naše deti miluje a zbožnuje a dá sa povedať že si veľmi rýchlo zvykol a prispôsobil - ale.... zase má iné muchy... no čo už nikto nie sme bez chyby....
20. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora, napodobne :wink:
20. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
viki sa mi nechce veriť,že patríte s malou k októbrovkam...a ja sa vytešujem,že sa malá začala konečne pretáčať :slight_smile:
20. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki,cumim jak puk :confused: akoze my tu na oktobrovom chvoste....som nechcela riesit a zas riesim,porovnavam...kym my poriesime otacanie zvysok uz sedi,kym my sadneme zvysok odkraca asi :pensive: :sweat_smile: kym nam vyleze zub podaktore oktobrovcata sa uz budu pysit kompletnym chrupom :grinning: priznam sa bez mucenia ze zavidim,ale len a len v dobrom :wink:
20. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe? :confused:
20. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky..ja este docitavam ak ed citam vcerajsie preberanie zubkov.tak ja sa chcem tiez postazovat..timi ma uz 2 zubky vyse mesiaca a pol a teraz asi tyzden je na nevydrzanie..teda cez den je OK,ale v noci nevie spinkat :pensive: on mi stale prespal celu noc a teraz sa budi a place,place ko keby aj zo sna,teda ma zavrete ocka,kruti sa a place..je hore takto aj 2hodky v noci a ja som uz zufala,co mu je..mozu to byt zubky,aj ked cez den je vpohode a nic mu nie je???
20. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez komentáře..... :cry:

jinakmy se takyteprve otáčíme a to jen na jeden bok.
20. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik no mozu byt aj zubky,aj nie,sesterkina mala to robila do 11-tich mesiacov,normalne sa pospiacky postavila v postielke a revalaaaaaaa,revalaaaaaaa :unamused:
20. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoeb nesmutni,k tebe to nepasuje nijakovsky :unamused:
20. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emaso,taky si řikám,ale ..... to je jedno...
20. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si sampus ako ja :wink: len pre objasnenie niesom alkoholicka,ale drahy ma meniny :grinning: tak pososavam potroske a popri tom krmim spinosaura :grinning: :grinning: :grinning: -ja raz z toho Sama umrem co odo mna vyzaduje
20. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja malej prognózujem zuby od jej 6tich týždňov,keď začala sliniť,už mala aj všelijaké bodky na ďasienkach a nič nevychádza tak neviem :unamused:
20. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no raz vylezu,avsak nevieme dna ani hodiny :grinning:
20. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kati,tak jak se daří těhulko??? :dizzy_face:
20. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer maminky... :wink:
luci, to bol zufaly vykrik... nechces sa vystazovat viac? ja mojho nedam ani za to vyzehlene pradlo... :grinning:

ema, vobec neporovnavaj, ved ellinka je najmladsia, simonka medzi najstarsimi a zuby nema tiez, otaca sa len ked sa jej chce :wink: ale stale sa smejka, je zdrava :wink:

nemame sa velmi dobre, lebo v stredu pochovavame manzelovu starku, ale uz sa dlho trapila, a je to pre nu vykupenie, takze nic tragicke, ale je nam smutno... som stastna ze sme ju stihli ist pozriet do ruzomberka aj so simi... :frowning2:
20. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka ma mrzi :frowning2:
phoebe...pol dňa nad záchodovou misou ale inak super :slight_smile: a ešte som zabudla dodať,že už zasa nezapnem žiadne nohavice,tak som musela opať vytiahnuť svoje "sexi" tehu oblečko.dúfam,že priberiem aspoň tých 25 ako pri Karolínke :slight_smile:
zuby vylezú tipujem za dva mesiace a ja som už skoro minula ten Calgel :slight_smile:
20. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka,to je smutné :pensive: :pensive: :pensive:

kati nezávidím ti to upřímě,ale dej si do pasu,kolikátý jsi už tt,nevíme o tobě nicccccc :unamused:
20. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe dám si,keď sa rozhodnem,či čakám chlapca alebo dievčatko :slight_smile: som 11 tt
20. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaaaaaa ale to moze byt dlho tajomstvoooooo,ci pipik ci nie :slight_smile: niekedy az do porodu :grinning:

inac Ella mi pokasliava,vraj to moze byt z toho debilneho refluxu,fasa,dufam ze neskoncime s astmou :frowning2:

mihanka :frowning2: co k tomu dodat,vzdy je smutne ked niekto blizky odchadza
20. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihus, je mi luto, ale ako pises, radsej nech sa netrapi. a u nas sa hovori, jeden odide, druhy pride. mozno sa pridas ku katke.

katka, ako pise ema, to moze byt do porodu. keby sme neboli na genetike, tak do porodu by sme nevedeli, co cakame.

ema... prezrad, z kade mate satocky... aj ja potrebujem dvojmo pre sofi a gretku a ty mas vzdy bambulky pekne zladene.

idem zehlit/ aby som pribalila aj ozehlene pyzamo :grinning: /, este nakuknem.
20. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emaso ja som aj pri malej chcela veľké prekvapenie...no a vydržala som to tajiť asi dve hodiny :slight_smile: a to som si povedala,že sa aj ja nechám prekvapiť...
naša malá je chorá stále...jeden týždeň soplíky,potom kašel a,týždeň prestávka a zasa odznova :frowning2:ja už ani nikomu nehovorím,že malá je chorá,lebo si niekto môže myslieť,že trpím nejakým komplexom alebo čo...
20. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam

luci, no zase dnes vecer nic nebude, si ma odstrasila :grinning:

simonka tiez pokasliava ale nasilu, ked si chce poprdiet, vtedy jej vzdy ujde, tak si nasla sposob ako sa vyprdiet :grinning:
20. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok