• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
autor
tak idem varit
22. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow - milé sú tie vaše detičky :slight_smile: musíme si vziať príklad od vás...
Banskobystričanky - nestretneme niekedy v plnom počte a plánovane, aby sme mali na seba viac času? :wink:
22. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimusik aj vaaaaaaaas je tam plno...tak dajte plny pocet :grinning:
22. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S MIhan sa niekdy zvykneme stretnúť, Luciu sme minule stretli náhodne a iba na chvíľočku a s Tilky som už strašne dlho nebola, tak preto by bolo fajn dododnúť si nejaké spoločné popoludnie.
Dnes mám stretko s kamoškou, čo sme boli spolu na izbe v porodnici - má velkéééé šikovnéééé dievčatko, tak som zvedavá na ne
22. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, paradna fotka , teda mala v tom aute.. :grinning: no vidis nasa este soferovat nevie , teraz si nas ty predbehla :dizzy_face:
to ste jej kupili? aj my mame v plane , ale asi az ked bude viac vnimat, lebo teraz by mi to tu asi zavadzalo..kde si to kupila , je uzasne? :dizzy_face:
22. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan asi prve 3 razy som davala polovicku a potom uz cely
22. apr 2009 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamky,tak já se akorád připravuju,že zajedu s eliškou k dr.udělala se jí na hlavě taková nějaká bolička tvrdá a říká,že jí to bolí,tak jse na to zvědavá,pro jistotu tam zajedu a uvdíííme
22. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viki uz som davala link vcera...jedna pani predava na nete v MMA...ma vseliake...ale bude v garazi :grinning:
22. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak fotečky krááásnééééé
22. apr 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi nech to nie je nic vazne.. :pensive: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki doufámmm

letíme,tak ppápápápápá
22. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flooooww... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vy dofrcite do larionu kazdy na svojom? :grinning: je superacke... :wink:

mimus ahoj... ja kalerab este e-e... dnes zajko, a potom zelena fazulka, tu este nemala... ale chuti jej vsetko, strasne je zlata... :dizzy_face: stretko dame... a dakujem za starku, akurat ideme na pohreb o 2... nasi pridu k malej...

henri, to som chcela s papanim, ze simonke zozaciatku nie ze nechutilo ale zvykala si na nove chute cudnou tvarou, aj teraz prve dve lyzicky sa tvari nespecificky, alebo az prilis specificky... :grinning: ale potom krasne otvara pusinu... preto treba davat jednu potravinu aj 3 dni nech si zvykne na tu chut... :slight_smile:
22. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka ja som malej prve dva dni dala len tretinku bananu, lebo mala od narodenia problemy s bruskom, ani teraz este nedavam cely, tak polku, ale kazde babatko je ine, jedno spapa viac, ine menej

flow ................ paraaaaaaaaaaaaaaaaada :wink: myslim ze sophie bude mat na pieskovisku zastupy ctitelov s takym farom, ale urcite aj bez neho :slight_smile:

fibi, drzime palce, nech ste v poriadku
22. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auto je super, len ak by sme ho teraz kúpili tak by jej ho jurko dovtedy než by ho mohla ona používať zničil..... jurko má šlapací traktor a stále chce aby som malú dala do fúrika že on ju bude voziť, že jemu určite nebude plakať.... je zlatý......
moje dieťa nechce tie sladké príkrmy - absolútne ich odmieta, ale banán a jablčo ocucáva - tak papáme tak....
22. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :slight_smile:
mihi velmi pekne dakujem za opis plavania, aj borinke.....maly kupovane papania nechce ...ziadne ze zvyka si na chut...asi ma pocul ked som hovorila, ze len v nudzovuch pripadoch dame sklicko :sweat_smile: co mu dam varene to vsetko spapka a banan davame maly ( cely :grinning: )
Flow b :grinning: hovske je to auticko , aj ja sceeeem, ale drahy mi tuka na celo, ze ta co ty salena :confounded: zevraj az buduci rok...no umvidiiime :sunglasses:
fibi :wink:
22. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,tak jsem doma.doktorka je kráááva,hledám jinou..!!!! :angry: jsme tam přišly a ona na mne,že co chodíme v době,kdy je poradna.řikám,že mám práci a nestihla jsem todřív a ona prej,že si to mám zařídit,když mám malé děti a pak jako teda co je ele,tak jsem jí ukálala tu bouličku na hlavě a ona že jako proč tam chodím s takovým pupínkem,že prej to nic není a kdž ji řikám,že si stěžuje,že jí to bolí,tak prej ji asi něco štíplo nebo co a poslala nás domů,takže jsem nasssssss.....á jak nevím co.
22. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tocimeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aaaleeeluuuujaaaa,dockali sme sa
22. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emaso pochopila som to spravne :sweat_smile: uz sa otacate :dizzy_face: velka gratulacia :slight_smile: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emaaaaa hurrraaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taki ste malicki a taki sikovniiiiiiiiii :grinning: jupiiijupiii
22. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
henri ono je na dialkove, takze ja soferujem, krasomila len sedi a kuka...takze zatukaj drahemu, ze to vymozenost :grinning: :grinning: :grinning:
dakujeme mamky za pochvaly ani vystupovat z neho nechce...
mihan no kazdy na svojom, zacne manzel on ma najvacsie, potom ja ja mam take chutne do mesta a zavrsi to princess na cabriolete :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my nic nove, ale vonku je krasne a tak si tp uzivame. papa, ideme este vonku, len sa napapkame.
22. apr 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan my sme už v polke druhého a už aj pod koleso plávame je to paráda , ale veru mala som strach ked sa mali ponárať prvý raz
22. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zas mam chvilocku volno :wink:

dakujeme ze s nami zdielate radost z otacania,sak uz bolo nacase :wink:

viki spravne pochopila-viki bystra :grinning:

henri,si mila ze nas takto povzbudzujes :wink: ale vyraz malicki pri nasej sumo vahe vyznieva fakt cudne :grinning: :grinning: :grinning:

flow no ani nekomentujem radsej,Sophie je rodena motoristka :dizzy_face:

a ostatnym prajem este pekny slnecny den
22. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte flow parada :slight_smile:
fibi dobre robis ze ju vymenis ja by som sa s nou pohadala :slight_smile:
emaso gratulacia k otačaniu my sa este nie len pravobok a lavobok :slight_smile:
viki dakujeme za pochvalu :slight_smile:
mimusik a dajte stretko ja by som prisla ak sa my bude dat :slight_smile:
22. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé martina malý je krásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neviem či mi odpovieš ale aký máš kočík?
22. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už okupkany na papany a uz haji baby kde ste ja o chvilk musim ist ta od pc :frowning2:
22. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
jeeej padla lyzicka do cajicka,mi pripomina moko jaslicky :dizzy_face: ..ja by som chcela zacat chodit plavat s Tomim,len nemam este vyrieseneho Majka tak to stale odkladam. Dufam ze nam to vyjde :wink:
Emaso supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
22. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk presne tam chodím spoločne so silvinkou a našími drobcami :dizzy_face:
22. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamky :slight_smile:
chválim chváliteľné :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem k úspechom :dizzy_face: :dizzy_face: ... a hádam je v tom všetko čo si zaslúúúúži obdiv, mamky... všakže neva že to neni po jednom :sweat_smile: ... ale prečítané máme poctivo, tak vieme k čomu gratulujeme :dizzy_face:
a mihan... :pensive:
22. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok