Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
22. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ale my soferujeme 😀 😀 😀 😀

flow333
autor
22. apr 2009

tak idem varit

mimusik
22. apr 2009

Flow - milé sú tie vaše detičky 🙂 musíme si vziať príklad od vás...
Banskobystričanky - nestretneme niekedy v plnom počte a plánovane, aby sme mali na seba viac času? 😉

flow333
autor
22. apr 2009

mimusik aj vaaaaaaaas je tam plno...tak dajte plny pocet 😀

mimusik
22. apr 2009

S MIhan sa niekdy zvykneme stretnúť, Luciu sme minule stretli náhodne a iba na chvíľočku a s Tilky som už strašne dlho nebola, tak preto by bolo fajn dododnúť si nejaké spoločné popoludnie.
Dnes mám stretko s kamoškou, čo sme boli spolu na izbe v porodnici - má velkéééé šikovnéééé dievčatko, tak som zvedavá na ne

viki08
22. apr 2009

flow, paradna fotka , teda mala v tom aute.. 😀 no vidis nasa este soferovat nevie , teraz si nas ty predbehla 😵
to ste jej kupili? aj my mame v plane , ale asi az ked bude viac vnimat, lebo teraz by mi to tu asi zavadzalo..kde si to kupila , je uzasne? 😵

evitkamalicka
22. apr 2009

mihan asi prve 3 razy som davala polovicku a potom uz cely

phoebe003
22. apr 2009

ahojky mamky,tak já se akorád připravuju,že zajedu s eliškou k dr.udělala se jí na hlavě taková nějaká bolička tvrdá a říká,že jí to bolí,tak jse na to zvědavá,pro jistotu tam zajedu a uvdíííme

flow333
autor
22. apr 2009

viki uz som davala link vcera...jedna pani predava na nete v MMA...ma vseliake...ale bude v garazi 😀

phoebe003
22. apr 2009

jinak fotečky krááásnééééé

viki08
22. apr 2009

fibi nech to nie je nic vazne.. 😔 😵

phoebe003
22. apr 2009

viki doufámmm

letíme,tak ppápápápápá

mihanka
22. apr 2009

flooooww... 😵 😵 😵 tak vy dofrcite do larionu kazdy na svojom? 😀 je superacke... 😉

mimus ahoj... ja kalerab este e-e... dnes zajko, a potom zelena fazulka, tu este nemala... ale chuti jej vsetko, strasne je zlata... 😵 stretko dame... a dakujem za starku, akurat ideme na pohreb o 2... nasi pridu k malej...

henri, to som chcela s papanim, ze simonke zozaciatku nie ze nechutilo ale zvykala si na nove chute cudnou tvarou, aj teraz prve dve lyzicky sa tvari nespecificky, alebo az prilis specificky... 😀 ale potom krasne otvara pusinu... preto treba davat jednu potravinu aj 3 dni nech si zvykne na tu chut... 🙂

martanko
22. apr 2009

mihanka ja som malej prve dva dni dala len tretinku bananu, lebo mala od narodenia problemy s bruskom, ani teraz este nedavam cely, tak polku, ale kazde babatko je ine, jedno spapa viac, ine menej

flow ................ paraaaaaaaaaaaaaaaaada 😉 myslim ze sophie bude mat na pieskovisku zastupy ctitelov s takym farom, ale urcite aj bez neho 🙂

fibi, drzime palce, nech ste v poriadku

bora8
22. apr 2009

auto je super, len ak by sme ho teraz kúpili tak by jej ho jurko dovtedy než by ho mohla ona používať zničil..... jurko má šlapací traktor a stále chce aby som malú dala do fúrika že on ju bude voziť, že jemu určite nebude plakať.... je zlatý......
moje dieťa nechce tie sladké príkrmy - absolútne ich odmieta, ale banán a jablčo ocucáva - tak papáme tak....

henri001
22. apr 2009

ahojteeee 🙂
mihi velmi pekne dakujem za opis plavania, aj borinke.....maly kupovane papania nechce ...ziadne ze zvyka si na chut...asi ma pocul ked som hovorila, ze len v nudzovuch pripadoch dame sklicko 😅 co mu dam varene to vsetko spapka a banan davame maly ( cely 😀 )
Flow b 😀 hovske je to auticko , aj ja sceeeem, ale drahy mi tuka na celo, ze ta co ty salena 😖 zevraj az buduci rok...no umvidiiime 😎
fibi 😉

phoebe003
22. apr 2009

ahojky holky,tak jsem doma.doktorka je kráááva,hledám jinou..!!!! 😠 jsme tam přišly a ona na mne,že co chodíme v době,kdy je poradna.řikám,že mám práci a nestihla jsem todřív a ona prej,že si to mám zařídit,když mám malé děti a pak jako teda co je ele,tak jsem jí ukálala tu bouličku na hlavě a ona že jako proč tam chodím s takovým pupínkem,že prej to nic není a kdž ji řikám,že si stěžuje,že jí to bolí,tak prej ji asi něco štíplo nebo co a poslala nás domů,takže jsem nasssssss.....á jak nevím co.

emaso
22. apr 2009

tocimeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 aaaleeeluuuujaaaa,dockali sme sa

viki08
22. apr 2009

emaso pochopila som to spravne 😅 uz sa otacate 😵 velka gratulacia 🙂 😵

henri001
22. apr 2009

emaaaaa hurrraaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 a taki ste malicki a taki sikovniiiiiiiiii 😀 jupiiijupiii

flow333
autor
22. apr 2009

henri ono je na dialkove, takze ja soferujem, krasomila len sedi a kuka...takze zatukaj drahemu, ze to vymozenost 😀 😀 😀
dakujeme mamky za pochvaly ani vystupovat z neho nechce...
mihan no kazdy na svojom, zacne manzel on ma najvacsie, potom ja ja mam take chutne do mesta a zavrsi to princess na cabriolete 😀 😀 😀

luciabah
22. apr 2009

ahojte

my nic nove, ale vonku je krasne a tak si tp uzivame. papa, ideme este vonku, len sa napapkame.

selina.liana
22. apr 2009

mihan my sme už v polke druhého a už aj pod koleso plávame je to paráda , ale veru mala som strach ked sa mali ponárať prvý raz

emaso
22. apr 2009

tak zas mam chvilocku volno 😉

dakujeme ze s nami zdielate radost z otacania,sak uz bolo nacase 😉

viki spravne pochopila-viki bystra 😀

henri,si mila ze nas takto povzbudzujes 😉 ale vyraz malicki pri nasej sumo vahe vyznieva fakt cudne 😀 😀 😀

flow no ani nekomentujem radsej,Sophie je rodena motoristka 😵

a ostatnym prajem este pekny slnecny den

bibka333
22. apr 2009

ahojte flow parada 🙂
fibi dobre robis ze ju vymenis ja by som sa s nou pohadala 🙂
emaso gratulacia k otačaniu my sa este nie len pravobok a lavobok 🙂
viki dakujeme za pochvalu 🙂
mimusik a dajte stretko ja by som prisla ak sa my bude dat 🙂

bora8
22. apr 2009

jééé martina malý je krásny 😵 😵 😵 neviem či mi odpovieš ale aký máš kočík?

bibka333
22. apr 2009

my sme už okupkany na papany a uz haji baby kde ste ja o chvilk musim ist ta od pc ☹

lilyk
22. apr 2009

ahojte 😉
jeeej padla lyzicka do cajicka,mi pripomina moko jaslicky 😵 ..ja by som chcela zacat chodit plavat s Tomim,len nemam este vyrieseneho Majka tak to stale odkladam. Dufam ze nam to vyjde 😉
Emaso supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂

bora8
22. apr 2009

lilyk presne tam chodím spoločne so silvinkou a našími drobcami 😵

andre
22. apr 2009

ahoj mamky 🙂
chválim chváliteľné 😵 😵 gratulujem k úspechom 😵 😵 ... a hádam je v tom všetko čo si zaslúúúúži obdiv, mamky... všakže neva že to neni po jednom 😅 ... ale prečítané máme poctivo, tak vieme k čomu gratulujeme 😵
a mihan... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre