• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
24. apr 2009 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta neni tak???
24. apr 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta moze byc
24. apr 2009 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: luba nas i s hovnem v ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
evit bude kostymerka :sunglasses:
24. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri beriem funkicu :sweat_smile:
24. apr 2009 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre istotu si dopredu rezervujem tie bledomodre zo zlatou aplikaciou na ramienkach :grinning:
24. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
baby to je ale krasny deeeeen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bozkam vas na licka, ideme foooon na sluneecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri tak sa pekne poslnte
24. apr 2009 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem obalovat rezne.... :sweat_smile:
potom to cele zorganizujem.... :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaa... bian sa chysta na veceeer.... :grinning:
24. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan ja keby mala dres tiez by sa chystala, tak sa chystam bez, ani pukance vecer nemozem kedze drzim stihlu liniu, no ale nevadi
24. apr 2009 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha tu uz je telka, serial no a ja ridim ako najata :slight_smile:
martanko ke neoem spat tak aspon poriadim mna takto raz za cas chyti :slight_smile:
slavka ale naozaj mas prehlad nech ces byt aj nasa kronikarka ze napises co sa ktory den stalo a po 20 rokooch dame stretko a budeme čitkat ak budeme videt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Selinka gratulujeme k vykonu :slight_smile:
24. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den mamky..nestiiiiham..pride vecer kamoska,tak musim skulturnit bytik,aby sa aspon dnu dostala a mala sa kam pohnut a posadit :grinning: a este aj varit treba a vooon pojdeme na slniecko

mihanka..ano,bruno je psik (velky psik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) domovy,presne bytovy,pritulny ako plysak a timi ho miluje a urcite si ho zamiluju aj vsetky oktobrove deticky :dizzy_face: takze cez vikend poslem peniazky
24. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko mamulenky.tak dneska to o5 vypadá na kráásný sluneční den.v půl jedné jdu do práce,takže si pádím umýt hlavu,poklidit,obléknout a v půlu mne tuvyzvedne šéf a jdeme vydělávattttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mi držte pěstičky at mi to jde... :wink:
24. apr 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, my sme dali nas dres svagrovi, ten si to vychutna priamo v svajciarsku... dnes este nie, ale zvysok zapasov tam bude... :dizzy_face: my dnes na chate neviem ako... :confounded:

bibka, no ale dobryyyy napad... :dizzy_face: budem tlacit vsetky stranky co napiseme... mohla by aj ema, lebo ta pise vsetky brepty a hlasky... :grinning: :grinning:

lubik, tesime sa aj my na bruna, aj na čipsyho gaucoveho od flow... :grinning:
phoebs... zlaticko stasticko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim teda, nech v auguste dofrcis na tom novom tatosovi... :wink: :grinning:
24. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky a pre mna nejaká funica???? :wink:
24. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty budes inkognito v parochni... :grinning:
24. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka děkujuuuuuu jsi sluníííčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky som tu znova.ako sa mate :slight_smile:
24. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

tak sme sa akurat vratili z dlhej prechadzky, bolo super, maly fajne pospal a teraz sa hrajka v postielke
24. apr 2009 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyyyyy...

tu sa vcera ale rymovalo :grinning: :grinning: :grinning:
ja som vcera mala jazdy a mam skusky presne na moje meniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleeeeee bojim bojim :fearful: :fearful:
gratulujem vsetkym sikovnikom a sikovnickam , aj vymesacnikom a aj kakacikom do serblika :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki neboj to zvladnes, ja by som chcela tiez este tento rok robit vodicak, len uvidim ci stihnem
24. apr 2009 o 16:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam,lebo ak nespravim na prvykrat, tak ta hanba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ked sa do toho pustis, tak uz to pojde zavratnou rychlostou :wink:
24. apr 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, zajtra budu vlasky?
24. apr 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viki ako ste sa mali.misme doteraz boli vonku sa preist. :slight_smile:
24. apr 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki ano budu, uz sa neviem dockat :dizzy_face:
24. apr 2009 o 16:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit to ti verim, aj ja by som bola..potom hod fotku,..sa neviem dockat , a to nerobia vlasky mne..
:dizzy_face:
sofia ahoj , my sme dnes behali trosku po meste, chceli sme si kupit nejake kvietky do kvetinacov , ale mali len muskaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a primulky :unamused: tak nic , a teraz sa mi mala zobudila , spala na terase.. a uz sa hra na koberci :wink:
24. apr 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki potom hodim, musim este dnes odfotit ako vyzera moja hlava teraz a ako potom
24. apr 2009 o 16:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky..ste tu niekto? bola som na prechadzke a zohnala som aj bataty..len neviem ako ich urobit? len varit ako zemiak? a ako dlho? je to dost velke,tak mam urobit len kusok a ako mam uschovat ten zvysok? zajtra zaciname s mrkvou..kedy potom mozem pridat bataty?
24. apr 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik v tomto ja neporadim, my sme bataty este nemali, len normalne zemiaky
24. apr 2009 o 16:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok