Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
24. apr 2009

flow 😀 😀 😀

flow333
autor
24. apr 2009

ta neni tak???

evitkamalicka
24. apr 2009

ta moze byc

henri001
24. apr 2009

😀 😀 😀 😀 luba nas i s hovnem v ruce 😀 😀 😀 😀 😀 😀
evit bude kostymerka 😎

evitkamalicka
24. apr 2009

henri beriem funkicu 😅

henri001
24. apr 2009

pre istotu si dopredu rezervujem tie bledomodre zo zlatou aplikaciou na ramienkach 😀

henri001
24. apr 2009

😀 😀 😀
baby to je ale krasny deeeeen 😵 😵 😵 bozkam vas na licka, ideme foooon na sluneecko 😵 😵 😵

evitkamalicka
24. apr 2009

henri tak sa pekne poslnte

mihanka
24. apr 2009

a ja idem obalovat rezne.... 😅
potom to cele zorganizujem.... 😀 😀

mihanka
24. apr 2009

aaaaaaaaa... bian sa chysta na veceeer.... 😀

evitkamalicka
24. apr 2009

mihan ja keby mala dres tiez by sa chystala, tak sa chystam bez, ani pukance vecer nemozem kedze drzim stihlu liniu, no ale nevadi

bibka333
24. apr 2009

fiha tu uz je telka, serial no a ja ridim ako najata 🙂
martanko ke neoem spat tak aspon poriadim mna takto raz za cas chyti 🙂
slavka ale naozaj mas prehlad nech ces byt aj nasa kronikarka ze napises co sa ktory den stalo a po 20 rokooch dame stretko a budeme čitkat ak budeme videt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Selinka gratulujeme k vykonu 🙂

lubik9
24. apr 2009

pekny den mamky..nestiiiiham..pride vecer kamoska,tak musim skulturnit bytik,aby sa aspon dnu dostala a mala sa kam pohnut a posadit 😀 a este aj varit treba a vooon pojdeme na slniecko

mihanka..ano,bruno je psik (velky psik 😝 ) domovy,presne bytovy,pritulny ako plysak a timi ho miluje a urcite si ho zamiluju aj vsetky oktobrove deticky 😵 takze cez vikend poslem peniazky

phoebe003
24. apr 2009

dobré ranko mamulenky.tak dneska to o5 vypadá na kráásný sluneční den.v půl jedné jdu do práce,takže si pádím umýt hlavu,poklidit,obléknout a v půlu mne tuvyzvedne šéf a jdeme vydělávattttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak mi držte pěstičky at mi to jde... 😉

mihanka
24. apr 2009

evit, my sme dali nas dres svagrovi, ten si to vychutna priamo v svajciarsku... dnes este nie, ale zvysok zapasov tam bude... 😵 my dnes na chate neviem ako... 😖

bibka, no ale dobryyyy napad... 😵 budem tlacit vsetky stranky co napiseme... mohla by aj ema, lebo ta pise vsetky brepty a hlasky... 😀 😀

lubik, tesime sa aj my na bruna, aj na čipsyho gaucoveho od flow... 😀
phoebs... zlaticko stasticko... 😵 😵 😵 drzim teda, nech v auguste dofrcis na tom novom tatosovi... 😉 😀

bora8
24. apr 2009

ahoj holky a pre mna nejaká funica???? 😉

mihanka
24. apr 2009

ty budes inkognito v parochni... 😀

phoebe003
24. apr 2009

mihanka děkujuuuuuu jsi sluníííčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sofia122
24. apr 2009

ahojte babenky som tu znova.ako sa mate 🙂

evitkamalicka
24. apr 2009

ahojky

tak sme sa akurat vratili z dlhej prechadzky, bolo super, maly fajne pospal a teraz sa hrajka v postielke

viki08
24. apr 2009

ahojkyyyyy...

tu sa vcera ale rymovalo 😀 😀 😀
ja som vcera mala jazdy a mam skusky presne na moje meniny 😝 bleeeeee bojim bojim 😨 😨
gratulujem vsetkym sikovnikom a sikovnickam , aj vymesacnikom a aj kakacikom do serblika 😉 😵 😅

evitkamalicka
24. apr 2009

viki neboj to zvladnes, ja by som chcela tiez este tento rok robit vodicak, len uvidim ci stihnem

viki08
24. apr 2009

to dufam,lebo ak nespravim na prvykrat, tak ta hanba 😅 😅 😅
ked sa do toho pustis, tak uz to pojde zavratnou rychlostou 😉

viki08
24. apr 2009

ozaj, zajtra budu vlasky?

sofia122
24. apr 2009

ahoj viki ako ste sa mali.misme doteraz boli vonku sa preist. 🙂

evitkamalicka
24. apr 2009

viki ano budu, uz sa neviem dockat 😵

viki08
24. apr 2009

evit to ti verim, aj ja by som bola..potom hod fotku,..sa neviem dockat , a to nerobia vlasky mne..
😵
sofia ahoj , my sme dnes behali trosku po meste, chceli sme si kupit nejake kvietky do kvetinacov , ale mali len muskaty 😝 a primulky 😒 tak nic , a teraz sa mi mala zobudila , spala na terase.. a uz sa hra na koberci 😉

evitkamalicka
24. apr 2009

viki potom hodim, musim este dnes odfotit ako vyzera moja hlava teraz a ako potom

lubik9
24. apr 2009

ahojte mamky..ste tu niekto? bola som na prechadzke a zohnala som aj bataty..len neviem ako ich urobit? len varit ako zemiak? a ako dlho? je to dost velke,tak mam urobit len kusok a ako mam uschovat ten zvysok? zajtra zaciname s mrkvou..kedy potom mozem pridat bataty?

evitkamalicka
24. apr 2009

lubik v tomto ja neporadim, my sme bataty este nemali, len normalne zemiaky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre