• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
idem aj ja off...chlapi spia, tak sa pridam k nim
dobru noc vsetkym :slight_smile:
27. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, pekne fotecky ... sikovnych chlapov mas ...
dobru nocku vam ...
27. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka kto pridava fotky do polrocnych nemame tam :frowning2:
27. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka hotovooooo http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=332577

a já jdu hajííííí.brou,brou noc... :dizzy_face:
28. apr 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, všetci ešte spinkajú?
28. apr 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi áno, tak ja idem raňajkovať, pekný deň všetkým :slight_smile:
28. apr 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...
sim, alex je fesi... a ako "chodiii" :grinning:
my sme mali super noc, simonka papala o 3, o 5 a buvala do 7... :dizzy_face: :dizzy_face:
a teraz mrauci, asi zase tlaci... tak papa...
28. apr 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
sim...Alex je velky fesacisko...tie fotky medzi pupavami su super :dizzy_face: ..(aj my mame take teplaciky ako vy :wink: )
mihanka :wink:
28. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno aj naša tlačí..... a v noci.... :rolling_eyes: zasa sme mali od 2. hodiny hodinovú pauzu v spaní.... ja neviem čo s ňou je.....
28. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kupila som ryzove piskotky, bezlepkove, bezvajecne, mozem ich dat simi? ako ich davate?
28. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan ja netuším ja som malej kúpila tie od nestlé vhodné o ukončeného 4.m a veľmi jej chutia
28. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora ja mam od 6 mesiaca kupene v bio obchode... a ko jej to davas? len tak zuvkat alebo do vyzivky?
28. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne malá výživy vôbec nechce - ale dávam jej ich do ruky keď ju mám na kolenách a stále ju kontrolujem aby jej náhodou nezabehlo..... ona ich ožužlává a strašne jej chutia - len ju musím vždy prezliecť
28. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, diky ... este som hodila dve ... na tej poslednej si vsimnite, kde konci jeho dudel - to je najnovsi sport - pchat dudel mne do ust ... ja ho potom odlozim a on normalne na chvilu aj nan zabudne :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2692957&vReferer=%2Fphotos%2Fsimona161
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fsimona161&vImageID=2692958#navigator
ja nemozem u nas objavit ziadny obchod so zdravou vyzivou, tak ziadne taketo dobroty nemame :frowning2: a rada by som mu dala, ak by ho to zabavilo na chvilku, ale najradsej take ako pise mihan - ryzove, bezlepkove, bezvajecne ...
28. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...sim super fotecky..maly sa ti uz tak pekne udrzi na nozickach?
inak v nr desne fuci uz par dni..ja chcem teplooooo... :wink:
28. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ques, ano, uz sa udrzi, ale iba chvilocku, ale ked ho drzim ja, tak o dusu poskakuje hore dole jak gumovy panak ... ale stvornozkovanie mu nejde, zdvihne sa a zaryje nosom alebo padne na brusko ... ale sedenie sa zlepsuje, zacalo ho to bavit, takze uz sa chvilku posediacky prehra ...
a co amanda? poslucha? vysiel jej ten dalsi zubok?
u nas tiez hrozne fuka, uplne strasne, v nedelu sme dokonca mali velky poziar v hore, ani sa mi o tom nechce pisat, bolo mi z toho do placu ... a vlastne stale je :frowning2:
28. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja utekam varit, dnes peciem kuriatko na kapuste so smotanou, co znamena, ze ja budem jest kapustu, smotanu, knedlu a kustik masa ... ale MM sa tesi :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej uz mame dva zubale :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatial to moj prsnik nezaregistroval :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zacala sa stale dvihat na vsetky 4,len sa nevie posunut zatial a ako pises aj ty ,zaryje sa na nufak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niekto naschval podpalil????
my mame papu odvcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kura so zeleninkou a cervenou majcou a celozrnnu ryzu,ale ta MM nechuti,ale mne ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zajtra budu tvarohove slize :wink: :wink: :wink:
28. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky maminky
28. apr 2009 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit....no teda pekne to vyzera :wink: ..myslim tie vlasky..kocka :dizzy_face:
28. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka dakujem...co mate nove?
28. apr 2009 o 10:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim..to aby si nezabudla, ako sa cmula cumel :grinning: a neskusala si pozriet v nejakom obycajnom hypermarkete niektore z tych bio keksickov, ryzovych, kukuricnych, atd. predava sa to tusim na oddeleni bezlepkovej diety, aspon u nas a je to bez soli, cukru, mlieka, konz.latok...skus sa pozriet, lebo u nas to viem najst napr.v Jednote :wink:
28. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mame nove?...no od vcera teplotujeme a soplikujeme...tak uvidime, ci to budu zubky, alebo nieco ine :unamused:
28. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ako? ako v praci?
28. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak snad to uz budu zubky...my od vcera sami sedime...celkom sa dari
28. apr 2009 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeej evit super vlasy... :grinning:
28. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak maminky.....som si posledne 2 dni vsimla, ze mala ked sa zadiva na nieco, tak zaskuli :angry: do kelu, tak hned odputavam pozornost....ne, ze jej to ostane, ale raz na jedno oko, raz na druhe.... :frowning2:
28. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit hod nejake vacsie foto vlaskov prosiiiim..chcem pozavidiet :wink:
lubik..a nenachladol Misko pri tomto vetrisku co je vonku???
flow...neblaaaaazni,to si len mozno pozera na koniec nosa :grinning:
28. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok