Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
28. apr 2009

nazdar mamky 🙂
niežeby som tu nebola, ale nestíham tak dobrovolne priznávam absenciu 😅 ... ale aspoň dočítavam
tak ak mi niečo ušlo, tak ku gratuláciám sa pripájame jasnačka 😵 😵 všetkým výmesačníkom... aj k dobrým správam 😉 ... a k tým menej dobrým 😅 , nech sú z nich čo najskôr najlepšie 🙂 🙂

mihanka
28. apr 2009

bora, ale plavanie sme mali uz 2x minuly tyzden... dnes sme nesli kvoli teplote... ☹
dufam, ze len zubky...

bora8
28. apr 2009

mihi - my sme boli jeden týždeň x na plávaní a v pondelok sme dostali teplotu...... nechcem strašiť ale silvinkin miško mal to isté...... ale nedávali sme žiadne lieky nič, len čípok na zrazenie teploty..... a prešlo to...

bora8
28. apr 2009

dvakrát na plávaní

question
28. apr 2009

mih aj mne mala mala dva dni po sebe horucky od 38,5 do 37 jej to behalo..ja som dala len nad 38 ked mala tak cipok alebo nurofen sirup....a odvtedy nic...dva dni a dost..pred dvoma tyzdnami... 😉

lubka78
28. apr 2009

a my nie sme po plavani, a znovu Miskovi vyskocila teplota, ale len na 37,2...37,3 😒 a k tomu soplik a trochu kasel.....a vobec nechce spat....o 5 zaspal na 20 minut a to bol predtym viac ako 3 hodiny hore...sa tesim na vecerne uspavanie ☹

mihanka
28. apr 2009

fiha, ze by to bolo z vody?? 😕 hlavne nech to prejde... 😒

selina.liana
28. apr 2009

viki nie nemali ho u nás ☹

selina.liana
28. apr 2009

mihsn ved ja som čítala ešte ajlekárku som presviedčala že sú bez lepku vzala so ich aj na pojotovosť a lekárka to tam našla, ja som to neja prehliadla. ja som jej smukou pšeničnou nechcela dať

mihanka
28. apr 2009

selinka, mrzi ma to... ale je to hrozne, ze robia taketo reklame tahy ze od 6.mesiaca, aj horalka dala malej sklicko od 6mesiaca a bol tam zeler... ☹ nemozes za to...

katkaza
28. apr 2009

ahojte
ja som malej kúpila piškótky od HERO,ale nechce ich...ju z nich strašne naťahuje,normálne sa bojím,aby sa nezadusila.skúšala som jej ich dávať asi tri razy a už to nebudem siliť...ostatné papá krásne
tak malým chorôbkam prajeme skoré uzdravenie...viem veľmi dobre,ako vám je ☹
inak simi aj naša rozpráva celý deň baba 🙂 podarená je...ona hlavne keď vidí psíka,to až víska od radosti

selina.liana
28. apr 2009

mihab ž je ok chvalabohuu ale mala som strach

katkaza
28. apr 2009

mne doktorka povedala,že mám začať od uk. 7. mesiaca dávať pečivo na olovrant...no neviem 😒

selina.liana
28. apr 2009

katkaza myslím že je to skoro, múka je ťažko strávitelná pre bábo,nám sa to prejavilo ale vám nemsí, no ja by som ešte počkala

luciabah
28. apr 2009

ahojte bambulky. chorobkam vela zdravicka, nech su rychlo zdrave male chrobaciky.
my sa mame fajn, dnes budicek o 4 tej, ale potom som ju prehovorila este do 6 tej. a boli sme vo zvolene, teda ja u dr., a maminka reklamovat okuliare a gretus sa bola povozit v kociku 😀
my mame piskotky neviem ake, mrvime do ovocia, aby trosku zahustili a zasytili. a kupila som aj bezvajecne bezlepkove cestoviny a tak rozmyslam ze ci ano a ci nie.
posielam pusinky a mame nove foto

lubka78
28. apr 2009

luci...ja by som este pockala s mukou aspon do ukonceneho 7.mesiaca 🙂 nie vsetky deticky ju vedia lahko stravit, ale mozno to u vas nebude problem 😉
gretka je krasavica blondata, modrooka 😵

katkaza
28. apr 2009

a od kedy sa odporúča dávať pečivo?aby som zasa niečo nepo...

lubka78
28. apr 2009

katka..no vseobecne sa odporuca od ukonceneho 7.mesiaca, ale ked pockas a zacnes o par tyzdnov neskor, nic nepokazis 😉

lubka78
28. apr 2009

na tejto stranke su rozpisane prikrmy v 9.mesiaci a je tam uz aj pecivo
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

katkaza
28. apr 2009

lubka ďakujem...však jasné,že sa netreba ponáhlať,hoci moja mama a svokra jej chceli dávať rožtek už pred polrokom 🙂
luci malinka nááádherná...krásne očká,bude z nej riadna kočka 😉

lubka78
28. apr 2009

katka...no jasne generacia nasich mam, by davala detom uz pomaly od narodenia rohlik do ruky a krupicovu kasu 😠

lubka78
28. apr 2009

ked som chcela dat Filipovi nieco do ruky...tak to boli kukuricne chrumky 😉

luciabah
28. apr 2009

lubi, katka... dakujem za pochvalu
lubi, ved prave ze mam cestovinky doma uz dlhsie, ale este sa bojim, aj ked su nie z psenicnej muky, ale kukuricnej, ale ani neviem s cim.
papa...idem spinkat

katkaza
28. apr 2009

no presne...a kôrka chleba na ďasienka 🙂
a kde sa dajú kúpiť tie kukuričné chrumky...normálne v obchode?a nebála si sa,že by mu mohlo zabehnúť?ja mám z toho panický strach 😒

lubka78
28. apr 2009

luci..kukuricne su bezlepkove, tak tie mozes aj skor 😉
katka...ani nie, ale bola som pri nom a davala som nanho pozor, ked ich jedol...a on si ich tak rozuzlal, ze potom mu ani nemalo co zabehnut 😉 a kupila som ich normalne v obchode, ale nesolene....tie asi budes musiet pohladat, kde ich maju...u nas ich maju v Bille 😉

katkaza
28. apr 2009

aha,tak ďakujem...skúsim pohľadať,aj keď neviem,či jej také pôjde 🙂

lubka78
28. apr 2009

tak vyskusas a uvidis 😉

phoebe003
28. apr 2009

achoooojky lááásky 😵 😵 😵 😵 😵

katkaza
28. apr 2009

dobre vyskúšam a potom napíšem 😉 idem už do perín,lebo mm tu nadáva na hokej a už sa mi ho nechce počúvať 🙂 dobrú

lubka78
28. apr 2009

ja ten hokej len pocuvam, ale je to katastrofa...MM spi s detmi, ten radsej ani nepocuva 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre