Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

viki08
29. apr 2009

ques - ja jej ponukam stale vodicku, lebo caje nechce.. a nechce flasu ani poharik a najlepsie sa napije z normalneho pohara, tak raz za cas jej cez den ponuknem.. 🙂

question
29. apr 2009

ja ju tiez teraz nechcem naucit na cumel,tak som kupila ten vrchnacik co ide na pohark... snad viete co,ale ked mala horucku a som jej ponukla prevarenu vodicku,tak jej vobec nechutila..tak neviem,ci uz mam davat alebo este nie....

lubka78
29. apr 2009

dobre ranko 🙂 vlastne uz ani nie je rano ale neva 😀

lubka78
29. apr 2009

ques...kojenym detom uplne staci na pitie materske mlieko....prip. ju mozes postupne naucit na vodu z poharika s naustkom, aj ked predpokladam, ze jej to nebude hned chutit..ja si pamatam, ze Filip mal do roka na pitie vacsinou mlieko, ponukala som mu vodu, ale nebolo to to prave pre nho 😅 a postupne sa naucil pit aj vodu a teraz vacsinou si vypyta len cistu vodu 🙂

lubka78
29. apr 2009

my sme dnes celkom v pohode...zatial bez teploty, uvidime co bude pocas dna, ale stale soplikujeme a trochu z toho kasleme 😒

lilyk
29. apr 2009

ahojte 😉
my mame dnes trosku prehodeni rezim,boli sme odniest moc a Tominko zaspal v aute tak teraz dospava, inokedy uz pripravujeme obedik.
Moj caje vobec nechce, cucne 20 ml a tvari sa ze je plnyyyyyyyyy 😝 ja fakt nechapem kde zobral 8200g, ani mlieko nechce, max 150ml,kase este nejeme, zdaju sa mi byt zbytocne teraz,no nechapem..no ale neva, hlavne ze ma tucnucne krasne licka 😀

viki08
29. apr 2009

mne dr. poradila do poharika s naustkom trosku vodicky a nech sa s tym zoznamuje a ona zisti sama , ze ide odtial voda apostupne sa nauci.. tak ja ju nenutim 😉 🙂

bibka333
29. apr 2009

question ja tieš len vodičku ale tiež ju nechce nejak viki dakujem za radu baby ozaj ja neviem čo idem robit v piatok Jarka ma venčekovy ples a my s mm ideme a k malej pride sestra tak mala bude musiet pit mliečko z flašky už raz pila ked som bola s Jarkou v nemocke tak jej davl mm ale že velmi nechcela musel sa snou hrat takneviem co bude robit segra

bibka333
29. apr 2009

baby chyby si nevsimajte mala my tu vystraja chce sa obratit a nejde jej to tak tu vyzuruje 🙂

bibka333
29. apr 2009

evit super aj spredu parada

evitkamalicka
29. apr 2009

bibka dakujem

viki08
29. apr 2009

evit super a co na to manzel-na vlasky? 😉

viki08
29. apr 2009

bibka , neboj ona sa napapka, ked bude hladna.. urcite bude trosku plackat, ale potom zbada, ze jej to ide z flase a bude spokojna 😉 nemysli na to , neboj hladna neostane.. 🙂

phoebe003
29. apr 2009

😉 🙂 😉

evitkamalicka
29. apr 2009

my sme sa akurat napapali, este ho troska necham hore a potom sup spinkat

phoebe003
29. apr 2009

evitka hezký to máššššš 😉

evitkamalicka
29. apr 2009

baby dost uz o vlasoch 😉

phoebe003
29. apr 2009

ještě cose týče těch vlasů,tohle budu mít já, http://www.rasta-copanky.estranky.cz/fotoalbum/... teda bez té myšky 😀

evitkamalicka
29. apr 2009

fibi pekne, ale to trva celu vecnost kym to zapletu

phoebe003
29. apr 2009

15hodin,ale je to hustýýýýýýýýýýýýýýýýýý

evitkamalicka
29. apr 2009

fibi no som si myslela

sofia122
29. apr 2009

ahojte maminy zas som tu nebola dlho ale som tu ako sa mate

phoebe003
29. apr 2009

chjo,chjo,mne se dneska ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nic nechce.pustila jsem se do žehlení,mám hotovou polovinu,ale už se midál nechce.nechcete mi někdo přijít píchnout???? 😒

evitkamalicka
29. apr 2009

fibi ja zehlenie neznasam takze s mojou pomocou nerataj 😒

phoebe003
29. apr 2009

😒 co se dá dělat,já žehlím docela ráda,ale čeho je moc,toho je příííliš... 😖 😝

mihanka
29. apr 2009

chjo... simonka teplotuje... ☹ som ja matka, vcera som zabudla ze ma poradnu, tak sme boli dnes, to ze teplotuje je asi zo zubkov... a od rana nemala teplotu, tak som isla do mesta asi som nemala, lebo ma zase okolo 39 ☹ a nemozem poriadne zmerat, lebo zakazdym vytryskne hnackove hovienko... najpr zapcha, teraz hnacka... ☹ ☹

phoebe003
29. apr 2009

mihanka,toje mi líto,že malá horčkuje... 😔 ale pokud jsou to zoubky,tak to bude jen chvilkové a co nevidět vám bude zase fajn... 😉

phoebe003
29. apr 2009

jinak mám vyžehlenoooooooooooooo huráááá,ted se ještě přemluvit tomu to uklidit a tose mi taky nechce.ose mi vlastně dneska chce?NIC...

andre
29. apr 2009

nazdarky mamky 🙂
mihan, nech je rýchlo simi za tým a nech rýchlo tie potvory vylezú 😕 ... vraj bývajú hnačky aj teploty, a simča ti aj očko "zle" znášala, nie ? myslím teplotky a pod., tak teraz to budú isto zúbky 😉

mám dotaz, aké máte plavky pre detičky čo plávajú ? nejaké špeci ?... kúpili sme dnes jedny ale to skôr na parádu lebo sa mamke páčili 😀 je v nich taká látka hrubá s gumou či čo to je, a je na tom že plienkové plavky, ale teda neviem, vyzerá to podivne, keď sa vyciká tak to sa tam teda neudrží a plienku do toho nenarvem... tak please poučte neinformovanú maminu 🙂

lubka78
29. apr 2009

ahojte 😉
andre, ked mas tie plienkove plavky, tak uz nic netreba...jasne, ze ked sa pocika, to nezadrzi..ved aj ked mas obycajne plavacie plienky..tak to nezadrzia...ale aspon nieco tam urcite zostane 😉 ja som pouzivala na plavanie plavacie plienky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre