• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ques - ja jej ponukam stale vodicku, lebo caje nechce.. a nechce flasu ani poharik a najlepsie sa napije z normalneho pohara, tak raz za cas jej cez den ponuknem.. :slight_smile:
29. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju tiez teraz nechcem naucit na cumel,tak som kupila ten vrchnacik co ide na pohark... snad viete co,ale ked mala horucku a som jej ponukla prevarenu vodicku,tak jej vobec nechutila..tak neviem,ci uz mam davat alebo este nie....
29. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: vlastne uz ani nie je rano ale neva :grinning:
29. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ques...kojenym detom uplne staci na pitie materske mlieko....prip. ju mozes postupne naucit na vodu z poharika s naustkom, aj ked predpokladam, ze jej to nebude hned chutit..ja si pamatam, ze Filip mal do roka na pitie vacsinou mlieko, ponukala som mu vodu, ale nebolo to to prave pre nho :sweat_smile: a postupne sa naucil pit aj vodu a teraz vacsinou si vypyta len cistu vodu :slight_smile:
29. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes celkom v pohode...zatial bez teploty, uvidime co bude pocas dna, ale stale soplikujeme a trochu z toho kasleme :unamused:
29. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my mame dnes trosku prehodeni rezim,boli sme odniest moc a Tominko zaspal v aute tak teraz dospava, inokedy uz pripravujeme obedik.
Moj caje vobec nechce, cucne 20 ml a tvari sa ze je plnyyyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja fakt nechapem kde zobral 8200g, ani mlieko nechce, max 150ml,kase este nejeme, zdaju sa mi byt zbytocne teraz,no nechapem..no ale neva, hlavne ze ma tucnucne krasne licka :grinning:
29. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dr. poradila do poharika s naustkom trosku vodicky a nech sa s tym zoznamuje a ona zisti sama , ze ide odtial voda apostupne sa nauci.. tak ja ju nenutim :wink: :slight_smile:
29. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
question ja tieš len vodičku ale tiež ju nechce nejak viki dakujem za radu baby ozaj ja neviem čo idem robit v piatok Jarka ma venčekovy ples a my s mm ideme a k malej pride sestra tak mala bude musiet pit mliečko z flašky už raz pila ked som bola s Jarkou v nemocke tak jej davl mm ale že velmi nechcela musel sa snou hrat takneviem co bude robit segra
29. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chyby si nevsimajte mala my tu vystraja chce sa obratit a nejde jej to tak tu vyzuruje :slight_smile:
29. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit super aj spredu parada
29. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka dakujem
29. apr 2009 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit super a co na to manzel-na vlasky? :wink:
29. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka , neboj ona sa napapka, ked bude hladna.. urcite bude trosku plackat, ale potom zbada, ze jej to ide z flase a bude spokojna :wink: nemysli na to , neboj hladna neostane.. :slight_smile:
29. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa akurat napapali, este ho troska necham hore a potom sup spinkat
29. apr 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka hezký to máššššš :wink:
29. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dost uz o vlasoch :wink:
29. apr 2009 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě cose týče těch vlasů,tohle budu mít já, http://www.rasta-copanky.estranky.cz/fotoalbum/rasta-copanky/ukazky-rastiku-II/152 teda bez té myšky :grinning:
29. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi pekne, ale to trva celu vecnost kym to zapletu
29. apr 2009 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15hodin,ale je to hustýýýýýýýýýýýýýýýýýý
29. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi no som si myslela
29. apr 2009 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy zas som tu nebola dlho ale som tu ako sa mate
29. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjo,chjo,mne se dneska ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nic nechce.pustila jsem se do žehlení,mám hotovou polovinu,ale už se midál nechce.nechcete mi někdo přijít píchnout???? :unamused:
29. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi ja zehlenie neznasam takze s mojou pomocou nerataj :unamused:
29. apr 2009 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: co se dá dělat,já žehlím docela ráda,ale čeho je moc,toho je příííliš... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjo... simonka teplotuje... :frowning2: som ja matka, vcera som zabudla ze ma poradnu, tak sme boli dnes, to ze teplotuje je asi zo zubkov... a od rana nemala teplotu, tak som isla do mesta asi som nemala, lebo ma zase okolo 39 :frowning2: a nemozem poriadne zmerat, lebo zakazdym vytryskne hnackove hovienko... najpr zapcha, teraz hnacka... :frowning2: :frowning2:
29. apr 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka,toje mi líto,že malá horčkuje... :pensive: ale pokud jsou to zoubky,tak to bude jen chvilkové a co nevidět vám bude zase fajn... :wink:
29. apr 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak mám vyžehlenoooooooooooooo huráááá,ted se ještě přemluvit tomu to uklidit a tose mi taky nechce.ose mi vlastně dneska chce?NIC...
29. apr 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarky mamky :slight_smile:
mihan, nech je rýchlo simi za tým a nech rýchlo tie potvory vylezú :confused: ... vraj bývajú hnačky aj teploty, a simča ti aj očko "zle" znášala, nie ? myslím teplotky a pod., tak teraz to budú isto zúbky :wink:

mám dotaz, aké máte plavky pre detičky čo plávajú ? nejaké špeci ?... kúpili sme dnes jedny ale to skôr na parádu lebo sa mamke páčili :grinning: je v nich taká látka hrubá s gumou či čo to je, a je na tom že plienkové plavky, ale teda neviem, vyzerá to podivne, keď sa vyciká tak to sa tam teda neudrží a plienku do toho nenarvem... tak please poučte neinformovanú maminu :slight_smile:
29. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
andre, ked mas tie plienkove plavky, tak uz nic netreba...jasne, ze ked sa pocika, to nezadrzi..ved aj ked mas obycajne plavacie plienky..tak to nezadrzia...ale aspon nieco tam urcite zostane :wink: ja som pouzivala na plavanie plavacie plienky :wink:
29. apr 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok