• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
..tak idem pripravit manzelovi veceru,ked tu nikto nie je :unamused: :grinning:
4. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky a je to tu ...dnes len o vlasok minula maleho vaza :pensive: ja neviem ako mohol dociahnut , asi stacilo len malicko , bola som mu chrbtom, lebo som davala telefon na nabijacku , otocim sa, lebo bolo velke ticho a v tom momente sekundy trvali vecnost a stihla som ho schmatnut, vaza padla vedla :fearful: ...je to najstrasnejsi strach aky som zazila :cry: triasla som sa ako osika ...ani na 5 sekund ho uz nencham bez dohladu oci ...nech som pre vas vystrahou a nech sa nam nikomu nic zle nestane...
horalka, superzienka Blanka :wink: dakujem este raz za pochvaly , ste zlatunke ...Mihi uz som sa bala , co sa stalo :dizzy_face:
Ema , Bora , lylik prosim poradte nam neake pevne topanocky , aby sa nahodou kotnicek alebo neviem co nezvrtlo pri pokusoch stat a tak...budem vam vdacna za rady
4. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

phoebe no po siedmej program podla nalady,mojej a draheho :grinning: dakedy santime :dizzy_face: a dakedy napr.zehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

henri ja s topankami moc nespekulujem,na zaciatok Batovky-topanocky na prve krocky,tie maju uz od 18-ky,sandalky z Protetiky sa mi osvedcili aj ako prezuvky nadoma,dizaj nic moc,ale technicky bezchybne,tie su zvacsa az od 20-ky,klasicke papucky Rak na doma,na paradu este Wanda firma ma celkom schopne aj cena ujde,ked ratam ze to ponosi maximum 2 mesiace,v podstate je jedno ci kupis za 600 ci 2000-ja furt v korunach rozmyslam ,nie v euracoch :sweat_smile: len nech maju spevneny clenok,tvarovanu stielku,fugu tak na prst nach su aj pohodlne :wink:
4. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj henri... :frowning2: este som chcela dopisat k tomu, ze su hoci Blanka a Henry ohromne sikovni a zubati, ale ide to hrozne rychlo, treba si uzivat nase miminka, ako ty vzdy pises...
a treba sa pripravit, ze takychto situacii bude este vela, zial, nemozeme drzat a mat na ociach lasky nase stale, v brusku boli total v bezpeci, vsak?? :pensive:
4. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Mihi ako u koho ja som mu vypustila bazén tak tam už nebol taký bezpečný :frowning2:
4. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj Slávka kukla si si tie 2 fotky :slight_smile:
4. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za vycerpavajucu odpoved Emusa :slight_smile:
veru mihi , v brusku boli v bezpeci :sweat_smile: ale zase s nimi nebola taka sranda :grinning: uz na to nechcem mysliet, lebo to len budem privolavat ...vse :grinning: tko bude dobreee len musime byt vzdy napred v priprave :sweat_smile:
4. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuha to je dost tazke Henri,to treba odskusat, niektore deticky maju vysoke kotniky ( my sme take dostali na krstiny a nemal ich ani raz) no my sme zacali chodit v lete,takze sme kupili sandalky od Batu,boli perfektne,hlavne pevne,v zadu boli plne a v predu otvorene kedze bolo leto...urcite treba kupit dobre boticky aj drahsie, ako pise Emaso, aj Deichman ma kvalitne boticky, skusim kuk tie nase prve a hodim fotecku :wink:
4. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
henri malý je neuveriteľný...som to musela kuk dvakrát,či ma zrak neklame :slight_smile: a na tú vázu nemysli,mne dnes malá rupla na podlahu.ležala si pod hrázdičkou a to bola sekunda,kým som prišla k nej...asi bude ešte veľa pádov a nehôd :unamused:
4. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
henri nemas zac,vobec ma ta odpoved nevycerpala :grinning:

lilyk no caf,my sa tu dajak miname ci co :sweat_smile: ti minule kukam na okno ze tam daco nalepene a si predstav ,pusa az z BA :grinning: chudinka rozplesknuta,neskoro som precitala ze mam otvorit okno :grinning: Elli dakuje a ja tiez :wink: zatkovia v poraaaadku?
4. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Henri kuk fotecku..akurat rozmyslam ci existuju take malilinkate boticky pre Henriho..ale asi ano.....no my sme zacali chodit az v 1 roku, na tej fotecke ma vlastne 1 rok.
4. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caf, ja pozerala panelak :wink: no esteze ste ju chytili :grinning: ano vsetko oki doki...dakujeme...davaj nam pozor na nase krasavicky....Tomik tak tesi ze dnes nespal :grinning:
4. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka tak tak,este vela padov bude,ale s tym deti rastu,nasa Dr.stale zdoraznovala,ze pozor na urazy hlavy,no hadaj kde sa Samko furt pleskol? :pensive: pri babach uz tak nehystericim ale pri Samkovi sa mi normalne zastavoval krvny obeh ked sa daco prihodilo :unamused:
4. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pre mna bolo najhorsie obdobie ked sa postavil lebo sam si nevedel sadnut a vyzeralo to tak ze sa postavil a zrazu padal dozadu vystrety jak sviecka :fearful: :fearful: to som len sedela za nim a chytala.
4. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilyk to akoze vobec,ze cely den frcal? :grinning: no ma vydrz chalan :sweat_smile:
4. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale spal, ale vravim jak biologische bomba, 28 minut a oci dokoran :grinning: ja keby nekocikovala on nespi vobec :unamused: :unamused: nastastie uz som si ho naucila tak ked je normalny den tak spi dokopy 2,5 hodky :wink:
4. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilyk, ako si ho to naucila? ... prijimam vsetky rady, sup, sup ... u nas sa niekedy nespi od rana od cca 06.00 az do vecera a niekedy ako dnes sa spalo 3x, z toho raz 7 minut, raz 20 a raz 11 :grinning:
4. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som prave dnes pisala ze ked pri Elle lezim jak poleno tak spi aj 2-3 hodky :sweat_smile: sem tam aj otvori napoly oci,skontroluje ci som tam a chrapenzi dalej :grinning: tak ale nebudem pri nej lezat furt,ze
4. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ema, ja by som lezala, ale on by lozil po mne :wink: a skalpoval ma :grinning:
4. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simi ani na lufte nespi?
4. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ti poslem mojho ocina,ten uspi kazde dieta,je nekonecne trpezlivy a tak nejak posobi na tie deti ze nerevu,neviem jak to robi
4. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ema, ved prave - on kocik nenavidi ... uz od narodenia, on iba semtam mal prechodne obdobia ked ho zobral na milost, on v kociku spusti hystericky rev, prehne sa do luku a koniec, zachadza sa placom ... vanicku som uz zazimovala a uz som rozobrala aj sportovy ... momentalne ho v krajnom pripade vopcham do autosedacky, ktora sa mi da nasadit na konstrukciu ... inak chodime von na rukach, v klokanke a chystam sa kupit satku, ked mi nabehne rodicovsky ...
4. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emaso ako u nás.malá sa preberie ráno o piatej a ja to nevydržím,vezmem ku nám do postele a spíme veselo do ôsmej :slight_smile: doobeda uspávam 30 min a rovako dlho spí a poobede uspávam hodinu a spí 20 min.ona asi po mne nie je... :unamused:
4. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Simi ja mam chalanov rovnakych...ani jeden nevedel spat....ked vidim ze si trie ocka a je s nim na nevydrzanie :grinning: tak sup do kocika a proste som chodila dopredu,dozadu...cez handru nazaciatku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a niekedy zaspal az za 30 minut ale zaspal....teraz ho tiez sup do kocika a do 10 minut spi..akurat co je rozdiel aspon zatial, Tomik je fakt za 28 minut hore a Majko tahal 1 aj 1,5, takze ked vidim ze preslo 28 minut idem kocikovat...ked sme neni vonku...ked sme vonku to sa mu dari pospat tak 50 minut viac nie, lebo ho vzdy nieco zobudi. No a rano ide spat po 2 hodkach co sa zobudi, potom ho davam 12:45 do 13:45 a potom o 17:00 do 17:30 a o 19:50 spinka.co som ale na zaciatku neznasala ze Tomik sa rozculoval ked som ho zacala kocikovat,to som fakt stracala nervy,Majko ten dokazal na mna slusne :grinning: pozerat a zaspal....teraz uz aj Tomik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka, ja niekedy uspavam hodinu - na rukach a so spievanim a on si pospi 10 minut a je vyspaty :grinning:
4. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simona ani naša už týždeň nechce byť v kočíku a nechápem prečo...klokanka ani šatka sa mi už asi neoplatia kupovať,tak sa nosíme na rukách :unamused:
4. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si tiez myslim ze uz je satka zbytocna...podla mna ked bude v kociku sediet tak sa mu pacit bude :wink:
4. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilyk, ved mne sa zda, ze si kedysi davno tiez spominala, ze tomik place v kociku, ale vidis, preslo ho to ... alexa nie, on mal obcas obdobia, ked vydrzal, ale po tej operacii som ho tri tyzdne nosila na rukach a odvtedy kocik absolutne nula bodov ...
4. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie deti majú výdrž :slight_smile: ja malej stále hovorím,že byť na jej miste celý deň spinkám a relaxujem a ona presný opak :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo jo,plakal to boli tie prve 3 mesiace,potom prestal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak kocik nemusi, jednoducho v nom len spi,akonahle sa zobudi,tak sa zacne rozculovat...velka nuda :rolling_eyes: a kurat co stihnem domov prist :sweat_smile:
4. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok