Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
14. apr 2009

no u nas sa uz cez den nespi takmer vobec, maximalne niekedy doobeda na 10-20 minut, poobede vacsinou vobec nic ... ale celkovo je nejaky nesvoj odvtedy, ako som ho nasilu zacala pchat do kociku(tri tyzden po operacii v kociku nebol), takze uz kocik zase ignorujem a pockam, ci to bolo kocikom alebo zubkami ... alebo pripadne niecim dalsim ...

simona161
14. apr 2009

idem si dat sprchu a citat, tak dobru nocku vsetkym 🙂

question
14. apr 2009

no andre verim neverim 😀 😀 😀 tak kocky zajtra foto povinne..a kolko vas nakoniec bolo???
inak mala mala dnes vonku len body kratky rukav,na to tricko,teplaciky a ponozky..ale ako to tu citam,vy obliekate viac 😅 😅 😅 ale ked mne sa zdalo teplooooooo
inak co sa tyka zubkov..ja som len odrazu nasla prerezane 😝 😀 😝 😀 ani nebudete vediet ako 😉

phoebe003
14. apr 2009

ahojky holky,tak jsem před chvilkou dorazila domů,ale teda nejraději bych zase hned vypadla 😔

question
14. apr 2009

fibi...co je doma poraidny bra 😝 😝 😝 jgel?

phoebe003
14. apr 2009

quest člověče divím se jak blázen,je uklizeno,ba co víc,dokonce naklizeno 😀

phoebe003
14. apr 2009

holky pls pro kámošku hodte hlas,je to až dolééééééééé

http://www.pk-psisvet.estranky.cz/clanky/klubov...

***Kessie***

dík moc

henri001
15. apr 2009

ahojte mamulenky 🙂
my sme vcera isli pre tatina na letisko a poviem vam ze ma islo porazit, princatku sa uz dlhsi cas nepaci v autosedacke , predtym to bol zaruceny sposob ako ho uspinkat, teraz vrieska taaaak zufalo , slzy jak hrachy nic nepomaha, iba zastavit a vybrat zo sedacky ...ta cesta bola strasne vycerpavajuca, islo mi puknut srdce 😔 predtym nam pomohli pesnicky od Mihanky co sme dostali, pustila som tuki tuki tukalo a pocuval, teraz nepomaha vobec nic...dnes nam doma vypinaju prud do vecera, takze sa dekujem do mesta ..
bibka skusim pozriet tu celenku, ale uz ked som kupovala krasomilke , bolo ich len par ...
pusinkujeme Vas s Henrym ...papapa

babofka
15. apr 2009

ahojte
henri, tak to musi byt 'prijemne' soferovanie ☹ nepomoze ani nejaka prenosna hrazdicka, ktora mu tam bude hrkat?
ques, my obliekame rovnako: bodinko kratky rukav na to tricko s dlhym rukavom, ponozky, teplacky a na hlavicku bud tenka ciapocka, ked pofukuje alebo klobucik. zevraj dieta mam mat o jednu vrstvu viac ako dospely, a mne je vonku teplo aj v tricku s kratkym rukavom...

bora8
15. apr 2009

herni skús mu spievať ty - u nás zaberá len to - ja šoférujem a revem na lesy - spievam až sa auto otriasa

horalka777
15. apr 2009

caute vyhodnarky, tak kde su tie foto? Hm?

ques - ja stale viazem kriz s kapsou a to preto, ze chcem mat prehlad, co Blanka stvara - aspon kym nezacne poriadne sediet. Ale uz sa tesim, ked zacnem nosit v batohu, ako mam v pase 😵 to mi len pokusne uviazali na satkarskom stretku 😉 na chrbat to bude uplny relax 🙂

henri, aj nasa autosedacku neznasa, proste sa tam citi ako vazen, odkedy lozi 😖 a kedze my cestujeme vzdy na dlhsie vzdialenosti, tak je o zabavu postarane.. dokaze vrestat az kym nezastavime 🙄

question
15. apr 2009

dobre ranko prajem..
henri tak my mae s tym problem tiez..by vedela Martina rozpravat o ceste z BA,ze Mata 😝 😝 😝
a nepomohlo ani to ked som vypla airbagy a dala ju dopredu,utisila sa asi 20 km pred NR 😖
inak mne pomaha len to,ked ja nesoferujem,ale som s malou vzadu,vtedy nie je problem....inak ked soferujem ja a ona je sama vzadu,tak strasne revy... skus si ho dat dopredu,mozno u teba to bude fungovat 😉

lilyk
15. apr 2009

dobre ranko 😉
Bora😀
Henri nasmu sa nepacilo v zadu, vrieskal pokial nezaspal 😢 a raz isiel MM s nim sam a dal si ho vedla seba na predne sedadlo, samozrejme opacnou stranou smeru jazdy a cudujem sa svetu od vtedy len pozera a ked je unaveny zaspinka. Tak neviem ci tak jazdite, ak nie skus 😉 ...este ma napadlo a nesvieti mu slnko do oci?...to by si si asi vsimla.

simona161
15. apr 2009

ahojte, u nas bola tiez kedysi autosedacka jedina moznost ako Alexa uspat a dnes ju nenavidi, reve uz len ked ho tam chcem posadit, rovnako ako do kociku ... minule reval celych asi 40 km, mohla som spievat, pustat mu pesnicky z telefonu, nic nezabralo ... reval tak hrozne, az bol uplne fialovy, zaspal asi 200 m pred domom od placu 😖

flow333
autor
15. apr 2009

dobre ranko....tak krasomilka bola tak zmorena po vcerajsku, ze este sa jej nechce vstat od 8mej vecera...idem ju asi zobudit 😀

inak klop, klop....my zatial autosedacka v pohode....zatial v nej jazdime 3 tyzden..odkedy sme v sportaku a super, sedi tam, pozera z okna...ju nik nevidi cez folie 😀 inkognito zena 😀 😀 😀 ...a ked ju dlhsie nepocujem, tek hlava odkvecnuta a spinka...aj ked sa rozpravame...ma ma na haku 😀 😀 😀 idem ju vydurit, ved predsa nebudeme vychrapkavat v tak krasny den 😀

flow333
autor
15. apr 2009

mamky ani to nepiste ☹ o tych sedackach...my trha srdiecko ☹ ☹ ☹ drobiky male

simona161
15. apr 2009

flow, u nas sa reve a to myslim fakt reve (nasi po navsteve na velku noc povedali, ze nabuduce dojdu so stuplami do usi), ked ho chcem dat do autosedacky, kociku, stolicky na papanie, skratka kdekolvek, kde ho idem priputat ... po poslednej kontrole v nemocnici som ho asi 10 minut nedostala do autosedacky, lebo tak reval a prehybal sa do zadu do luku, zeby som ho musela zlomit cez polovicu aby som ho tam dala, tak sme aj so svokrom stepovali vonku a ukludnovali krpca, kym sme mohli odist ☹ a zbytok cesty ku nam aj tak komplet prereval

phoebe003
15. apr 2009

dobré ranko mamulenky 😔

simona161
15. apr 2009

ozaj, nemam fotku presne ked mal Alex pol roka, lebo vtedy bol ten pohreb a veci okolo, tak poprosim dat do albumu, kde mame deticky v pol roku, niektoru z tychto, asi prvu alebo druhu:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

dakujem

andre
15. apr 2009

dobre ránko 🙂
tie sedačky to teda dokáže byť katastrofa, preboha ☹ ☹ ☹ , držím všetkým palce na "lepšie časy" hádam sa to porieši najako 😅 😅 , časom

lilyk
15. apr 2009

Ajko je velky fesaaaaaak 😵

oktobrovky2008
15. apr 2009

ahojky kočky,půlroční fotečky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

phoebe003
15. apr 2009

holky adámkovi se v sedačce líbí 😵 vždycky je ve svém živlu,akorád včera dělal blbinky,ale to i ela.ta cesta na ně byla dloooouháááááááá

phoebe003
15. apr 2009

jasněěěě,jasněěě,proč ne,přijde Fibí a všichni ostatní se vypaří....haloooooojá jsem tu takyyyyyy 😔

simona161
15. apr 2009

Diky, lilyk 😉 Alex vie byt krasny, roztomily, robit opicky, zabavat cele okolie a tvarit sa tak nevinne, ze ked sme na ture, tak nas ludia zastavuju ake nadherne babatko ... a na druhej strane vie vrieskat jak pavian, zlostit sa, vrcat, vzpierat sa a uz len cakam, kedy mi zacne skakat po hlave 😀 V sobotu sme boli aj s MM z neho uz uplne hotovy, vecer ked zaspal, tak sme sedeli pri jeho postielke a rozpravali sme sa, co ideme robit, ze ak to dieta trosku neskrotime teraz, ked ma pol roka, tak o chvilu nas vystahuje, alebo niekam zavrie a bude tu panovat 😀

question
15. apr 2009

sim tak to mas zleeeeee,ked ti place takto vsade..chuuudatko,ale na foto vyzera spokojnucky 😉

phoebe003
15. apr 2009

simi od se dá do klidu,neboj,adam je taky někdy příšernej,ale jinak je sladkej téěř pořád,nakaždého se usmívá 😵

simona161
15. apr 2009

ques, prave to pisem, on zije z extremu do extremu ... a vacsinou bol uz uplne zlatucky stale, ale po tej operacii som ho tri tyzdne nosila na rukach, nechcela som aby plakal a nenatahoval si stehy, lebo sa mu vstrebali az po 22 dnoch a teraz sa nevie zmestit do koze ... ale kocikom ho uz netyram, autosedacka je bohuzial nutne zlo a inak sa hra a ked ideme von, je v klokanke alebo na rukach ... a henri nam pozicala satku a celkom mu vyhovuje, tak si kupime satku a kocik bohuzial ignorujeme

simona161
15. apr 2009

phoebs, srdiecko, my tu sme, len piseme a varime a ukludnujeme krikluna 😉

phoebe003
15. apr 2009

simi já bych ho asik nechala ějakou chvilku vyřvat.on si to uvědomí,že pláčem daleko nedocílí a přestane...já to tak dělala s eliškou 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre