• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
predpokladam, ze ako vzdy ja vas docitam a tu nikoho :frowning2:
aj som rozmyslala, ci nieco napisem, kedze mam bobrika mlcanlivosti :sweat_smile: :grinning:
5. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli na poradni...mame 7330g :wink:
5. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vazila dr. aj Filipa a ten vazi 14kg...ani neviem, kde ich zobral :sweat_smile: :wink:
5. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco taky bobrik, Lubi?

pekne vahy mas doma :wink:
5. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj horal :slight_smile:
DAKUJEME

bobrik preto, lebo od soboty nemam hlas...a lepsie mi robi, ked nerozpravam :sweat_smile: ..ale da sa to? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som povysavat, ale vobec sa mi nechce...co mam robit? :wink:
5. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj cierne bryle, smeti fajn zaniknu :sunglasses:
5. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nerozpravaj, pis, piiiiis :slight_smile:
5. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze mi nikto nechcel povysavat tak som to musela spravit sama :wink: :dizzy_face:
zabudla som pochvalit Henryho sikovnicka :wink: , predpokladam, ze o chvilu ho budeme nasledovat....dnes sa ma dr.pytala, ci uz sam sedi a ja ze nie, ze uz sa sam posadi, a ona ze co...tak som ho nechala, nech jej to ukaze a akurat prisla sestricka, ze kolko to on ma mesiacov a ked pocula ze sest tak nechapala :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
a dr. ho musela popocuvat v stoji, lebo akonahle ho chytila za ruku, on sa hned postavil :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nevidis, ja ked sa sem dostanem, neviem prestat....ale pekne obcas potapetujem,ze? :grinning: :grinning: :grinning:

ale to by som tych brylov musela vela nakupit :sweat_smile: :grinning:
5. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo kazdej navsteve poviem, aby si tie svoje ani dnu neskladali dole :grinning: a hlavne aby si ich nezybudli zobrat, lebo potom, co? (akurat som si uvedomila, ze to je Filipova oblubena otazka) :dizzy_face:
5. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry...nezybudli=nezabudli
5. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt pekne tapetujes, nabuduce pomoz bore, aspon by sa jej neprilepil kocur o stenu :grinning:
5. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte..ako sa mate?
moje dietatko dnes zacalo skripat zubami :angry: ako mu mam vysvetlit,ze to nema? :confused:
5. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi..tak to ti neporadim...skus mu dat nieco do ust na hryzenie :sweat_smile: :wink:
horal...nie je problem pomooooooooooooozem :wink:
5. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi..asi budem musiet stale daco na hryzenie nosit so sebou a strkat mu to do pusinky,ked zaskripe :slight_smile:
5. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa zatial pekne..ideme vonkuuuuuu :dizzy_face:
5. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa..lubi :wink:
5. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky mala ma teplotu :frowning2: cela je tepla len ručičky ma studene ako lad staršie deti boli cele horuce asi je to zo zubkou :frowning2: dufam že nie s plavania a kde ste všetky
lubka 78 to su super vahy a maly šikovnučky :slight_smile:
5. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dakujem vsetkyyyyym za rady... este este sypte odkazy... :grinning:

bibka, praveze to z plavania moze byt, lebo aj Simi mala teplotu min tyzden... :unamused: nech vam to co najskor prejde...
dnes bola simi a ja sama na plavani, mali sme privatnu hodinu... :slight_smile:

dnes o 10 sme podpisali zmluvu a maaaaaaaaame pozemoooook... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Henriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ta desiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! :confused: :sweat_smile:
5. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mihan...GRATULUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bibka..vdaka :slight_smile:
to mi je luto, ze mate teplotu...my sme mali minuly tyzden, ale iba 2dni...tak nech vam to skoro prejde....asi bude nejaky virus vo vzduchu, lebo strasne vela deti, co poznam v okoli malo v poslednom case teploty :frowning2:
5. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mihus blahozelam :grinning: a sup sup zobrat lopaty, cakany, pilky, kosacky a makat a makat... teda u nas chlapci nakupili same hracky pre seba, aj ked z kosacky mam najvacsiu radost ja a pekne makame :grinning: :grinning: :grinning: a cez vikend mame brigadu, chlapci idu zvalit stary plot a postavit novy , kedze ten stary na niektorych miestach uz ani nestoji :sweat_smile: a tetusky z dediny to vyuzivaju a chodia tam na orechy a ovocicko :angry: potvory, kradnut sa im zachcelo a potom sup sup sa modlia v kostole :angry:
5. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeee , tu sooooooom, dnes som tu mala kamaratku zivu , tak som Vas ,virtualne trochen zanedbala :sweat_smile:
docitam v noci :wink: zatial gratulujem k pozemku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a posielam uzdravujuce pusinecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ved ale to by bol hrieeech nechat to tam zhnit celu tu urodu... :grinning: :grinning:
my to oplotene ciastocne mame, aj drevenu budu tam mame postavenu, ale bude sa kosit, aj stromceky budu musiet ist von... :frowning2: miesto toho zasadime ineeeeeee.... :dizzy_face:

dakujem vam inak, som happy... aj ked stavat este nebudeme tak skoro... luci a vy uz mate projekt?

lubka veru same teploty a chorobky... este aj tu na mk sa to siri... :confounded:
5. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, to je dobre ze sa este stretavame aj nazivo s ludmi... :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihus, my nemame ani na projekt, nie to eset zacat stavat :grinning: ale tak v horizonte 6 rokov by sme chceli, takze dufame.
a moj favorit s malymi zmenami / napr. v spalni velku satnik a nie mala kupelna, cely podpivniceny a na dvojgarazi a trochu zmena v kuchyni/ je
http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=vegas
5. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přeju všem ve spolek příjemný večer,já jsem akorád dorazila z práce,dnes mám štastný den,mám 100proc úspěšnost,jsem happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vyjímečně :wink: o co jsme tupřišla?nějaké novinky?

Všem co dnes cokoliv slaví,tak gratulujemeeeeeeee :dizzy_face:
5. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.mmmm fibí přišla,zbytek odešel... :angry: chjo.dneska nejdu ani za ketriin.je mi smutno a tady prááázdno.jdu si najít něco dobrého k papuuuuu
5. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
kájo ty jo ty seš tu a na ICQ ne
5. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gev už tam jsemmmmmmm :dizzy_face:
5. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok