Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

...tak a je to...
lubka78
5. máj 2009
predpokladam, ze ako vzdy ja vas docitam a tu nikoho 😞
aj som rozmyslala, ci nieco napisem, kedze mam bobrika mlcanlivosti :-N 😃
lubka78
5. máj 2009
dnes sme boli na poradni...mame 7330g 😉
lubka78
5. máj 2009
dnes vazila dr. aj Filipa a ten vazi 14kg...ani neviem, kde ich zobral :-N 😉
horalka777
5. máj 2009
preco taky bobrik, Lubi?

pekne vahy mas doma 😉
lubka78
5. máj 2009
ahoj horal 🙂
DAKUJEME

bobrik preto, lebo od soboty nemam hlas...a lepsie mi robi, ked nerozpravam :-N ..ale da sa to? :-N 😃 😃 😃
lubka78
5. máj 2009
mala by som povysavat, ale vobec sa mi nechce...co mam robit? 😉
horalka777
5. máj 2009
daj cierne bryle, smeti fajn zaniknu 😎
horalka777
5. máj 2009
sak nerozpravaj, pis, piiiiis 🙂
lubka78
5. máj 2009
kedze mi nikto nechcel povysavat tak som to musela spravit sama 😉 x-)
zabudla som pochvalit Henryho sikovnicka 😉 , predpokladam, ze o chvilu ho budeme nasledovat....dnes sa ma dr.pytala, ci uz sam sedi a ja ze nie, ze uz sa sam posadi, a ona ze co...tak som ho nechala, nech jej to ukaze a akurat prisla sestricka, ze kolko to on ma mesiacov a ked pocula ze sest tak nechapala :-N x-) 😃
a dr. ho musela popocuvat v stoji, lebo akonahle ho chytila za ruku, on sa hned postavil x-) 😃 😃 😃
lubka78
5. máj 2009
sak nevidis, ja ked sa sem dostanem, neviem prestat....ale pekne obcas potapetujem,ze? 😃 😃 😃

ale to by som tych brylov musela vela nakupit :-N 😃
lubka78
5. máj 2009
alebo kazdej navsteve poviem, aby si tie svoje ani dnu neskladali dole 😃 a hlavne aby si ich nezybudli zobrat, lebo potom, co? (akurat som si uvedomila, ze to je Filipova oblubena otazka) x-)
lubka78
5. máj 2009
sorry...nezybudli=nezabudli
horalka777
5. máj 2009
fakt pekne tapetujes, nabuduce pomoz bore, aspon by sa jej neprilepil kocur o stenu 😃
lubik9
5. máj 2009
cafte..ako sa mate?
moje dietatko dnes zacalo skripat zubami ]-( ako mu mam vysvetlit,ze to nema? =-)
lubka78
5. máj 2009
ahoj lubi..tak to ti neporadim...skus mu dat nieco do ust na hryzenie :-N 😉
horal...nie je problem pomooooooooooooozem 😉
lubik9
5. máj 2009
lubi..asi budem musiet stale daco na hryzenie nosit so sebou a strkat mu to do pusinky,ked zaskripe 🙂
lubik9
5. máj 2009
majte sa zatial pekne..ideme vonkuuuuuu x-)
lubka78
5. máj 2009
pa..lubi 😉
bibka333
5. máj 2009
ahojte babenky mala ma teplotu 😞 cela je tepla len ručičky ma studene ako lad staršie deti boli cele horuce asi je to zo zubkou 😞 dufam že nie s plavania a kde ste všetky
lubka 78 to su super vahy a maly šikovnučky 🙂
mihanka
5. máj 2009
ahojte...
dakujem vsetkyyyyym za rady... este este sypte odkazy... 😃

bibka, praveze to z plavania moze byt, lebo aj Simi mala teplotu min tyzden... :-| nech vam to co najskor prejde...
dnes bola simi a ja sama na plavani, mali sme privatnu hodinu... 🙂

dnes o 10 sme podpisali zmluvu a maaaaaaaaame pozemoooook... x-) x-) x-) x-) x-)

Henriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ta desiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! =-) :-N
lubka78
5. máj 2009
ahojte
mihan...GRATULUJEME x-) x-) x-)
bibka..vdaka 🙂
to mi je luto, ze mate teplotu...my sme mali minuly tyzden, ale iba 2dni...tak nech vam to skoro prejde....asi bude nejaky virus vo vzduchu, lebo strasne vela deti, co poznam v okoli malo v poslednom case teploty 😞
luciabah
5. máj 2009
ahojte

mihus blahozelam 😃 a sup sup zobrat lopaty, cakany, pilky, kosacky a makat a makat... teda u nas chlapci nakupili same hracky pre seba, aj ked z kosacky mam najvacsiu radost ja a pekne makame 😃 😃 😃 a cez vikend mame brigadu, chlapci idu zvalit stary plot a postavit novy , kedze ten stary na niektorych miestach uz ani nestoji :-N a tetusky z dediny to vyuzivaju a chodia tam na orechy a ovocicko ]-( potvory, kradnut sa im zachcelo a potom sup sup sa modlia v kostole ]-(
henri001
5. máj 2009
Jeeeeee , tu sooooooom, dnes som tu mala kamaratku zivu , tak som Vas ,virtualne trochen zanedbala :-N
docitam v noci 😉 zatial gratulujem k pozemku 😃 x-) x-) x-)
a posielam uzdravujuce pusinecky x-) x-) x-) x-)
mihanka
5. máj 2009
luci, ved ale to by bol hrieeech nechat to tam zhnit celu tu urodu... 😃 😃
my to oplotene ciastocne mame, aj drevenu budu tam mame postavenu, ale bude sa kosit, aj stromceky budu musiet ist von... 😞 miesto toho zasadime ineeeeeee.... x-)

dakujem vam inak, som happy... aj ked stavat este nebudeme tak skoro... luci a vy uz mate projekt?

lubka veru same teploty a chorobky... este aj tu na mk sa to siri... :-S
mihanka
5. máj 2009
henri, to je dobre ze sa este stretavame aj nazivo s ludmi... 😃 😃
luciabah
5. máj 2009
mihus, my nemame ani na projekt, nie to eset zacat stavat 😃 ale tak v horizonte 6 rokov by sme chceli, takze dufame.
a moj favorit s malymi zmenami / napr. v spalni velku satnik a nie mala kupelna, cely podpivniceny a na dvojgarazi a trochu zmena v kuchyni/ je
http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=v...
phoebe003
5. máj 2009
přeju všem ve spolek příjemný večer,já jsem akorád dorazila z práce,dnes mám štastný den,mám 100proc úspěšnost,jsem happy x-) x-) x-) x-) vyjímečně 😉 o co jsme tupřišla?nějaké novinky?

Všem co dnes cokoliv slaví,tak gratulujemeeeeeeee x-)
phoebe003
5. máj 2009
aha.mmmm fibí přišla,zbytek odešel... ]-( chjo.dneska nejdu ani za ketriin.je mi smutno a tady prááázdno.jdu si najít něco dobrého k papuuuuu
geveva
5. máj 2009
ahojky
kájo ty jo ty seš tu a na ICQ ne
phoebe003
5. máj 2009
gev už tam jsemmmmmmm x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli