• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
moj drahy studoval vysku stavebnu, ale nedokoncil, no ma kamaratov zo skoly ktori v tom uspesne podnikaju, takze tí by buzerovali :sweat_smile:
6. máj 2009 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pigaaaro je potom mozno pivo s cigaaaarom :grinning: Tak phoe, odhalili sme ta :sunglasses:

bodaj by som potrebovala na dochodku iba kardiostimulator... dufam, ze bianca da poom po telefone nejake rady... Len aby bol na tych lazoch signal :grinning:
6. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom, nie poom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamulenky :slight_smile: som 12-ta ??? :confused: ale som sa zhorsila, to bude vysvecko :grinning: my mame za chvilu plavanie , cvicila som ...a teraz davame aspon naoko doporiadku domcek a to ako vsetci vieme je nekonecny pribeh :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jedina vyhoda panelaka , ze mozes aspon raz povedat : mam vsetko upratane :sweat_smile: :wink: co varite babulky, dlho ste sa nepochvalili ...hodte neaku ispiracku...my mame dnes cesku bramboracku a francuzaky
chorobkam posielame uzdravujuce pusinky a oslavencom gratulujeme , pofotte ake ste im torty napiekli :grinning: :grinning: :grinning: ja som vcera robila jahodovu bublaninu a taky hnus co mi z toho vysiel som este nevidela...no hanba nd hanbu :pensive: ale co , aj tak sa polka plechu zjedla :grinning: :grinning: :grinning:
a nieviem co je pigaro :sweat_smile:
6. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihi , len dotoho :wink: ja som tiez buzerovala ked sa staval nas :grinning: :grinning: :grinning: a oni ze : sleconko a je tu aj neaky dospely, s ktorym by sme to vsetko mohli prebrat ??? bolo to pred 5 r :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri a kolko izbovy domcek mate?
6. máj 2009 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len na skok,bo musim lahnut k malej :confounded: ak by bol zaujem o piesok na stavbu mozem poskytnut,vecer co vecer navytriasam z mojich deti plny zmetak :grinning:

henri vetu mam vsetko upratane som uz dlho nevyslovila....a este dlho nevyslovim....a to byvam v panelaku...a ja tak lubim poriadocok....a dalsi dokaz ze som neschopacka....a idem lezat nech je dieta stastne
6. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj maminky no neviem sa sem dostat, stale bolo pekne tak sme mali plllllllllno aktivit mimo domov...inak dost sme za posledne 2 tyzdne cestovali a neviem si vynachvalit sedacku...fantazia, uplny lah, este je do protismeru, priestranna...no mala si tam stale schrupne....je to tato...

http://www.prebabo.sk/0-18-kg/Ultimax-2009/flypage.tpl.html

vo farbe cherry
henri caf, ja som prave dojedla francuzaky zo vcera :wink:
autor
evit henri nema domcek....henri ma domiskooooooooooooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
6. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow ja by som tiez chcela velky dom, ale kto by to potom upratoval :sweat_smile:
6. máj 2009 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evit ja neviem, ja nechcem dom....mali sme mat taky na kluc, ale ja som razignovala. ze ee v ziadnom pripade...nemam vztah k domu
6. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka urcite aspon 200izbovy dom maju... :grinning: :grinning: :grinning:

henri ajoj... ja som dnes papala karfiol s novymi zemicikmi, len tak som ich v supke upiekla... :dizzy_face: a polievku mam vyvar uz asi 5 dni ale nejedla som ho, lebo bojim ze uz je zly... :confounded:
a ja som minule otvorila opravarovi dazdnikov so simonkou na rukach a on sa ma spytal, ci mam doma ocka alebo maminku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bublanina nevaaaaa... hlavne ze sa zje... :wink:
6. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, poriadok pri viacerych detoch je podla mna uplne teoeticka vec. Akonahle sa v byte po poupratovani zacne zit, zasa je tam chaos a bordel :slight_smile: Len si vychutnaj lezanie pri malej, ked potom vyleti z domu, naupratujes sa ako blazon :wink:
6. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nechcela dom na kluc, radsej na mieru, nach tomu vtlacime svoju blaznivu pecat :slight_smile: Urcite tam chcem mat krb a hojdacku a dielnu a kniznicu a za domom zahradu a nejake zvery, somarika napriklad :sweat_smile:
6. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale kvoli somarovi sa uz asi ani na kona nedostanem.. podla vas bude este existovat modry konik? :confused: :sweat_smile:
6. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ked budeme dochodkyne teda... :grinning:
6. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
horal urcite ano....bude... :grinning: cele konske stado...xixixi
6. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozor pozor, poriadok sa da udrzat aj pri malych detoch... moja svokra vstavala kazdy den o hodinu skor, aby poutierala prach, pozmyvala dlazku, a prichystala detom vsetko do skoly a to iste, ked zaspali... takze z matka total lenivec a vcera si to priznal :grinning: :grinning: :grinning: takze ziadne vyhovorky, ze pri malych detoch nemoze byt poriadok... pridite k nem, ani vyzuvat sa nemusite :grinning: nikto si nevsimne, ze ste doniesli trochu spiny :grinning:
6. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie k nem ale k nam
6. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale medzi recou... ja nemam rada sterilny poriadok, mne sa oaci, ked su rozhadzane gretkine hracy a sofinkine babiky.
6. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie oaci ale paci :sweat_smile: uz nic nepisem, lebo pisem len hluposti
6. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, najprv som sa zlakla, ze si supermatka, ale nastastie si ma ukludnila. Ja mam doma stale nieco medzi poriadkom a bordelom a nie a nie sa vymotat z tejto zlatej strednej cesty :sunglasses:
6. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, to ako myslis, ze ja budem to stado modrych zverov chovat?
No mozno. Len ci to vydrzi ten kardiostimulator :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme boli pri dokine mala ma podraždene uško v noci nechcela spinkat ani papat len plač teplotku mala 38 tak sem rano cupitali teraz spinka nespala od 6 len nejakych 20 min v aute tak som zvedava dokedy ide hajkat nech si len oddychne anielik moj
6. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horal, ale to uz nebudes potrebovat kardiostimulator, ale defibrilator :grinning:
no a ja urcite nie som supermatka, vlastne ja nie som sisi, som normalna zienka na materskej dovolenke a tak si tu dovolenku uzivam :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,tak my jsme doma z poradny,Adámek byl vyhlášen nejstatečnějším miminkem dne,při injekci ani nepípnul,naopak se usmíval na sestřičku:o)) jinak máme ideální míry 7500g a 70cm

horalka,evitka pigáro je injekce :grinning:

jinak taky gratulujeme oslavencůmmmm
6. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
my sme prave po obede....Miska prikrmujem 4.den....mrkva nemala velky uspech, ale dnes sme mali bataty s mrkvou, tak mu aj trochu chutilo, lebo az tak nevypluval :wink:
u nas tiez tak vselijako s tym poriadkom, ale ked sme pred dvoma tyzdnami oslavovali Filipove narodky tak som si dala zalezat a MM ked prisiel domov tak zahlasil, ze aky vygruntovany mame byt...aspon naoko :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem vás dočetla,koukám řeč je o pořádku,mno.já už dávno nemůžu říct,že mám doma pořádek,protože stále uklízím a stále to ikde není vidět a čím vííc se snažím uklízet,tím větší je tu brajgl...takže se vzdávám a dome sněz mne...rezignuju,vzdávám se,jsem neskutečný puntíčkář,ale když vidím,že moje snaha nemá úspěch a není nikde vidět,tak mne to vytáčí do ruda a nejraději bych práskla dveřmi a vypadla odtud a nechala to na někom jném at se taky snažííííííííííííííííííí :angry:
6. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na obed som mala sosovicovy privarok, zvysok z pondelka a prave som dovarila hovadzi gulas :wink: a padame von aspon na chvilu, lebo Filip sa musi trochu vybehat :wink: aj ked asi to bude len do obchodu a naspat, lebo otras pocasie :unamused: :wink:
6. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok