Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
6. máj 2009

mihanka nemusím,ale já bych tenhle ráááda ukázala kačce

henri mám tam nastavenou češtinu,ale každou chvílku se mi tam objeví nějaké okno,co po mne chce něco anglicky a stojí u toho obvykle ta želva... 😠 a já jdu k pepsonce.zatím pápá

henri001
6. máj 2009

opravy 😅 ...usne lalociky....hlasom kremienka .....
simi 😀

mihanka
6. máj 2009

phoebs, papa, mozno zatial korytnak zmizne... 😀 😀

bora8
6. máj 2009

ahoj kočky 🙂 prišla som vás pozrieť aj sem 😉 henri tá bomboniéra musela byť fakt veľká pre tú tetu čo ti robila fotku.... 😉

katkaza
6. máj 2009

ja obdivujem mamičky s dvojičkami...a vyššie 🙂

henri001
6. máj 2009

mihanka : bad boys 😎 😀 😀 😀 Will Smith ci ako sa pise je supis zeee a ma na to fajneee usiiiii 😀 😀 😀
fibi ser na testy, klikni vzdy na domu a my tam niekde budeme 😉 😵 😵 😵

simona161
6. máj 2009

musim ist, MM potrebuje ist na banking ☹ docitam neskor, zatial papaaaa

henri001
6. máj 2009

bori , zabudla som kuuupit 😅 ale bola som sama na policii , mali veget , tak asi preto 😎 takze mooze byt ??? a kedy to budem mat hotoveeee ? a co ti mam kupit ??? 😀 😀 😀 😵

katkaza
6. máj 2009

náhodou,tie testy su vtipné....a majú logiku tie otázky 🙂

bora8
6. máj 2009

henri nekupuj nič ja som bola len zvedavá a bola som v systéme tak som si to skontrolovala - inak pekná čelenka....

bora8
6. máj 2009

😵 😵 😀

bibka333
6. máj 2009

babenky ja som taka štasta mala sa pekne napapala ani neplačkala a zaspinkala krasne sama ja som štastna 😀 😀 😀 😀

emaso
6. máj 2009

cafko 😉 mam precitane,tak z lietadla 😅 aj videjka som kukenzi-Ajko je sikovnik,skoda reci 😉

Henri no niezeby som si nikdy nepovedala ze mam upratane,ale ja ti mam take Monkoidne uchylky,furt daco triedim,cd,dvd a knihy podla zanru a abecedy,saty podla farieb,hracky podla druhu,normalne ma to vnutorne uspokojuje 😅 skratka mam rada ked veci su na svojom mieste a najdem ich aj poslepiacky,co je terazky problem,napr.siahnem do sufla a namiesto toho co hladam najdem prazdne papieriky od zuvaciek,nedojedeny rohlik,Jasminkine nadobicko z kuchynky atd,atd a naopak niektore veci zahadne zmiznu 😠viem ze to patri k zivotu s detmi a nerobim z toho tragediu,avsak dochvilnost-poriadok -disciplinu vyzadujem,deti toto moje usilie zatial uspesne ignoruju,ale chce to len bozsku trpezlivost 😉

ja som tiez homo panelakus,do rodinneho domu som prakticky nepouzitelna 😅aj manzel si dako zvykol a to mi svokra tvrdila ze jej syn si niiiiiiikdy nezvykne v panelaku 😀ale zas mame svokrovcov tot za rohom,tam si polezim na hojdacke,popijam kafe,deti zahrabane v piesku,pripadne visia na hojdacke,je to ticha ulica,premavka takmer nulova,takze sa mozu klido-pido aj byciklovat ci stvorkolkovat,maju tam aj malu sukromnu akobydedinsku ZOO 😀,bazen,gril,skratka motorest Babkindvor 😀 a uznavam ze kebyze nemame kam takto vypadnut,asi by som slintala za rodinnym domom 😒

bora8
6. máj 2009

inak na žúrku idem aj ja a všetkými štyrmi 😵 a nemusím byť ani v tabuľke 😀 ale nie v piatok lebo to idem na spining a že vraj je tam strašne zlatý tréner - tak sa aspoň porziem a pokochám, lebo v práci nič nové iba takí zajačikovia 😀

bora8
6. máj 2009

emus aj u nás záhadne miznú veci a hlavne peniaze a nie a nie ich niekde nájsť...... 😎

emaso
6. máj 2009

bora chudatko ,obklopena zajacikmi 😀 ze sa nehanbis takto sa chvastat 😀 😀 😀

bora8
6. máj 2009

no a ke ď už skoro tapetujem, tak ja by som bez rodinného domu neprežila 😠 vyrastala som na hájovni v lese - suseda sme nemali skoro žiadneho, som bola hotová len sme sa presťahovali do tohto nášho mestečka.....

bora8
6. máj 2009

ema ono sú tam väčšinou samé také staré kusy ako ja ale nové sú len dva zajačiky..... 😀 starí už ma neba a mladý sú moc mladý..... 😀

emaso
6. máj 2009

bora ze taka divozieka,hej? 🙂

henri001
6. máj 2009

emusaaa 😀 😀 😀 😀 ty si sa nepriznala,ze aj ty si odroda moniky gelerovej z priatelov 😀 😀 😀
bori , tak secky oktobrovky maju celenky , lebo ja nosim celenky najsamradsej 😀 😀 😉
ale ja to s tou prahou myslim vazne 😕 😕

emaso
6. máj 2009

skratka tebe clovek nevyhovie,no 😔

bora8
6. máj 2009

henri tak to ani nehovor, lebo ja prahu milujem a naposledy som tam bola pred 3 rokmi a odvtedy...... ☹

henri001
6. máj 2009

idem za drahym 😉 cmuk vam seckym 😵

emaso
6. máj 2009

henri no Monika rada vari,ja nie 😒

emaso
6. máj 2009

a celenky momentalne tiez nosim,este mi to nedorastlo co som sa hrala na kadernicku 😀

bora8
6. máj 2009

em ja rada varím ale keby mal tak niekto po mne upratovať v tej kuchyni...... 😀

bibka333
6. máj 2009

henri ja som len prahou prechadzala ešte som tam nikdy nebola 🙂 tak možno niekedy pridem 🙂

emaso
6. máj 2009

bora ked nam navaris,ja rada upracem,mna to taaaaak neba

bibka333
6. máj 2009

baby tešite sa somnou 😉

katkaza
6. máj 2009

ja som v prahe ešte nikdy nebola...čudné
mňa z domácich prác baví najviac jedenie a hádzanie prádla do práčky...ostatné nemusím 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre