• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
horalka home-doma :grinning:
6. máj 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu vložit nějaké fotečky
6. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu, to si aj ja vravim. Male milovane usate tornado :sunglasses: Co bude ked podrastu? Hurikany?? Verim tajne v alternativu 2 - necakane sa upokoja a budu z nich pokojne dietky :pensive: :grinning: ja viem, asi tazko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jdu vloziti nohy sveee pod perinu manzelovu, snad mne nekopne v tvrdeeeem spanku sveeem a zahreje mne oubohou zenu svou, na koni modreeeem zaaaavislou, hou hou hoooou

hough.

Bon nuit. :sunglasses:
6. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka, my sme uz s MM neraz sedeli pri jeho posteli a dumali nad tym, ze ako mame zariadit, aby nam o rok neskakal po hlave :unamused: na jednej strane je s nim fakt sranda, nikdy nepochopim, kde berie tu energiu (napriklad dnes spal cez den raz, niekedy o pol tretej a to 20 minut a do vecera bol v neustalom pohybe) a na druhej strane uz niekedy meliem z posledneho, ledva stojim na nohach a vnimam ... ale ako vidis, nejdem spat ale sedim pri compe :grinning: asi sa potrebujem vykecat :grinning:
6. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka: :grinning: :grinning: :grinning:
dobru nocku
6. máj 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vid prispevok vyssie. Tiez by som mala zbierat sily na zajtra, ale kedze mi nieto rady, tak mi nieto ani pomoci :rolling_eyes: :slight_smile:
6. máj 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekaj, tiez pojdem ...
phoebs, sup s tymi fotkami :wink:
alebo kuknem zajtra :slight_smile:
6. máj 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz beziiiiiim, drahyyyyyyy, tes saaaaaa, blizia sa ku tebe studeneeeee cungaaaale, ale srcco horuuuuuce, prehoruuuuuce :dizzy_face:
6. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka ty jsi hotový skladatel....co děláš na koníku závisláku?šupem s tebou do new yorku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebs, krasneho maleho chlapa mas doma :slight_smile:
6. máj 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz naozaj idem, vypinam to tu, prajem vsetkym dobru noc :slight_smile:
6. máj 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi dobrouuuuuuu
6. máj 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jsem tusama,tedy dobrá,půjdu také off,ačkolivse mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašně moc chce.brou,brou mamulky :dizzy_face:
6. máj 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvááááááááá :grinning:
7. máj 2009 o 07:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
striebro :rolling_eyes: ale radsej by sombola bez medajly, to len moje zive striebro ma uz pred hodinou stipalo za nos v posteli :angry: :slight_smile:
7. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..tak tretia? :wink:
7. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi, vyzera to veru na bronz :wink:
7. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam sa pochvalit ja? drobec vstaval 04.50 :angry: ale na hodinu som ho este ukecala, potom sme vstali, uz sme boli aj vonku na kontrolu u Dr. a teraz spi, dufam, ze vydrzi aspon 20 minut, musim mu spravit obed, lebo poobede ideme ku svokrovcom, tak ho chcem nakrmit skor ako obvykle
7. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon ty si sikula ked si uz stihla aj dr, ja dnes idem piect a troska upratat aj ked sa mi moc nechce a hadam sa uz aj vonku bude dat ist, dnes vyzera byt pekne
7. máj 2009 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pomaly dopeka kolac v trube, za hodinku vyrazame na poradnu a poobede baliiiim a zasa na 4 dni fujazdime z BA, tentoraz ale aj s tatinkom :slight_smile:
7. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, boli sme objednani na 7.30, nic ine mi nezostavalo :wink: ale Dr. pochvalila Alexa, ze je sikovny nielen po stranke hrubej (ci akej) motoriky, ale aj jemnu motoriku ma vybornu, lebo si tam v rukach krutil moj mobil :grinning: no uzasna hracka, fakt :slight_smile: baby, poslite aj mne kolacik, dala by som si :wink:
7. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka, a kam fujazdite?
7. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: :slight_smile:
no vy ste sikovneeeeeee... :dizzy_face:
horalka, uzite si... nas tatino ma dnes dovecera skolenie, a to ma narodeniny, tak sme mu gratulovali so simon vcera a v sobotu robime opekacku u svokrovcov... takze tiez budem piect, a aj tortu...
7. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan tak vsetko najlepsie tatinovi...a aku torticku?
7. máj 2009 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, nejaku kavovu, klasicku piskotu, kavovy krem, piskoty namocene v kave a znovu kavovy krem asi, alebo co... :dizzy_face:
7. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, na zaaaahoriiii, k tatinovmu tatinovi, zatepluju strechu, tak ideme pomoct varit s mojou asi buducou svagrinkou :sweat_smile: No ale neviem, nakolko budem pri Blanke uzitocna :confused: asi ju dam do ohrady k ich hafanovi :zipper_mouth: :grinning:

kolac uz uz bude, obrateny jablkovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: strasne to tu vonia :sunglasses:
7. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok