Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
6. máj 2009

horalka home-doma 😀

phoebe003
6. máj 2009

sim 😵

phoebe003
6. máj 2009

jdu vložit nějaké fotečky

horalka777
6. máj 2009

dokelu, to si aj ja vravim. Male milovane usate tornado 😎 Co bude ked podrastu? Hurikany?? Verim tajne v alternativu 2 - necakane sa upokoja a budu z nich pokojne dietky 😔 😀 ja viem, asi tazko 😝

horalka777
6. máj 2009

ja jdu vloziti nohy sveee pod perinu manzelovu, snad mne nekopne v tvrdeeeem spanku sveeem a zahreje mne oubohou zenu svou, na koni modreeeem zaaaavislou, hou hou hoooou

hough.

Bon nuit. 😎

simona161
6. máj 2009

horalka, my sme uz s MM neraz sedeli pri jeho posteli a dumali nad tym, ze ako mame zariadit, aby nam o rok neskakal po hlave 😒 na jednej strane je s nim fakt sranda, nikdy nepochopim, kde berie tu energiu (napriklad dnes spal cez den raz, niekedy o pol tretej a to 20 minut a do vecera bol v neustalom pohybe) a na druhej strane uz niekedy meliem z posledneho, ledva stojim na nohach a vnimam ... ale ako vidis, nejdem spat ale sedim pri compe 😀 asi sa potrebujem vykecat 😀

simona161
6. máj 2009

horalka: 😀 😀 😀
dobru nocku

horalka777
6. máj 2009

vid prispevok vyssie. Tiez by som mala zbierat sily na zajtra, ale kedze mi nieto rady, tak mi nieto ani pomoci 🙄 🙂

simona161
6. máj 2009

utekaj, tiez pojdem ...
phoebs, sup s tymi fotkami 😉
alebo kuknem zajtra 🙂

horalka777
6. máj 2009

uz beziiiiiim, drahyyyyyyy, tes saaaaaa, blizia sa ku tebe studeneeeee cungaaaale, ale srcco horuuuuuce, prehoruuuuuce 😵

phoebe003
6. máj 2009

horalka ty jsi hotový skladatel....co děláš na koníku závisláku?šupem s tebou do new yorku 😀 😀 😀 😀

simona161
6. máj 2009

phoebs, krasneho maleho chlapa mas doma 🙂

oktobrovky2008
6. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

simi děkujuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

simona161
6. máj 2009

a uz naozaj idem, vypinam to tu, prajem vsetkym dobru noc 🙂

phoebe003
6. máj 2009

simi dobrouuuuuuu

phoebe003
6. máj 2009

a jsem tusama,tedy dobrá,půjdu také off,ačkolivse mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašně moc chce.brou,brou mamulky 😵

evitkamalicka
7. máj 2009

prvááááááááá 😀

horalka777
7. máj 2009

striebro 🙄 ale radsej by sombola bez medajly, to len moje zive striebro ma uz pred hodinou stipalo za nos v posteli 😠 🙂

lubka78
7. máj 2009

dobre ranko..tak tretia? 😉

horalka777
7. máj 2009

ahoj lubi, vyzera to veru na bronz 😉

simona161
7. máj 2009

ahojte, mam sa pochvalit ja? drobec vstaval 04.50 😠 ale na hodinu som ho este ukecala, potom sme vstali, uz sme boli aj vonku na kontrolu u Dr. a teraz spi, dufam, ze vydrzi aspon 20 minut, musim mu spravit obed, lebo poobede ideme ku svokrovcom, tak ho chcem nakrmit skor ako obvykle

evitkamalicka
7. máj 2009

simon ty si sikula ked si uz stihla aj dr, ja dnes idem piect a troska upratat aj ked sa mi moc nechce a hadam sa uz aj vonku bude dat ist, dnes vyzera byt pekne

horalka777
7. máj 2009

mne sa pomaly dopeka kolac v trube, za hodinku vyrazame na poradnu a poobede baliiiim a zasa na 4 dni fujazdime z BA, tentoraz ale aj s tatinkom 🙂

simona161
7. máj 2009

evit, boli sme objednani na 7.30, nic ine mi nezostavalo 😉 ale Dr. pochvalila Alexa, ze je sikovny nielen po stranke hrubej (ci akej) motoriky, ale aj jemnu motoriku ma vybornu, lebo si tam v rukach krutil moj mobil 😀 no uzasna hracka, fakt 🙂 baby, poslite aj mne kolacik, dala by som si 😉

simona161
7. máj 2009

horalka, a kam fujazdite?

mihanka
7. máj 2009

ahojte... 🙂 🙂
no vy ste sikovneeeeeee... 😵
horalka, uzite si... nas tatino ma dnes dovecera skolenie, a to ma narodeniny, tak sme mu gratulovali so simon vcera a v sobotu robime opekacku u svokrovcov... takze tiez budem piect, a aj tortu...

evitkamalicka
7. máj 2009

mihan tak vsetko najlepsie tatinovi...a aku torticku?

mihanka
7. máj 2009

evit, nejaku kavovu, klasicku piskotu, kavovy krem, piskoty namocene v kave a znovu kavovy krem asi, alebo co... 😵

horalka777
7. máj 2009

simi, na zaaaahoriiii, k tatinovmu tatinovi, zatepluju strechu, tak ideme pomoct varit s mojou asi buducou svagrinkou 😅 No ale neviem, nakolko budem pri Blanke uzitocna 😕 asi ju dam do ohrady k ich hafanovi 🤐 😀

kolac uz uz bude, obrateny jablkovy 😝 😝 😝 strasne to tu vonia 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre